Перейти до змісту

Націоналізація ПриватБанку


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

6 minutes ago, SunSeth said:

Державному банку (як і будь-якій державній установі) начхати на клієнтів. 

Тільки якщо клієнтам начхати на себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 643
  • Створено
  • Остання відповідь
15 minutes ago, rrid said:

коли банк ліквідовують - по всіх виданих (в т.ч. й собі) кредитах у фонду грабування гарантування виникає право вимагати негайного їх повернення. тут же було більш, ніж достатньо часу й можливостей, щоб кредити були не тільки бланковими, але й вічними. одного цього досить для профіту?

Приватбанк - це ж не тільки прибутковий роздрібний бізнес (читай кеш-кредити), але й багаторічна брехня в звітності про розмір інсайдерських кредитів, коли пилососились депозити зі всієї України, а кредити видавались на 80-90% в Дніпропетровському регіоні.

Ну про це я знаю (читав).

Я про:

36 minutes ago, rrid said:

Якщо націоналізація буде означати викуп державою акцій в акціонерів по номіналу - то це буде, мабуть, найуспішніша угода в житті Ігоря Валерійовича.

Навіть якщо він продасть свій пакет за 1грн., в групи "Приват" буде шалений профіт від націоналізації банку.

Якщо по номіналу - Боголюбов з Коломойським отримають десь майже 20 мільярдів. Успішна угода? Так, але "ні, синку, це фантастика".

Якщо за 1 грн. - це типу в обмін на можливість не віддавати "інсайдерські" кредити? Не розумію своїм холопським розумом. За три квартали цього року прибуток склав півярда.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth та ну, гляньте хоча б ощадбанк. Запустили доволі файну рекламну кампанію та й є-банкінг доволі непоганий http://www.oschadbank.ua/ua/  :)

А приват то ж не нова пошта, парафія зовсім інша. Головне, гадаю, аби керівництво й контроль прозорий і адекватний був, укрзалізницю ж міняють потихеньку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось зараз проходять якісь трансакції, бо мені вдалось 200грн проплатити одному чуваку на ОЛХ десь перед 23.00 Далі все зупинилось.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Милує, що в коментах говорять про очевидні речі, типу проблем з грошима, але ще ні до кого не дійшла річ менш очевидна - вся банківська таємниця Привату, по всім 32 мільйонам кредитних карток, на яких висіло чи не 99% українського малого бізнесу, в тому числі абсолютно весь малий "інтернет-бізнес", тепер опинилась в руках держави. 

Правда, падлюки нардепи упирались, і тому закон про спецконфіскацію "незаконно набутих доходів" без суду ще не прийняли, але нічого - рано чи пізно приймуть, і тоді всім, хто платив державі сто гривень єдиного податку (і хто не платив взагалі), а при цьому торгував кормами для котів та собак, чи дитячими візочками, чи дитячими велосипедами і польськими памперсами "Дада", тягаючи це на своєму горбу через митницю (простіше кажучи "крутився, як міг, наскільки міг чесно", а не крав гроші, як прокурори та депутати), згадають все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, romaxa11 said:

В когось зараз проходять якісь трансакції, бо мені вдалось 200грн проплатити одному чуваку на ОЛХ десь перед 23.00 Далі все зупинилось.?

По фізікам ходять (ніби як, тьху 3 рази :) )

По юрікам пишуть таке (не перевіряв, не маю такого рахунку в приваті):

Quote

Новости Приват24 для бизнеса
Внимание! Регламент работы на 19.12.2016г. news_clock.png18.12.2016
Уважаемые клиенты!
В связи с проведением процедуры национализации, информируем Вас о регламенте работы банка с операциями корпоративных клиентов на 19.12.2016г.:
все поступившие в банк расходные финансовые операции по счетам будут исполнены, начиная с 9:00 20.12.2016г.;
карточные расходные транзакции (по корпоративным картам и Ключ к счету ) также временно не обслуживаются;
все приходные операции (поступления на карты и счета) работают в стандартном режиме.
Приносим извинения за доставленные неудобства, возникшие по независящим от нас обстоятельствам.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth , ну зізнайся, що ти знав... :D

 

9 hours ago, SunSeth said:

на робочі потреби з корпоративних

 

Quote

карточные расходные транзакции (по корпоративным картам и Ключ к счету ) также временно не обслуживаются;

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви тільки уявіть собі той майдан з обдурених-обікраних клієнтів привата. Думаю його з космосу можна буде бачити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SunSeth сказано:

згадають все

що згадають? ти призначення платежу по цих памперсах бачив? халепи можуть бути тільки по корпоративних картах юр.осіб, де власники-директора безконтрольно (для податкової) знімали гроші (знаю таких особисто) - мені такий "сервіс" даром не потрібен, а власники маленьких фірмочок зазвичай не знають про драконівські штрафи по готівці.

