Перейти до змісту

Чому пішоходи переходять дорогу так, наче вони безсмертні?


lanima

Рекомендовані повідомлення

Женя завжди було так. Їдеш за кермом вихарюють пішоходи. Йдеш пішки вихарюють водії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 854
  • Створено
  • Остання відповідь
15 хвилин тому, la20 сказано:

Женя завжди було так. Їдеш за кермом вихарюють пішоходи. Йдеш пішки вихарюють водії.

Я і піши і за кермом, на велі теж катаю- харять обидві когорти. :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, la20 сказано:

Женя завжди було так. Їдеш за кермом вихарюють пішоходи. Йдеш пішки вихарюють водії.

ти ще про велосипедистів не забувай

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю,я як піши то ніхто мене не хає,просто не вибігаю на переходи, дивлюся по сторонам,коли перебігаю дорогу там де не можна,то так щоб нікому не заважати,на стоянках також дивлюся щоб той хто здає задом на мене випадково не наїхав, бо розумію, що  є мертві точки і можливо мене не бачать,а вразі чого  швиденько відхожу у сторону і ще навіть інколи допомагаю,підсказую як і куди вивертати,от і фсьо,чого мене мають хаяти не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

добре, якщо ті що вибігають під їдучу, не притормозившу машину, вважають на переході перед ними бетонна стіна, не тупі, то як ще, це можна охариктузувати одним ємним словом ? Якщо є тупі водії, то чому не може бути тупих пішоходів ? Хочеш Зєвс посивіти раньше срока ? Давай покатаю. В мене дружина на права вчитись боїтся йти, бо їдучи біля мене бачить як і скільки людей дорогу переходять й тихенько офігіває, як я не боюсь їздити

угу,

саме тому і використовую ремінь безпеки,

і найчастіше чую від водіїв - фу, навіщо він тобі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого тему про пішоходів перевели на водіїв?

Да ідіоти бувають і там і там, але ж ми говоримо про ідіотів пішоходів, а не ідіотів водіїв, правильно?

 

От їду я біля старого ринку, машинам зелене, а одна розумна кобила з пакетами на каблах вирішила перебігти і що, хто не правий?

А по волі зараз після шостої проїхати, а особливо в дощ... Бігають як хочуть і де хочуть... і не розуміють, що їх банально не видно... бо темно, дощ і фари машин сліплять.

 

А все винні Гаїшники, які втолкували, що пішохід завжди правий. От якби вилізло де не треба, заплатило штраф і ще за ремонт авто, то на наступний раз думало б. Та хоча б штрафували пішоходів і то добре. Он кожен ранок біля Богдана... червоне, а воно валить і за ним ще табун, а як якась машина посигналить, то ще і огризається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Arden сказано:

А чого тему про пішоходів перевели на водіїв?

Да ідіоти бувають і там і там, але ж ми говоримо про ідіотів пішоходів, а не ідіотів водіїв, правильно?

угу,

тільки одні просто так ідіоти,

а інші - з "папірцем" (посвідченням подія)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zevs_Isver сказал:

угу,

тільки одні просто так ідіоти,

а інші - з "папірцем" (посвідченням подія)

 

і що це міняє в принципі ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

і що це міняє в принципі ? 

ну дипломований ідіот і просто ідіот то, тако, 2 різні речі.... 

 

ті що лізуть під колеса можливо і не грамотні або погано бачать, або .... ну просто ідіоти

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Zevs_Isver сказал:

ті що лізуть під колеса можливо і не грамотні або погано бачать, або .... ну просто ідіоти

водію яка різниця, із за якого ідіота сидіти в тюрмі ? ізза неграмотного чи з дипломом Гарварда чи Оксфорда, якщо в любому випадку, то ідіот . Й друге питання : мені від того має легше стати на дорозі, від того що йде просто ідіот ? В любому випадку, навіть якщо пішоход ідіот, в нього має бути інстинкт самозбереження, а не думка, що раз він навіть і правий то бесмертний. Коротше мова ніачьом, ідіоти з обох сторін були, є і будуть. Дай Бог, щоб їх поменьше траплялось на нашому життєвому шляху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima , ти де (виглядуючи з окопу)? Іди но закривай свою скриньку Пандори...:)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, MANJAK11 сказал:

 

 

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

Коротше мова ніачьом, ідіоти з обох сторін були, є і будуть. Дай Бог, щоб їх поменьше траплялось на нашому життєвому шляху

 

Добре сказано, на цьому і закінчимо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zevs_Isver сказано:

ти ще про велосипедистів не забувай

По місту ще нормуль. а от коли їдеш вночі через  якесь село, а ще дощ, асфальт мокрий йдуть зустрічні авто ти ну ніфіга не бачиш. І тут перед тобою з"являється він - вуйко. весь в чорному, на велі ніяких знаків, єдине що світиться це іскра в його очах, бо він знайшов з ким і що. він уявляє себе хвилею їде хаотично то вліво то вправо. але цю іскру в очах я не бачу бо він їде до мене спиною. от таких я бив би ключом з вікна авто по спині. щоб він потім на те місце приклеїв собі щось, що хоча б якось виділить його вночі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пішохід. І тема про пішоходів. Постараюсь лаконічно. 2 історії.

