Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Хлопці, зрозумійте,  накидаючи каках на савченко - ви накидаєте їх автоматично на пороха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь

правильно зробив. Воплі що її не звільняють вже затрахали. Привіз тіштесь своїм ідолом.

Там надюха казала що вона голодує бо влада не звільняє заручників. Ну їй краще знати вона ж двох звільнила правда москальських, але то таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, la20 сказано:

Привіз тіштесь своїм ідолом.

люди тішаться не нею, а життям по-новому :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну невже не зрозуміло досі, що вона штучний політ-мученик, на якому на *ую в райду заїхало трохи людей!

Все, патрон відстріляний, гільза ще деякий час буде гарячою (теплою) але другий раз не стрелить!

 

вона ще трохи пожевріє на тб і газетах, а потім народ зрозуміє, що все, що вона верзе не варте і гроша ломаного.

да вона десь там "відсиділа", так я думаю, знала на що йшла!  І скільки на фіналі вона отримає, і що отримає.

Мало того, що депутат зі своєю ЗП, + на бігмордах світилася, прізвище називалося кільканадцять мільйонів разів, за це свій %% отримала від усіх партій, які цим спекулювали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона виконала свою місію тоді, коли завершились вибори у ВРУ і матьківщтна була в раді..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

а потім народ зрозуміє, що все, що вона верзе не варте і гроша ломаного.

Женя, народ( не буду казати за всю Україну), вже зрозумів, що, ця пісня гарна, нова(с). :-) Мати хлопця який  повернувся з АТО калікою казала:" Де справедливість? Моя дитина калікою повернулася, і державі до неї нема діла,А цяя фіфа чим краща, що з нею як з писаною торбою носяться?"  Поважаючи читачів форуму, трохи змінив стилістику почутого))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, alexvvv сказано:

Ні не переплутав - порошенко був однопартійцем медведчука 

Порошенко и Медведчук: старые друзья

А Мазепа колись був спочатку великим другом Петра Першого.

Всі люди колись зтикаються з самими різними іншими.

Питання ,який висновок вони з цього роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женщины и служба в армии несовместимы. К такому выводу пришли американские ученые, которые проанализировали состояние женщин-военнослужащих, вернувшихся из Ирака и Афганистана.

Как говорят специалисты, обследовавшие 42397 женщин – служащих армии США, женщины, принимавшие участие в военных действиях имели поведенческие проблемы чаще, чем мужчины, пишет Medical News Today.

Женщины-военные страдали посттравматическим стрессовым расстройством, депрессией и алкоголизмом в большей степени по сравнению с коллегами-мужчинами.

А также, вероятность возникновения психических расстройств у женщин военнослужащих была в 20 раз выше по сравнению с женщинами, не участвовавшими в сражениях.

Ученые считают, что женщинам, которые решили связать жизнь с воинской службой, следует хорошенько задуматься о своем здоровье, поскольку психика у них слабее мужской.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось що пишуть наші кремлівські,, друзі ,, про Надю.

Нардеп Надежда Савченко призвала украинское руководство прекратить силовую операцию на Донбассе.

По ее словам, разговоры о введении военного положения в стране опасны.

"Нам надо заканчивать этот бардак, который назвали АТО, как можно быстрее, без всякой дальнейшей войны", - приводит слова Савченко Риа Новости.

Ранее бывшая военнослужащая заявила о необходимости воюющих сторон "говорить друг с другом" и "слышать друг друга".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені й противний Шарій бо говорить лиш про одну сторону медлаі зазвчиай.... але блін.... ми так люимо сміятись з російських ЗМІ то Шарія інколи мона глянути даби посміятись з наших... 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та хулє там шарій давай відразу ксєльова і соловйова глянем на распятих мальчіков що ти поржав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це точно рівень героя раз вже вірші (думи) складають

ДУМА ПРО КОБИЛЯЧУ ТРІЩИНУ
(лист розчарованого народу народному депутату Савченко)

Надю, клянемось, готові спинити ми
скепсис, іронію й жовч,
знов зустрічатимем пивом і квітами —
тільки, будь ласка, помовч!

досить читати з папірчика завчене,
воду із пляшки п'ючи,
ми би ходили з іконами Савченко —
тільки, благаєм, мовчи!

ти ж так незламно мовчала на допитах,
цідячи “Путін хуйло!” —
що тобі, складно платівку застопити,
складно закрити хайло?

що ж ти така на горланні зациклена,
хто ж цю програму заклав?
спробуй словник почитати, для прикладу,
вивчити слово “конклав”...

