Перейти до змісту

Петиція щодо збереження маршруту у існуючому обсязі


Rosstiks

Рекомендовані повідомлення

http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/654

Підтримайте будь-ласка. І пишіть в темі свої петиції з проханнями про підтримку. Єдина система місцевих петицій як надія на вирішення ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні я кого маршруту,

ні що сталося,

 

аби написати щось  -  а ви собі вже шукайте хто хоче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

ні я кого маршруту,

ні що сталося,

 

аби написати щось  -  а ви собі вже шукайте хто хоче

там по ссилці пише:

Цитувати

Про внесення змін в мережу автобусних маршрутів загального користування, згідно якого скорочено маршрут номер 25 у село Забороль. 
Відповідно: скасувати відміну маршруту та забезбечити його безперебійне функціонування

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, flashmax сказано:

там по ссилці пише:

 

та я розумію за посиланням можливо є інформація

але недбало створені оголошення не сприяють вирішення проблеми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дописую. Маршрут за номером 25 до с. Забороль збираються скоротити. У цьому селі знаходиться школа, яку відвідує багато школярів. І велика кількість з них добираються до школи саме цією маршруткою. Також ті, хто працює у Луцьку на роботу та з роботи. І інші поїздки з метою проведення у просторі та часі.

Петиція щодо збереження руху маршрутки. Так як потенційно маршрут має бути скорочений відповідно рішення міської ради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, LSD сказано:

Так ніби має бути інший маршрут. чув такі слухі. 

Слуху слухати. Хотілося б конкретики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Rosstiks сказано:

Маршрут за номером 25 до с. Забороль збираються скоротити. У цьому селі знаходиться школа, яку відвідує багато школярів. І велика кількість з них добираються до школи саме цією маршруткою.

це вам натяк на те, що як буде добре приєднатися до Луцької міської ради

 

а так можу вам лише поспівчувати, бо мешканцям міста Луцька грубо кажучи наплювати на проблеми мешканців села Забороль, як і мешканцям села Забороль наплювати на проблеми мешканців міста Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти часом нас уже 85. І зовсім скоро яких ще двісті п'ятдесят людей з активною позицією ще підпишуть петицію. Я щиро вірю в це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нас уже більше ста!!!! Чекаю Вашої активності.

 

http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/654 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/16/2016 at 18:35, Rosstiks сказано:

Слуху слухати. Хотілося б конкретики.

Сусідня петиція : http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/660

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці жителі сусідніх сіл замість того, щоб створювати петиції на сайті чужої міськради, краще б по місцю проживання піднімали питання про приєднання своїх громад до Луцької міської ради...

будуть їм і маршрутки і лікарні і школи і дитячі садочки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додав до петиції +свій голос.

 

P.S. Rosstiks невдало зробив заголовок до теми, не відразу ясно в чому суть її.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкриваю секрет. Rosstiks - дівчина.

І ще... залишилось зібрати усього 60 підписів. Усім превелике дякую!!!!!

On 21.11.2016 at 15:31, fotlav сказано:

Додав до петиції +свій голос.

 

P.S. Rosstiks невдало зробив заголовок до теми, не відразу ясно в чому суть її.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З настанням ери інтернету наші люди перейшли у пасивний режим. Навіщо взагалі щось робити, якщо можна написати гнівний пост у Фейсбуці, а з недавнього часу - скласти петицію. І все - проблема відпадає! Особливо тоді, коли її взагалі не існує. І топчуть клави, відстоюють щось в чатиках у вайбері, постять фігню у ВК, будучи при цьому домохазяйками або офісними працівниками нижньої ланки. Це ж зараз так легко - "протестну" петицію скласти - 5 хвилин. А потім гнати на владу, в 90% випадків - безпідставно.

@Rosstiks  чим вас не влаштовує майбутній маршрут 30-ки?

 «з 1го грудня з Підгаєць (з самого кінця села) рухатиметься автобус до Луцька, там по вулиці Дубнівській, поверне направо на Рівненську (по авторемонтній), доїде до податкової, розвернеться до зупинки /аптеки, вернеться трохи на вулицю Дубнівську і спуститься на вулицю Глушець, поїде до старого базару, далі по Ковельській, далі на Володимирську, далі в самий кінець села Забороль».
Курсуватиме одразу 8 автобусів по 4 рейси з інтервалом у 15 хвилин.

Раджу вам об'єднатись з підгаєцькими "петиційниками" - в них подібна проблема з автобусом до Підгаєць. Я знаю - ви одні одного зрозумієте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам більше скажу. Мене не влаштовує кардинально. Хочуть вонинову маршрутку хай роблять. Стару навіщо відміняти. Мене не влаштовувала зміна маршруту. 