 

і яка в дупу взагалі таємниця по персональних даних в цій країні? той самий Приват мені люб'язно засвітив в грудні, скільки комуналки я маю заплатити за листопад, з розбивкою по постачальниках послуг - хоча через Приват(24) я оплачую тільки Датагруп, на решта мені зручніше мати квитанції з пошти.

11 хвилин тому, SunSeth сказано:

чи не 99% українського малого бізнесу, в тому числі абсолютно весь малий "інтернет-бізнес"

та й перебільшувати не варто - маю знайомих представників бізнесу, в абсолютно різних банках (так, деякі з них і лопали...), а карти "для недобізнесу" зазвичай в тих банках, де були зарплатні проекти - і тут в Привата, на щастя, також ніколи не було 99% ринку.

і те, що ти думаєш, що банківська таємниця існувала - не означає, що в Бєні з Пєтьою не було й раніше домовленостей (чи з Яником, чи з Ющом, чи Кучмою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знали всі. Це ж Україна, тут такого не сховаєш, бо ж у всіх є кум, кума і пішло поїхало. 

От тепер цікаво. Вже за ті пару років реально тошнить порошенками і їхніми розділяями і властвуваннями. І тут так само умудрились - фізичним все вроді нормуль, а тим у кого термінал привату стояв, чи корпоративні рахунки - приїхали. А купа людей має їх зарплатну карту з неодною тисячею зароблених гривень. Кому вертати їх гроші, а кому ні. Це ж не ризикові гроші були впринципі, а просто електронні власні кошти, за обслуговування яких банк брав гроші. Як бути з ними? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rrid сказано:

а карти "для недобізнесу" зазвичай в тих банках, де були зарплатні проекти - і тут в Привата, на щастя, також ніколи не було 99% ринку.

По перше, реально мутний недобізнес завжди має державне коріння, якщо-що. По друге, всі решта гроші заробляють а не крадуть. Тепер після привата які нафіг термінали? Вперед за готівкою, лохів немає. Хороші банки, в сраці.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо 20-го поршень не знайде бабло щоб позакривати всі платежі, ото буде двіжуха, і безвіз, і 3200 мінімалки і памятник в центрі Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Настають "веселі часи" - Нептун ввійшов у другий дом гороскопу України (фінанси), Сонце в 12 (темні справи), Плутон в перший (руйнує, а може трансформує) :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 , судячи з твоїх останніх дописів, в тебе теж корпоративний рахунок в Приваті. Якщо проблеми з гривневим кешем, можу хоч зараз під'їхати і поміняти твої долари на мої гривні. Люди повинні допомагати один одному :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

По перше, реально мутний недобізнес завжди має державне коріння, якщо-що. По друге, всі решта гроші заробляють а не крадуть. Тепер після привата які нафіг термінали? Вперед за готівкою, лохів немає. Хороші банки, в сраці.)

по-перше, мова була про тих, хто тримав такий-сякий підробіток і не світився в податковій (крім зарплати/декретних/пенсії), а не про "реально мутний недобізнес" - бо останніх якраз легко вивести на чисту воду, на відміну від сотень тисяч продавців на олкс :)

по-друге - хороші банки точно не постраждають, як не постраждає банківський сектор в цілому (скільки разів ще нагадувати про банк "Україна" - такий був собі монстр, і як тихенько й акуратно його роздерибанили). якщо різких рухів не буде - доволі швидко потихеньку собі кола по воді розійдуться, та й все...

 

1 година тому, yu2007 сказано:

прибуток склав півярда

папір все витерпить. ще два-три роки тому - в Привата в звітності всі нормативи по інсайдерському кредитуванню (на папері) були в нормі, як і резерви, як і кредити забезпечені... ;) не вірю, що ти цього не розумієш?

а тутай останнім часом дубилети почали визнавати, що потрібна докапіталізація, що багацько кредитів бланкових (без реального заставного майна, без іпотеки).

тілько якось приватофілам і беньоботам не може ніяк вкластись в голові - що поряд із високотехнологічним бізнесом, може бути й темна сторона - інсайдерські бланкові кредити, що в таких умовах високі технології можуть жити тільки до того моменту, поки в отримувачів кредитів є бажання ці кредити обслуговувати. якщо таке бажання зникло в Бені чи Гени - то банку гаплик цілому, а не тільки зручному функціоналу Приват24.

