Перейти до змісту

Підкоряйся, а потім оскаржуй


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь
Підкоряйся, а потім оскаржуй 

дивлячись кому підкорятися, і де оскаржувати....

 

байци на заставці якісьььььь......

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

Підкоряйся, а потім оскаржуй 

дивлячись кому підкорятися, і де оскаржувати....

 

байци на заставці якісьььььь......

 

 

Підкорятись поліцейському, оскаржувати в суді. Достатньо розжовано у відео в першому пості та порівняльні таблиці тут 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, seolutsk сказано:

15 числа в раді буде голосування

на сайті ВРУ де глянути проект?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вже хоч розібрались яка там "акція" має бути. на 15-те їх немало рекламують.

CxEOWvUWQAAvWlK.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, СОАД сказал:

ну а шо ви думал Петя всіх імеет покруче Яника

Та Бог його знає, хто там це все мутить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декілька логічних питань.

Де на сайті вру законопроект? немає в нас секретних законопроектів, принаймі поки не зустрічав

Якщо його вже поставили на голосування то він мав би пройти через комітети. в комітетах сидять такі рагулі що якби там таке реально було то вже ґвалт стояв би шопізде..ь

аваков  не є суб"єктом законодавчої ініціативи: През, нардепи кабмін (93 ст. Конституції) чий проект і де він?

Злив якийсь мєнт? ріалі. Тобто в якогось праціваника поліції може з"явитись законопроект і порівняльні таблиці до нього? Та ну нах

 

Особа яка про це пише. шкаврений-перешкварений хмирь з партії старої кобили яка щоб керувати здасть все що треба, маму, тата, чоловіка, доньку, а тим більше державу раз плюнути.

 

Де законопроект або хоча якесь згадування?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, la20 сказал:

декілька логічних питань.

Де на сайті вру законопроект? немає в нас секретних законопроектів, принаймі поки не зустрічав

Якщо його вже поставили на голосування то він мав би пройти через комітети. в комітетах сидять такі рагулі що якби там таке реально було то вже ґвалт стояв би шопізде..ь

аваков  не є суб"єктом законодавчої ініціативи: През, нардепи кабмін (93 ст. Конституції) чий проект і де він?

Злив якийсь мєнт? ріалі. Тобто в якогось праціваника поліції може з"явитись законопроект і порівняльні таблиці до нього? Та ну нах

 

Особа яка про це пише. шкаврений-перешкварений хмирь з партії старої кобили яка щоб керувати здасть все що треба, маму, тата, чоловіка, доньку, а тим більше державу раз плюнути.

 

Де законопроект або хоча якесь згадування?

 

 

 

Перестаньте тупити. 

1. При Януковичу всі добре пам'ятають, як законопроекти, які потрібно було голосувати, не були на сайті і були роздруковані на а4 і видані депутатам зразу перед самим засіданням. Тут, можлива зхожа махінація або подібна, коли реакції у громадськості просто не буде такої швидкої. 

2. На другому відео чітко кажуть, що буде обговорення в Раді 15 числа цих змін до законопроекту - в комітетах чи як - мені не відомо.

3. Крім цього всього, Аваков та Деконаїдзе давно говорили після події про вбивство двох поліцейських, що подібні зміни до закону мусять бути

4. Інформація, звісно, інсайдерська. Але вона не тільки від одного джерела. Вже доволі багато видані надрукували цю та подібну інформацію, наприклад, lb.ua зсилається на документ, який потрапив їм в руки. Себто це ж не Вася Пупкін на заборі написав за цей інсайд, а Луценко (смисл майданівській людині обманювати, тим більше, яка ідентифікована) та ряд авторитетних видань, таких як lb.ua наприклад.

В любому випадку, ви можете вірити цій інформації або ж ні, я Вас не заставляю. Тому і була створена тема для обговорення та було б цікаво почути інші думки на рахунок цих змін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, kushmiruk сказано:

Хто хоче поїхати в Київ на цю акцію?

Маю на думці поїхати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

Злив якийсь мєнт? ріалі. Тобто в якогось праціваника поліції може з"явитись законопроект і порівняльні таблиці до нього? Та ну нах

Є в МВС юридичний відділ. Працює багато клерків на чистій ставці і вони точно бачать зсередини, що ніфіга не змінилось. Запросто могли злити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, seolutsk сказано:

Перестаньте тупити. 

1. При Януковичу всі добре пам'ятають, як законопроекти, які потрібно було голосувати, не були на сайті і були роздруковані на а4 і видані депутатам зразу перед самим засіданням. Тут, можлива зхожа махінація або подібна, коли реакції у громадськості просто не буде такої швидкої. 

2. На другому відео чітко кажуть, що буде обговорення в Раді 15 числа цих змін до законопроекту - в комітетах чи як - мені не відомо.

3. Крім цього всього, Аваков та Деконаїдзе давно говорили після події про вбивство двох поліцейських, що подібні зміни до закону мусять бути

4. Інформація, звісно, інсайдерська. Але вона не тільки від одного джерела. Вже доволі багато видані надрукували цю та подібну інформацію, наприклад, lb.ua зсилається на документ, який потрапив їм в руки. Себто це ж не Вася Пупкін на заборі написав за цей інсайд, а Луценко (смисл майданівській людині обманювати, тим більше, яка ідентифікована) та ряд авторитетних видань, таких як lb.ua наприклад.

