Перейти до змісту

Підкоряйся, а потім оскаржуй


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, jack74 сказано:

 цей "почерк" і цю риторику вже навіть і я впізнавати почав

хм... троха тормозиш :))))) Ту риторику з другого речення видно на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь
8 хвилин тому, шатунбля сказано:

Да я готовий платити на кожному посту тільки верніть курс назад як 2 роки назад, ато вже 27 перешагнув.

Хєр тобі, а не платити на кожному посту! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже 15.11 на календарі.

ось порядок денний на сьогодні

 

тепер  @seolutsk унд @sergkots покажіть де і під яким номером той варварський, а найголовніше "секретний" законопроект, який без будь-яких обговорень був поданий і верочка (зі слів нешановного ніразу і. луценка) сьогодні буде голосуватись.

 

луценко вкотре показав що що він звіздобол, але корисні довбограї йому конче потрібні. але от незадача за 130 грн мало хто хоче стояти 5 годин.

 

П.С. відразу даю підказку як відповідати, в зв'язку з тим що, луценко підняв галас то вирішили його не голосувати.

 

а тепер для людей які здатні думати. його ніхто і не мав голосувати, і такого законопроекту не існує, окрім як в луценка фейковкидувача. Не перший же раз вкидає і ведуться ж.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

В 2000-х через пост в Новограді без зупинки і дойобок? :)

Ситуація: буремні 90-ті, кінець. Зупиняє ДАЄць твою машину , повну "товару". І починає: - Щось вживали? - Ні! - Поїхали на освідування в нарко, машину лишайте тут. Шось ви мені підозрілий. - Поїхали!  (і ти такий гордий і принциповий їдеш в наркодиспансер, чекаєш три години всі ті процедури, все звісно по нулям, тебе навіть назад підвозять і навіть вибачаються!)

А машина - пуста. Ні товару, ні магнітоли, навіть тормозок , жінкою зібраний - все пусто-голо. І ти починаєш бізнес з нуля. Весь в боргах. Через рік ти оговтуєшся, тебе знов зупиняють мєнти і тупо даєш 100 гривень і їдеш. Вам знайомо? Мені - так.

"Без лоха и жизнь плоха" от і дальше давайте,і не вчіть нормальних людей давати!За таких як Ви і живемо в такій країні!А зараз ще і закони ці приймуть із за таких як ЦЕЙ дрищь бородатий(кацапського походження)!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, la20 сказал:

отже 15.11 на календарі.

ось порядок денний на сьогодні

 

тепер  @seolutsk унд @sergkots покажіть де і під яким номером той варварський, а найголовніше "секретний" законопроект, який без будь-яких обговорень був поданий і верочка (зі слів нешановного ніразу і. луценка) сьогодні буде голосуватись.

 

луценко вкотре показав що що він звіздобол, але корисні довбограї йому конче потрібні. але от незадача за 130 грн мало хто хоче стояти 5 годин.

 

П.С. відразу даю підказку як відповідати, в зв'язку з тим що, луценко підняв галас то вирішили його не голосувати.

 

а тепер для людей які здатні думати. його ніхто і не мав голосувати, і такого законопроекту не існує, окрім як в луценка фейковкидувача. Не перший же раз вкидає і ведуться ж.

 

 

Якби ти був уважніший, то я написав, що Луценко не казав, що 15 буде засідання, про це говорили люди на відео, час, коли вони це говорили - я казав. Луценко якраз написав, що поки людини, яка поже представити цей закон, не знайшли. Але ж в тебе помішати між собою вже норма, того я не дивуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, seolutsk сказано:

Якби ти був уважніший, то я написав, що Луценко не казав, що 15 буде засідання, про це говорили люди на відео, час, коли вони це говорили - я казав. Луценко якраз написав, що поки людини, яка поже представити цей закон, не знайшли. Але ж в тебе помішати між собою вже норма, того я не дивуюсь.

ОК 15.11 з тими акціями луц не писав. але інфа про закон це його фейк. і це тупо фейк, щоб збаламутити народ. але як показало сьогоднішнє збіговисько 130-150грн/5 год. жидєнько виходить і непереконливо взагалі.

 

А про голосування 15-го ти так ствердно писав. твій текст "15 числа в раді буде голосування"

як взагалі можна голосувати те чого не існує.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут дата?

По суті зміни до профільного закону, закону про дорожній рух і до адмінкодексу вже підготовлено. Частина з них є сфотографовано. Якби Хатія була нормальна баба, то оприлюднила би. Але всі ж граються в бальшу палітіку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zeuss сказано:

По суті зміни до профільного закону, закону про дорожній рух і до адмінкодексу вже підготовлено.

