Перейти до змісту

Савченко Надія і все про її діяльність.


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Щойно, la20 сказано:

не кажи що мені робити і я не скажу куди тобі піти. ОК?

ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 471
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 5 місяців потому...

В Жанни_д'Арк ЧСВ продовжує зашкалювати

Савченко заявила про намір брати участь у президентській кампанії

Цитувати

Нардеп Надія Савченко заявляє про намір йти на президентські вибори. Про це вона сказала в інтерв'ю виданню "Главком ".

"Для участі в президентській кампанії, насправді, потрібно небагато: 2,5 млн грн, щоб зареєструватися. Відкривається фонд і чесно кажуть: я збираю гроші на президентство. Участь я буду брати, а як далі - буде видно", - сказала вона.
Також депутат зазначила бажання брати участь у парламентській кампанії з власною партією.
"Скажімо так: я б повела на них свою партію. Я декларую таку концепцію: люди, які були при владі, більше не повинні там бути. Люди, які були депутатами хоч в одному скликанні, більше не повинні бути депутатами ніколи. Вони можуть бути радниками, помічниками депутатів", - заявила Савченко.

 

 

 

ПиСи: модери, об'єднайте тему з цією, а то seolutsk понастворював однотипних тем як з переляку по кожному виперду хєроїні, що аж губишся куди постити :)

ПиПиСи: ще й цю його тему про виперд Савченкі теж можна в одну купу звалити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Москаль про Савченко :D

1. на початку вересня

Цитувати

... я її знаю як облуплену... попала п'яна в полон, бо впала п'яна з бронетраспортеру

Спойлер

 

 

2. сьогодні

Цитувати

"...мені це вже надоїло. Ну якби хтось сказав з розумних! - но єслі дурепа меле всяку дурницю... нехай пригне з мосту і втопиться"

Спойлер

 

 

а сьогодні в "вечірньому праймі" на 112-му буде Савченка :) можна послухати, поржати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
31 minutes ago, rl72 said:

Кажуть Надя сьогодні у ВР приходила з гранатами?

Ну якщо правда, то значить недарма наш президент дав їй звання Героя України. Тільки справжній герой міг наважатися пожертвувати собою, щоб відправити на той світ покидьків, які називають себе народними депутатами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну якщо правда, то значить недарма наш президент дав їй звання Героя України. Тільки справжній герой міг наважатися пожертвувати собою, щоб відправити на той світ покидьків, які називають себе народними депутатами.

 

так вона також народний депутат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для любителей смеяться.

- В Марте 1999 года был убит В. Чорновол. Это отложило евроатлантическую интеграцию Украины на 15 лет.

- В Октябре 1999 года произошел расстрел армянского Парламента. Мятежники, по свидетельству очевидцев, пребывали в крайне возбуждённом состоянии и заявили, что совершают государственный переворот. Лидер боевиков Наири Унанян подошёл к премьеру и бросил ему в лицо: «Хватит пить нашу кровь», на что тот ему спокойно ответил: «Всё делается ради тебя и будущего твоих детей», в ответ Унанян открыл огонь. 
Через три дня Премьер-министр РФ Владимир Путин находился в Армении с 5-часовым визитом, в ходе которого он принял участие в траурных мероприятиях.
Армения не идет до сих пор в ЕС и НАТО, в отличие от Грузии и Украины, например.

- В 2000 году "пленки Мельниченко" "помогли" Украине не смотреть в сторону Запада.

- Свержение в 1991 году Гамсахурдия отложило евроатлантическую интеграцию Грузии на 13 лет.

Этот список можно продолжать долго. Дудаев, Центральная Азия, Додон и тд. Это всё - экс-СССР, который Россия считает своей зоной влияния.
Подумайте об этом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще не чув повністю її сьогодняшнього чістосєрдєчного прізнанія ...? ... ммм... АА! БРИФІНГУ!, але той фрагмент, що я почув по радіо мимохідь, то ... короче, Москаль правильно про неї казав... "Ви думали, я це всерйоз? НІ! То я спеціально! То я придурювалася! То я провокацію готувала! Ось, я навіть записувала (про всяк випадок... хєр же знає, шо вигорить)"

 

ПиСи: вже послухав... IJjgp.gifяке ж воно дурне... Воно навіть не розуміє, що її використовують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Застав дурня богу молитися, то він голову поб,є

Якщо Юлька завдяки Надюсі пролізла у ВерховнуРаду- то тепер має політично відповісти.,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 блін, ну через два повідомлення перед твоїм, читай трохи форум, тож не вчорашній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це за прікол, не можу зайти в Фейсбук, провайдер Киівстар, а через VPN без проблем, можливо і офтоп, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, dimmon сказано:

А що це за прікол, не можу зайти в Фейсбук, провайдер Киівстар, а через VPN без проблем, можливо і офтоп, але...

і то конкретний офтоп :) Савченко точно тут ні до чого :D

Тобі краще сюди: Фейсбук. Що з ним (чи зі мною) не так ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dimmon сказано:

А що це за прікол, не можу зайти в Фейсбук, провайдер Киівстар, а через VPN без проблем, можливо і офтоп, але...

Сьогодні проблеми у всій країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха, подивився відео, це якийсь сюрреалізм, я просто у шоці, а ще я зрозумів що я зовсім не розуміюсь у людях :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження що на відео монтаж на монтажі, причому навіть не спецу це зрозуміло....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переміг здоровий глузд і державницьке мислення... Я навіть приємно здивований. Видно був розрахунок що м'якотілі малороси не зможуть піти проти бувшого героя, а депутати в острасі за свою недоторканність не будуть створювати прецендент, але кремлівські куратори прорахувались. Перемагає українське державництво, тупе малоросійство з його тупим бажанням нищити (без будь-якого конструктиву) конає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...