Перейти до змісту

Потрібна порада щодо ліків


Oberegy

Рекомендовані повідомлення

Звертаюсь до улюбленого форуму, який не раз допомагав, з доволі неприємним і особистим питанням. Знаю, що ліпше всього звернутись до лікаря, але й він може порадити розрекламовані, але неефективні ліки. Тому звертаюсь по пораду з власного досвіду. Маю проблему з загрубілою шкірою п*ят, з якою борюсь доволі довго. Швидше за все, природа проблеми грибкова. Хоча інших ознак грибка нема, нігті в порядку. Але все ж ознаки грибкового ураження є, бо шкіра загрубіла, є тріщини. Потрібний антигрибковий препарат. Зараз з цим проблем немає, все в вільному продажу і рекламується. Хтось може порадити точно ефективний засіб? щоб не витрачати на марно гроші, засоби, зазвичай, дорогі. Народні методи вже всі перепробувала. Допомагають, але не надовго. Треба побороти причину. Буду дуже вдячна за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви б все-таки сходили для початку до лікаря. Не обов'язково приймати дорогущі препарати.

59 минут назад, Oberegy сказал:

Маю проблему з загрубілою шкірою п*ят, з якою борюсь доволі довго. Швидше за все, природа проблеми грибкова. Хоча інших ознак грибка нема, нігті в порядку. Але все ж ознаки грибкового ураження є, бо шкіра загрубіла, є тріщини.

Це більше схоже на фразу з телевізійної реклами.

З дитинства маю схильність до грибкових захворювань, борюсь з ними з перемінним успіхом, то він мене, то я його :D З досвіду - загрубілість стоп не обов'язково співпадає з загостреннями, і навпаки. У мене причини скоріше банально прості (не підходяще взуття - завелике, замале, шльопанці, не правильно підібрані чи злізші з ноги шкарпетки).

Хоча проблеми можуть бути і медичнно-ортопедичні (плоскостопість, постановка ноги при ходьбі) проблеми, чи з ендокринною системою.

З своєю загрубілістю борюсь з допомогою металевих щіточок-драпачок і розпарюванням ніг. У звичайній тепло-гарячій воді. Дехто добавляє соду чи крохмал. Головне не зловживати і не старатися звести всю загрубілість за один раз, бо потім дуже боляче.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Oberegy сказал:

 Потрібний антигрибковий препарат.

В основному протигрибкові препарати діють на якусь одну різновидність чи сімейство грибків. Треба аналіз робити на вид грибка, щоб підібрати препарат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, sss381 сказано:

Ви б все-таки сходили для початку до лікаря. Не обов'язково приймати дорогущі препарати.

Це більше схоже на фразу з телевізійної реклами.

З дитинства маю схильність до грибкових захворювань, борюсь з ними з перемінним успіхом, то він мене, то я його :D З досвіду - загрубілість стоп не обов'язково співпадає з загостреннями, і навпаки. У мене причини скоріше банально прості (не підходяще взуття - завелике, замале, шльопанці, не правильно підібрані чи злізші з ноги шкарпетки).

Хоча проблеми можуть бути і медичнно-ортопедичні (плоскостопість, постановка ноги при ходьбі) проблеми, чи з ендокринною системою.

З своєю загрубілістю борюсь з допомогою металевих щіточок-драпачок і розпарюванням ніг. У звичайній тепло-гарячій воді. Дехто добавляє соду чи крохмал. Головне не зловживати і не старатися звести всю загрубілість за один раз, бо потім дуже боляче.

 

я розумію, що треба до лікаря. Все, про що Ви пишете, я роблю, але наростає такий товстий шар змертвілої шкіри, що жах. Думка про грибок не без участі реклами з*явилась, не буду приховувати. Але виходить так, що чинники завжди різні, в тому числі взуття, вага, вік проч. А проблема залишається. Тому подумала про грибок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, sss381 сказано:

В основному протигрибкові препарати діють на якусь одну різновидність чи сімейство грибків. Треба аналіз робити на вид грибка, щоб підібрати препарат.

певно, так і прийдеться зробити. Але поради все одно зайві не будуть. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Oberegy сказал:

Все, про що Ви пишете, я роблю, але наростає такий товстий шар змертвілої шкіри, що жах.

