Перейти до змісту

Вибір перфоратора для дому


Basil

Рекомендовані повідомлення

Останны 2 місяці, поки в Україні, то роблю дома ремонт. Юзав Зеніт. Отвори в плитах перекриття сверлить краще ніж фірмовий БОШ. Користувався і тим і іншим. Зеніт по ціні і якості сподобався і функції свої виконує на ура. Нашо платить більше?

РЕально шо не сподобалось в Зеніті - не такий плавний пуск як в БОШі, БОШ плавно і поступово стартує, шо дозволяє укникнути лишнього пилу, а Зеніт рєзкий як приступ апендициту, але і дірки робить швидко :) Хоть і трохи більш пильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, mix_forever сказано:

Юзав Зеніт. Отвори в плитах перекриття сверлить краще ніж фірмовий БОШ. Користувався і тим і іншим. Зеніт по ціні і якості сподобався і функції свої виконує на ура. Нашо платить більше?

Я чомусь думав, що на швидкість свердління впливає якість бура, а ніж сам перфоратор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж думаю, що для дому не варто втричі переплачувати заради професійного інструменту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не про швидкість як таку, а про старт ) От коли ти кніпочку пооооволі зажимаєг і швидкість зростає, то в Зєніта вона капєц яка рєзка, в а БОША таки плавнютко так і повроі, но сверління, як таке, однаково ефективне... Хз як інакше пояснить

З.І. Бури бцли обичні 6мм діаметром по 28-30грн. Нічо екстраординарного.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таки - Forte RH 26-9 R , пуск плавний і  залежить від сили натиснення, звичайно не професійний для цілодобового використання, але дірки робить поки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, lord сказал:

Хочеш більш надійнішу систему - бери бочкового типу .

В бочкових сила удару більша, але й вони важчі, якщо планується багато дірок робити в стелі, то важко буде тримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...