Перейти до змісту

Чому пішоходи переходять дорогу так, наче вони безсмертні?


lanima

Рекомендовані повідомлення

Був випадок на 40-му. Молодий хлопець вискочив зза маршрутки прямо під колеса БМВ,а перехід був за метрів 5.Виск гальм,хлопець .як нічого несталось.,помчав далі. Водій БМВ вмикає аварійку,виходить з машини,наздоганяє порушника,за вухо тягне його назад ,до пішохідного переходу і проводить для нього експрес курс правил переходу дороги.Сподіваюсь цей урок він таки засвоїв!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 854
  • Створено
  • Остання відповідь

суті не вловив ніхто, походу... а дарма.

Правила можна мені не цитувати. Я їх знаю. Але ви (водії) забуваєте, що є тьма людей, які їх не знають, не читали, забули, насрали!  То тоді ви повинні не уподоблятися їм! Будьте розумнішими.

Але ж нє! Більшість водіїв забувають про підвищену увагу перед переходами. Є такі, що знаки не знає. Не знає де їх шукати. А слово розмітка - страшний матюк.

А я вів до того, що водій повинен бути готовий до того, що і на зебру можуть вискочити. Але там зебра. І те що він по зебрі йде, чи вискочив уже добре.

А може бути й значно драматичніше. Вискочить посеред дорого з-за кущів, бо йому там ближче / швидше і .... все. Чиєсь життя на совісті.

І да, воно саме буде винне, а себе водій картатиме, "але ж і я мав бути готовий до цього!".

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

суті не вловив ніхто, походу... а дарма.

Правила можна мені не цитувати. Я їх знаю. Але ви (водії) забуваєте, що є тьма людей, які їх не знають, не читали, забули, насрали! 

 

Суть зловили. Не знаєш правил переходу - це тебе не виправдовує. Не ходи через дорогу. А коли вже переходиш - будь добрим, дотримуйся правил.

 

10 минут назад, Zheny@ сказал:

А я вів до того, що водій повинен бути готовий до того, що і на зебру можуть вискочити. Але там зебра. І те що він по зебрі йде, чи вискочив уже добре.

 

Я готовий завжди, будь-то зебра чи ні. А от те, що вискакують будь-де, навіть на зебрі - це НЕ добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

Не знаєш правил переходу - це тебе не виправдовує. Не ходи через дорогу. А коли вже переходиш - будь добрим, дотримуйся правил.

 

перелітати? переповзати ? Я казав про зебру!

Повертаємося до "ваділа всігда праф, патамуша ви двуногіє вєчна пад кальоса лєзєтє!" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Повертаємося до "ваділа всігда праф, патамуша ви двуногіє вєчна пад кальоса лєзєтє!" ?

 

Слухай, Женя, в тебе якесь предвзяте відношення до водіїв. В тебе до них якісь претензії по життю? Я вище писав, що я буваю з обох боків барикад і завжди стараюсь дотримуватись всіх правил, писаних і неписаних...щоб всім було зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Повертаємося до "ваділа всігда праф, патамуша ви двуногіє вєчна пад кальоса лєзєтє!" ?

математика наука сука точна (с) ваділа всєгда прав, патамуша в двобої :автомобіль - пішохід, ЗАВЖДИ перемагає автомобіль й коли на дорозі зустічаются два ідіота, водій та пішохід, в ідіота пішохода вижити шансів мінімум, потому даже єслі ваділа нє прав, сматрі пункт пєрвий. То я тобі чисто з точки реалій життя пояснюю, по правилам воно звісно по іншому, але швидкість трупного окочєнєнія у пішохода не змінює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, не нагнітай. Ти як ніхто знаєш чим правда може закінчитись. Та який вже толк від того хто в тій ситуації був правий, не вернеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анекдот на тему. Зустрічаються на дорозі пішохід і авто. Пішохід думає" Не танк,обїде". Водій думає" Не стовп,відійде". Вибачте за недоречний жарт!

А на рахунок того,що пішохід правий завжди, пригадайте скільки раз в Україні мажори давили людей на зупинках,тротуарах,переходах... І при цьому праві вони. Не одного ще не засудили. Навпаки,вони всі такі сердечні,наробив ділов.і раз в лікарню,бо йому бачте зле стало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу ще так - люди з наявністю посвідчення водія переходять пішохідний перехід по різному з тими хто немає їх.

