Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Це залежить від бажання жильців. Хочуть зекономити - прикрутили опалення - платять менше.

Я сусідам так пояснюю. Два будинки. Один з лічильником. Другий без. Коли мороз на вулиці заслонки в обох будинках відкриті на максимум - економії майже немає, навіть може бути перерозхід (труби не утеплені і тд, а калорії рахуються). Якщо потепліло і регулювання опалення здійснюється активно (двічі на добу) - економія суттєва, відчутна в основному осінню і весною. Коли потепліло, ми опалення зменшили. На день виключали, на ніч добавляли.

Так як і пацієнту від того, що в *опу термометр вставлять його стан не міняється, так і з лічильником.

Знаю будинок, де лічильник є, а нагляду за ним немає. Там і 16 град. по квартирах було, коли морози "провтикали".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь
А може виходить інакше !!! Сьогодні на лампочках економим , завтра на теплі в наші домівки , потім на медецині , і . т . д .!!! як нас усіх ставлять РАКОМ ! примушують іграти за чужими правилами , як наркоманів !

Чоловіче, совок, в якому все було обще і нічиє, загнувся 25 років тому. І то там тільки обіцяли, що комунізм буде
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, yu2007 сказано:

А скільки мешканці платили за тепловий лічильник?

І що там з будинковим лічильником газу, є економія? Чи так як в Федорчука і Миколи? :) 

1. 1100 грн в 2014р

2. Зняли по "технічних" причинах і далі не ставили. Там де я вказував розміри платежів які відповідали нормативному тарифу, це  було вже без лічильника. Тобто 2-2,5 місяці я не знав, що плачу знову по тарифу доки не зателефонував і поцікавився. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, daewoo сказано:

А може виходить інакше !!! Сьогодні на лампочках економим , завтра на теплі в наші домівки , потім на медецині , і . т . д .!!! як нас усіх ставлять РАКОМ ! примушують іграти за чужими правилами , як наркоманів !

100% 

І пропоную приєднатися до кола однодумців в цій темі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, daewoo сказал:

поділіться опитом ? ЯК це ? Рзкажіть як ви економите на загальному і власному лічильнику ? Не розумію вашого вислову !!!

економія проста - стало тепліше на вулиці - прикрутив подачу в квартиру\стояк\будинок, а не всі вікна навстіж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, daewoo сказано:

поділіться опитом ? ЯК це ? Рзкажіть як ви економите на загальному і власному лічильнику ? Не розумію вашого вислову !!!

Ну в холодні місяці коли заслінка на вході теплоносія в під"їзд відкрита на максимум, то економія сама десь береться?! А коли на вулиці теплішає, то робиться за способом описаним вазом.

Цссс!

Але це секрет! Нікому не розповідай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, daewoo сказано:

 

 

да правильно ви все говорите  , і реально воно у вас так виходить ? ну а з общого лічильника куди все розбивають ? і чи не получається там ситуація : що людина без лічильника платить в місяць  меньше  а ніж людина з лічильником котра палить в місяць на максимум ??? аже подача центрального опалення однакова ! !! 

Все реально виходить! Або я ніц не зрозумів з якого "общого" (на котельні чи що?) і яких конкретно людей мається на увазі?

 

upd

Догнав, що ви не доганяєте, шановний

Всі в кого батареї заживлені від труби на якій встановлено лічильник, платять по лічильнику, де плата за спожите тепло розбивається пропорційно до площі квартир в.ч. за обігрів сходових маршів підїзду.

Навіть якщо власник окремої квартири відмовляється "скидуватись" на лічильник, то по його встановленню, оплата за тепло все одно буде нараховуватись йому по лічильнику.

Просто  є загроза, що власник квартири яка проігнорує скидуватись буде часто витирати харкотиння зі спини свого одягу "люб"язно" залишене сусідами, "люблячими" сусідами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви там розумієте це те саме що поставити лічильника на світло на общяк і розбивати на кількість людей проживаючих в будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, daewoo сказано:

Та все я реально розумію ! тільки вам хочеться вірити в те що ви реально економите ! адже вище мною було сказано що сидіти зимою і прикручувати лічильник і ходити в кофтах і в теплих носках по квартирі , і бачити постійно соплі в своєї дитини і бігати в аптеку це не економія ! і що ви в зимук навіть і не відкриваєте вікон що б провітрити хоча б раз в день вікна і потім доганяти тим же максимом  і тих пів місяця чи місяць  коли вже тепло а палиться на всі 100% тоді саме сира погода !

