Перейти до змісту

LCD телевізори


Рекомендовані повідомлення

Топік для обговорення LCD-телевізорів, технічних проблем і нюансів, питання вибору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Народ підскажіть де б то качнути щось(невелике,муз.кліп) у якості HD?Хочеться глянути як то воно дивиться на LCD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ підскажіть де б то качнути щось(невелике,муз.кліп) у якості HD?Хочеться глянути як то воно дивиться на LCD.
Для таких запитань на форумі є розділ "Пошук/Замовлення". Ще один віхід від "залізної" тематики форуму -- буду наказувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cама якість HD на LCD телевізорах чудова. Таке враження, ніби у вікно дивишся. Тільки звичайний ДВД програвач HD не потяне - треба підключати до LCD телевізора або потужний комп, або сат. тюнер, який підтримує HDTV, або блу-рей (BD) чи HD DVD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поганенько.Хороший тюнер вийде поставити аж під осінь,з компом теж не вийде.Дивитись "Аверс" зовсім не цікаво ;) .Хоча футбол дивитись вчора було дуже прикольно,навіть не уявляю як би він дивився на HD.На простому двд теж нормальок,якщо хороше відео і звук.Особливо вразив звук,хоча і не лсд тв його передадуть непогано,але всерівно клас.Якщо б "Аверс"хоча б стерео передавав, було б непогано щось послухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На LCD-телевізорах, як і моніторах, ІМХО, більш-меньш картинка буде при підключенні по HDMI, RGB чи компоненту, при роздільній здатності починаючи з 720*576. Аналогове з ефіра чи кабеля (Аверс) - жах. Тут тільки звичайним кінескопним телевізором дивитись або плазовим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть незнаю,незказав би що "Аверс" так страшно дивитись(не якість :D ).Як для звичайної трьохкімнатної панелькі(спальня) "32" якраз нормально,новини дико трохі,тьоті і дяді завеликі.Все інше більш-менш.Красний колір відрехтував трохі,бо як іде 1+1,камеді копита прорізуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

ось такий телевізор я собі вирішив брати!

Чому ?

Просто!

роздільна здатність: 1920х1080 (Full HD)

Кути огляду : 178°

чому такий малий ? - спитаєте - відповім. Не настільки велика кімната, щоб було куди його ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в межах 8000 грн. (~7680) але то, на мою думку, дорогувато, (ціна взята в КРЕЗ-і).

Завтра планую поїздку у Ельдорадо та Фокстрот.

Порівняти наявні моделі та ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покупка буде оформлена у кредит.

Їхати туди і гратися із кредитами.. ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, спробуй все той же магазин "Євротехніка". А по телевізору трохи я не зрозумів. у описі твого самсунга пише HD ready, а роздільну здатність вказано 1920х1080. і ще одне, кажуть, що при діагоналі 32 особливої різниці між hd ready та full hd. як думаєш? собі придбав такий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при розширенні 1920х1080 зерно пікселя - менше (по ідеї) і якість краща.

А сам термін HDReady - це лиш свого роду сертифікат, який забезпечує якість HD від 720р. Не 720 а від 720.

Тобто і 1080р також.

хоча, я його буду тестити дома, на цей рахунок, повернути я його завжди встигну. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була в інеті стаття що неодин телевізор з наклеїчкою HD Ready не відповідає цьому стандарту.

Здається саме ближче до мети була якась моделька Sony.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю если и заморачиваться с HD то только 1080i, а не 1080.

То есть обязательно должна быть наклейка HD Full.

Кроме того обязательно нужно вникнуть в постпроцессинг каждой модели

живьем, а не в инете. А то шумов получите столько, что никакая матрица не спасет.

Ну и субьективно конечно - но все же - Чтобы более менее _сидеть не носом в телевизоре_ -

покупать нужно не менее 40 дюймов. (это если HD хочется именно _видеть_, а не понты перед соседями

гонять).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була в інеті стаття що неодин телевізор з наклеїчкою HD Ready не відповідає цьому стандарту.

Здається саме ближче до мети була якась моделька Sony.

ТУТ Zheny@ викладав статтю про це :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostya - ти ж розумна людина!

Куди я в кімнату де 16м.кв. поставлю тєлік 40" ???

Я ж про це написав. А щодо FullHD чи HD-Ready, то наклеєчка може бути яка завгодно!

Я ж його буду тестити саме на таких розширеннях. Якщо розширення 1920х1080 буде займати 3/4 екрану - то це явно не 1080р.

Ну і відповідно підключивши до компа, буду дивитися розширеня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
ось такий телевізор я собі вирішив брати!

Чому ?

Просто!

