Перейти до змісту

ФОПи-нульовщики змушені будуть платити ЄСВ?!


jack74

Рекомендовані повідомлення

https://konkurent.in.ua/news/luck/10575/u-lucku-pidpriyemci-masovo-zakrivayut-biznes.html

Журналісти як завжди на висоті. 11 тис. Підприємців Луцька закриваються) за два дні))

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 149
  • Створено
  • Остання відповідь
image.jpg

Я собі уявляю що буде через три тижні))) це не 10 хв щоб купити папку і 50 листків паперу

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, rl72 said:


Я собі уявляю що буде через три тижні))) це не 10 хв щоб купити папку і 50 листків паперу

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk
 

Ага, 10 хвилин, до кіоску черга більша, чим до інспекторів і ЄСВ-ешників.

а чому в 32 буде довго по часові? По звітах і ЄСВ перевірено, що хвостів нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, 10 хвилин, до кіоску черга більша, чим до інспекторів і ЄСВ-ешників.
а чому в 32 буде довго по часові? По звітах і ЄСВ перевірено, що хвостів нема.

Ну, хоча б тому, що треба скласти документ про результат перевірки

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, halcogen сказано:

Стидоба, вже написати без помилок не можуть - знАтися, свогоГ

угу, ще й регістратор

 

Цитувати

Державний реєстратор – посадова особа, яка відповідно до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ” від імені держави здійснює державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спитаю тут, щоб не створювати нову тему.

Чому єдиний податок ФОП 2гр. з 2017 року став 640 грн? При мінімальній ЗП 1550 грн він складав 276 грн (округлено) 18%. Відповіно при 3200грн  має бути 576 грн? Ні х.. не розумію. Ставки теж підняли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спитаю тут, щоб не створювати нову тему.
Чому єдиний податок ФОП 2гр. з 2017 року став 640 грн? При мінімальній ЗП 1550 грн він складав 276 грн (округлено) 18%. Відповіно при 3200грн  має бути 576 грн? Ні х.. не розумію. Ставки теж підняли?

Для 2 групи ЄП ставка складає до 20% в залежності від виду діяльності. Якщо для твого виду діяльності встановлено ставку 18%, то сума ЄП буде 576 грн

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, rl72 сказал:


Для 2 групи ЄП ставка складає до 20% в залежності від виду діяльності. Якщо для твого виду діяльності встановлено ставку 18%, то сума ЄП буде 576 грн

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk
 

Дай пруф, пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай пруф, пліз.

Податковий кодекс, рішення Луцькоі міськоі ради про встановлення ставок єдиного податку

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, зрозумів:

Цитата

Вказані платники до кінця року сплачуватимуть єдиний податок, розрахований виходячи із розміру мінімальної заробітної плати встановленої на 1 січня 2016 року (1378 гривень).

тобто 1378*20%=275,6 грн. протягом року, хоч і мінімальна ЗП росла.

тепер 3200*20%=640.0 грн.

Раніше не заморочувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, зрозумів:
Вказані платники до кінця року сплачуватимуть єдиний податок, розрахований виходячи із розміру мінімальної заробітної плати встановленої на 1 січня 2016 року (1378 гривень).
тобто 1378*20%=275,6 грн. протягом року, хоч і мінімальна ЗП росла.
тепер 3200*20%=640.0 грн.
Раніше не заморочувався.

Ну, в принципі так, якщо для твого виду діяльності встановлена ставка 20%. Є ще види діяльності, для яких встановлені ставки менше 20% (є ставки і 18% і 15%)

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вникав, що ви там нарахували, я рахував на днях - для ФОПа-єдинщика на 2-й групі сплати зросли в два рази (раніше щось біля 600, то тепер біля 1300)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вникав, що ви там нарахували, я рахував на днях - для ФОПа-єдинщика на 2-й групі сплати зросли в два рази (раніше щось біля 600, то тепер біля 1300)

Ну, то краще вникнути. Ми з ваз75 ведем мову про єдиний податок. А те про що ти пишеш це єдиний податок + єдиний соціальний внесок

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так, і я так і написав. То що? Суть змінюється? Чи "папізд..ть-адєть шоб нєзамєтна била" - це шось міняє?... Хоча да... по "ящику" це канає

 

По-простому без цифірок це - "було нічьо, а тепер в два рази гірше".

