Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

13 часа назад, Rock сказал:

сам придумав ,сам повірив :)

так те ж саме можна сказати про всі твої кліше й штампи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь

Плотницький спростував заяву Савченко про зустрічі з лідерами "ЛДНР", Захарченко цю інформацію коментувати відмовився

Цитувати

13:5807.07.2016
По мнению Плотницкого, заявление Надежды Савченко вызвано ее стремлением привлечь внимание к своей деятельности с помощью сенсационных заявлений.
Глава самопровозглашенной Луганской народной республики Игорь Плотницкий опроверг заявление депутата Верховной Рады Надежды Савченко, которая рассказала о встрече с лидерами республик Донбасса на нейтральной территории. Об этом он сказал в четверг, 7 июля, передает РИА Новости.
Плотницкий отметил, что в последний раз видел Савченко на суде в Ростовской области в 2015 году. "С тех пор мы не общались, и я не получал от нее никаких предложений о тайных политических свиданиях на стороне", — уточнил глава ЛНР. Он предположил, что заявление Савченко вызвано ее стремлением привлечь внимание к своей деятельности с помощью сенсационных заявлений. "Я даже допускаю, что при этом она руководствуется благими намерениями. Но кривда обычно приводит на кривую дорожку. А правда, хоть и бывает иногда горькой, намного полезнее для здоровья", — добавил Плотницкий. В свою очередь, глава самопровозглашенной Донецкой народной республики (ДНР) Александр Захарченко комментировать заявление Савченко отказался. "Я пока не вижу повода для комментирования", — сказал он, передает РИА Новости.

 

Савченко не считает террористов "ЛДНР" террористами.

Цитувати

Украинский блогер Mir Oleshko показал интересные фото страниц книги, написанной Надеждой Савченко. В частности её обращение к "воинам Донецкой и Луганской областей":

"Надежда Савченко в письме боевикам ОРДЛО:
"Я не стану вас называть сепаратистами или террористами, я могу признать что вы действительно - ВОИНЫ".

Отрывок из книги Савченко. Сестра Вера просила читать письма, мы почитали. И мы в шоке

13567417_247041425680057_510271041787997"

смахує на фейк, але в стилі риторики післяполоненної Наді... Коли вона заговорила (саме коли заговорила - перестала кричати, а почала говорити), то перша думка була "точно перевербували!", але... Так, певно, просто легше думати... А в дійсності...війна - це "грязь", і багато чистих людей стають її заручниками... Багато і гине, і їх вже не повернеш, а от заручників ще можна врятувати.

 

Щодо самої Савченко - мені її шкода. Шкода як жінку, звичайну жінку... Так вона Воїн, Воїн з яйцями (і за це я її поважаю), але вона жертва... Жертва політики. З неї зробили мученицю, хоча ніхто її не катував; з неї зробили героя, хоча вона навіть не встигла повоювати; з неї зробили депутата, хоча вона абсолютно далека до юриспруденції чи економіки... З неї зробили ПРИВІД ("повод" рос.), щоб вести торги і закулісні терки між Рашою і Україною... Хоча ПРЕДМЕТОМ тих терок була абсолютно не вона. З неї зробили "Жанну д'Арк" наші депутати і масмедіа, хоча вона нікого нікуди з мечем не водила і ніхто її не палив (та й не збирався)...

... і вона сама в це все повірила... І вона тепер мучиться, як той Іхтіандр, котрого змушують жити на суші, тобто не в своєму звичному і зрозумілому середовищі...

Не місце їй в політиці, не місце. Вона там "нерозумна". Вона була "миротворцем" в Іраку - от то "миротворець" і є її поклик. Якщо з того боку брустверу готові через неї розмовляти, потрібно цим користуватись. Бо інакше розмовляти будуть як завжди, через "бізнесменів", і це будуть чергові торги, в яких ми - звичайні наївні патріотичні українці, в чергове лишимось лохами...

 

ПиСи: попалось на очі "звернення сєпара до Савченко"... і багато в його речах правильного... Схожа риторика була в "сєпара" Мозгового, того що Олексій, але його швиденько прибрали... Думаючі ніде не потрібні, ні тут, ні там... Шкода тільки що "шарікових" в Лугандонії більше...

короче, слухаєм, кому цікаво

Обращение сепара к Надежде Савченко  

 

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне свербить в порохдрота тому, що якби порох озвучував такі тези як Савченко (а він би хотів це зробити - бо так краще для бізнесу ;)), його би вже з лайном змішали, а їй  якось все сходить з рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 липня під час візиту в рамках Саміту НАТО Президент України віддав шану жертвам Польсько-українського конфлікту часів Другої світової війни.

Урочистість відбулася біля пам’ятнику жертвам конфлікту, що розташований у варшавському районі Жолібож.

Під час урочистості Петра Порошенко супроводжувала народний депутат Надія Савченко, представники Кабінету Міністрів України, Посольства України в Польщі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж думаю нахіба вона там ...але вже знаю. щоб параша24 могла зараз її покрутити. Здобули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Clio23 , ти сьогодні в нічну зміну? Цілий день не було видно, я вже думав може тебе по частях в Мєчнікова собирають, а тут об'явився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Віталій СК сказано:

@Clio23 , ти сьогодні в нічну зміну? Цілий день не було видно, я вже думав може тебе по частях в Мєчнікова собирають, а тут об'явився.

