Перейти до змісту

Xiaomi Redmi 3S варто брати?


Рекомендовані повідомлення

Так, список версій Андроїд це дуже актуально, хоча я говорив про інше. Насправді прошивок до цього телефону, як і методів прошивки є віз і ще трохи... Тому мав надію що може відізватись знаюча людина, яка вже цей етап пройшла і готова за 15 хв заморочок допомогти за розумну подяку. 

Для уточнення: телефон Redmi 3 Pro 3/32, Андроїд 5.1, прошивка на скріні

 
Screenshot_2017-04-23-10-47-06_com.android.settings.thumb.png.543753dc5f7fd848cf903bbfc32a0548.png
 
А щодо глюків - за 3 дні другий раз плеймаркет матюкається що потрібна автентифікація та вхід в обліковий запис, хоча за кілька годин до того все було знайдено аутентифіковано і успішно працювало.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

 

@SergLutsk , в мене той же телефон, як в тебе). І з плеймаркетом та ж фігня)), задовбує...

 

 

Screenshot_2017-04-23-19-31-03_com.android.settings.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже достойні апарати Сяомі випускає як для такої ціни, як на мене виграє перед Мейзу і іншими китайськими брендами.

Теж приглядаюсь до кількох апаратів

Redmi Note 4X 64GB

Mi-5s 64GB

Redmi Pro 64GB

Redmi 4 Pro 32GB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяць користуюсь Xiaomi redmi 4 prime, зразу прилетіло обновлення, враження тільки позитивні, нічого ніразу не підглючило, використовую на повну, як навігатор, вайбер, ютуб, все працює з смс проблем не має, з дзвінками теж все добре. Шукав телефон, щоб вистачало хочаб заряд батареї один цілий день, був дуже враженний, що він в мене живе цілих два дні, якщо тільки дзвонити думаю проживе і тиждень, попередні телефони за ніч втрачали від 10 до 20% заряду батареї, а в Xiaomi за ніч втрачає 2%, телефон бомба. 

Screenshot_2017-04-23-20-59-17-964_com.android.settings.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч  То чому ж ти нічого не робив з цього приводу ? Чи робив і не  допомогло ? Бо в мене телефон у вжитку 4 дні, а я вже активно подумую над перепрошивкою. Сам не надто любитель того діла, почитую помаленьку 4пда, але там інфи купа, щоб вникнути і розібратись треба час, тому і сподівався може тут хтось допоможе, хто вже набив руку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я попередній свій телефон іншого виробника міг прошивати ледь не на ходу із закритими очима. А починав з 

 

8 minutes ago, SergLutsk said:

почитую помаленьку 4пда

 

а теперішній і так добре працює "іскаропкі". Це мій перший нерутований Андроїд ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, SunSeth сказано:

Я попередній свій телефон іншого виробника міг прошивати ледь не на ходу із закритими очима.

 

Ну так це ж супер що тобі так легко дається цей процес, так може і мені допоможеш ? 

ЗІ. доречі а що це за чудо-апарат що годиться до експлуатації іскаропкі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk на жаль, а може, навпаки ще не шив Xiaomi, але не думаю, що там принципова різниця із іншими смартами. Все-таки, я б радив витратити вечір і розібратись із інструкціями по прошивці, зате потім це будеш робити, як шампанське пити. А тоді може бути так ))

MADHYrNVtDs.jpg.f33589bbe9a149d272ef60d81b8f0cb3.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, SergLutsk сказал:

То чому ж ти нічого не робив з цього приводу ? Чи робив і не  допомогло ?

 

Не робив. Хотів зробити, навіть тут людина пропонувала свої послуги за 100 грн. Казав півгодини-година і буде стабільна вісімка). Але я забив, бо як завжди немає часу на це)).

 

До речі, ось тема про прошивку

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ксяомі шити не проблема, є купа інструкцій по яких навіть новачок прошиє (https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=741257&st=1960#entry58766548), свій нот 3 про, вже кілька разів шив.

Інша справа рутанути, часу займає значно більше.

SergLutsk - не полінуйтесь, перечитайте, відос гляньте, спробуйте (саме страшне :D), і потім будете шити ті андроїди як 2 пальці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, pashtik сказано:

Сьогодні прилетіло обновлення на Redmi 4 Pro, ще не ставив, а що з Redmi 3?

 

у мене нічого не видає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Серега89 сказано:

SergLutsk - не полінуйтесь, перечитайте, відос гляньте, спробуйте (саме страшне :D), і потім будете шити ті андроїди як 2 пальці...

 

Та да, схоже що так і буде, доведеться спробувати, може навіть сьогодні. Та я не те щоб лінився, в тому то й справа, що якби там була 1 інструкція, 2 прошивки, 2 можливі складності - то вже б давно вивчив і зробив. А так зайдеш, як почнеш гортати, а там десятки прошивок, 8 варіантів їх шити, купа інструкцій, ссилок, умов, попереджень, застережень, і все це на специфічному слензі, щоб без початкової підготовки для людини звучить як іноземна мова.... отже тут вже починаєш губитися, лякатися і шукати помічників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація прям як в жінки на базарі :D. Прийшла, знайшла, підійшло але я ще пройдусь мож там десь дешевше, чи щось краще знайду. Поки бродила вже й забула по що прийшла..

Перший андроїд шив по інструкції з ютуба. Пробігся по інструкціях, глянув на лайки - де більше тим методом і шив, на всяк і коменти переглянув. А далі і рути, TWRP, кастоми...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можете мене привітати - прошився ! І що немаловажно - телефон після того навіть запустився ! :) Обновився до MIUI 8.1, зараз буду випробовувати, настроювати. В принципі самої операції тої прошивки зайняло 4 хв, з врахуванням процесу підготовки комп"ютера, скачування драйверів, допоміжного софта, прошивки - тоді десь хвилин 40. Але це звичайно якщо ти вже знаєш що треба для того всього. Так що головний гемор тут у вивченні теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk , ну тепер ти просто не можеш не поділитись набутими навичками)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в принципі так, можу. Якщо бажаєш також попробувати то кину в пп ссилки для скачування, порядок дій, інструкцію. Роблячи все по пунктах справишся за 30-40 хв. Тільки ж поки не факт що ця прошивка, що я поставив, повністю гуд, може почекати на період тестування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, pashtik сказано:

Сьогодні прилетіло обновлення на Redmi 4 Pro, ще не ставив, а що з Redmi 3?

IMG_20170424_143533.jpg

В мене це оновлення чому не ставиться, після скачування іде перезавантаження, потім помилка оновлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно цього оновлення, все оновилось без проблем, візуально нічого не змінилося. 

Screenshot_2017-04-25-12-16-57-693_com.android.settings.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...