Перейти до змісту

Націоналізація ПриватБанку


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Коли пенсія в когось, скажімо, 15 числа, і 15 число припадає на неділю, то в приватному банку пенсію нараховували не 16, а 14, в п'ятницю.

Навряд чи Казначейство займається таким РобінГудством.

 

Ну воно то так, але гроші Пенсійний фонд ще 13 їм перераховував. свої кошти ніхто не платив. ні приватбанк, ні жоден інший. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 643
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Коли пенсія в когось, скажімо, 15 числа, і 15 число припадає на неділю, то в приватному банку пенсію нараховували не 16, а 14, в п'ятницю.

Навряд чи Казначейство займається таким РобінГудством.

имя, сестра, имя? (с) хто ці РобінГуди, і чи існували вони взагалі?

які це банки, зі свої коштів вірніше, з набраних депозитів! видавали пенсії на день раніше, ніж заходили гроші з Пенсійного фонду? ти маєш хоч якесь уявлення про цільові фонди і цільове фінансування, і як дрючать за будь-які рухи з державними коштами поза правилами їх використання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, seolutsk said:

цей банк дуже по хитрому робив з картками та кредитами, як тільки розпочинав. Можете почитати відгуки старі, та і ті, хто "у віці" добре памятають, скільки у людей було проблем з цим банком.

 

Більшість "проблем" була із-за того що люди знімали бабло з кредитки і не повертали бо думали що так і треба. А може і не більшість а практично всі.

В людей, які дружать з мізками і трішки технологіями – проблем з Приватом певно не було ніколи. Принаймні такого роду як ти описуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rrid сказал:

имя, сестра, имя? (с) хто ці РобінГуди, і чи існували вони взагалі?

які це банки, зі свої коштів вірніше, з набраних депозитів! видавали пенсії на день раніше, ніж заходили гроші з Пенсійного фонду? ти маєш хоч якесь уявлення про цільові фонди і цільове фінансування, і як дрючать за будь-які рухи з державними коштами поза правилами їх використання?

Ой ти умора. Ти ще скажи, що ПБ дрючили за те, що в ньому були міл'ярдні обороти неоподаткованого бабла від продавців типу olx/клумба/інет магазина і т.д. Не сміши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Соромітник сказал:

 

більшість проблем була із-за того що люди знімали бабло з кредитки і не повертали бо думали що так і треба. А може і не більшість а практично всі.

В людей, які дружать з мізками і трішки технологіями – проблем з Приватом певно не було ніколи. Принаймні такого роду як ти описуєш.

я трошкі не про те. про те, що навішували на людей кредити фіктивні, а потім люди по судам доказували, що вони не олені. так само з картками, що змінювали правила договорів в свою сторону, потім з'являлись заборгованості по обслуговуванню, штрафи і т.д. ну короче хітрожопство во всєй красє. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Соромітник сказано:

В людей, які дружать з мізками і трішки технологіями – проблем з Приватом певно не було ніколи. Принаймні такого роду як ти описуєш.

зате в "сусідній" темі писали трохи про інші проблеми - листи покійникам, чи за покійника погасити борг, якого не було

суть то не в дружбі з мізками в споживача послуги, а в підході до надання послуги, в т.ч. нав'язування непотрібних послуг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rrid сказал:

зате в "сусідній" темі писали трохи про інші проблеми - листи покійникам, чи за покійника погасити борг, якого не було

суть то не в дружбі з мізками в споживача послуги, а в підході до надання послуги, в т.ч. нав'язування непотрібних послуг

от приблизно я за такі всякі махінації і говорю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, seolutsk said:

я трошкі не про те. про те, що навішували на людей кредити фіктивні, а потім люди по судам доказували, що вони не олені. так само з картками, що змінювали правила договорів в свою сторону, потім з'являлись заборгованості по обслуговуванню, штрафи і т.д. ну короче хітрожопство во всєй красє. 

 

Це з області "городських легенд". Банк навішував кредити... Ти ж ніби розумний дядько, а таке пишеш.

