Перейти до змісту

Спущені штани, коньяк та супутниця: подробиці жахливої ДТП у Луцьку


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

копіпаст з ФБ:

Quote

8 грудня сталась жахлива аварія, у якій постраждав мій друг.
Йому зараз як ніколи потрібна допомога. Саме тому 14 грудня проводитиметься вечір, де збиратимуться кошти для проведення подальшого лікування хлопця.
Цим постражлим став Андрушків Влад, який на даний час навчається в правознавчому ліцеї. Це життєрадісний хлопець, який має багато друзів.
В ньому завжди можна знайти підтримку, але зараз підтримка потрібна йому.
Тому ми будемо дуже раді, якщо ви допоможете мені в хорошій справі.
Реквізити банківської картки(Банк Аваль) - 4188 3700 2033 2931 
Андрушківа Алла Миколаївна
ПриватБанківські реквізити карти батька - 4731 2127 0039 8026 
Андрушків Володимир Романович

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з 11:00 до 15:00 був на суді. Щойно звідти.

Вирок: утримувати під вартою на протязі 60 днів з можливістю внести заставу 200 мінімальних зарплат - 275600 грн. ($10000)

Вже завтра випустять.

Стан хлопця вкрай важкий, під час самого засідання прокурору повідомили, що крім раніше виявлених травм під час операції, яка травала з самого ранку(а можливо й тиває досі) виявили ще й розрив підшлункової.

Прокурор - молодець. Адвокат - гнида, прийшов у суд з охоронцем, коли побачив скільки народу у камуфляжах тусувалось під судом.

Фраза дня:

Прокурор: Враховуючи на те, що справа набула суспільного резонансу....

Адвокат: давайте не будем - в законі немає такого - "Суспільний резонанс!" 

Тобто звичайного Васю з трьома гривнями в кармані треба судити так само, як вбивцю за кермом, мажора, для якого застава - місячний бюджет на кишенькові кошти... Суспільства для адвоката не існує. Ага.... так і живем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, попитай в знайомих адвокатів/правоохоронців - хто такий адвокат Жемеля. Взнаєш багато цікавого. Якщо він в справі, то будуть "рішать" - це 100%. Тут головне ще одне питання - хто з суддів буде розглядати питання по суті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Smith сказано:

Діма, попитай в знайомих адвокатів/правоохоронців - хто такий адвокат Жемеля. Взнаєш багато цікавого. Якщо він в справі, то будуть "рішать" - це 100%. Тут головне ще одне питання - хто з суддів буде розглядати питання по суті.

Та тут будуть "рішати" який би адвокат не був, до гадалки не ходи. На рахунок судді, думаю, теж не так важливо. Хіба вони ще лишилися чесні?

Цитувати

Цікаво що, суддя Ігор Ясельський, на розгляд якому потрапила справа про обрання запобіжного заходу, свого часу виправдав Вололимира Мігаса за звинуваченням у керуванні в нетверезому стані та порушенні правил дорожнього руху.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Serpent сказано:

Та тут будуть "рішати" який би адвокат не був, до гадалки не ходи. На рахунок судді, думаю, теж не так важливо. Хіба вони ще лишилися чесні?

Ясельський - слідчий-суддя, він бере участь у справі на стадії досудового слідства: арешти, клопотання, оскарження дій слідчого/прокурора і т.д. А справу по суті буде розглядати інший суддя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Співпадіння"

 

http://www.volyn24.com/news/75277-biznesmena-migasa-iakyj-pianym-zbyv-hlopcia-uzhe-sudyv-toj-samyj-suddia-dokumenty

Бізнесмена Мігаса, який п’яним збив хлопця – два місяці тому «відмазав» той самий суддя. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безкарність штовхає злочинця на  сильніші правопорушення.

Нікшму з цих горесудей не приходить в голову, що наступними жертвами можуть стати ЇХНІ родичі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Smith сказано:

Діма, попитай в знайомих адвокатів/правоохоронців - хто такий адвокат Жемеля. Взнаєш багато цікавого. Якщо він в справі, то будуть "рішать" - це 100%. Тут головне ще одне питання - хто з суддів буде розглядати питання по суті.

Ми з Жемельою тим сьогодні вдосталь поспілкувались і взнали ху із ху. 

А щодо "порішать"....

Хай радіє люд, що є такі як я, Рижков, Самооборона, Цивільний корпус Азова, Самооборона Рожище і нинішні журналісти. Які щось роблять крім коментів у фейсбуці. 

Два роки тому ніхто б про це й не взнав. Ніхто під варту нікого б не взяв. Зараз - не порішають, допоки ми не здамося.

Я не поширюю ілюзій на "народне обурення", бо народ, як не крути - біомаса. Але знаю, що при таких "глядачах", які були сьогодні (а вони будуть) - при виправдальному вироці Мигаса просто не випустять з зали суду. І суддю теж. І за годину будівля суду буде окупована. І буде локальний мінімайдан.

Але то так - фантазії на межі реальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, difoto сказано:

Ми з Жемельою тим сьогодні вдосталь поспілкувались і взнали ху із ху. 

