Перейти до змісту

Привезення авто з Європи (варто чи ні)


jeger01

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, yu2007 сказал:

Зрозуміло.

Ще ось що цікавить. По сервісним книжкам ці фолькси були куплені новими в Польщі?

 

Так, обидва авто куплені в авторизованому салоні в Польщі, повністю весь сервіс відбувався у оф. СТО, про що є підтвердження. Клієнти хотіли ще щоб на сервіс завезти і перевірити, то їздили, записалися на сервіс і там підтвердили легальність пробігу і стан.

В Польщі є пригнані з Західної Європи, але їх не варто розглядати, бо часто з ними можуть бути пов*язані мутні історії, які важче перевірити.

3 минуты назад, Nokian сказал:

Це що, такий тонкий підвод, що краще купити ТУТ  авто.

Наприклад Шкоду ?

Зовсім ні, сидів-нудився, вирішив написати. Щоб люди розуміли чи тут краще, чи там. Я вирішив купити там і не жалкую. Тут таке авто на 1-2 тис. дорожче було б, але й найти в такому стані неможливо. Було б або значно дорожче і новіше, або невідомого походження. Там було більш прозоро купити і перевірити.

Мову знаю, жив у Європі, тому порозумітися і оформити не було складно.

МОже, комусь тут вигідніше купляти, наприклад корейця чи японця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, tirrol сказал:

отаке  Nemo, Bipper, Fiorino під пригон  від 08 року, в мінімалці, з звичайним мотором 1.2, 1.4, можна грузового без бокових дверей , просто для роботи треба, головне аби нормальні мотор з коробкою і ходова, косметика ролі не грає ніякої, скільки він стане під пригон і чи варто гнати ?  Буду після нового року таке шукати.

Тре подивитися. На одній фірмі бачив багато таких, але там ціна була майже як на Кенго і Партнери/Берлінго. Здивувався, що так дорого цінують.

Надумаєте брати, то пишіть пошукаю варіанти. Маю кілька знайомих з комісів у Європі, то вони спробують ціну мінімальну зробити.

Якщо до 2010 року, то доведеться по старому закону розмитнювати. Під новий закон треба брати після 2010 року. Розмитнення думаю буде менше 2 тис. доларів. 2 роки назад таке приганяв родичу в Києві і переробляв під пасажира. Їздить - не нарадується. На роботі правда, то розхід 5,6 по Києву. Якби механіка, то ще менший би був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, tirrol сказал:

якшо вам не тяжко то можете взнати мінімальні ціни там хай від 10-ого року і скільки то буде з розтаможкою. Після нового року думаю буду шукати таке. Хочу просто знати як краще, і дешевше , чи гнати чи тут брати?

Я взяв на польських сайтах глянув, то багато є пропозицій. З Німеччини буде дорожче гнати, але коли вирішите, то бІльш детально можна оглянути.

Наприклад

http://otomoto.pl/oferta/peugeot-bipper-1-3-hdi-75km-2011r-vat-1-salon-pl-ID6yvYQX.html#45e39b0019

http://otomoto.pl/oferta/peugeot-bipper-salon-polska-serwisowany-cena-brutto-faktura-vat-ID6yFqYZ.html#45e39b0019

http://otomoto.pl/oferta/peugeot-bipper-1-4-hdi-klima-po-oplatach-zadbany-gotowy-do-pracy-ID6ywjZD.html#45e39b0019

http://otomoto.pl/oferta/fiat-fiorino-stan-ogolnie-bardzo-dobry-orginalny-przebieg-polecam-ID6yF4Lw.html#4c3ec0b658

Тобто вартість купівлі там буде близько 4 тис. доларів за авто від 2011 року.

Розмитнення не знаю, але думаю десь 1,5 тис. доларів.

Реєстрація тисяч 3,5 тис. гривень

Плюс послуги перегонщика з його витратами на дорогу кілька сотень доларів.

Це грубий підрахунок, але в 6 тис. доларів можна вкластися, думаю.

Або старіші роки дивитися і розмитнювати по старим законам, то, може, й буде дешевше.

