Перейти до змісту

ФОПи-нульовщики змушені будуть платити ЄСВ?!


jack74

Рекомендовані повідомлення

3 hours ago, rrid said:

тому ці два речення суперечать одне одному:

 

в чому суперечність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 149
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну що, хтось ще здійснював "Державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності" в ЦНАПі цими днями? Все як і писав VAZ75?

 

На сайті ЦНАПу у відповідному розділі є закладка "Необхідні документи". Так от там крім реєстраційної картки написано ще мати довідки з пенсійного і податкової про відсутність заборгованості. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Ну що, хтось ще здійснював "Державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності" в ЦНАПі цими днями? Все як і писав VAZ75?

 

На сайті ЦНАПу у відповідному розділі є закладка "Необхідні документи". Так от там крім реєстраційної картки написано ще мати довідки з пенсійного і податкової про відсутність заборгованості. 

Я ще закрив без цього всього. Закривав у четвер - зранку людей було багато, я зареєструвався 21, після обіду прийшов знову - був уже 5. Сам процес зайняв 5 хв. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, sergkots said:

Я ще закрив без цього всього. Закривав у четвер - зранку людей було багато, я зареєструвався 21, після обіду прийшов знову - був уже 5.

Та ХЗ, може вимога щодо довідок була й раніше, але насправді їх не вимагають. 

А після обіду брав новий талон чи по тому самому (так черга просувалась)?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

А після обіду брав новий талон чи по тому самому (так черга просувалась)?

Новий брав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну що, хтось ще здійснював "Державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності" в ЦНАПі цими днями? Все як і писав VAZ75?

Сьогодні колега закривав. Все так само - лише паспорт і код.

Потім з отриманим папірчиком в податкову, там робиш його ксерокопію, купуєш папку і 50 чистих листків (так йому захтіли)

 

22 хвилин тому, sergkots сказано:

Закривав у четвер - зранку людей було багато, я зареєструвався 21, ...

"зранку" - це в скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, jack74 said:

 

Потім з отриманим папірчиком в податкову, там робиш його ксерокопію, купуєш папку і 50 чистих листків (так йому захтіли

В яке віконце чи кабінет, не підкажеш? 

Звіт з прочерками (ліквідаційний чи як там його) теж здавати? Чи це вже в січні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

В яке віконце чи кабінет, не підкажеш? 

Звіт з прочерками (ліквідаційний чи як там його) теж здавати? Чи це вже в січні?

підозрюю, що віконечка/кабінети різні - бо по різних вулицях різні інспектори

не думаю, що папку і 50 листків паперу треба подавати у віконце прийому канцелярії )))

ліквідаційна буде вже перед перевіркою, а до неї ще треба буде подати декларацію за 2016р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

В яке віконце чи кабінет, не підкажеш? 

Звіт з прочерками (ліквідаційний чи як там його) теж здавати? Чи це вже в січні?

ну, я не вслухався і не запам'ятовував достеменно номери кабінетів... В ЦНАПі все скажуть для початку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я десь тиждень назад закривав. В ЦНАПі, в черзі просидів більше години, а за столом 5 хв і все готово. Потім поїхав в податкову але там був обід і я нестав чекати. Прийшов до них в понеділок, на Миколая, зайшов до свого інспектора, та переглянула мої звіти за останні пять років, які я з собою приніс, залишила в себе останні два роки, я ще докупив 50 чистих листків і папку, і сказала йти в кабінет на проти (здається 32). Там сидить красива дівчина і молодий хлопець (ревізори), дівчина сказала йти в 28 кабінет вирішити з ЄСВ, заповнити і подати звіт за 16 рік поставивши відмітку ліквідаційна, а потім знову до неї, В 28 кабінеті - там раніше були віконця- дівчина ввела мої дані щоб перевірити що я здавав до пенсійного, і побачивши що я нічого ніколи туди нездавав, сказала здати за звіт по ЄСВ за 13-16 роки вказавши в 16-тому ліквідаційна. Йдучи здавати ці звіти я за чимось знову зайшов в 32 кабінет, де мені дівчина сказала що потрібно здати звіти по ЄСВ ще й за 11-12 роки, відразу хочу попередити що дівчина досить симпатична, з красивою посмішкою і яскраво-червоними губами, коли вона говорила я дивився на її губи і з першого разу прослухав що вона сказала мусив перепитувати. Пішов до віконець, людей майже небуло, здав за 16 рік звіт, здав за 13-16 рік звіт по ЄСВ, здав за 11-12 рік звіт по ЄСВ але вже в канцелярію, де мене ще попросили написати заяву, по якій причині я нездавав звіт у ті роки.  В 32кабінеті сказали чекати перевірки, вона приблизно має бути після 20 січня і вони позвонять, в 28 сказали що потрібно буде сплатити 340 грн штрафу вони також мають подзвонити.