Саме так - що ху він, то ху... А "порішать" - то його фірмовий стиль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Smith сказано:

А "порішать" - то його фірмовий стиль.

його фірмовий стиль, дослівно:

"Немає слова совість, є слово закон!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, difoto сказано:

його фірмовий стиль, дослівно:

"Немає слова совість, є слово закон!"

Хаха... Мда... Він як був циніком, так ним і лишився. Блюдун законів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суд є змагання прокурора та адвоката.На підставі закону.

 

Ну а щоб суддя був не заряджений, то пора напевно вводити суд присяжних.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленький нюанс... під час судового засідання автомайданівець помітив, що недалеко біля суду стоять два "течика" Втрати порядку, заведені. Адвокат признався, що він є їх членом. Якби Мигуса відпустили з зали суду - могла б бути заруба. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишуть, що хлопчині трішечки краще - піднявся гемоглобін, а головне - почав самостійно дихати, без апарата.

Цитувати

Лія Глущенко

сьогодні о 9:26

Привіт всім небайдужим
Зараз все місто переживає та вболіває за життя Влада.І я маю хороші новини.
Йому стало значно краще,рівень гемоглобіну збільшився і він самостійно дихає.
За вчорашній день понад 35 людей здано кров,що просто не може не викликати посмішку на обличчі.
Знаєте,інколи ми говоримо,що світ поганий і навколо одне зло.Так,воно є,але в нашому житті ще досі є промінчики добра,які і роблять цей світ кращим.
Дякую вам,люди!

Дай Бог...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

«Я того дня не пив», - Володимир Мігас, який збив ліцеїста, дав пояснення у суді

Цитувати

Луцький бізнесмен Володимир Мігас, який 8 грудня напідпитку збив 16-річного Влада Андрушківа, запевняє, що того дня спиртного не вживав і їхав зі швидкістю 60 кілометрів на годину. Про це він заявив під час судового засідання у четвер, 9 грудня.
Володимир Мігас розповів, що в 11-тій годині 20 хвилин їхав вулицею Дубнівською з боку села Підгайці. 
Він зауважив, що того дня у місті була ожеледиця, за кермом водій нібито відволікся і двох пішоходів на переході помітив лише за 5-10 метрів від них.
Зауважимо, Влад Андрушків переходив дорогу разом з другом, однак останнього авто практично не зачепило.
«Сталось зіткнення і я в шоковому стані далі невпевнено кермував, доїхав до перехрестя, де сталось ще одне ДТП», - пояснив обвинувачуваний.
На численні запитання прокурора та судді Михайла Квятковського Володимир Мігас запевнив, що у день трагедії спиртного не вживав, мовляв горілку пив лише напередодні.
Нагадаємо, через дві години після ДТП тест показав, що у крові винуватця аварії – більше трьох проміле алкоголю.
Також чоловік запевнив, що рухався зі швидкістю 60 кілометрів на годину, до того ж раніше не притягувався до відповідальності і не визнавався винним у кермуванні напідпитку.
Втім, раніше Володимир Мігас таки сідав за кермо п’яним, однак тоді він не поніс покарання, бо минуло більше трьох місяців з часу правопорушення.
Окрім цього, Володимир Мігас «забув» розповісти у суді про супутницю, яка їхала разом з ним в автомобілі і мала при собі відкриту пляшку коньяку.
Нагадаємо, 8 грудня Володимир Мігас просто на пішохідному переході на вулиці Дубнівській у Луцьку на великій швидкості збив юнака. З місця події він намагався втекти. 
Свідки ДТП застали її винуватця в машині зі спущеними штанами та супутницею. Навіть через дві години після аварії в його крові виявили 3,05 проміле алкоголю.
Нагадаємо, відбулось підготовче засідання у справі луцького бізнесмена Володимира Мігаса, який на початку грудня минулого року напідпитку збив 16-річного юнака Влада Андрушківа.
Раніше ми повідомляли, що серед судових справ, які розглядав суддя Луцького міськрайонного суду Ігор Ясельський – лише два місяці тому фігурувала справа з п’яним водієм Мигасом Володимиром Михайловичем.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Батько потерпілого просить про перенесення розгляду справи. (щоб сина підлікувати, що а там буде видно, що далі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про перенесення, мотивуючи тим, що Мігас повинен продовжувати оплачувати лікування. Бо якщо його (Мігаса) посадять - то грошей вже ніхто не дасть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, kushmiruk сказано:

про перенесення, мотивуючи тим, що Мігас повинен продовжувати оплачувати лікування. Бо якщо його (Мігаса) посадять - то грошей вже ніхто не дасть.

Це вже якийсь шантаж виходить: "Якщо мене посадять - не дам грошей на лікування". Не заздрю я батькам хлопця, мусять вибирати між справедливим покаранням покидька та життям сина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
В 20.02.2017 в 13:23, Serpent сказал:

Це вже якийсь шантаж виходить: "Якщо мене посадять - не дам грошей на лікування". Не заздрю я батькам хлопця, мусять вибирати між справедливим покаранням покидька та життям сина.

Вони вибрали життя

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...