Але краще тисячу переплатити і мати значно свіжіше авто, з меншим пробігом. Може, й сервісною офіційною історією.

Дивився дизель, але можна і бензинку брати, якщо пробіги невеликі будуть і взимку їздите немало.

Коли після нового року надумаєту, то більш точно можна буде говорити.

 

Отаке ще недороге  побачив. Біля 4 тис. доларів там, треба привезти тільки і розмитнити:

http://eurosamochody.gratka.pl/ogl/21451118.html#7e8d829589f2010d,1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сучасна jetta це ж типу бюджет. Ну і як перехід з бізнес класу на бюджет?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, natalka) сказал:

сучасна jetta це ж типу бюджет. Ну і як перехід з бізнес класу на бюджет?

 

 

Ви так написали, будь-то він пересів з мерса S-класу на Деу Ланос (не в обіду власникам ланосів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, natalka) сказал:

сучасна jetta це ж типу бюджет. Ну і як перехід з бізнес класу на бюджет?

 

Авто новіше, майже у півтора раза менший розхід, плавність ходу і комфорт трішки гірший.

Для міста Джетта виправданіша, а от по трасі комфортніше було на Супербі. Також Суперб мав вищий кліренс. Зробив, та й хай так буде. Дасть Бог, то ще буде комфортніше авто в житті.

Сподіваюся навесні дружина буде пробувати їздити, бо права водійські одержала кілька років тому, а я Суперба купив і вона боялася сідати за таку велику машину. Хоча зараз джетта мало чим габаритами відрізняється, просто мобільніша в керуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

А в следущем году не будут требовать по новому закону авто не старше 2012?

так далеко в нашій країні ніхто не заглядає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romanc сказал:

А в следущем году не будут требовать по новому закону авто не старше 2012?

В законі, якщо не помиляюся, то пише не пізніше 2010 року і двигун Євро-5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, завтра мій товариш їде по Джетту для чоловіка з Дніпра. І буде біля Пассата Б-7 2011 року.

Може, хтось хоче проїхатися з ним до Варшави і собі взяти той Пассат. Мені поляк його віддає за 8200 доларів.

Якщо хтось зацікавлений, то пишіть.

Тут тема про Пассат

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запропонував власник салону в Варшаві ще одне авто на продаж. Може, хтось захоче.

Volkswagen Jetta

2012 рік випуску, зареєстрований і експлуатація 2013 рік.

Багата комплектація: двохзонний клімат, повний електропакет, спереду і ззаду парктроніки, протитуманки, круїз-контроль і ін.

Пробіг – 203 тис. км. Повний сервіс авторизованого сервісу VW.

Останній ТО (записаний в сервісній книжці) – травень 2016 р. на  177621 км.

Фарбоване переднє ліве крило і справа обидні дверки. Крило макс. 190 мікронів, двері – макс. 300-400 мікронів.

Решта нічого не форбовано. Стан чудовий, все працює, підвіска не стукає.

Шини – зимові.

Ціна – 8 200 доларів за авто.

Розмитнення орієнтовно – 2,8-2,9 тис. доларів.

Вартість пригону – на кордон під розмитнення на клієнта – 400 доларів.

IMG_8497.JPG

IMG_8498.JPG

IMG_8499.JPG

IMG_8500.JPG

IMG_8501.JPG

IMG_8502.JPG

IMG_8503.JPG

IMG_8504.JPG

IMG_8505.JPG

IMG_8506.JPG

IMG_8507.JPG

IMG_8508.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jeger01 , харе тут "срати" своєю рекламою, створюй окремі теми згідно правил.

Соррі, сплутав з іншою темою, були відкриті обі одночасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaz75 сказал:

@jeger01 , харе тут "срати" своєю рекламою, створюй окремі теми згідно правил.

Навпаки, не хотів нікого образити і гадити багатьма темами.

Просто людям, можливо, буде цікаво які реальні ціни на авто з Європи і чи варто звертати на них увагу.

Ще в цій темі буду писати про авто з фото, які привезені в Україну і скільки це коштувало власнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jeger01 -все добре робиш і правильно, тим більше, що тема твоя.