Їхню петицію я таки підписала. Але я не розумію чому Ви заперечують моє демократичне право на відстоювання цілком логічного погляду. 

Ці такі от зміни. Спочатку маршрутку пустили по проспекту Волі. Тоді взагалі відміняють. 

А ще. Раніше її можна було відслідкувати у системі М@К. А зараз це буде неможливо. Купи претензій. Чому вони натомість покращувати якість обслуговування. Стан доріг. Просто змінюють маршрути. Відволікають нашу з Вами увагу?!!! Взагалі який резон????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під час реєстрації на сайті петицій треба вказати "Ваше місто"

а якщо людина живе в Заборолі, то що вона повинна вказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Rosstiks сказано:

Але я не розумію чому Ви заперечують моє демократичне право на відстоювання цілком логічного погляду. 

Тому що я хочу, аби 25-ка ходила з Відродження на Омеляник. В мене ж таке саме демократичне право, як і у вас, правда? А ви були на зборах громадської ради при облдержадміністрації по цьому питанню? Чи ви не в курсі навіть, що це питання області і вашу петицію завернуть, не розглядаючи? А люди з Забороля були. Не в інтернеті, а в ОДА. І спілкувались. І вирішували. І ВИРІШИЛИ! Гоніть тепер на своїх активних односельців, чо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, guest сказано:

під час реєстрації на сайті петицій треба вказати "Ваше місто"

а якщо людина живе в Заборолі, то що вона повинна вказати?

БІНГО! На сайті місцевих петицій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім чудовим людям за Ваші підписи. Для мене це було дуже важливим кроком. Тією сходинкою, яїку не можна було не ступити. Тому що потім будеш згадувати,що шанс був, а ти ним не скористався.

Сподіваюсь це рішення допоможе не одній людині. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.11.2016 at 12:11, difoto сказано:

БІНГО! На сайті місцевих петицій!

Я розумію, що це дуже цікаво прискіпуватись до слів. Але рішення приймалось саме міськрадою. І вона має усі повноваження його відмінити.

Хоча багато чиновників так і шукають завдяки цьому способу шляхи до збагачення. Можете сміливо йти у політики. Ви таки талант.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компліма, мадам! :)

Я з 2008 року з друзями, деяки з них вже в міськраді та обладміністрації, так от я з ними розробляв загальну концепцію велоінфраструктури міста Луцька. Зараз 2016 рік і воно втілюється. А вам бажаю більше здорового глузду і не хворіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.11.2016 at 13:07, guest сказано:

під час реєстрації на сайті петицій треба вказати "Ваше місто"

а якщо людина живе в Заборолі, то що вона повинна вказати?

guest в полі там де перелік міст прокручуєте в кінець списку,

клікаєте на пункт "інше"

знизу висвітиться додаткове поле, де вручну набираєте ваше місце проживання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам наш маршут підгайці забороль?

В заборолі їде до самого кінця чого не було за 25 і в підгайцях теж. 

На київському майдані ми прилумали розворот щоб можна було пересісти на маршутку в любу точку луцька. ціна як міської.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, vanus сказано:

Як вам наш маршут підгайці забороль?

Для жителів сіл Забороль і Підгайці це питання звучить як знущання.

Одні мінуси і серед них:

-витрати на проїзд в один момент подвоїлись з 6грн. до 12грн.[так як основній масі народу потрібно доїжджати на вулиці Винниченка, Перемоги, Соборност, Гордіюк і т.д. або прилеглих до них вулиць].

-витрати часу і нервів на пересадки.

-відсутність GPS щоб слідкувати за прибуттям маршрутки.

-по суті дублювання 251 маршрутом, торчинської маршрутки [з таким самим успіхом жителі Забороля і раніше доїжджали за тих самих 3грн. до старого ринку автобусом Торчин-Луцьк , бо мало віриться що комусь потрібно на об'їзну вулицю Глушець чи хтось кожен день в Підгайці їздить].

6 годин тому, vanus сказано:

В заборолі їде до самого кінця чого не було за 25 і в підгайцях теж. 

 

7 годин тому, vanus сказано:

На київському майдані ми прилумали розворот

знаєш так і проситься тут ця фраза

«Не роби добра - не отримаєш зла»

питання - чи цікавилися чинуші із транспортного в громади згаданих сіл чи потрібне їм те "добро" яке вони накрутили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...