Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь

@la20 блін, успагойся, я ж тебе не гружу, не хамлю. Наспавді я набагато далі від політики ніж ти думаєш, те що я тут пишу - це погляд зі сторони на це все що терпить цей розділ. Від твоїх пальців, і твоїх заядлих опонентів. А ти мене зразу приписуєш до "чорних" чи до "білих".

@Rock  щодо скріна з фейсбука. Наші політики, які давно всім приїлись, висловлювали і не такі перли. Але це вже ніхто не сприймає, бо приїлось. А Надя не приїлась, тому стільки уваги до кожного її пука. Я б і не знав про її ідеї щодо диктатури, щодо "попросити в сепарських мам вибачення", референдуму щодо федералізації і подібного, якби не ці теми і така надмірна увага до її персони.

 

В далекому січні 2005 року мені довелося полежати в лікарні на сусідній койці з військовим льотчиком, на 10 років старшим за мене. Це одразу після Помаранчевої революції. Так от, ще тоді він сказав що ці всі революції ні до жодних радикальних змін в суспільстві не приведуть. Що Україну спасе тільки або такий як Сталін (тобто шлях диктатури), або такий як Моісей - поводити покоління нації 40 років по пустелі.

Щодо диктатури - більш реалістичний варіант. Ну хоча б китайський сценарій, з розстрілами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Евреи, попросите прощения у каждой немецкой матери, потерявшей своего сына, иначе мира не будет. Потому что ошибки свои нужно признавать.
(с) Н.Савченко (1943 год)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Ha3aP сказал:

Евреи, попросите прощения у каждой немецкой матери, потерявшей своего сына, иначе мира не будет. Потому что ошибки свои нужно признавать.
(с) Н.Савченко (1943 год)

Пєкаря в тєму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vadimm сказано:

@la20 блін, успагойся, я ж тебе не гружу, не хамлю. Наспавді я набагато далі від політики ніж ти думаєш, те що я тут пишу - це погляд зі сторони на це все що терпить цей розділ. Від твоїх пальців, і твоїх заядлих опонентів. А ти мене зразу приписуєш до "чорних" чи до "білих"

З чого ти взяв що я тебе кудись там приписую? І я тобі ніби як не хамив та і не грузив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а свого часу, на всіх ресурсах (не лише на цьому) мені люто мінусували і критикували за спробу "очернити святий лик великої української мучениці н. савченко", а тепер я нарешті бачу, що у мене є однодумці. з криками "от вона в тюрмі за Україну сиділа, а ти..." рвались доказувати, що я дійсно не бачу наскільки це достойна людина, що пройшла через вогонь і воду заради Nароду і Naції. А зараз що, ні ну в деяких особливо запущених ідіотів і досі пелена на очах, але більшість починає помічати "засланого козачка". 

 

по-моєму, у висловах якого-небудь Корчинського більше здорового глузду і патріотизму, аніж в кожній з реплік цієї "хєроїні", хоча корч ще той кадр. 

"нам потрібна диктатура"-аби це хтось окрім неї сказав, ну я б ще віднісся адекватно, але після фрази "нам треба вибачитись перед ДНР/ЛНР і шукати з ними миру і порозуміння" це вже був треш. 

я перепрошую, це приблизно як згвалтована у задницю жертва має вибачатись перед насильником? ну тоді фраза "нас є..ут, а ми крєпчаєм" має бути на лозунгах її передвиборчої кампанії. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Bit сказал:

в деяких особливо запущених ідіотів і досі пелена на очах

як ти влучно описав власний стан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Shkoder сказал:

мені одному при погляді на неї приходить на думку троянський кінь?

Певно, ти надто обчитався Геращенко: http://www.pravda.com.ua/rus/news/2016/07/23/7115679/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи, крёстный, а как вычислить предателя?
- Предатель тот, кто первый из своих предложит переговоры. (с)
М. Пьюзо "Крестный отец".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ferryman вона далеко не перша, якщо я правильно зрозумів натяк.

Переговори там чуть лі не щодня, особливо коли сєпари просять перемир'я щоб забрати трупи. Або переговори стосовно полонених. Або переговори в Мінську. Не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

 

 

Маша не б*ядь!?? Ну извините!

це вирвано з контексту не так зрозуміли ля.ля..ля.

а тепер ти візьми ще той пост на який це було написано де мені вказують що Вадима треба називати савченкодрочєром. і взагалі Вадим сам має вирішувати хамив я йому чи ні. ти тут взагалі не приший чомусь рукав.

і якщо ти Маша б*ядь то це вже назавжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@la20 в тебе така манера спілкування, що навіть якщо вважати що ти мені досі не нахамив, то це тільки тимчасово. Але конкретно в наведеній вище цитаті - про "на кого дрочить" - це ти нахамив. Да, я так вирішив. Ти вже за своєю бидлячістю цього не помічаєш.

