Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

12 часа назад, yu2007 сказал:

Ну так, трохи недопрацьовують. Ще не всім встановили загальнобудинковий лічильник газу.

Якщо він і встановлений, то "колгоспного" газу ніхто собі не шкодує. Чому сусіди гріються конфоркою, а я буду за них платити? Я й собі включу, а сусіди заплатять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь
6 minutes ago, Ivanna said:

Якщо він і встановлений, то "колгоспного" газу ніхто собі не шкодує. Чому сусіди гріються конфоркою, а я буду за них платити? Я й собі включу, а сусіди заплатять.

 

Та ну, наші люди не такі. Обмахати державу - це конституційне право кожного українця, а от сусіди - це вже перебор. Як тоді сусідам дивитись в лице і казати "добрий ранок". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

 

Та ну, наші люди не такі. Обмахати державу - це конституційне право кожного українця, а от сусіди - це вже перебор. Як тоді сусідам дивитись в лице і казати "добрий ранок". 

Нічого, самогон же ж гонять на колгоспному газі і кажуть "добрий ранок")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Ivanna said:

Нічого, самогон же ж гонять на колгоспному газі і кажуть "добрий ранок")))

Ну самогон - це невід'ємна традиція нашої культури. Для нього ніякого газу не шкода, навіть москальського. Та й скільки там його піде на перегонку. "Колгосп" не обідніє))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З "колгоспного" газу не лише самогонку женуть...

https://www.volynnews.com/news/economics/pidpryyemlyvi-meshkantsi-sela-bilyn-splatiat-milyon-shtrafu-za-obihriv-teplytsi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@mykola

 

Анонім до Анонім 22 Квітня 2017 22:54
red_strilka.pngвідповісти+ 0- 0
 
не завезли редиски - прийдеться везти капусту )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, mykola сказал:

З "колгоспного" газу не лише самогонку женуть...

https://www.volynnews.com/news/economics/pidpryyemlyvi-meshkantsi-sela-bilyn-splatiat-milyon-shtrafu-za-obihriv-teplytsi/

Гарний коментар

Цитата

Значить, якщо пропала з труби величезна кількість технологічної нафти - крадуна знайти неможливо. А коли вкрали в шахрая - зразу і стаття знайдеться

 

1 час назад, Oli сказал:

@mykola

 

Анонім до Анонім 22 Квітня 2017 22:54
red_strilka.pngвідповісти+ 0- 0
 
не завезли редиски - прийдеться везти капусту )))

Мільйон штрафу і до 5 років позбавлення волі... по 500 тисч прокуратурі і керівникові Волиньгазу і замнеться. Звісно якщо той мульйон в крадіів є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75

 

спеціалістами газової компанії було встановлено, що група мешканців села Білин самовільно приєднались до газопроводу середнього тиску та, облаштувавши прихований підземний газопровід з використанням спеціального газового обладнання, незаконно споживали блакитне паливо для обігріву підсобного цеху та теплиці, площею близько 200 метрів квадратних, у якій вирощувалась редиска та розсада помідорів.

 

 

я думав там будинки ще й попідключались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч ситуація і мало стосується опалювального сезону, та вона є гарним прикладом успішного (до певного моменту) Професійного Європейського Бізнесу в Україні (скорочено - ПРО Є БІЗНЕС).

Видно не всі бізнес-процеси були задіяні, тому так і вийшло в результаті))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот интересно, ввели абонплату за газовую трубу, насчитывают ее по максимальной проходимости трубы, следовательно, пользователь имеет возможность получать этот объем газа. Этого объема будет с головой хватать для котла или колонки ( раньше аргументировали запрет установки, что сечение трубы мало).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, romanc сказал:

Вот интересно, ввели абонплату за газовую трубу, насчитывают ее по максимальной проходимости трубы, следовательно, пользователь имеет возможность получать этот объем газа. Этого объема будет с головой хватать для котла или колонки ( раньше аргументировали запрет установки, что сечение трубы мало).

А питання то в чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А питання то в чому?

Раніше не дозволяли колонку, бо січення труби не дозволяло подавати необхідний обєм газу. А якщо абонплату вводять для G4, то теоретично та ж сама труба уже якби й дозволяє той обєм газу подавати)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо брать деньги с теплосети за подогрев их теплоносителя, батареи то холоднее чем температура в комнатах))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Обов’язок місцевої влади не лише контролювати, як розподіляється теплопостачальними підприємствами кожна окрема гривня, сплачена за тепло, але й дбати про модернізацію самої котельні та займатися встановлення засобів обліку тепла, що зменшує нарахований об’єм спожитого ресурсу  майже вдвічі.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІВЕНЬ ОСНАЩЕНОСТІ ЛІЧИЛЬНИКАМИ ТЕПЛА УКРАЇНСЬКИХ БАГАТОПОВЕРХІВОК
http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/94.html

Волинь пасе задніх.
Нагадаю, при оснащеності 50% багатоповерхівок лічильниками тепла нарахування проводяться згідно усереднених по місту даних про споживання, тобто на 30-50% зменшується платіжка.
Час іде, опалювальний сезон 2017-2018 не за горами. А в Луцьку, мабуть, знову хронічна заборгованість Луцьктепла за газ? Чому такої проблеми немає в сусідній Львівській області? Чому Київ залучив інвесторів і на всю котушку "зверху", а не силами мешканців та ОСББ, встановлює загальнобудинкові лічильники тепла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Щось вже вода в батареях булькає і почали труби прогріватися в мене на сороковому (вул. Гордіюк)... Це що цього року опалювальний сезон розпочненться з 1-го жовтня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Student91 сказано:

десь чув що 1 жовтня початок.

1 листопада, взагалі то :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не вже хтось змінив наказ кабміну від мохнатого року, який обумовлює норми для середніх широт???

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ну невже хтось змінив наказ кабміну від мохнатого року,

переклали на плечі міст ,а ті, в свою чергу, економлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Економлять - це добре, аби раніше не дали коли плюсова температура буде на вулиці. ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

аби раніше не дали коли плюсова температура буде на вулиці.

недолугі в тебе жарти, я тобі скажу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

недолугі в тебе жарти, я тобі скажу.

 

... а я не жартую :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене й так було не холодно, а ще цього року утеплився (клаптиково зовнішьо + балкон). Зараз в квартирі +22...+23 стабільно тримається, навіть після провітрювання в день.

А якщо разок пукнеш і приготуєш гамку то взагалі +24...+25.

Тому мені аж ніяк не цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...