Перейти до змісту

Підкоряйся, а потім оскаржуй


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь
11 годин тому, Dieselsmart сказано:

Нажаль люди в своїй масі дуже наівні але лише до того моменту коли подібна ситуація не торкнеться їх особисто, але тоді вже пізно доводити що ти не ідіот.

В мене 20 років активного водійського стажу, з них 19 - при старих мєнтах. Штрафів та хабарів я виплатив більше, ніж ваші машини вартують, на розводи попадав як мєнтовські, так і бандитські - і це я получаюсь наївний? З вами просто нудно спілкуватись, ви не уявляєте, який брєд несете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

В мене 20 років активного водійського стажу, з них 19 - при старих мєнтах. Штрафів та хабарів я виплатив більше, ніж ваші машини вартують, на розводи попадав як мєнтовські, так і бандитські - і це я получаюсь наївний? З вами просто нудно спілкуватись, ви не уявляєте, який брєд несете.

Стажу маю приблизно як у Вас,але як що Ви стільки грошей виплатили-то ви просто ЛОХ,і Ви активно підтвердили свій статус своїми коментарями!Завдяки такім людям як Ви -ці гумові-нацюцюрникі і живуть,і як бачите хочуть і дальше жити,і Ви їх активно в цьому підтримуєте,навіть не розуміючи цього!А вести діалог з людиною яку розводили як тільки хотіли-дійсно далі немає сенсу-у Вас шторка постійно на половину прикрита!Годуйте їх і далі!Думаю Вам краще піти з цієї теми,і створити свою особисту,назва в Вас вже готова-" Штрафів та хабарів я виплатив більше, ніж ваші машини вартують"-і в ній ведіть дискусію разом з своїми однодумцями,яких мабуть буде  дуже багато,судячи по тому як живуть наші колишні гаішники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю Ді хотів своїм постом сказати що "з_тієї_сторони" сидять далеко не дурні, і те що вони придумують не завжди легко розкусити

а потім в нас вже всі Дартаньяни, особливо в інтернеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, vadim7000 сказано:

А вам взагалі не потрібно нікуди дихати-для чого?Свідків не потрібно!сиди собі в машині і лисого ганяй!який ви всетакі наівний!

Спочатку людина пише таке... а потім - таке:

1 година тому, vadim7000 сказано:

Завдяки такім людям як Ви -ці гумові-нацюцюрникі і живуть,і як бачите хочуть і дальше жити,і Ви їх активно в цьому підтримуєте,навіть не розуміючи цього!

Шановний, я в 2000-х намотував 3+ тис км за тиждень, побачив старих ДАЙців напевно більше за тебе, якщо ти отак маніпулюєш своїми домислами. 

Ще раз: навіть старих прожжонних хабарників-ДАЙців обламували неоднократно, якщо вони явно порушували закон та права водіїв. Прийшли нові патрульні, умовно чесні, а ви продовжуєте ширити несинітниці, "А що, як вони бла-бла-бла..." Старим мєнтам я не дозволяв звинувачувати себе у пьяному водінні! На питання "Що вживали?" - була відповідь: "Поїхали в наркодиспансер, взнаєш!" Ні разу не їздив, бо для них час - це бабло. А ти тут уявляєш у своїй бурній фантазії, що нові копи навіть дмухати у трубку не заставлятимуть? Ну то може вони зразу протокол писатимуть навіть без зупинки твого ТЗ? І штраф по пошті? Давай, придумуй, фантазуй, гусєй насілуй, хулє!

Це стосується всіх фантазерів, які вважають мене наївним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б таку процедуру, як "дують всі" проводив би регулярно.

Це все дуже просто зробити, а прозорі правила зведуть нанівець всі спекуляції.

 

1. Зупиняє поліцейський, водій предявляє права і техпасторт.

2. 1 поліцейський з драгером "продуває", 2 "пробиває" водія і авто.

Все. Ніяких більше документів не вимагається, нічого не оглядається.

Бухий, евакуатор забирає авто.

В угоні, евакуатор забирає авто, водія у ВП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це "Зупиняє поліцейський"????  Ти хочеш перетворити нашу країну на ментовську??? Аваковський покидьок!!! А як же права людини??? При Янику такого не було!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас всі добре знають права, а от з обовязками "випив не сідай за кермо" складніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Lexx_Giant сказано:

В нас всі добре знають права, а от з обовязками "випив не сідай за кермо" складніше.