В любому випадку, ви можете вірити цій інформації або ж ні, я Вас не заставляю. Тому і була створена тема для обговорення та було б цікаво почути інші думки на рахунок цих змін.

1.Перестань мені куйню втирати. якщо я захочу послухати таке лайно я врублю 112, ньюзван і полсухаю юлю, шляшка, жопоблок та інших задрочених "антикорупціонерів"

не пиши мені що було за яника. подобається штрих вали к хєрам в ростов і поцілуй його в сраку.

який з законопректів останнім часом йшли поза комітетами і з"являлись з кутка прямо в залі ВРУ?

2. хто каже на відео? мене цікавлять факти а не те що хтось сказав. факти. а не там кажуть. ти не привів жодного і хочеш мене переконати в чомусь. тобі не остобридло за останні два роки це безпантовае лайно яке лльється з кожної праски і без будь-яких фактів і доказів.

3. те що вони казали це одне. хто ініціатор цього "законопроекту"? ну і де ж він?

4. інсайдерська інфа? ти блін валянок? хлопаки да такої висмоктаної інфи з пісюнів різних григоришинів енд ко за день вагон і ще тачанка. а підтверджується 0,000000000000000%:

луценко з майданівської людини став давно юлькіним іпланом.

 

покажи проект.

хоч якийсь факт щоб реально в це повірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, sergkots сказано:

Є в МВС юридичний відділ. Працює багато клерків на чистій ставці і вони точно бачать зсередини, що ніфіга не змінилось. Запросто могли злити.

тобто ти от зараз точно подумавши 100500 разів висрав з своєї голови таку думку? законопроект і в юрвідділі МВС? а ще законопроекти візують прибиральниці з ВРУ. без їх візи жоден в зал не попаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20

Якщо тобі не зрозуміло, що це інсайд, то я тобі це не поясню по іншому ніяк. Луценко в комментарях каже, що шукають, щоб хто зможе подати цей законопроект, щоб людина викликала довіру в суспільстві і ВР зміни підтримала. На момент посту, тиждень назад, такої людини, як він пише, ще не знайшли. Якщо є питання по достовірності інформації - пиши тому самому Луценку Ігорю або ж в редакцію Лівого Берега. Мені не довіряти їм не має смислу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, la20 сказал:

тобі не остобридло за останні два роки це безпантовае лайно яке лльється з кожної праски і без будь-яких фактів і доказів.

 

А тобі не набридло два роки цілувати в одне місце цю владу і доказувати всім, як все добре?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, seolutsk сказано:

la20

Якщо тобі не зрозуміло, що це інсайд, то я тобі це не поясню по іншому ніяк. Луценко в комментарях каже, що шукають, щоб хто зможе подати цей законопроект, щоб людина викликала довіру в суспільстві і ВР зміни підтримала. На момент посту, тиждень назад, такої людини, як він пише, ще не знайшли. Якщо є питання по достовірності інформації - пиши тому самому Луценку Ігорю або ж в редакцію Лівого Берега. Мені не довіряти їм не має смислу.

ти дурачок? кого шукають, якщо вже заявлено що голосування на 15.11. ти якщо себе за дурня рахуєш то інших такими не роби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А тобі не набридло два роки цілувати в одне місце цю владу і доказувати всім, як все добре?

я тобі особисто доводжу що все добре? все що я хочу що сюди крім явного вкиду хоч один доказ дали, а не баба коню сказала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті хто там за 200 рубасів поїде на "майдан"  не забувайте що бабки жоппоблоковські судячи що нумер один партії родіна виступає під знаменами жоппоблоковського проекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20

Не переводь тему в русло образ та бачити скрізь сепаратистів і тих, хто проти Порошенка скрізь, де тільки можна. Поясню останній раз - тему створено ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ. Ще раз поясню, що це тільки інсайд і все. Якщо є питання - питай в першоджерел, звідки у них ці документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, la20 сказано:

тобто ти от зараз точно подумавши 100500 разів висрав з своєї голови таку думку? законопроект і в юрвідділі МВС? а ще законопроекти візують прибиральниці з ВРУ. без їх візи жоден в зал не попаде.

Сереш лиш ти тут постійно. Щось дотепнішого ніж порівняти юридичний відділ МВС та прибиральниць не зміг чи розуму не вистачає? 

Бажання змінити законодавство стосовно прав та можливостей поліції було озвучено керівництвом МВС відразу після подій у Дніпрі. На твій недолугий розум далі вони почали шукати депутата який би написав закон з їх слів чи як? Чи можливо все ж почали розробку нового закону своїми силами та фахівцями, щоб надати суб'єкту законодавчої ініціативи вже готовий документ, написаний суто під потреби поліції. Яка із двох тез наближена до реальності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інсайди. СПочатку створюють тему пишуть вєрняк 15.11 голосуванняа потім такі це все інсайди. феєричні.

 

кароч пацани у вівторок побачим хто пиз....дюк.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...