Перейти до змісту

Навіщо народ скуповує бв-шні Айфони


Рекомендовані повідомлення

Тема схожа на п'ятничний вброс, чи на просте набивання рейтингу на холіварі, але реально зацікавило таке питання. Мова не йде про айфуни 6, 6s, 6s+ чи 7-мки круті апарти за серйозне бабло. Останнім часом при поїздках в маршрутках, де весь народ в єдиному пориві як найшвидше скоротати час, дістає свої мобільні девайси,  почав помічати, що оточують мене переважно айфуни, причому 5, 5s, 4s (переважна більшість апаратів, як правило, знаходилась у представниць слабкої статі). Ну і задався питанням, в чому так сказати цимус. Прикольна звонілка і т.д і т.п... Але читати чи сидітити в неті чи грати іграшки на 4-дюймовому дисплеї, як на мене жесть (це я про студенток і школярок). Плюс думаю частина девайсів явно не нова і для норм користування прийдеться вкладувати бабло і міняти акум. І головне 80% смартфонів в чохлах співрозмірних з самим айфуном (тобто про зовнішній вигляд девайсу теж можна забути). Чи не простіше за ті самі гроші взяти щось інше. Бв-шні в норм. стані десь, на певне 5000 грн і більше. Я на приклад доклав і замість бв чи навіть нового 5s взяв дружині Samsung A5.(для жінок, яких в першу чергу цікавить зовнішній вигляд смартфону - саме воно). Собі бв-шну LG G4 теж за 5500 майже в ідеальному стані. Невже 5s айфон на стільки прикольний щоб за нього віддавати такі гроші. Чи просто у всіх айфуни (6-стка дорога) ну і типу я собі куплю? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, youman91 сказано:

 Невже 5s айфон на стільки прикольний щоб за нього віддавати такі гроші.

Да.

 

19 хвилин тому, youman91 сказано:

 Чи просто у всіх айфуни (6-стка дорога) ну і типу я собі куплю? 

Ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що для вас недолік, для когось перевага. Мені і 4'6 дюймів (Соні Хперіа Компакт, хороший смартфон доречі) трохи забагато, це вже на межі. Ну а з 4 дюймів які варіанти з нормальною камерою (я вже не кажу за ось, зручність і т.п)? Їх практично нема

4S на іос6 мабуть ідеальна дзвонилка

В ігри не граю ні на ПК ні на телефоні, відео не дивлюсь. Зрідка інет (проблеми не бачу), музика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vaz75 сказано:

ти лохушка!

Ото хіба ще діти в школі так ще може обзиваються,бо айфон вже давно не пАнти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, snouden said:

4S на іос6 мабуть ідеальна дзвонилка

пздц я старий, таскаюсь з Nokia112 вже 5й рік 

giphy.gif

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Ko3bMa сказано:
 таскаюсь з Nokia112 вже 5й рік

giphy.gif

Hide

 

Прикольний телєпон,батарея нібойсь тиждень тримає?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, я не можу порівнювати, наприклад, беушний 5-й айфон з новим андроїд-смартфоном, які находяться в одній ціновій категорії. По тій простій причині, що я ні разу не користувався айфоном, тобто в руках тримав, клацав різні моделі (включаючи сімку), але не був володарем. Але. Я все одно не можу зрозуміти вибір в сторону айфону. Я намагався врахувати різні аспекти. Марка (фірма, бренд) - ну нехай. В Мерседесів також є свої фанати чи прихильники (хоча вони мені не подобаються заднім приводом і те, що вони гниють непогано). Нехай із-за бренда, його історії, неповторності і унікальності - можна трохи переплатити. Далі що? Що ми цінемо чи очікуємо від смарта? Якість екрана (для зорового задоволення), камери (для любителів фотографувати), звучання (для меломанів), дизайну (для естетів), комунікацій (для любителів поспілкуватися), автономності, вологозахисту, протиударності (для мандрівників), швидкодії (для ігроманів і багатозадачності)? Що такого з вищеперечисленого є в айфоні, чого немає в любому іншому смарті за ті ж самі гроші? Нагадаю, мова йде за б/у айфони з 4-х дюймовими екранами (що на мою суб'єктивну думку є не дуже зручні для того, для чого взагалі купують сенсорні телефони, замість кнопкових). Я не говорю за лопати, але ж і 4 дюйми трохи замало для комфортного серфінгу. Часто також задаю собі питання, чому айфони такі дорогі. Коли питаю у власників цього чуда техніки - ніхто внятно відповісти не в змозі, просто кажуть "ти попробуй" або "айфон це айфон і цим все сказано"... Не знаю, можливо вони дійсно класні і я собі також купив би (тільки з "шістки" починаючи, там хоч розмір екрану читабельний), просто хочеться знати, за що переплачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