роздільна здатність: 1920х1080 (Full HD)

Кути огляду : 178°

чому такий малий ? - спитаєте - відповім. Не настільки велика кімната, щоб було куди його ставити.

А я приглянув собі ось цей Sony KDL-32W4000

Чому ? Просто він:

1. Full HD

2. контрасність 33000:1 (в твого самсунга всього 15000:1)

3. It`s a Sony.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є у мене знайомі, які наполегливо НЕ рекомендували Bravia.

І 40" як я вже казав - я не маю куди поставити/повісити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 40" Bravia FullHD -- я задоволений, рекомендую.

До речі, далеко не всі FullHD телевізори вміють працювати піксель-в-піксель при підключенні до комп'ютера. Тобто після підключення до комп'ютера система може не дати встановити роздільну здатність 1920х1080 точок, незважаючи на те що це "рідна" роздільна здатність для матриці. І в такому випадку зображення буде дуже неякісне, розмите, як при встановленому на LCD-моніторі "нерідному" режимі. Так що дуже рекомендую почитати в інтернеті конкретно про вибрану модель, щоб потім не розчаруватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аlex1973, а де ти брав/плануєш взяти Sony KDL-32W4000, а то я собі вже десь місяць шукаю

і ніде в наявності немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошкі статистики

Мир "наелся" телевизорами

В I квартале 2008 г. в мире было продано 46,1 млн. телевизоров, что оказалось всего лишь на 1% больше, чем за аналогичный период прошлого года. Спрос на ЖК- и плазменные телевизоры вырос на 45% и 20%, однако этот прирост был нивелирован падением продаж ЭЛТ- и проекционных ТВ.

Несмотря на замедление общемирового роста, спрос на телевизоры в Украине, России и некоторых других странах существенно увеличился.

Рост мировых продаж телевизоров остановился. В I квартале 2008 г. их было продано 46,1 млн. штук, что лишь на 1% больше по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. Для сравнения, в I квартале 2007 г. этот показатель был равен 4%, а в IV квартале - 5%. По словам аналитиков DisplaySearch, причина этому - экономический кризис в США, который уже сказался на продажах мобильных телефонов.

Доход от реализации телевизоров составил ,8 млрд. - на 8% больше, чем в аналогичный квартал годом ранее. Рост выручки обусловлен увеличением средней отпускной стоимости плоских телевизоров, которая повысилась в связи с увеличением спроса на такие устройства в развивающихся регионах. Восточная Европа, Россия, Ближний Восток и Африка отличились: спрос на телевизоры в первых двух регионах за год вырос на 33%, на Ближнем Востоке и в Африке - на 37%.

В целом в течение 2008 г. на телевизоры ожидается уверенный спрос. Производители будут выпускать новые модели с меньшей диагональю и более низкой ценой, чтобы стимулировать спрос среди покупателей, для которых цена устройства имеет значение. С помощью более дешевых и маленьких моделей телевизоров производители также постараются укрепить свои позиции в развитых странах, где многие жители покупают себе второй или третий по счету телевизор, чтобы поставить его в спальне или на кухне.

Что касается технологических платформ телеприемников, то рост продаж ЖК-телевизоров продолжается. За первые три месяца текущего года в мире их было продано 21,1 млн. штук, что на 45% больше, чем год назад. Такой рост обусловлен тем, что все больше и больше пользователей переходят со старых кинескопных (ЭЛТ) на новые жидкокристаллические дисплеи. Рост продаж ЖК-телевизоров особенно заметен в развивающихся регионах, таких, как Латинская Америка, где переход на новую технологию только начался. В денежном выражении лидером сегмента ЖК-телевизоров стала компания Samsung, доля которой составила 22,1%. На втором и третьем местах расположились Sony (18,1%) и Sharp (10,1%).

Продажи плазменных телевизоров также увеличились - на 20% до 2,8 млн. единиц. Прирост, в основном, сформировали 32-дюймовые модели. Со II квартала производители плазменных дисплеев сконцентрируются на моделях с поддержкой разрешения Full HD, и до конца года выбор таких устройств в магазинах расширится. Лидерами мирового рынка плазменных ТВ в I квартале стали компании Panasonic (33,7%), Samsung (22,7%) и LG (16,4%).

На фоне стремительного роста продаж ЖК- и плазменных устройств продажи кинескопных и проекционных телевизоров существенно снизились: на 21% и 79% соответственно. Именно поэтому рост рынка в целом и оказался ничтожным. Аналитики также отметили падение спроса на ТВ с диагональю от 40 дюймов включительно. По мнению экспертов, с конца года спрос на телевизоры с большими экранами вновь пойдет в рост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...