люди які мають права - мають більше відповідальності ніж ті що немають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам водій і розумію,як це непросто зупинити авто за пару метрів від переходу,коли туди вилітає пішохід і ще й невдоволено показує на знак Пішохідний перехід,при цьому ,що таке гальмівний шлях він ніколи не чув. Чи коли завантажена фура зупиняється,щоб пропустити одного пішохода,а потім цю махіну треба знов "розкочигарити". Мені невлом затриматись на ту хвилину,навіть коли поспішаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ще скажу так. Дороги (проїзджа частина) зроблена для того, щоб по ній пересувались автомобілі і автомобілі мають на дорозі пріоритет перед пішоходами , а тротуари - для пішоходів і пішоходи взагалі королі на тротуарі (ви часто бачите за день, як якийсь автомобіль переїзджає по тротуару на іншу дорогу, бо йому так ближче чи йому конче потрібно? А я кожен день бачу сотні раз, як пішоходи переходять, де їм заманеться). Пішохідний перехід зробили для людей, який проходить по проїзджій частині, і тут стикаються інтереси обох сторін. І для того придумали правила, щоб їх дотримувались дві сторони, а не "пішохід завжди прав". Будьте взаємовічливі і пам'ятайте, який би не був уважний і законослухняний водій, автомобіль не так легко зупинити тут і зараз, на відміну від того, як це може зробити пішохід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zheny@ сказано:

Я їх знаю. Але ви (водії) забуваєте, що є тьма людей, які їх не знають, не читали, забули, насрали!  То тоді ви повинні не уподоблятися їм! Будьте розумнішими.

З цим в принципі згідний, але навіть якщо пішохід не знає правил то ще є інстинкт самозбереження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, NightVision сказано:

Ну тема ж не про те. А про те, що, пішоходи, йомана ріт, невже ви так не цінуєте своє життя, що вискакуєте під машину, чи ви просто настільки тупі, що не розумієте, що в кращому випадку опинитесь в Гаражджі, а в гіршому - будете лежати овочем і в туалет під себе ходити.

:(

зайвий доказ що 99% водіїв, м'яко кажучи, яскраві представники людей з нетрадиційною орієнтацією :(

тобто підараси_із_маскви

 

що за останні  гроші купили авто і тепер на половину гордяться, на половину страждають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Юріч сказано:

Слухай, Женя, в тебе якесь предвзяте відношення до водіїв. В тебе до них якісь претензії по життю?

Да. Є Претензії.

10 годин тому, Юріч сказано:

Я вище писав, що я буваю з обох боків барикад

Як і я.

9 годин тому, Юріч сказано:

ви часто бачите за день, як якийсь автомобіль переїзджає по тротуару на іншу дорогу, бо йому так ближче чи йому конче потрібно

щодня! не повіриш! Хочеш скажу де?  І ще й воно, сука, сигналити чи світлом блимати буде, бо воно, бачте їде!

9 годин тому, Юріч сказано:

Пішохідний перехід зробили для людей, який проходить по проїзджій частині, і тут стикаються інтереси обох сторін. І для того придумали правила, щоб їх дотримувались дві сторони

А я про що кажу ?

Людина йде на перехід, щоб не перебігати де не попадя - і це вже добре (лишиться тільки мала доля, щоб втовкти в голову, щоб ще й по сторонам дивилися! )

Але ж вам все одно не так.  то йде занадто повільно, то перебігає, то вискакує, то музику слухає, то в телефон дивиться!

 

Щодня бачу, як на червоне несуться "перці" чи "ТП". 3 дні тому, стояв я із @Voronin10 біля перехрестя Воїнів-Соборності.

Не дасть збрехати - 3-4 рази на червоне "встигали".

А скільки під час їзди говорить по телефону? Ладно б гарнітура, так нє, трубка в руках.

 

Я вже не раз повторював,  поки не будуть правильні умови для пішоходів і водіїв, з обох боків будуть претензії.

Поставили паркан на місці старої зупинки Там-Там - і вже не перебігають казна де! І таки проходять на зебру. (ще зі сторони там-там-у нада такий самий зробити 3-5 метрів. Щоб зупинка була не до самої зебри. І щоб із зебри не бігли прямо до квіткового ларька.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, NightVision сказано:

І в чому доказ?

 

3 годин тому, NightVision сказано:

чи ви просто настільки тупі,

щещось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ця одвічна проблема водії-пішоходи ніколи себе не вичерпає, ну може коли авто почнуть літати.