1. Мій сусід ще при СССР строкову і надстрокову служив в НДР. Розказував про одне ДТП. На проїжджу частину вискочив хлопчина і потрапив під колеса "Трабанта". Хлопчик загинув , авто пошкоджене. Німецький суд визнав хлопчика винним і присудив батькам загиблого хлопчика оплатити ремонт автівки.

2. Я вже не пам'ятаю хто розповідав мені цю історію. Під час Другої світової в Луцьку на Красненському мосту з обох  його сторін завжди чергували німці.  На мосту збоку був дерев"яний тротуар для пішоходів. Коли наш українець йшов по проїжджій часині , німець його пропускав, нічого не говорив. А на протилежній стороні його вже зустрічав інший німець і нагайкою гнав назад і заставляв йти по пішохідній частині.

І ще одне. Мою дружину ні під яким соусом не заставите перейти дорогу не на пішоходному переході і на червоне світло. Навіть, якщо це буде ніч і машини за кілометр не видно. Я ще не доріс до її свідомості, хоча стараюсь

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, NightVision сказано:

А це ще й дуже великий камінь в городе дорожників чи міської влади, хто там займається освітленням доріг. За його відсутність і за ті іскри, що жевріють в ліхтарях, розстрілював би на місці.

Дорожники освітленням не займаються. це все влада місцева чи сільська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз те як я описував. ніч, дощ і зустрічки

http://www.volynnews.com/news/extreme/u-dtp-na-yershova-2-poterpilykh/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

 

Файна тема вийшла)

Бачу не тільки мені треба було випустити пару.

6 годин тому, Zheny@ сказано:

Да просто виходить не так.

Іде вже на перехід, а не де заманеться. І все одно водіям не вгодиш!  Або занадто помало (Сунься швидше, а то як корова! ), або занадто швидко, "І звідки він вистрибнув??! ), або ще щось.

Не скажу ні для кого ніякої новини.

Якби поставити на кожне місце найбільшого порушення по мєнту, і наказати (не рубльом) усіх винуватців (з обох боків) - тоді б з'явилася хоча б якась взаємоповага!

 

@lanima, не варто таких тем більше створювати,  (є тьма подібних на борді) бо зараз кожен, хто без авто почне створювати теми на кшталт "Чому водії їздять ніби вони арабські шейхи або Боги доріг?"

 

Це вічна суперечка, де завжди є і праві  і не праві з обох сторін!

 

Натомість пропоную провести акцію, пасажири, водії - усі бажаючі, будемо роздавати флаєри (із витягом із ПДР із обов'язками та правами пішохода та водія) на перехрестях, пішохідних переходах, кидати у пошту.  Може є якісь активісти, які не знають як себе пропіарити, чи депутати, яким скоро потрібно якось "засвітитися"?

1-2-3 подібних акції в рік, і може хтось щось навчиться?

 

 

Хто з бордівчан займається поліграфією? відпишіться в приват.

Не пошкодую 300-400 гривень, щоб надрукувати трохи листівок. Можливо ще бажаючі підтягнуться.

 

Між водієм і пішоходом ж велика різниця. На дорогах правлять саме машини. Хочеться нам того чи ні. Водій неправий а пішохід мертвий( покалічений). Життя пішохода завжди має бути в руках пішохода. Про власну безпеку в першу чергу має думати він сам.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, lanima сказано:

Хто з бордівчан займається поліграфією?

Вроді @difoto трохи.

Варто підключити громадськість. Радіво, газети, ТВ. Ну і про себе не забути. Тобто про Борду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запустила цепочку з постів на стіні в вк. хто сидить в соцмережах-приєднуйтеся. Разом ми досягнемо більшого результату.

Текст злизала з замітки львів'янина Руслана Гілки. За що йому велике дякую.

Нижче власне текст для репосту.