Цікаво? А хто сказав що в квартирах має бути холодно? в мене наприклад зовнішня не утеплена стіна йде через  2 кімнати з 2х, 5й поверх. В квартирі цього сезону підтримував +21...+23, на першому і останьому було +19...+21. результати я виклав. Минулого року (перший рік як встановили лічильник) я "фанатів" трішки більше і економія була теж більшою. В сусідньому під"їзді наприклад  прийняли рішення підтримувати температуру в квартирах на рівні 17...20градусів.

 

З лічильником в людей є вибір (ключове слово), зібрали збори, обговорили яку комфортну температуру підтримувати в квартирах, порахували економічний ефект прийняли рішення більшісттю і вуаля.

А кому холодно догрівається електрикою, або утеплюється.

 

29 хвилин тому, daewoo сказано:

і завтра хтось буде пропонувати з економити утепленням з зовні квартири піно чи ватою , і воно звичайно економно виходить адже порахувати ті всі затрати і розбити на весь цей період що ви " економите " то років 5 можна не економити , адже в нас в країні все змінюється досить бистро і завжди  знайдуть як поставити раком !!!

Тобто далі 5років ви жити не плануєте?

Совка вже не буде!

 

За 5 років є загроза відстати на 5 років. Світ змінюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Віталій897 сказал:

Що ви там розумієте це те саме що поставити лічильника на світло на общяк і розбивати на кількість людей проживаючих в будинку.

Не те саме. Та він і стоїть в новобудовах на освітлення і ліфт.

Таке відчуття, що тебе ображає, що хтось може зекономити, а ти ні.

Економія/неекономія залежить від багатьох факторів:тепловтрат будинку і квартир, стану труб і батарей, відповідальності і професійності того хто регулює, від відповідальності людей...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось яка ситуація у нас в під,їзді... Стоїть колективний лічильник, сума розбивається на всіх хто проживає... але, останньої зими, сім,я, що мешкає на 9му поверсі - додатково опалювала кімнату ел.обігрівачем, бо на 4му (де живе "відповідальний" за "ручку" регулювання теплоподачі) ну дуууже жарко було і в хаті хоч в плавках і купальнику ходи... а от на 9му - ЖП... і за опалення платять, і за електроенергію додатково... ми живемо на поверх нижче, і у нас також було холодно (хоча зима, я б не сказав що видалась лютою)... На прохання "дати газу)))" "відповідальний" ну, типу, відреагував, на 1 вечір на 9му стало так, як має бути у всіх (у нас також)... а наступного дня - "наша пісня гарна нова"... от і маємо: сума розбивається на всіх, 70% квартир почуваються взимку комфортно (починаючи з 2го поверху і до гори), і, звісно, мало кого кому норм. цікавить як тим, у кого не норм.))) хоч, пару років тому, мешканці з нижчих поверхів регулярно бігали на 9й (коли в них було прохолодно) і "штурмували" господаря чи належним чином повітря спустив і тд... зараз бігати перестали - значить у них із температурою  "ташкєнт" або його околиці... сумно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Д- дебіли. Акулєть наші "фахівці" в Луцьктепло як завжди, перед похолоданням весною умудряються відключити подачу тепла. Цей рік не виключення, нажаль. Економітєлі біліать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно установить систему учета на каждой батарее, каждый будет брать себе сколько может оплатить))teploschetchik-na-radiatore.jpg

есть минусы. 

Главный-наша украинская хитрожопость)) (счетчик можно обманывать), нужны небольшие капиталовложения - регистратор, регулятор и перемычка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natali81 сказано:

Ось яка ситуація у нас в під,їзді... Стоїть колективний лічильник, сума розбивається на всіх хто проживає... але, останньої зими, сім,я, що мешкає на 9му поверсі - додатково опалювала кімнату ел.обігрівачем, бо на 4му (де живе "відповідальний" за "ручку" регулювання теплоподачі) ну дуууже жарко було і в хаті хоч в плавках і купальнику ходи... а от на 9му - ЖП... і за опалення платять, і за електроенергію додатково... ми живемо на поверх нижче, і у нас також було холодно (хоча зима, я б не сказав що видалась лютою)... На прохання "дати газу)))" "відповідальний" ну, типу, відреагував, на 1 вечір на 9му стало так, як має бути у всіх (у нас також)... а наступного дня - "наша пісня гарна нова"... от і маємо: сума розбивається на всіх, 70% квартир почуваються взимку комфортно (починаючи з 2го поверху і до гори), і, звісно, мало кого кому норм. цікавить як тим, у кого не норм.))) хоч, пару років тому, мешканці з нижчих поверхів регулярно бігали на 9й (коли в них було прохолодно) і "штурмували" господаря чи належним чином повітря спустив і тд... зараз бігати перестали - значить у них із температурою  "ташкєнт" або його околиці... сумно

Ситуація неоднозначна і багатогранна

 

Треба знати чи порушуються ваші права, а саме температура в кімнаті опускається нижче 18 град. якщо так, то треба викликати комісію і писати відповідний акт і йти до суду. Питання судитися з ким то тут ще треба визначити.