як там гройсман розпинався??? Для фопів 2-ї групи зробили "кайф" - бо підняли максимальний дохід до ... (5-ти?) мілльонів)??? А маленьких ФОПів запхали в дупу?!!! Це явний лобізм великих підприємств, щоб знищити армію малих конкурентів

 

(якщо я - "на своїй хвилі" і не зрозумів вашої дискусії, то вибачайте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


 
(якщо я - "на своїй хвилі" і не зрозумів вашої дискусії, то вибачайте)

Ще раз повторю, у ваз75 було питання по СУМІ єдиного податку.

А як що тобі хочеться вилити свою хвилю гімна, то лий, але ми з ваз75 тут нідочого

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що значить СУМА єдиного податку? Він ЄДИНИЙ, а не СУМА якихось податків.

писи: забудь. проїхали. неважно.

 

ПиПиСи: прибери  свій "тапаталк". Чи купи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що значить СУМА єдиного податку? Він ЄДИНИЙ, а не СУМА якихось податків.

писи: забудь. проїхали. неважно.

 

ПиПиСи: прибери  свій "тапаталк". Чи купи

Є дві різні речі: єдиний податок у розмірі до 20% мін зарплати, який платиться у місцевий бюджет, і єдиний соціальний внесок у розмірі 22% від мін зарплати, який йде в бюджет пенсійного фонду

П.с. тапаталк це програма на андроід, через яку яку я читаю борду на смарті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Так от "ЄДИНИЙ" - це колишній податок в ПОДАТКОВУ, від нього і "єдинщики", а ЄСВ - це в пенсійний, його платили всі, незалежно від форми оподаткування (різнились відсотки) (Єдиний Соціальний Внесок) - він не є "ПОДАТКОМ" ;) - він ВНЕСОК 

ПиСи я в курсу, що таке "тапок". Налаштуй, не лінись, поважай читачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[emoji4] Так от "ЄДИНИЙ" - це колишній податок в ПОДАТКОВУ, від нього і "єдинщики", а ЄСВ - це в пенсійний, його платили всі, незалежно від форми оподаткування (різнились відсотки) (Єдиний Соціальний Внесок) - він не є "ПОДАТКОМ" [emoji6] - він ВНЕСОК 

ПиСи я в курсу, що таке "тапок". Налаштуй, не лінись, поважай читачів

Єдиний податок він був і є єдиним податком, у різних розмірах до 20% до мін зарплати для різних видів діяльності (для 2 групи). А єдиний соціальний внесок зараз 22% від зарплати (раніше був у різних % лише до зарплати, для підприємців він становив 34,7% від доходу), але вже 2 роки його ставка 22%. І платили його не всі, а лише ті, хто мав дохід (можна було плати добровільно, якщо нема доходу), зокрема не платили його " нульовщики"

П.с. перечитай про що питав ваз75

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

не вникав, що ви там нарахували, я рахував на днях - для ФОПа-єдинщика на 2-й групі сплати зросли в два рази (раніше щось біля 600, то тепер біля 1300)

Не в два, а більше:

1.ЄП був у 2016 р. 276 грн.\міс став 640 грн.\міс, зріс на 132%.

2 ЄСВ в 4 кв. був 990 грн. став 2112 грн., зріс на 113%

3. СУМА (за яку ви тут РЛ72 клаву рвете) податків в місяць приблизно (бо ЄСВ був і може бути різним в різні місяці року) була 990/3+276=606 грн.\міс, а стала 2112/3+640=1344 грн\міс., зросла на 122%, тобто більше, ніж у 2 рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...