Я таких покемонів на роботі пачками спостерігав – зняв з кредитки гроші і думав що воно саме туда потім поповниться. Забувся за неї і викинув. А через пару років некіслий рахунок з пенею і повним пакетом проблем. І оййойой, караул, граблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дубілет заявив, що в день знімають 2 000 000 000 грн,  такого не було навіть на початку війни.

За його словами всі банкомати заряджені і грошей вистачить на всіх.

Насправді дострокове зняття депозитів досить вигідне  банкам, бо тоді вони виплатять набагато менші відсотки.

 Панікьори як завше постраждають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Соромітник сказал:

 

Це з області "городських легенд". Банк навішував кредити... Ти ж ніби розумний дядько, а таке пишеш.

Я таких покемонів на роботі пачками спостерігав – зняв з кредитки гроші і думав що воно саме туда потім поповниться. А через пару років некіслий рахунок з пенею і повним пакетом проблем.

Ну в мене доказів немає неяких, так що цей діалог зайшов у глухий кут. В гуглі я не думаю, що ти забанений, знайдеш відгуки.

Только что, Nokian сказал:

 Панікьори як завше постраждають.

І отримають гривні через рік, коли бакс буде по 45, ага..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, taurus07 сказал:

 я спокійний як удав ))

але якби входив в число отих 20% то не знаю чи хотів би забрати валютний депозит  в грн

Щось я тебе не зрозумів. Тобто, якщо депозит можна було забрати, то ти б його не забирав, а твій не можна забрати, то ти його хочеш забрати? Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://tyzhden.ua/News/181252

Фонд гарантування вкладів призначив тимчасового адміністратора в Приват,анку

Фонд також делегував своїм співробітникам повноваження щодо виконання обов'язків директорів філій.
от це вже "Веселіше"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

За його словами всі банкомати заряджені і грошей вистачить на всіх.

точно всі?

20161219_103947.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, seolutsk сказано:

Ти ще скажи, що ПБ дрючили за те, що в ньому були міл'ярдні обороти неоподаткованого бабла від продавців типу olx/клумба/інет магазина і т.д. Не сміши.

тут ти неправий, і мінімум з двох причин. не знаю, чи були там мільярдні обороти, але. 1) банк не є податковим агентом по твоїй виручці на олкс - він не зобов'язаний стежити за тим, щоб ти заплатив податки з виручки від продажу свого іфона; і 2) в призначенні платежу - зазвичай було написано "поповнення рахунку", або "переказ коштів" - тобто, в банку ніде не світилось реальне призначення платежу ("за сірі польські памперси", чи "за макбук"), якщо кошти проходили по звичайних КДВ, а не по рахунках підприємця. так що тут дрючити Приват (як і інших) - формально нема за що, адже це обов'язок платника податків подати річну декларацію про доходи (при потребі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, seolutsk said:

Якщо чесно, довгий час-десь років з 5-8 не заводив картку в ПБ,

...

І я відкрив рахунок десь тільки рік назад,

...

Так що так, справедливість є 

...

скоро опиняться на вулиці. 

Та в тебе певно "легка рука". 

Спробуй купити рошенівський тортик, якщо раніше не купував.

Мо через рік щось і зміниться )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Соромітник сказано:

Я таких покемонів на роботі пачками спостерігав – зняв з кредитки гроші і думав що воно саме туда потім поповниться. Забувся за неї і викинув. А через пару років некіслий рахунок з пенею і повним пакетом проблем. І оййойой, караул, граблять

хм... а тут точно не було ознак введення споживача фінансових послуг в оману? чи ти не в курсі, що зазвичай КДВ не можна було скористатись, поки ти не активуєш карту Універсальну (в т.ч. й студенти на це жалілись)?

а як той факт, що по карті Універсальна на банкоматі не писало прямо, що "доступний залишок" коштів - це не твої кровні, як логічно було б подумати, а що це кредитний ліміт? тільки через декілька років на табло банкомату стали трохи розділяти, і окремо писати щось там зі словом кредит.

так що не треба відразу так обсирати своїх роботяг-покемонів - не їхня в тому вина, що в школі вони не проходили курсів фінансової грамотності... і добряче на таких Приват заробляв, щоб платити по депозитах ставки вищі середніх (і це №1 за депозитами!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Nokian сказал:

Якщо бакс НЕ БУДЕ по 45 , що зробиш?