Це якщо людина яка рідко вживає алкоголь вдруг вип'є на свято - то для неї це подія, а для алкаша - буденність. Так от, для тебе хамити - то буденність, і ти це вже не сприймаєш якщось вийняткове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надію Савченко намагались закидати яйцями

 

im578x383-%D1%81%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B5
 

фото: dumskaya.net
24 ЛИПНЯ, 2016, 15:12
 
В Одесі невідомі намагалися закидати яйцями народного депутата Надію Савченко

Про це повідомляє "Думская".

У неділю Савченко виступала на Думській площі біля будівлі мерії, де уже кілька місяців триває акція протесту проти мера міста Геннадія Труханова.

im578xAny-%D1%81%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B5

Савченко відповідала на запитання людей з імпровізованої сцени і в цей момент невідомі почали кидати в неї курячі яйця. Проте у депутатку їм не вдалося влучити.

Нападників затримала поліція. Встановлюються особи і мотиви закидання депутатку яйцями.

im578xAny-%D1%81%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vadimm сказано:

@la20 в тебе така манера спілкування, що навіть якщо вважати що ти мені досі не нахамив, то це тільки тимчасово. Але конкретно в наведеній вище цитаті - про "на кого дрочить" - це ти нахамив. Да, я так вирішив. Ти вже за своєю бидлячістю цього не помічаєш.

Це якщо людина яка рідко вживає алкоголь вдруг вип'є на свято - то для неї це подія, а для алкаша - буденність. Так от, для тебе хамити - то буденність, і ти це вже не сприймаєш якщось вийняткове.

Як написав, така і відповідь була. якщо ти думаєш що я так багато про тебе думаю і щось там маю тобі написати то ти занадто великої думки про себе. а як спілкуватись я сам буду обирати. життя надто коротке щоб кожному догоджати і не збирають уті-путі з тобою. написав про савченкодрочера то так і напиши собі в профілі і не давай порад кому що писати і називати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозумів. Це спільна операція порошенка і медвечука по остаточній нейтралізації Йулі як політика )))

багато-ходів-очка

Рядові пороходроти просто не в курсі ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз пішла така п"янка...

Ростов-це Україна

Показати прихований контент  

Народный депутат Украины Надежда Савченко, которая два года незаконно удерживалась в российском СИЗО, во время своего визита в Одессу назвала российский Ростов-на-Дону украинским городом. Об этом сообщает ONLINE.UA со ссылкой на видео в YouTube. "Я благодарна вам за те письма, которые вы мне писали в тюрьму, это очень поддерживало, особенно ваш одесский юмор. Когда получаешь такие письма, всегда стает на душе веселее и всегда понимаешь, что необходимо помнить, как мне в тюрьме говорили: "Одесса — мама, Ростов — папа". Так вот, необходимо помнить, что не Одесса — это Россия, а Ростов — это Украина", — завила Савченко.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На початку відео Надія каже "...так само, як треба визволяти наш Донбас і наш Крим...".

Це їй так Медвечук нашепотів? Порохоботи, ви не в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати
Sergiy Taran
13 ч · 
 

Савченко – безцінна. Бо в нашому жалюгідно патронажному суспільстві вона вчить мільйони лінивих лохів, що марно сподіватися на рятівників –супергероїв, які: - вийдуть з в’язниці/ повернуться з АТО/ прилетять з закордону/ спустяться з небес/(підкресліть необхідне) -
після чого: - оголосять диктатуру/віддадуть владу народу/ припинять війну/ назвуть «війну війною»/ (підкресліть необхідне).
Мільйони спраглих за чудом українців нарешті мають зрозуміти, що лише віра в самих себе і тільки власною працею і волею – тут і зараз – на своєму робочому місці, у власному селі, місті, дворі, вулиці - можна врятувати всіх і самого себе. Чим більше надій мільйони покладають на своїх фантазійних супергероїв, тим більше буде розчарування. 
…Супергерої існують тільки в американських мультиках, російських «спецрозробках» і мріях мільйонів вітчизняних лохів. Але існують звичайні герої. Хочеш знайти одного? Спробуй пошукати його в дзеркалі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.07.2016 at 19:52, Vadimm сказано:

Навіщо окрема тема?

Скоро можна буде відкривати на борді цілий розділ присвячений новинам про те, що там сказала Савченко. Самі ж кажете що їй забагато честі приділяють ЗМІ (в сусідній темі), і самі ж розповсюджуєте такі мєгановини. 

пропоную модераторам об"єднати з темою

і назвати щось накшталт: "Савченко... післяполону...", щоб не розсіювати увагу...

імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Cherman сказано:

Легше повірити в існування рожевих єдинорогів, ніж в таку "диктатуру".

А у жити по-новому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нижче плінтуса.Кому ти вже уподобився?

Людям з таким мисленням треба ходити всюди з голими пісюнами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Нижче плінтуса.Кому ти вже уподобився?

Людям з таким мисленням треба ходити всюди з голими пісюнами.

В нього хоть мислення є, а ти за цим складним процесом поки помічений не був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій пост торкався Ла20,який навів вислів здається якогось Єрохіна,надзвичайно огидний.Пост цей тут оперативно витерли,честь і хвала Борді.

Маняк,як завше лізе до мене, чого ти хочеш?

Влюбився , чи що.

Так питаю вже вдруге, зуби почистив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...