Перейти до змісту

Потрібна допомога для Удачі


difoto

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, Pr0ektant сказано:

Хто завадить офіцерам провести ці шини по документах, як закуплені за бюджетні? а бабло розкласти по карманах!?

Зампотилу не може провести "шини для мікроавтобуса Вольксваген Т4" - це раз. Навіть якщо він на балансі!!! Немає такої процедури без порушення закону тим самим зампотилу.  Основне правило: "Волонтери подарували? Волонтери хай й ремонтують!"

Якби це був Урал, УАЗ і т.п. - можливо замутити.

Можна через певні бюрократичні єбєня це зробити, але Удача не давав запрос на це і не допустить.

15 хвилин тому, vaz75 сказано:

Певно, нічого. Так вони і зроблять, судячи зі слів Професіонала.

Професіонал, хоч і бравий воїн, але ідеаліст з своїми ідеями, які до реальності не мають відношення. Знову ж таки - це складне питання.

Якщо коротко - якщо нормальний ротний по всій цепочці буде вибивати щось, що потрібно "на вчора" - загине купа бійців. І це зовсім не питання "телефонного дзвінка" або щелчка пальцями, як думає Дімон.

Після того, як я йому завіз на Ширлан "таблетку" з дровами(бо срочно!!!) - за кілька днів з"явилось кілька камазів дров , завдяки волонтерам, за кошти МО. Якби цим зайнялось МО - було б за кілька тижнів.

Карочє...

Так, все хуйово. І волонтери займаються тим. Але!!!

Ірина Абрамова зараз займається опаленням приміщення для особового складу в/ч. Я займаюсь тим, що потрібно вже і срочно і не потрібно вплив Міноборони.

Стартер для МТЛБ, на який було виписано заявку в минулому році - зараз прийшов у частину, куда я його відправив рік тому. Але МТЛБ вже немає. А люди є. 

Карочє... це настільки довга розмова, що... тра зібратись і попить пива. Хто за?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, difoto сказано:

тра зібратись і попить пива. Хто за?

можна, наприклад, у найближчу п"ятницю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.11.2016 at 15:07, difoto сказано:

Професіонал, хоч і бравий воїн, але ідеаліст з своїми ідеями, які до реальності не мають відношення.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...