Що ми цінемо чи очікуємо від смарта? Якість екрана (для зорового задоволення), камери (для любителів фотографувати), звучання (для меломанів), дизайну (для естетів), комунікацій (для любителів поспілкуватися), автономності, вологозахисту, протиударності (для мандрівників), швидкодії (для ігроманів і багатозадачності)? Що такого з вищеперечисленого є в айфоні, чого немає в любому іншому смарті за ті ж самі гроші?

Якість зображення єкрану - так, але не його надійність, може ще ігри там і нормально працюють, не знаю, не розумію тих хто грає на телефоні, а в остальному айфон какашка, завернута в гарну обгортку. Батарейка фуфло, камера колись була найкраща - але це було давно й не правда, корпус - да HTC краще в рази робить корпуса. 

Да за такі гроші як за нього просять можна придбати в разі кращий і надійніший аппарат. Як казав мій знайомий - айфон як бренд помер разом з Стівом Джобсом. Пояснення цієї лихоманки - імідж. А ще дуже бісить цей упоротий дизайн, не так щоб він був таким страшним, як те що його всі копіюють, навіщо не розумію.

НУ так поясніть - чим огризок вартий щоб його купувати!? Доречі, коли я запитую в своїх знайомих про це, відповідь, а мені подобається, і це всі аргументи. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А забув - ще безпека, в айфонах дійсно заслуговує уваги, тут що є то є. Але і це питання часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, nikblack сказал:

А забув - ще безпека, в айфонах дійсно заслуговує уваги

 

Безпека? Айфон вас на вулиці захистить від хуліганів?  Можливо вбереже від хвороби? (іронія).

Я розумію, що мова про безпеку особистих данних. Що такого можна зберігати в телефоні, щоб переплачувати такі бабки? Чи всі власники айфонів секретні агенти чи шпіони? Капец, всі тільки і хочуть залізти саме в ваш телефон)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В айфонах:

- не потрібен антивірус

- постійне оновлення і обслуговування програмного забезпечення (не знаю може і на андроідах так)

- надійсніть - айфон завіс один раз в мене за років 5 для перегрузки

- щоденна синхронізація образу і даних телефону в в айклауд (хмару). Загубили телефон - в інший завантажиться точна копія Вашого старого телефону

- підтримка аірплей

 

ну і вибір напевно діло смаку... Тримав багато андроідів в руках, але не подобається його інтерфейс і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це чистої води понти.В нас країна понтів та людей  понторєзів.Самий звичайний телефон з непотрібною  слабкою батареєю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, tihiy said:

В айфонах:

- не потрібен антивірус

- постійне оновлення і обслуговування програмного забезпечення (не знаю може і на андроідах так)

- надійсніть - айфон завіс один раз в мене за років 5 для перегрузки

- щоденна синхронізація образу і даних телефону в в айклауд (хмару). Загубили телефон - в інший завантажиться точна копія Вашого старого телефону

- підтримка аірплей

 

ну і вибір напевно діло смаку... Тримав багато андроідів в руках, але не подобається його інтерфейс і все

Sony Z5 Compact

- антивіруса немає

- постійне оновлення і обслуговування програмного забезпечення

- не зависав 

- синхронізація даних телефону в в gmail (можна ще й в dropbox)

- підтримка аірплей - незнаю що це, може теж є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Це чистої води понти.В нас країна понтів та людей  понторєзів.Самий звичайний телефон з непотрібною  слабкою батареєю.

100% 

1 час назад, tihiy сказал:

В айфонах:

- не потрібен антивірус

- постійне оновлення і обслуговування програмного забезпечення (не знаю може і на андроідах так)

- надійсніть - айфон завіс один раз в мене за років 5 для перегрузки

- щоденна синхронізація образу і даних телефону в в айклауд (хмару). Загубили телефон - в інший завантажиться точна копія Вашого старого телефону

- підтримка аірплей

В віндовсфонах все аналогічно:

-антивірусу не треба;

-постійно оновлюється, можливо не так багато програм але все потрібне є;

- користуюсь віндовсфонами з 2012 року, проблем не було;

- синхронізація всіх пристроїв на віндовс і фото відео в OneDrive;

-передача відео фото на тв є(не памятаю як називається).