 

 

Якщо ти не бог і не маєш в запасі дев'ять життів, прочитай це. І напиши на стіні хоча би п'ятьом друзям. Можливо комусь це врятує життя.

Усім на замітку!
У нас чомусь створилась думка, що пішохід завжди правий. На жаль чи на щастя це далеко не так. Чомусь більшість пішоходів знають лише свої права, часто хибні, та забувають про обов'язки. Одним з найболючіших питань є перехід дороги. Прошу усіх прочитати до кінця, це стосується як пішоходів, так і водіїв.

1. .14. Пішоходам забороняється:

а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

Тобто, пішохід НЕ МАЄ ПРАВА переходити дорогу поки не буде впевнений, що автомобілів нема, або, що автомобіль зупиниВСЯ!!

2. Також забороняється:
г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

Тут думаю все ясно.

3. пішохідний перехід — ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу.

18.1. Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

дати дорогу — вимога до учасника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати будь-яких маневрів (за винятком вимоги звільнити займану смугу руху), якщо це може примусити інших учасників дорожнього руху, які мають перевагу, змінити напрямок руху або швидкість;

Пояснюю. Якщо пішохід знаходиться на тротуарі, перед пішоходним переходом, водій НЕ зобов'язаний його пропускати, оскільки в загальних положеннях пдр чітко пише, що пішохідний перехід це ділянка проїзної частини, а водій повинен "дати дорогу" лише тим, хто вже на пішоходному переході.

Тепер узагальню, як це все виглядає. Пішохід має право переходити дорогу лише тоді, коли буде впевнений, що авто нема, або водій зупинився, в іншому випадку, якщо водій зіб'є пішохода і він грамотний, чи його адвокат, то, винним його не визнають, мало того пішохід ще має можливість оплатити пошкоджений бампер, якщо виживе.

В пдр є ще багато цікавого для пішоходів, раджу почитати, адже пішоходи теж учасники дорожнього руху. Хоча й багатьом водіям також варто нагадати собі правила, а деяким й узагалі вивчити.

Бажаю усім поваги один до одного та взаєморозуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що біля Старого Ринку був лютий п******...

Їду собі в сторону Воз’єднання, мені зелене і тут дивлюсь, а через дорогу пішло стадо, я аж шокувався від такої наглості.

На протяжне фа-фа лише одиниці ускорилися.

 

І як це назвати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Arden said:

Тільки що біля Старого Ринку був лютий п******...

Їду собі в сторону Воз’єднання, мені зелене і тут дивлюсь, а через дорогу пішло стадо, я аж шокувався від такої наглості.

На протяжне фа-фа лише одиниці ускорилися.

 

І як це назвати?

Homo soveticus

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ko3bMa сказано:

Homo soveticus

Hudobo soveticus - бо там писалось про стадо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, lanima сказал:

дати дорогу — вимога до учасника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати будь-яких маневрів (за винятком вимоги звільнити займану смугу руху), якщо це може примусити інших учасників дорожнього руху, які мають перевагу, змінити напрямок руху або швидкість;

Пояснюю. Якщо пішохід знаходиться на тротуарі, перед пішоходним переходом, водій НЕ зобов'язаний його пропускати, оскільки в загальних положеннях пдр чітко пише, що пішохідний перехід це ділянка проїзної частини, а водій повинен "дати дорогу" лише тим, хто вже на пішоходному переході.

Тепер узагальню, як це все виглядає. Пішохід має право переходити дорогу лише тоді, коли буде впевнений, що авто нема, або водій зупинився, в іншому випадку, якщо водій зіб'є пішохода і він грамотний, чи його адвокат, то, винним його не визнають, мало того пішохід ще має можливість оплатити пошкоджений бампер, якщо виживе.

В пдр є ще багато цікавого для пішоходів, раджу почитати, адже пішоходи теж учасники дорожнього руху. Хоча й багатьом водіям також варто нагадати собі правила, а деяким й узагалі вивчити.

 

Вам потрібно нагадати ПДР в першу чергу:

18.1. Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
4.16. Пішохід має право:

  • а) на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора;

1.10. Терміни, що наведені у цих Правилах, мають таке значення:

  • дати дорогу - вимога до учасника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати будь-яких маневрів (за винятком вимоги звільнити займану смугу руху), якщо це може примусити інших учасників дорожнього руху, які мають перевагу, змінити напрямок руху або швидкість;
  • перевага - право на першочерговий рух стосовно інших учасників дорожнього руху;

Все решта від лукавого. Тобто, якщо, водій не пропустив, або, не дай Бог, збив пішохода - він ОДНОЗНАЧНО винен - він порушив ПДР!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...