Інформація корисна, не звертай уваги на різні "харе".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега-поляк пропонує білі Каддіки Фолькси пасажири, білий колір, з пробігами 180-200 тис. км.

1,6 ТДІ - двигун, механіка.

По 5,5 тис. доларів.

Авто можу підвезти до польського кордону.

Хтось є зацікавлений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.12.2016 at 21:11, jeger01 сказал:

Колега-поляк пропонує білі Каддіки Фолькси пасажири, білий колір, з пробігами 180-200 тис. км.

1,6 ТДІ - двигун, механіка.

По 5,5 тис. доларів.

Авто можу підвезти до польського кордону.

Хтось є зацікавлений?

а/с? клімат?

скільки квт двигуни ?

сервіси ?

фото ?

кінцева ціна яка буде з Вашими брокерами і тд ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Soprano сказал:

а/с? клімат?

скільки квт двигуни ?

сервіси ?

фото ?

кінцева ціна яка буде з Вашими брокерами і тд ?

кондиціонер звичайний, завтра буду мати реальні фото.

Сказали, що 77 кіловат, ще перевірю. Сервіси мали бути оригінальні, теж перевірю.

Кінцева ціна на польській митниці - 5,8 доларів (це зі всіма витратами).

Решта - треба митнити і реєструвати. Думаю десь 2-2,5 тис. доларів повинні влізти.

Таких Каддіків можу привезти кілька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фарбоване тільки праве заднє крило - 150 мікронів

Рік випуску: 2011 (жовтень)

Пробіг - 164 тис. км.

Двигун:  1.6TDI  (75кс), тож 55 кВт

Версія:  mixt

VIN-код на фото

 

 

1.jpeg

9.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

4.jpeg

5.jpeg

6.jpeg

7.jpeg

8.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Igoryoshek сказал:

А за скільки всеж Шкоду Суперб продали, якщо не секрет?

Не секрет - за 9 300 доларів. Сусідові в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Scorpio сказал:

400$ з Польші до кордону, це дорого.

У вартість входить дорога туди і назад, оглядини авто і телефони до вас, щоб розказати що фарбувалося, який стан кузова, салону, підвіски, двигуна. Також в ціну входить оформлення документів. У Варшаві треба оформити митну декларацію на виїзд авто на ваше ім*я - це коштує 150 злотих. В селі якомусь за 100 злотих робили.

Трапляється, що на авто немає страховки чи пройденого ТО. Інколи за свій рахунок доводиться робити, коли продавець впертий і не робить це за свої гроші.

Буває в сумнівних випадках, що заганяємо на СТО, щоб оглянути авто, провести діагностику додаткову.

Ще бувають витрати. Навіть та сама їжа чи нічліг, коли на кордоні півдоби стоїш і півдоби авто вибираєш, їздиш, то хочеться десь і здрімнути в теплі.

Тому якщо 400 доларів, то великі витрати і можете це зробити самі, то прошу дуже.

Я ж безкоштовно 2-3 добри витрачати свого життя теж не хочу. Тим більше, їжджу зі своїм знайомим, який чудово в авто розюирається. Тому прибуток на одного як вийде 100 доларів, то вжедобре.

Частіша як раз у тиждень не дуже сили будуть їхати.

Ще добре, коли за поїздку 2 авто зразу беремо, але рідко, бо своїм авто мусимо їхати, щоб оглянути всі місця, де продають машини. Відстані великі, то й пальне іде і час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то "колега"-поляк фуфло парить раз його тра ще раз по кругу перетрясати?

якась мутна муть в циї "схемах-допомогах"...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Deemon сказал:

то "колега"-поляк фуфло парить раз його тра ще раз по кругу перетрясати?

якась мутна муть в циї "схемах-допомогах"...
 

в цьому випадку обійдеться простою перевіркою на місці, але бувають випадки, коли довго треба перевіряти авто, особливо як виникають підозри, щоб потім клієнт був задоволений.

Просто описав як буває, що проходить процес вибору авто і витрати, які з цим пов*язані.

Якщо хочете самі поїхати і привезти, можете спокійно це зробити.

Пошукайте, оформіт і привезіть. Я тільки запропонував таку послугу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...