У нас суспільство ще саме не готове жити по-новому, хоче щоб влада почала так жити спочатку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, alexvvv сказал:

У нас суспільство ще саме не готове жити по-новому, хоче щоб влада почала так жити спочатку :)

Ну це взагалі хамство!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Lexx_Giant сказал:

Я б таку процедуру, як "дують всі" проводив би регулярно.

Це все дуже просто зробити, а прозорі правила зведуть нанівець всі спекуляції.

 

1. Зупиняє поліцейський, водій предявляє права і техпасторт.

2. 1 поліцейський з драгером "продуває", 2 "пробиває" водія і авто.

Все. Ніяких більше документів не вимагається, нічого не оглядається.

Бухий, евакуатор забирає авто.

В угоні, евакуатор забирає авто, водія у ВП.

Щоб не було спекуляцій, треба тоді і мєнтам ставити відповідні обмеження. Наприклад, перевірка документів триває до 3 хвилин. Затримав більше - скарга водія - доказ у вигляді відеозапису на реєстратор чи телефон - штраф мєнту 500 грн.

 

А то буде як колись: віддаєш документи і стаєш заручником ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Savage сказал:

А то буде як колись: віддаєш документи і стаєш заручником ситуації.

Та ну ти що таке говориш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Savage сказал:

Щоб не було спекуляцій, треба тоді і мєнтам ставити відповідні обмеження.

 

Запідозрив поліцейського у вживанні алкоголю - нехай також дуне в трубочку)). А то хто його знає, він вчора напився, а сьогодні будун і злий як собака...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

Запідозрив поліцейського у вживанні алкоголю - нехай також дуне в трубочку)). А то хто його знає, він вчора напився, а сьогодні будун і злий як собака...

А від того, злий він чи ні, залежить п'яний ТИ чи ні??? Його нехай перевіряють органи внутрішніх розслідувань, чи як вони там, а ти повинен виконувати свою частину Закону. Тебе зупинив "злий" поліцай, змісив "дунути", ти "подихав" - тверезий - поїхав далі. Несподобалось тобі відношення поліцейського - ти дзвониш на "гарячу лінію", чи пишеш скаргу, звернення, чи які інші дії, його будуть перевіряти і т.д.

Просто всі нюанси процедури відносин "поліцейський-громадянин" повинні бути чітко і НЕДВОЗНАЧНО прописані нормами законодавчих актів.

А не так, як досі - "пред'явити" - це показати, чи дати в руки? І роки-роки вже на цьому грунті ведуться зловживання і суперечки. А можна було вже 100500 раз прийняти поправку в ПДР і усунути цю двозначність! І таких моментів багато! А не усували, бо це вигідно багатьом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 , включи почуття гумору трохи)).

 

10 минут назад, jack74 сказал:

Просто всі нюанси процедури відносин "поліцейський-громадянин" повинні бути чітко і НЕДВОЗНАЧНО прописані нормами законодавчих актів.

 

Ну зазвичай ці відносини виглядають (виглядали, хочуть зробити, щоб виглядали (потрібне підкресліть)) так:

 

Показать содержимое  

10bdb0a5c7bfa3430f719e5165b0971e.png

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтів написати "так було, але ж так поки не є", а тепер не готовий так стверджувати... Он Деканоїдзе теж не витримала і оголосила про свою відставку... Кремль перемагає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, halcogen сказано:

Ніхто ще не перемагає. На рахунок грузинів, тут їм не Грузія, це Україна, дєтка. Тут так просто як в Грузії не проканає.

а ЯК тут проканає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви тут ліпите? Хто ці "всі" кого б ви перевіряли регулярно?

Це, млять, ототожнення з зверненням до загального оллу вже починає припарювати трохи.

 

Є два типи держави - правова і силова.

В правовій державі краєугольним каменем є право кожного. Кожного, а не умовних всіх. Не чіпайте мене, мою сім'ю, моє майно, мої погляди і переконання, врешті решт мою віру допоки я не порушив закон і це не доведено в чинних нормах. Закон, на хвилиночку, що відстоює мене, а не доведи Аллах, людину з різного роду формою синдрому ліфтера.