Так що не єдиним айфоном))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понти в "селе" велика справа, ви навіть не можете уявити наскільки вона велика, і я не уявляв коли не послухав аргументацію кількох знайомих щодо купівлі айфона.

Для себе вибирав телефон по потребах і функціях, на жаль айфон їх не задовільнить ніколи хоча є досвід користування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те ж саме на андроїді.

антивір не треба, якшо всяку ху@ту на телефон не закачувати.

з оновленнями звичайно проблемно, але мені здається не відрізняється від інших ОС.

чистий дроїд ніколи не завісав, але коли у мене стоїть по 150-200 програм (да да, і я багато з них юзаю) то телефон лагає

повна синхронізація контактів, фоток, відосів і іншої фігні в гугл драйв. за потреби думаю і інше можна синхронізувати.

девайс менеджер для керування загубленим телефоном.

...

короче тут всі практично однакові. не можна сказати шо вінда гавно а іфон зе бест. 

 

щодо айфонів підтримую думку вище. панти. тим паче зараз після виходу нових 6х, 7х, старі четвірки і пятірки здають за любі гроші, шоб купити новий =)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Alex S сказал:

Це чистої води понти.В нас країна понтів та людей  понторєзів.Самий звичайний телефон з непотрібною  слабкою батареєю.

Так і я ж про те:

Маркетинг робить "великі" справи. Моя дочка марить Айфоном, хоча має чудовий тоненький смартфон зі всім функціоналом,  але коли прошу аргументувати "хотілку", то отримую одне: "ти не розумієш, це ж АЙФОН, він класний"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дуже багато речей ( і людей  до речі), котрі мають магію., Або харизму. Це є поєднання пояснимого і непояснимого.

Тому розводити в 100500 й раз теревені , це насправді  спроба виправдатися за нездатність купити НОВИЙ айфон.

До речі 5S  та SE  ще поки є НОВІ і по доступній ціні.330 -430 дол.

З жінками ж, і з дівчатами взагалі краще не сперечатись  і не доводити їм щось.

Бо їх можна вмовити, але не переконати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо честно, то зі всією цією айфономанією (по іншому не можу назвати, тому що ну ніяк не можу знайти виправдання високих цін на айфони), в мене, наприклад, склалася якась відраза до цієї марки телефону. Ну це як кофти "Бойз" колись, всі носять, але мода вже проходить і для мене це вже бичєство якесь... А ці гонки один перед одним айфономанів, хто швидше купить нову модель і продасть старішу - це взагалі ні які ворота)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Є дуже багато речей ( і людей  до речі), котрі мають магію., Або харизму. Це є поєднання пояснимого і непояснимого.

Тому розводити в 100500 й раз теревені , це насправді  спроба виправдатися за нездатність купити НОВИЙ айфон.

До речі 5S  та SE  ще поки є НОВІ і по доступній ціні.330 -430 дол.

З жінками ж, і з дівчатами взагалі краще не сперечатись  і не доводити їм щось.

Бо їх можна вмовити, але не переконати.

Ти правий. Певна магія є. От кручу в руках свою Альфу і до сьогодні він по дизайну і тактильним відчуттям для мене ідеальний. Магія.

Але хіба оце має магію:

349230996_1_644x461_prodam-obmen-iphone-5-bityy-kiev.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

це насправді  спроба виправдатися за нездатність купити НОВИЙ айфон.

До речі 5S  та SE  ще поки є НОВІ і по доступній ціні.330 -430 дол.

 

 

Насправді - це здоровий глузд. За ~380 бакінських рублів купувати отой застарівший огризок? Ти це серйозно? Питання риторичне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 5,5S батарєя дійсно гавно,немає чого сперичатися,в нас на роботі дєвкі постійно їх заряджають,що би там не говорили,тіпа,да мені на день хватає,да я можу і не заряджати,ну-ну)) але при цьому,всерівно говорять,що ніколи вже собі щось інше не куплять,бо користувалися якими хоч,і кажуть що айфон це капєц на скільки матьоріший,і вони 100% не кічаться,не хваляться,бо то не малолєткі їм пофіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Nokian сказал:

Є дуже багато речей ( і людей  до речі), котрі мають магію., Або харизму. Це є поєднання пояснимого і непояснимого.

Брєд! Це називається жертва маркетингу і реклами!

14 минуты назад, Nokian сказал:

 спроба виправдатися за нездатність купити НОВИЙ айфон.

Ніхто не оправдовується, викидати 10 штук, як написав Юріч, за   отой застарівший огризок , це як мінімум марнотратство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...