Перейти до змісту

Гройсман анонсував підвищення "мінімалки" до 3200 гривень


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

46 минут назад, Zheny@ сказал:

Суть ,я сподіваюся, ти зрозумів?

це все вірно лише при одній умові, якщо цим товаром торгуєш лише ти ОДИН ! А так, навколо купа людей й *20грн цілком достатньо й виходить, що й тобі має бути достатньо. Про крупні бізнеси я не говорю, там часто йде монопольна змова, а в середньому й малому все далеко не так райдужно, як тобі здаєтся

 

46 минут назад, Zheny@ сказал:

+ в тебе є продавець ,який продає замість тебе і ти йому платиш 10 грн з кожної одиниці (умовно). Тобі лишається 40 грн.

при таких вводних це тим більше брєд, взяв товар, націнив 50%, з них 5% продавцю, при чому тут Гройсман ?

 

ЗІ я так зрозумів, весь час проведений тобою на базарі, що жив то даром, як то кажуть у народі, але то таке. 

Казав же, не буду вступати з тобою в дискуссію по цьому поводу, блін :( 

 

29 минут назад, Vadimm сказал:

Ніфіга. До продавця і постачальника додаємо ще 5 грн на які збільшується оренда торг. площі, сума внеску в пенсійний і на єдиний податок самого "бізнесмена", ну щоб по закону до кінця. Крім того, оскільки інфляція, в "бізнесмена" знижується купівельна спроможність, і рано чи пізно 40 грн "чистими" вже не задовольняють, і хочеться мати вже 45. Ітого 120 грн.

це все якщо й сталось, то на самому початку, після введення збільшення мінімалки, в весь інший час, ціни ростуть по інших чинниках

 

ЗІ2 й взагалі, наразі підвищення ціни йде лише тоді, коли по іншому не можна взагалі, бо це сродні самогубству в наш час. Набагато простіше, або замінити складові дешевшими компонентами чи приміром зменшити вагу фасованих виробів, і ціна не росте й виробник (продавець) більше заробляє. Це все я говорю про середньостатистичну ситуацію на ринку (в народі - базарі), як що формуєтся в крупних фірмах - догадуюсь, але достеменно не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 229
  • Створено
  • Остання відповідь

Ціни ростуть не так від збільшення мінімалки, як від джерела фінансування тієї мінімалки, оскільки соц працівникам платить держава, і сумніваюся, що підняття соц виплат приватного сектору, значна частина працівників яких ще досі в тіні,  може покрити цю різницю ( а ще є субсидії, на які завжди кошти десь беруться). Тепер питання: а де ж держава бере ці колосальні кошти? Зі спадаючого ВВП (офіційно він ніби зростає, хаха)? Ні, просто гарно друкує грошовий верстат. І як наслідок - інфляція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11

 не прив'язуйся до цифр конкретно. Все утрірувалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав всі розуміють, що підвищення мінімалки роблять тільки для збільшення надходжень в бюджет. А от прожитковий мінімум піднімати чомусь не спішать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Orfey сказал:

я думав всі розуміють, що підвищення мінімалки роблять тільки для збільшення надходжень в бюджет.

Так зі збільшенням надходжень і видатки збільшуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...