але в Приватбанку були депозити на десятки мільярдів гривень, які не гарантуються ФГВФО - підозрюю, що ці впливові дяді допомогли Гені й Ігорю "порішати" націоналізацію - бо забрати свої гроші в банку вони фізично не могли. в результаті - задоволені всі - і МВФ, який вимагав докапіталізації банку (НБУ насправді пох на дотримання нормативів - інакше в нас не було б стільки банків-зомбі типу Надра, Західінкомбанку та до сотні їм подібних), і НБУ, якому не треба буде більше прогинатись перед МВФ і ліпити чергові байки, і Порох-Гройсман, які отримали сякий-такий засіб додаткового впливу на групу Приват, плюс можливість нагріти руки на докапіталізації за рахунок бюджету, і Гена з Ігорем - бо дядечки з мільярдними депозитами могли б інших дядечків з глушителями найняти, і вкладники банку - банк продовжує працювати, та ще й з вищим статусом - державного банку.

задоволені від націоналізації майже всі. тільки от не факт, що якщо під це піде емісія гривні - то не факт, що курс втримається на "27"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, romaxa11 сказано:

якщо 20-го поршень не знайде бабло щоб позакривати всі платежі, ото буде двіжуха, і безвіз, і 3200 мінімалки і памятник в центрі Луцька.

схема відкатана на Укргазбанку, на Родоводі - бабло отримають всі ;)

якщо буде надто великий ажіотаж - введуть ліміти й черги (приховані чи явні мораторії), але це буде тимчасово, за пару тижнів (місяців) все устаканиться ;) єдине, що курс може трохи скочити (з відкатом, чи без) - можливі певні втрати в доларовому еквіваленті... але он погорільці Дельти на курсі виграли, а не програли - отримавши доларові депозити в гривні (в межах "фонду"), вони змогли купити більше доларів, ніж не змогли витягнути з банку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, rrid said:

якщо різких рухів не буде - доволі швидко потихеньку собі кола по воді розійдуться, та й все...

 

Ти давай тут, не баламуть. Ромаха сказав на Майдан - значить на Майдан. Теплі речі, термос і гарний настрій не забудь. Нептун ввійшов у другий дом, а ти кажеш кола по воді...

 

9 minutes ago, rrid said:

не вірю, що ти цього не розумієш?

Чомусь думаю, що це насправді якийсь "коломойський гамбіт", а не  "дядечки з мільярдними депозитами могли б інших дядечків з глушителями найняти". Поживем - побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, yu2007 сказано:

@romaxa11 , судячи з твоїх останніх дописів, в тебе теж корпоративний рахунок в Приваті. Якщо проблеми з гривневим кешем, можу хоч зараз під'їхати і поміняти твої долари на мої гривні. Люди повинні допомагати один одному :) 

за мене не варто переживати, за себе подбай.

Ррід, я розумію що ти маєш відношення до податкової і дивишся на речі через її призму. Ти вважаєш нормальним регулювати всі сфери економічного життя суспільства. А я вважаю, що лузери(корупціонери)-регулювальники можуть лише ускладнювати економічну діяльність в суспільстві. ОЛХ, як на мене ідеальний інстурмент для чистої економіки - "ти мені- я тобі". Все що може зробити регулювальник - створити перепони, щоб двоє учасників взаємодії втратили економічний сенс. Суспільство отримає двох невдах, які будуть шукати можливості вижити влаштувавшись до когось на завод, або взагалі виїхавши нафіг, що ближче менталітету дуже багатьох. Професіоналізм держави в економічній сфері жваво описують рейтинги нашої країни. Тому чим меше влада лізе в економіку - тим краще. Завжди "НЕП" починався з різкого скорочення впливу держави на економіку суспільства. За пару років супсільство повністю змінювалось. Це було і за комуняк-лєнінців, це ж було і за Кучми з "єдиним".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, romaxa11 said:

за мене не варто переживати, за себе подбай.

О, бачу теж нептун зайшов до хати :) 

Так я ж про себе і дбаю, хтів долярів занедорого прикупити.

27,5 норм?

 

П.С.

Святий Миколай існує. Хлопчик Петя цілий рік вів себе краще всіх і отримав сьогодні від нього дуже гарний подарунок (з інтернету)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, romaxa11 сказано:

маєш відношення до податкової і дивишся на речі через її призму.