Зщищаєте-здираєте? Як часто? Якщо частіше разу на тиждень, то постарайтеся це робити для початку тільки раз у тиждень на півтора-два місяці, потім раз на днів десять -два тижні. І по трохи, міліметр-два.  Бо ті ороговілості чим більше чистиш, тим більше наростають, такі властивості шкіри. І по трохи, міліметр-два. Можна спробувати якусь жирну мазь накладати потрохи (наприклад мазь календули, 10 грн в аптеці, чи змазувати гліцерином, така ж приблизно ціна). М'які підкладки під п'ятки у взуття. Миттю ніг приділити трохи довше часу і у трохи теплішій воді ніж зазвичай і витирати жорстким полотенцем, щоб сходила частина омертвілої шкіри. І можна спробувати мити без мила, щоб не пересушувати шкіру. Просто довше потерти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sss381 сказано:

Зщищаєте-здираєте? Як часто? Якщо частіше разу на тиждень, то постарайтеся це робити для початку тільки раз у тиждень на півтора-два місяці, потім раз на днів десять -два тижні. І по трохи, міліметр-два.  Бо ті ороговілості чим більше чистиш, тим більше наростають, такі властивості шкіри. І по трохи, міліметр-два. Можна спробувати якусь жирну мазь накладати потрохи (наприклад мазь календули, 10 грн в аптеці, чи змазувати гліцерином, така ж приблизно ціна). М'які підкладки під п'ятки у взуття. Миттю ніг приділити трохи довше часу і у трохи теплішій воді ніж зазвичай і витирати жорстким полотенцем, щоб сходила частина омертвілої шкіри. І можна спробувати мити без мила, щоб не пересушувати шкіру. Просто довше потерти.

не часто, раз у місяць. Все це знаю, але ефекту нуль. Чим я тільки не мастила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені раз у місяць замало, шляхом експериментів вийшов на оптимальний термін від двох до трьох тижнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Oberegy сказал:

не часто, раз у місяць. Все це знаю, але ефекту нуль. Чим я тільки не мастила.

після зачищання крем карбодерм, зволожує запобігає розтріскуванню і утворенню нових ороговілостей, провірено на собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Валерій86 сказал:

крем карбодерм,                                                      провірено на собі.

5% чи 10% пробували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Валерій86 сказал:

після зачищання крем карбодерм, зволожує запобігає розтріскуванню і утворенню нових ороговілостей, провірено на собі.

@Валерій86 5% чи 10% пробували ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, sss381 сказал:

@Валерій86 5% чи 10% пробували ?

просто карбодерм дарниця, скільки процентів не знаю не написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sss381 сказал:

Я вже глянув в інтернеті, є 5 і 10 процентний, тому і питаю.

ось який купую, процентів не вказано.76503277.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Валерій86 сказано:

після зачищання крем карбодерм, зволожує запобігає розтріскуванню і утворенню нових ороговілостей, провірено на собі.

спробую обов*язково! дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, sss381 сказано:

Я вже глянув в інтернеті, є 5 і 10 процентний, тому і питаю.

той, який на картинці, 10%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Цитата

4 рецепти проти тріщин на п'ятках

 
Трiщини виникають при надмiрнiй сухостi шкiри, втратi еластичностi або при запаленнi

Лiкувати їх треба обов'язково, бо через рани в органiзм може потрапити iнфекцiя. А ще людям зi схильнiстю до трiщин треба щодня їсти продукти, якi мiстять
вiтамiни А, В, С. Для лiкування ж пропонуємо такi рецепти:

1.   Змiшати в однакових частинах сiк цибулi, сiк алое,
риб'ячий жир, додати борошно й замiсити тiсто. З нього зробити
паляничку та прикласти до трiщини на п'ятцi. Тримати її цiлу нiч,
зранку зняти, протерти ноги вiдваром кори дуба або календули,
дати висохнути та змастити живильним кремом.

2.      При глибоких трiщинах робити ванночки: розмiшати 1 ст. л.
крохмалю в 1 л води, тримати ноги 30 хв. перед сном. До повного
зникнення трiщин потрiбно 7-12 процедур. Пiсля ванночки ноги
змастити жирним кремом.

3.     Зварити картопляне лушпиння та прогрiти у вiдварi ноги
протягом 20 хвилин. Сполоснути чистою водою i змастити касторової
олiєю.

4.     Жменю насiння льону i стiльки ж картопляного лушпиння
залити 0,5 л води й варити до утворення густої кашки. Вистудити
до температури 38-42 градуси та тримати ноги в нiй 15-20 хвилин.
Потiм сполоснути водою, змастити трiщини йодом, а потiм ступнi --
жирним кремом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...