 

PS: памятаю при Януковичі пробували закрити нульовщиків через інспекторів, коли подавали звіт, на ньому мала бути печатка твого інспектора, без неї неприймали. А коли приходили до інспектора той всіма правдами і неправдами намагався переконати тебе закрити під-ця. І судячи з того, як ЗАРАЗ народ массово ринувся закривати свої нульовкі - Порох набагато хитріший (чи мабуть нагліший) за свого попередника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, vicit said:

Прийшов до них в понеділок, на Миколая...

 

відразу хочу попередити що дівчина досить симпатична, з красивою посмішкою і яскраво-червоними губами, коли вона говорила я...

 

І ти мовчав стільки часу!? та якби я знав, давно вже б закрив :D

 

Насправді дуже корисна розповідь про сам процес "руху по податковій", шкода що можу поставити лише один плюсик.

Такі питання:

1) Підприємницька діяльність (рух коштів) велась за останні 3 роки? Напевно ні, бо тоді б знав про необхідність звіту по ЄСВ. Чи таки велась?

2) 340 грн. штрафу - це за не здані звіти по ЄСВ за всі (11,12,13, 14 і 15) роки? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

1) Підприємницька діяльність (рух коштів) велась за останні 3 роки? Напевно ні, бо тоді б знав про необхідність звіту по ЄСВ. Чи таки велась?

2) 340 грн. штрафу - це за не здані звіти по ЄСВ за всі (11,12,13, 14 і 15) роки? 

1. ні діяльність невелась

2. штраф за останні два роки, по 170 грн за рік

ЦНАП - це саме легше і швидше, всі пригоди починаються в податковій ))

Я ще думаю що не всі проходять так як я, в мене наприклад з ЄСВ проблеми, і ревізор сказала що хочеш в цьому році подавай ліквідаційний звіт, а хочеш в наступному - без різниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, vicit said:

1. ні діяльність невелась

2. штраф за останні два роки, по 170 грн за рік

 

Цікаво, який сенс тоді в перевірці? Що саме будуть перевіряти? Чи це просто формальність?

 

Треба певно собі поробити копії обох звітів за останні роки, бо попросять залишити, а потім не знайдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, yu2007 сказал:

 

І ти мовчав стільки часу!? та якби я знав, давно вже б закрив :D

 

Насправді дуже корисна розповідь про сам процес "руху по податковій", шкода що можу поставити лише один плюсик.

Такі питання:

 

Сам рух по податковій є "броунівським" і чисто індивідуадьним, зачасту залежить від наявності\відсутності звітів і настрою інспекторів. В мене спитали, чи є копії звітів, але оскільки з собою їх не мав і не міг згадати де вони є, а звіти здавалися регулярно, інспектор порилася в себе в ПК і відмітила, що звіти здавалися і я ніде крім магазинчику канцелярії не бігав. Правда мені не казали, що подзвонять, а сказали звернутися після 20 січня у 8 кабінет про дату призначення перевірки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, vaz75 said:

Сам рух по податковій є "броунівським" і чисто індивідуадьним, зачасту залежить від наявності\відсутності звітів і настрою інспекторів. В мене спитали, чи є копії звітів, але оскільки з собою їх не мав і не міг згадати де вони є, а звіти здавалися регулярно, інспектор порилася в себе в ПК і відмітила, що звіти здавалися і я ніде крім магазинчику канцелярії не бігав. Правда мені не казали, що подзвонять, а сказали звернутися після 20 січня у 8 кабінет про дату призначення перевірки.