опосередковано - маю відношення ))) але я по інший бік барикади - можу мати стосунок до оптимізації податків законними способами. але перш ніж оптимізовувати, подивлюсь на речі через призму податкової. не тому, що там працюю чи їх консультую, а тому, що маю негативний судовий досвід - коли суд більше звертає увагу на листи податкової, ніж на норми закону. тому тепер - перш, ніж оптимізовувати якусь ситуацію, я дивлюсь на варіанти оптимізації крізь призму податкової...

28 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ти вважаєш нормальним регулювати всі сфери економічного життя суспільства.

ні, так не вважаю, але з мотивів викладених вище - треба вміти мислити так, як подивиться податкова, щоб уникнути цього.

я за захист прав споживачів і ліцензування реально небезпечних видів діяльності, і за РРО для всіх підприємців, але аж ніяк не за суцільну регуляцію.

щодо олкс. мабуть, треба добиватись виключення з ПКУ норми про обкладання податком будь-якого доходу від реалізації будь-якого рухомого майна, бо наразі формально - всі (в т.ч. і я) є порушниками закону (ПКУ, розділ ПДФО), коли щось продають на олкс, і не платять з цього податку. закон дибільний, і його треба міняти.

але порушення закону настільки масове, що податковій фізично не вистачить ресурсів, щоб перевірити всі поповнення всіх КДВ Приватбанку. звісно, можна зробити це через фільтри в базі даних - але ж потім треба порахувати податок, сформувати ППРки, вкласти їх в конверти, відправити поштою, звернутись в суд/виконавчу - податкова фізично не зможе це все опрацювати (вона он з адмініструванням податку на нерухомість справитись не може, ваз75 тому свідок).

та й щось не зустрічав я прецедентів, щоб користувачів-власників карток державних Ощада, ЕксІма (квзаідержавного Укргаза) податкова накривала за таким приводом, чому ж відразу саме приватовські власники юзери карт мають постраждати?

43 хвилин тому, romaxa11 сказано:

ОЛХ, як на мене ідеальний інстурмент для чистої економіки - "ти мені- я тобі"

якщо це справді підприємницька діяльність - то все ж ЄСВ і ЄП варто вимагати в цих "учасників" заплатити ;)

поки існують держави і злочинці - податків не уникнути :(

 

50 хвилин тому, yu2007 сказано:

Чомусь думаю, що це насправді якийсь "коломойський гамбіт", а не  "дядечки з мільярдними депозитами могли б інших дядечків з глушителями найняти". Поживем - побачим.

одне другому не заважає. Бені було вигідно злити Приват - як і інші кептивні банки, які діють по принципу фінансової піраміди. Нові гроші населення практично не несе, а кептивні банки не звикли віддавати старі депозити за рахунок погашення інсайдерських кредитів, а не за рахунок свіжих депозитів.

Коломойський (Боголюбов) - не друг і не ворог влади, це один з елементів нашої "іліти", в темі "Новини про Приват" вже писав - без згоди й участі на найвищому рівні Приват не вивів би десятки мульярдів гривень рефінансування за кордон. а оскільки Беня є складовою "іліти", то дуже багато знає...

те, що Приват був змушений повертати рефінансування НБУ - свідчить швидше про те, що МВФ справді таки тиснув в цій ситуації.

якщо вже пішов такий злісний офтоп про податкову й державну регуляцію... то кредити МВФ нам нафік не потрібні, якщо урізати казнокрадство хоча б наполовину. наслідки реальної боротьби з казнокрадством - по-перше, бюджет при теперішніх реальних видатках стає різко профіцитним; по-друге - платіжний баланс, із-за відсутності фіктивного імпорту, також стає позитивним; по-третє, або будуть зростати ЗВР, або буде зростати нац.валюта (платіжний баланс країни позитивний!)

але з казнокрадством ніхто реально не бореться, тому на позицію МВФ влада мусить зважати.

і оскільки ніхто й не збирається проводити судову реформу (хоча б на зразок патрульної поліції) - то в країні триває економічна криза, поглиблена казнокрадством - тому відчутного приросту депозитної бази не варто очікувати, тому й не варто підтримувати далі фінансову піраміду (якою є практично всі кептивні банки).

цей клубок сильно заплутаний, але якщо б була проведена реальна судова реформа - то Приват і далі пилососив би депозити, а не йшов під націоналізацію (судова реформа = різке зростання інвестиційної привабливості країни = нові інвестиції (зовнішні, та й внутрішні) = ріст економіки, ріст доходів населення = зростання депозитів /ще десь в цьому ланцюжку мала б бути посадка корупціонерів, зменшення корупції й казнокрадства - які також впираються в правосудні, а не "позвоночні" суди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...