і що? Навіть якщо так - поки не буде від Парубія "Прийнято!" - то всьо не вартує туалетного паперу. Хіба "поборотись" в інтернеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

і що? Навіть якщо так - поки не буде від Парубія "Прийнято!" - то всьо не вартує туалетного паперу. Хіба "поборотись" в інтернеті

Та якби для цього тема і створена, для обговорення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для того, Ді, щоб дивитись як по тихому (це ж стандарт починаючи з Конституції і закінчуючи землею) повертають весь локомотив взад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

тепер  @seolutsk унд @sergkots покажіть де і під яким номером той варварський, а найголовніше "секретний" законопроект, який без будь-яких обговорень був поданий і верочка (зі слів нешановного ніразу і. луценка) сьогодні буде голосуватись.

Хто ти є такий, щоб я тобі щось показував? Дивись засідання ради - якраз у ці хвилини розглядають блок питань про поліцію. Фундамент під свої "хотілки" вже заклали до речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Zeuss сказано:

А для того, Ді, щоб дивитись як по тихому (це ж стандарт починаючи з Конституції і закінчуючи землею) повертають весь локомотив взад.

А давай без того загального "локомотива". Є законопроект або зміні до закону? Крім Ігоря нашого Луценка є ще якась підтверджуюча інформація саме по цьому питанню?

PS я того Ігоря бачив один раз, разом з Семенченком та Парасюком. І моє враження щодо нього - "Пацани, а що далі робити?!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Хто ти є такий, щоб я тобі щось показував? Дивись засідання ради - якраз у ці хвилини розглядають блок питань про поліцію. Фундамент під свої "хотілки" вже заклали до речі.

я глянув порядок денний. І там є про дисциплінарний статут і про присвоєння звань. Відкрив я тих два законопроекти (ти ж звичайно теж відкрив і прочитав все уважно).

от і не звизди про фундамент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, la20 сказано:

І там є про дисциплінарний статут і про присвоєння звань.

А про що була мова перед цими законопроектами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sergkots сказано:

А про що була мова перед цими законопроектами?

У ВРУ? Якщо там то я сьогодні не слухав їх засідання. Глянув порядок, глянув законопроекти і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких баранів половина поліції,дай їм більше прав і копець прийде зразу.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, difoto сказал:

... Є законопроект або зміні до закону? Крім Ігоря нашого Луценка є ще якась підтверджуюча інформація саме по цьому питанню?

 

 

Йопа, пацани ви шо реально по методичках працюєте??

 

Протягом місяця, Аваков, Геращенко Деканоїдзе публічно оголосили про внесення змін до законів і адмінкодексу.. названо те все лядство "презумпція правоти поліцейського".

Нє, не було такого?

На природне обурення типу "чо?" - реагувати покажи це в зареєстрованих законопроектах.

На фотокопії Ігора Луценка - реагувати "то хто такий.. чого добився.. балабол".

 

Рілі?

 

Так от мальчікі і дєвочки а також ярі любителя канфєт сладкіх, слухаємо уважно.

Пакет змін до законів готувався під безпосереднім контролем Деканоїдзе і Геращенко. Хто конкретно контролював в юридичному плані можу сказати завтра, не люблю турбувати людей по вечорам.

Далі перераховую поіменно хто контролює це питання на етапі впровадження:

 

1. Антон Геращенко,

2. Враховуючи недавні обставини, Вадим Троян, Хатія злилась,

3. З законодавчої сторони крім названого вже Геращенка, Мустафа Найем і (вніманіє фокус!) Ігор Луценко,

4. Якісь кишенькові організації "так званого" контролю (зараз цих асоціацій і груп як грибів після дощу)

 

Перелік основних питань, що має врегулювати цей пакет

1. КоАП: 24години, евакуатори, свідки при п'янці, втеча, відповідальність за "образу" поліцейського,

2. Про дорожній рух: документи в руки, заборона виходити з авто,

3. Нацполіція: обов'язки 24 години, якщо озброєний як спецпризначення - місити без умовностей, коли тебе можуть пи*дити і їм за це нічого не буде, умови фіксування на камеру, додаткові підстави зупинки авто,

4. Окремо уточнення по дисциплінарних комісіях.

 

Сам текст проекту змін це як пластид з зарядом. В умілих руках того, хто зробить такий "мало виважений" крок і ініцює даний проект, размаже на соплі. Жиробас сцить, з Найемом непонятки, бачите хлопця з різних делегацій виключають, Луценко ващє то хто такий)))

 

Слідкуємо уважно. Далі буде) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті бл* хоч хтось дав відповідь на ніби то просте запитання. Так от дивіцця таваріщі нелюбітєлі шоколада і всі остальні - якщо в людини запитати: ти бачив сусліка? То інтернет-воєн починає байки про шоколад, методички і кіно ДМБ. А нормальна людина відповідає - так або ні. (Хоча про шоколад теж може приплести)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

ну і давай контрольний в голову - створи ще окрему тему про це, в одній запостив, в другій 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, MANJAK11 сказал:

ну і давай контрольний в голову - створи ще окрему тему про це, в одній запостив, в другій 

Вийшлиб на вулицю прогулятись-разом зі своїм диваном.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, vadim7000 сказал:

Вийшлиб на вулицю прогулятись-разом зі своїм диваном

з чого такий нерозумний висновок про те, що я не буваю (не був сьогодні) ?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...