Ну так @vicit ще й "ліквідаційний" по підприємцю і по ЄСВ за 2016 здав. А ти?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Ну так @vicit ще й "ліквідаційний" по підприємцю і по ЄСВ за 2016 здав. А ти?

 

Так, мені так само, за 2016 рік., Подаватиму в 2017, як завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну так @vicit ще й "ліквідаційний" по підприємцю і по ЄСВ за 2016 здав. А ти?

 

вангую, що він ще один "ліквідаційний" подасть... за 2017 рік, до моменту перевірки )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, rl72 said:

вангую, що він ще один "ліквідаційний" подасть... за 2017 рік, до моменту перевірки )))

Може й так. Думаєш якщо скажуть подати ліквідаційну відразу (ще в 2016, якщо встигну :) ), варто ще раз її подати до 9 лютого 2017 (навіть якщо перевірку не призначать до цієї дати)?

 

І оскільки ти "мав справи з податковою" колись, не підкажеш, в чому сенс і як проходить перевірка тих, хто вже більше 3х років "здає нулі"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Може й так. Думаєш якщо скажуть подати ліквідаційну відразу (ще в 2016, якщо встигну :) ), варто ще раз її подати до 9 лютого 2017 (навіть якщо перевірку не призначать до цієї дати)?

 

І оскільки ти "мав справи з податковою" колись, не підкажеш, в чому сенс і як проходить перевірка тих, хто вже більше 3х років "здає нулі"?

лишня дека шкоди не принесе.

 

про сенс перевірки "0". порядок такий, що треба перевірити.

а перевірка там проходить просто і без проблем. робиться запит в базу про твої доходи, інфа опрацьовується, і якщо ніяких даних про те, що на твоє імя виплачувались доходи по підприємницькій діяльності, то складається довідка про результат перевірки, що по часу вповні вкладається в один день, і фсьо, на свободу з чистим сумлінням :D

 

якщо ж вилізуть якісь ньюанси, то тоді вже будуть нюанси

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні прийшов в ЦНАП в 9:22 (сьогодні вони з 9-ї), талончик вже був №107 а в черзі на закриття ФОП був 25-м (як сказала дівчина на рецепшині), прочекав 2 години своєї черги.

 

Цікаво, якщо почати закриватись в січні наступного року, як тоді буде? Тобто в ЦНАПі пишеш заяву, напр., 20-го січня, як буде з ЄСВ? Звітний період рік, платежі авансові здійснюватись мали щоквартально (перший до 15-го березня), і в законопроекті мова ведеться про "місяць", то як тут буде? За січень доведеться заплатити 700 грн?, Чи не доведеться? Чи доведеться за квартал?

... розумію, що толком зараз ще навряд чи хтось знає достеменно, ... так... запитання вголос...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

сьогодні прийшов в ЦНАП в 9:22 (сьогодні вони з 9-ї), талончик вже був №107 а в черзі на закриття ФОП був 25-м (як сказала дівчина на рецепшині), прочекав 2 години своєї черги.

 

 

проїзжав біля ЦНАПу десь в 8-40, то черга була десь в людей 50-60, в два ряди аж до закінчення книжкового пасажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, у нас є описані процедури. Давайте подякуємо першопроходцям :)

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до законодавства щодо роботи фізичних осіб-підприємців.

Про це йдеться на офіційному веб-порталі Верховної Ради.

Відповідно до нових норм, вже з 1 січня всі фізичні особи-підприємці мають щомісяця платити єдиний соціальний внесок у розмірі 704 гривні на місяць, навіть якщо не мають прибутку.

Раніше фізична особа-підприємець мала сплачувати 5% податку та ЄСВ від прибутку за місяць. При цьому, у разі, коли прибутку не було, сплачувати податки було не потрібно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...