всім треба пам'ятати що навіть найбільшу сраку завжди легше зупинити, ніж 1,5 тони (і більше) металу.

я завжди дотримуюсь правила краще почекати і бути живим, ніж бути правим і мертвим.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, la20 сказано:

я завжди дотримуюсь правила краще почекати і бути живим, ніж бути правим і мертвим.

а підараси_із_маскви цим активно користуються, їздять як хочуть

 

ДДД тільки їх розмножує

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Не дасть збрехати - 3-4 рази на червоне "встигали"

Кожен раз дивуюся їдучи на зелене мигаючез думкою чи встигаю чи зупиняюся,  а потім в дзеркало заднього виду ще бачу 2-3-4 які якимось дивним чином ще встигли не зелене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна цю проблему розглядати однобоко: "водії - під@p@си, бо непропускають пішоходів" чи "пішоходи - під@p@си, бо пробігають по пішохідному переходи або поза ним". Під@p@сів вистачає в кожному таборі, а зачасту один і той же - в обох таборах одночасно.

Допоможе тут лише покарання за порушення, і не так грошове, як моральне:

1. Порушив пішохід - тиждень покарання у вигляді стояння у найбільш напруженому місці "неправильного" переходу (Соборності, наприклад), і мусить всім роз'яснювати, що треба преходити лише по переходу. Почує купа "пішов на йух" і порушувати більше не буде, гарантую.

2. Порушив водій - бере на тиждень червоний маячок, і в найбільш насиченому потоці нерегульованого пішохідного переходу (наприклад, Воїнів інтернаціоналістів - Кравчука) за ручку проводить пішоходів. Гарантую, потвм ставати буде на кожному переході.

А гроші? Впливу вистачить не надовго, оскільки нашому люду легше відкупитися і забути до наступного "не повезло, зловили".(прикладом може служити те, що покарання за нетверезе значно жорскіше, а п'яних за кермом все більше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zevs_Isver сказал:

зайвий доказ що 99% водіїв, м'яко кажучи, яскраві представники людей з нетрадиційною орієнтацією

061a4b685e7a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) колись була тема "бібікання на переході", де пішоходи доводили, що всі водії - геї, а водії, відповідно, доводили протилежне :)

Бачу, хтось вирішив реанімувати відвічний холівар ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Savage сказано:

061a4b685e7a.jpg

експерти декількома постами вище радять взагалі на дорогу не виходити, а якщо вже так необхідно - то тільки з піднятими руками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Zevs_Isver сказал:

експерти декількома постами вище радять взагалі на дорогу не виходити

добре, якщо ті що вибігають під їдучу, не притормозившу машину, вважають на переході перед ними бетонна стіна, не тупі, то як ще, це можна охариктузувати одним ємним словом ? Якщо є тупі водії, то чому не може бути тупих пішоходів ? Хочеш Зєвс посивіти раньше срока ? Давай покатаю. В мене дружина на права вчитись боїтся йти, бо їдучи біля мене бачить як і скільки людей дорогу переходять й тихенько офігіває, як я не боюсь їздити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Якщо є тупі водії, то чому не може бути тупих пішоходів ?

БО пішоходи бувають тільки двох видів швидкі або мертві :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да просто виходить не так.

Іде вже на перехід, а не де заманеться. І все одно водіям не вгодиш!  Або занадто помало (Сунься швидше, а то як корова! ), або занадто швидко, "І звідки він вистрибнув??! ), або ще щось.

Не скажу ні для кого ніякої новини.

Якби поставити на кожне місце найбільшого порушення по мєнту, і наказати (не рубльом) усіх винуватців (з обох боків) - тоді б з'явилася хоча б якась взаємоповага!

 

@lanima, не варто таких тем більше створювати,  (є тьма подібних на борді) бо зараз кожен, хто без авто почне створювати теми на кшталт "Чому водії їздять ніби вони арабські шейхи або Боги доріг?"

 

Це вічна суперечка, де завжди є і праві  і не праві з обох сторін!

 

Натомість пропоную провести акцію, пасажири, водії - усі бажаючі, будемо роздавати флаєри (із витягом із ПДР із обов'язками та правами пішохода та водія) на перехрестях, пішохідних переходах, кидати у пошту.  Може є якісь активісти, які не знають як себе пропіарити, чи депутати, яким скоро потрібно якось "засвітитися"?

1-2-3 подібних акції в рік, і може хтось щось навчиться?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...