Я утрірую.

8 минут назад, rrid сказал:

тут ти неправий, і мінімум з двох причин. не знаю, чи були там мільярдні обороти, але. 1) банк не є податковим агентом по твоїй виручці на олкс - він не зобов'язаний стежити за тим, щоб ти заплатив податки з виручки від продажу свого іфона; і 2) в призначенні платежу - зазвичай було написано "поповнення рахунку", або "переказ коштів" - тобто, в банку ніде не світилось реальне призначення платежу ("за сірі польські памперси", чи "за макбук"), якщо кошти проходили по звичайних КДВ, а не по рахунках підприємця. так що тут дрючити Приват (як і інших) - формально нема за що, адже це обов'язок платника податків подати річну декларацію про доходи (при потребі).

да ну. не зобовязаний? точно? а як жеш Положенні про здійснення банками фінансового моніторингу наприклад?

8 минут назад, yu2007 сказал:

Та в тебе певно "легка рука". 

Спробуй купити рошенівський тортик, якщо раніше не купував.

Мо через рік щось і зміниться )

себто думаєш, що на мені все зав'язано, а я не помічаю? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, rrid сказал:

зате в "сусідній" темі писали трохи про інші проблеми - листи покійникам, чи за покійника погасити борг, якого не було

суть то не в дружбі з мізками в споживача послуги, а в підході до надання послуги, в т.ч. нав'язування непотрібних послуг

Не зрозумів яким боком мій пост до "проблем з Приватбанком". Я на пошту стільки листів отримую (переважно електронних), що якщо їх вважати проблемою, то і Персен не допоможе. Тут скоріше як в анекдоті - не вийшло в Привата повернути борг, поржали і забули.

atkritka_1379350549_830.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, nickel сказал:

Щось я тебе не зрозумів. Тобто, якщо депозит можна було забрати, то ти б його не забирав, а твій не можна забрати, то ти його хочеш забрати? Так?

забрати достроково не можу, але не дуже переживаю з того. 

якби міг забрати то певно б не брав у гривнях, а тільки в валюті.

моє запитання і стосувалось саме випадку, чи можна якось розірвати строковий договір і ще щоб в валюті забрати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, seolutsk сказано:

да ну. не зобовязаний? точно? а як жеш Положенні про здійснення банками фінансового моніторингу наприклад?

а в чому невідповідність законодавству про фін.моніторинг? що, там всі суми за іфони перевищують 150 000грн., що підпадають під фін.мон? не гони

а тих, хто отримував сотні переказів на день на карту - Приват таки блочив такі КДВ (не корпоративні, для підприємницької діяльності - такі не блочив).

даєш конкретні порушення фін.мону зі сторони Привата? (виведення рефінанса на десятки мільярдів гривень - за це Приват, думаю, не дрючили, бо без відома і згоди на найвищому рівні такі суми вивести не можна, коли всі заявки на оплату імпорту передаються в НБУ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, seolutsk сказано:

Якщо чесно, довгий час-десь років з 5-8 не заводив картку в ПБ, навіть приват24 не зміг мене переконати, через свою зручність. А все через те, що цей банк дуже по хитрому робив з картками та кредитами, як тільки розпочинав. Можете почитати відгуки старі, та і ті, хто "у віці" добре памятають, скільки у людей було проблем з цим банком. І я відкрив рахунок десь тільки рік назад, тільки через те, що дууууже потрібно вже ж було. Та і ситуація наче покращилась. Так що так, справедливість є, і скоро ці всі люди, в тому числі навіть прості менеджери, скоро опиняться на вулиці. Я не злорадствую, але факт такий.

Розповів мою історію - теж саме було і в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, якщо Приват став Державом, то яуі тепер в Україні комерційні банки найбільші?

Чомусь мені здається, що вони і не українські зовсім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Nokian said:

Цікаво, якщо Приват став Державом, то яуі тепер в Україні комерційні банки найбільші?

Чомусь мені здається, що вони і не українські зовсім

Найбільший недержавний, але український? Рінат і ПУМБа :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...