в карти пограй із сестричкою Вірою,
в нарди або доміно,
тільки не треба народу довірою
мазати ватне лайно!

блог заведи із котами і сіськами —
в коментах вихлюпнеш злість,
тільки з ідеями ліво-таксистськими
більше в ефіри не лізь!

ми тобі, Надю, знайдем нареченого —
все, як і мріяла ти:
альфа-героя, ласкавого й чемного...
спробуй лише не верзти!

щоби в народу надії не танули
й віра дешевим понтам,
дай відпочити своєму фонтанові,
вируби клятий фонтан!

в разі ж, якщо ця вимога завищена
й ти перейшла Рубікон —
йди, дорогенька, в кобилячу тріщину
разом із Медведчуком...

Юрко КОСМИНА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спрва не в українцях тут а в ЗМІ і тому як формується думка стада... з них ржемо шо вони такі тупі піддаються... а в свому оці бревна не бачим... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Pavelix сказано:

Наскільки мені й противний Шарій

Тобі противний, а все рівно його постиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надя, йди ти в Гугл.Разом зі своїми прихильниками, фанатами та просто маняками

http://obozrevatel.com/blogs/79802-nadya-da-poshla-tyi-v-google.htm

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Basil сказано:

Тобі противний, а все рівно його постиш...

тому що для мене ліпше гірка неприємна правда а не зомбоновини на 1+1 і тд від яких можна поставити знак = з Россия 24 і тд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Pavelix сказано:

тому що для мене ліпше гірка неприємна правда а не зомбоновини на 1+1 і тд від яких можна поставити знак = з Россия 24 і тд...

то ти значить поставив знак шарій = правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Maxfer сказано:

Ще на ICTV програми є: Гражданская оборона, секретний фронт, це копія російської пропаганди з ренТВ тільки на український манер.

Секретний фронт це взагалі абзац абсурду, там екстрасенси і футурологи говорять яка буде прекрасна Україна яка спасе всю європу, в Рашці таке практикують  вже давно, цілий канал ренТВ по цій лінії робить.  Так що я з вами згідний на всі 100%.

Ще є нові українські серіали як глянув у ввечері то зразу виключив той зомбоящик, серіали про ментів і медиків українских, знімають по плагіату американських серіалів зрештою як і кацапи, а в кінці виходить такий шлак бо не враховують рівень реального життя, що можна тільки сміятися. В інформаційному просторі, що Україна, що Росія, це дві каплі води, бо правди нема не там, не тут по ТВ і ЗМІ.

згідний на всі 100..

58 хвилин тому, Basil сказано:

то ти значить поставив знак шарій = правда?

Ні... я думавию ви чудово зрозуміли що я маю на увазі... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Maxfer сказано:

шарій це скотина.Кремльовській троль без моралі, але наші ЗМІ ще гірше того Шарія ,бо дуже часто сторони різні займають, але що тут дивного якщо, канали належать, Коломойському який недавно звонив до Юри прокурора рішати "вопроси", Петру Олексійовичу Порошенку, 5-ий канал,  Пінчуку зятю президента Кучми який вбив Гонгадзе, всі інші належать потрохи Рінату і діячам з опоблоку про них взагалі навіть немає, що говорити.  

Шарій маленька рибка йому мало хто вірить, а от приходить мільйони українців додому після роботи і що включають на тв, 1+1, інтер, 5, ICTV, СТБ і все йде промивання мізків, те саме і в росії , Перший, Росия 24, Вести, РенТВ, ТНТ.

І вони більше шкоди роблять ніж той Шарій.

Наша політична шайка, нічим не поступається путінській, вона вже виросла і переросла рівень розумовий рівень російської влади, наша українська корупція уже виходить на міжнародний рівень, українська корупція набагато вище уже за російську, люди в нас розумніші і корупція більш елегантніша все стає, а кацапи йдуть тільки на пролом і завжди в кінці показують себе дураками.     

Тому і триває війна, і неможуть договоритися олігархи між собою, я так думаю.

Елемент пропаганди був , є і буде завше і всюди. Але покажи мені, хто в Росії , може щось вякнути проти Пу?

І що з ним буде завтра.

Отож.

А Савченко вже рейтинг Юлі не добавляє, а убавляє.

В цьому плані молодець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до фанів савченко в якому саме кабінеті в АП сидять всі політв"язні раши? Ч то надюха не там мітинг проводить. Сам "мітинг" реальні в"зяні не підтримали.

CpVhgypWAAARuqm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...