 

Перекреслюючи поняття і концепцію правової держави, силова передбачає в собі владу обмеженої групи людей над рештою (так званими всіма). Це придушення волі, спираючись на силовий апарат, і управління "всіма" так, як це вигідно обмеженій групі людей, незважаючи на інтереси решти.

 

В країнах пострадянського простору це вже методологія побудови вертикалі влади. Шось не так - балончиком в очі, кийком по ниркам і в козу. А там доказуй. Бізнес у тебе? Ок, податкова - прийом. Великий бізнес - ок + прокуратура. Прозорість судової системи - привіт клон Портнова. Тебе, суко, нагнуть рано чи пізно, або ти прорвешся в оточення наближених.

 

Все що відбулось після подій '14-го це пофарбований в "зелений колір" газон перед людьми в яких було кошти, аби можна було залатати непосильну на той час за розмірами диру. Зараз всі наростили пушок і давай катати вату в протилежний бік. Поліція+прокуратура+суди+митниця. Тримаєш систему в балансі - всі скрежуть але мовчать. Попадеш в жорнава - сам дурак.

 

P.S кому там не вистачає порівняльної таблиці змін до існуючих законів, го на ФБ Ігора Луценка. То є такий депутат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, не пиши ахінєї! 

Я починав їздити в ті часи, у батька стаж водійський 34 роки і зупиняли нас лише за порушення і чеплялися лише коли я його скоїв і ніколи ніякими диспансерами нас ніхто не лякав!

А якщо ти їздив бухим, чи тебе зупинили, а ти мєнта відразу на 3 букви посилав то воно і не дивно що кучу взяток давати прийшлось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.11.2016 at 11:13, la20 сказал:

а я знаю дядька якого поліцейські зупинили давав 100 зелених (тоді ще штраф був від 3 з копійками). так от отримав той дядько по 130 КУпАП і ще штрафу більше 10тис за те що пропонував хабар.

Прокинься людино немає вже ДАІ (а не гаі). і що зараз часто патрульні зупиняють без причин і змушують безпідставно дунути? чи то так а би?

За останній місяць 2 рази, без причини, тако принюхатись - подивмтись документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Ha3aP сказано:

Ді, не пиши ахінєї! 

Я починав їздити в ті часи, у батька стаж водійський 34 роки і зупиняли нас лише за порушення і чеплялися лише коли я його скоїв і ніколи ніякими диспансерами нас ніхто не лякав!

А якщо ти їздив бухим, чи тебе зупинили, а ти мєнта відразу на 3 букви посилав то воно і не дивно що кучу взяток давати прийшлось.

:) а їздив чим? Якою машиною? Я впевнений, що легковушкою возили свої попи. А от якби ти покатався хоча б бусом, то побачив би, скільки раз по дорозі тебе зупиняли для всього лиш "ну, дай хоча б на каву"! А не ведешся, не даєш - буде тебе мурижити з пів-години! А в тебе товар, біля тебе провізор, десь там тебе вже давно чекають і т.д. І вони це добре розуміли і цим користувались. 

Я теж маю стажу 26 років, і знаю, про що пишу не з розповідей. На власній легковушці я міг проїхати всю Україну без єдиної зупинки ДАЙцями, а от бусом - це 100%-ва зупинка майже на кожному "посту".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

На власній легковушці я міг проїхати всю Україну без єдиної зупинки ДАЙцями

В 2000-х через пост в Новограді без зупинки і дойобок? :) 

Ситуація: буремні 90-ті, кінець. Зупиняє ДАЄць твою машину , повну "товару". І починає: - Щось вживали? - Ні! - Поїхали на освідування в нарко, машину лишайте тут. Шось ви мені підозрілий. - Поїхали!  (і ти такий гордий і принциповий їдеш в наркодиспансер, чекаєш три години всі ті процедури, все звісно по нулям, тебе навіть назад підвозять і навіть вибачаються!)

А машина - пуста. Ні товару, ні магнітоли, навіть тормозок , жінкою зібраний - все пусто-голо. І ти починаєш бізнес з нуля. Весь в боргах. Через рік ти оговтуєшся, тебе знов зупиняють мєнти і тупо даєш 100 гривень і їдеш. Вам знайомо? Мені - так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) цей "почерк" і цю риторику вже навіть і я впізнавати почав :)

 

ПиСи: :blink: а де "риторику" діли? Де "свабода слова"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...