Перейти до змісту

Як захиститися від віруски/грипу?


Nana

Рекомендовані повідомлення

Новірин=інозин. Черговий фуфломіцин. Женя, мімо. Оце - гроші на вітер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, difoto сказано:

Новірин=інозин. Черговий фуфломіцин. Женя, мімо. Оце - гроші на вітер.

Це також і Гропринозин. 

Знайомий лікар казав, що є доказова база по ньому. От тільки не знаю де подивитись по доказовій базі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sergkots сказано:

Знайомий лікар казав, що є доказова база по ньому

В мене є доказова база щодо відсутності доказової бази по його ефективності.

  • Инозин (Изопринозин/Гроприносин/Рибоксин/Рибонозин/Isoprinosine/Inosine pranobex/Inosiplex): нуклеозид инозин (элемент РНК и производное пурина) судя по РКИ вроде такого [79] не способствует профилактике респираторных инфекций; синдром хронической усталости так же в пролёте [80]; РКИ 96 года на 24 пациентов заключает, что можно использовать для альтернативного лечения ВПЧ [81], но за почти 20 лет подтверждений этому не нашлось и в рекомендациях его по сей день нет. В ампульном виде рибоксина его вводят при инфарктах и стенокардии, без каких-либо подтверждений необходимости/эффективности: использование предшественника АТФ инозина (рибоксина) не увеличивает пул «готового» АТФ в миокарде, поскольку и доставка деривата пурина, и его проникновение в клетку в условиях ишемии серьёзно затруднено по самому определению ишемии. Cochrane Reviews 2 (протоколы исследований эффективности при гепатите B, результатов пока нет); FDA 0; RXlist 0; ВОЗ 0; ФК (-).

Хай спробує спростувати, якщо це справді лікар. Хай покаже мені Cochrane по інозину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минздрав предлагает отказаться от медикаментов при лечении простуды у детей

Цитувати

Министерство здравоохранения решило изменить подход к традиционному лечению ОРВИ у детей. При диагностике неосложненных простудных заболеваний ведомство рекомендует врачам отказаться не только от назначения антибиотиков и противовирусных препаратов, но и предлагает пациентам воздержаться от употребления лекарств, повышающих иммунитет, и витаминов. Ведомство уверяет, что эффективность всех этих медикаментов не доказана и соизмерима с эффектом плацебо...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, difoto сказано:

Инозин (Изопринозин/Гроприносин/Рибоксин/Рибонозин/Isoprinosine/Inosine pranobex/Inosiplex)

Цього моменту не знав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Basil О! Дякую, ось другий препарат - занамівір.

АЛЕ! За призначенням лікаря!!!

озельтамівір.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактично всю антиГРВІшну терапію перевернули з ніг на голову... Великий удар по фармацивтичній промисловості... імхо

А от ще буквально вчора лікував свою дитину гропринозином, хоча вже знав про цю статтю.

До наших районних лікарів вказівки рекомендації МОЗ не дійшли.

Але дитину за три дні вилікував... тепер переживаю, чи не нашкодив я їй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

Министерство здравоохранения решило изменить подход к традиционному лечению ОРВИ у детей. При диагностике неосложненных простудных заболеваний ведомство рекомендует врачам отказаться не только от назначения антибиотиков и противовирусных препаратов, но и предлагает пациентам воздержаться от употребления лекарств, повышающих иммунитет, и витаминов.

типу хай батьки не викидають грошей на ліки, а збирають одразу на похорони?

Гуманно.

А що міністерство дає взамін?  Ну відмовилися від усього на користь чого?

 

зараз у лікарів нова фішка (після БАД-ів) - пробіотики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://obozrevatel.com/blogs/06478-gripp-i-orvi-prostejshaya-instruktsiya.htm

Багато букв, але все по ділу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Недавно злягла на тиждень фактично. 

Антибіотики не вживаю вже дуже давно, бо ... колись ще сімейна лікар сказала, що це дуже крайній випадок, і краще дати організму повалятися і смостійно справитися з болячкою.

 

П*ю ехінацею - настоянку, це зазвичай, для підняття імунітету, бо віннапсравді ні к чорту. 

Другий тиждень пропиваю по карті Протефлазід. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Forever Autumn сказано:

Антибіотики не вживаю вже дуже давно

Антибіотики наче не проти вірусів і не діють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, case_l сказал:

Антибіотики наче не проти вірусів і не діють.

Ні не діють, але віруси спричииняють значне погіршення імунітету, а тоді вже атакують бактерії, проти яких вже треба антибіотики, якщо організм сам не справляється (т.з. ускладнення).

В мене давно існує таке відчуття, що фармацевтичні компаніїї розробляють спеціальні невідомі штами вірусів, щоб люди змітали полки аптек. А то як ще можна пояснити постійне погіршення здоров'я людей, навіть тих, хто веде здоровий спосіб життя (знаю і таких, які вже не раз перенесли вірусні захворювання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вичитала, що рекомендують пророщену сочевицю (чечевицю) і для профілактики, і для лікування грипу і т. п. В ній з'являється рекордна кількість антиоксидантів і віт. С. Купила, пророщую))). Та й взагалі - календарний кінець зими незабаром. Організму треба допомагати. А стосовно усіх імуностимуляторів аптечних... Дитячий імунолог нам сказала чітко - вони не працюють. Це просто викачка грошей. Приклад - минулої весни при виписці з інфекційної (а ми там пробули від Різдва до 8 Березня!!!!!!!!!!!!) малому назначили Бронхомунал (п'ється 3 курси по 10 днів з перервою в 20 днів). Недешева штука.  Мало спрацювати як щеплення. На третьому курсі - страшений бронхіт з обструкцією. Вже потім взнала, що це геть не рідкий випадок, така побічна дія на кожному кроці. А рекомендували авторитетні інфекціоністи((( З тих пір і вирішила не гратися в їхні ігри. Сама шукаю альтернативні шляхи. Інфи вистачає, було б бажання. Усім доброго здоров'я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...