по клонах будуть збирати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що там сьогодні хєрой України сказала що нада рехферендум про федералізації. Вже навіть путінські шавки про неї не згадують але надюха маладцом. медведчук стоячи аплодує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, la20 сказал:

хєрой України сказала що нада рехферендум про федералізації

можна лінк? чи особисто чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з цією Савченко Україна обісреться так як ще ніколи не обсиралась, з підливочкою.

краще б її не випускали, їй Богу. бо оці заяви про референдум, "не давайте Україні зброї, бо буде третя світова" і все решта-це сім кіл пздця. 

ви десь бачили, аби сильні країни цього світу комусь давали проводити референдуми на своїй території (при фактичній війні з іншою державою), чи казала "не потрібно нам зброї"/"не потрібно нам миротворців ООН". ой пздц. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bit сказано:

з цією Савченко Україна обісреться так як ще ніколи не обсиралась, з підливочкою.

ну, обісратися не знаю, але надя таки попозориться. і нас спозорить.

Хоча західні СМІ навряд чи обсмоктують її виходки. Там свого гівна вистачає. Теракти, біженці , британія вийшла з ЄС і т.д. їм не до савченко.

Хоча ,якщо правильно прицілитися, і направити її (савченко) у вірне русло, вона може стати таким собі зв'язуючим звеном між лднр і Україною.

МОжна сказати - фактором примирення, каталізатором.

Ну бо вона як той жид, і вашим і нашим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закономірне питання-навіщо вони її взагалі випускають "в люди"? вона ж навіть думку послідовно викласти не може, вона не політик і навряд чи ним стане. 

оці грубуваті манери і пацанськість-ну їй Богу, оце представник від України? ну є ж спіч райтери, є ж політологи, які з нею працюють-невже не змогли навчити вести себе нормально на публіці? 

 

а відносно звена з длнр-не знаю я для чого ті ланки шукати, якщо можна їх в Києві дюжину вицідити. родичів, знайомих, спонсорів, представників, бойовиків і колег лідерів длнр. взяти парочку таких, підвісити за яйця і хай працюють, домовляються з своїми. 

 

ну і зовсім відверто (хай простять мене ліберали і любителі героїні). Савченко реально ж не великого ума баба, шо їй скажуть, те й повторить, типовий солдафон. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Хоча ,якщо правильно прицілитися, і направити її (савченко) у вірне русло, вона може стати таким собі зв'язуючим звеном між лднр і Україною.

З одного боку потрібно озвучувати через Савченко такі тези, з другого боку озброюватись і готуватись зачистити те болото :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bit сказано:

закономірне питання-навіщо вони її взагалі випускають "в люди"? вона ж навіть думку послідовно викласти не може, вона не політик і навряд чи ним стане. 

Ти неуважний, баба Юля (тимошенко) пропіарилася і зробила її депутатом від свого блоку. Тепер пожинає плоди. Заборонити їй говорити вона уже не може!

14 хвилин тому, Bit сказано:

оці грубуваті манери і пацанськість-ну їй Богу, оце представник від України? ну є ж спіч райтери, є ж політологи, які з нею працюють-невже не змогли навчити вести себе нормально на публіці? 

Шо ти хочеш від людини, яка все життя військова? Ти бачив хоч одного вояку ,який без матюка грамотно речення складає?  так ото ж!

14 хвилин тому, alexvvv сказано:

З одного боку потрібно озвучувати через Савченко такі тези, з другого боку озброюватись і готуватись зачистити те болото :)

+1, друже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, alexvvv said:

З одного боку потрібно озвучувати через Савченко такі тези, з другого боку озброюватись і готуватись зачистити те болото :)

Людям з біполярним мисленням "зрада/перемога" цього не зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже побачили багатополярність в 2014 році в Донецьку і Луганську. до цих пір не можемо "нарадуватись"CnoMYxmWcAI19Cw.jpg

CnoMbwUWAAEiyKR.jpg

CnoMegOXgAAMFC3.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.07.2016 at 10:20, la20 сказал:

Особисто чув

Це ти маєш на увазі те що вона сказала з 15 по 17 хвилину? Да ти ще той маніпулятор.

Зі слова, сказаного 1 раз за півгодинне інтерв'ю на ригівському каналі ти вже висмоктав чуть лі не цілу мету Савченко. Користуєшся тим що мало хто перегляне цілий ролик?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@la20 не пиши дурниць, я передивився весь ролик

Можеш не давати час, просто з твого вброса вийде пшик.

Міг просто написати - лінк шукай в Інтернеті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі дав посилання на її інтерв"ю. якщо ти вважаєш що ця хєроїня маладєц це твої справи. я її вважаю медведчуківською маріонеткою. скільки людей стільки думок.

 

тут ще гугл в допомогу https://www.google.com.ua/search?q=савченко+запропонувала+провести+референдум+по+федералізації&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=cM-MV5DBEKeQ6QTa7IG4DA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@la20, всі ми знаємо як журналісти вміють формулювати заголовки новин. Вона в тому інтерв'ю нічого такого не сказала, якщо не виривати слова з контексту.

За твоїм посинанням аж вісім результатів пошуку, в тому числі ок.сру і лєнта.сру. Жодного солідного новинного агенства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нічого то нічого. коли вона в раду прийде з плакатом путєн ввєді вайска, поясниш потім що вона не те мала на увазі. ОК?

якщо ти не зрозумів то я тобі ще раз повторю. вона говорить тезами медведчука, який є кумом хуйла і для мене вона є маріонеткою медведчука=хуйла. все. поки така думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...