У вашій ситуації щоб розтавити всі крапки на "і" раджу зібрати збори підїзду де має бути не менш ніж 1/2 підїзду, а краще 2/3. На зборах ви виступіть головуючою, назначте секретаря. Обговоріть рівень комфортної температури в квартирах і розкажіть про свої нюанси з крайніми поверхами. Обов"язково прийміть рішення шляхом прямого голосування (підняттям рук, ніг, тощо) яку б ви хотіли бачити мінімальну температура в квартирі (наприклад. 21мін, або 21+- тощо).

а) Якщо вам вдасться переконати мешканців, підвищити рівень опалення і переконати дядька тримати вищу температуру (малоймовірно), ну то всі щасливі. Розходьтеся по домах. 

Обов"язково напишіть і підпишіть протокол цих зборів.
б) Якщо вам вдасться переконати мешканців, підвищити рівень опалення, але не вдається переконати дядька керуючого тримати вищу температуру, то переобираєте дядька, або беріться самі (в нас з 7ми підїздів будинку в 2х завідують температурою саме тендітні жінки).  Всі щасливі. Розходьтеся по домах

Обов"язково напишіть і підпишіть протокол цих зборів.

в) якщо вам не вдасться переконати ні мешканців ні регулювальника тримати вищу температуру, сумно, але наголосіть, що в разі порушення ваших прав (зниження температури в кімнатах квартири менше 18град.) , ви будете подавати на них і регулюючого до суду. розходьтеся по домах. 

Обов"язково напишіть і підпишіть протокол цих зборів.

 

Тепер моя думка: чому 70% мешканців мають по суті викидати гроші на вітер через відкриту кватирку, краще нехай платить той кому холодно!

 

В під"їзді де я завідую,  з сусідкою з 9го теж були конфлікти на цьому підгрунті, збори пройшли по варіанту "В", в результаті вона ззовні утеплила квартиру, а ми з нею досі не розмовляємо :) 

   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, natali81 сказано:

Ось яка ситуація у нас в під,їзді... Стоїть колективний лічильник, сума розбивається на всіх хто проживає... але, останньої зими, сім,я, що мешкає на 9му поверсі - додатково опалювала кімнату ел.обігрівачем, бо на 4му (де живе "відповідальний" за "ручку" регулювання теплоподачі) ну дуууже жарко було і в хаті хоч в плавках і купальнику ходи... а от на 9му - ЖП... і за опалення платять, і за електроенергію додатково... ми живемо на поверх нижче, і у нас також було холодно (хоча зима, я б не сказав що видалась лютою)... На прохання "дати газу)))" "відповідальний" ну, типу, відреагував, на 1 вечір на 9му стало так, як має бути у всіх (у нас також)... а наступного дня - "наша пісня гарна нова"... от і маємо: сума розбивається на всіх, 70% квартир почуваються взимку комфортно (починаючи з 2го поверху і до гори), і, звісно, мало кого кому норм. цікавить як тим, у кого не норм.))) хоч, пару років тому, мешканці з нижчих поверхів регулярно бігали на 9й (коли в них було прохолодно) і "штурмували" господаря чи належним чином повітря спустив і тд... зараз бігати перестали - значить у них із температурою  "ташкєнт" або його околиці... сумно

Причною може бути перепланування батарей в когось в квартирі з меньшим розміром труби або ще краще хтось зробив собі підігрів підлоги + утеплив батареями балкон. Квартири в яких було холодно мають самі виявити того порушника який хитровимаханий і розбиратись з ним , а не робити крайніми тих в кого все нормаль но.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще типова причина може бути в когось утпелений балкон вікна пластикові , а в когось дірки в балконних гнилих рамах дірки між вхіднимим дверима голі стіни і так далі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дата зміни бази: 06.04.2017, оплата за: березень 2017 р. 

Тариф з лічильником тепла.

Скриншот (2017.04.07 15-31-19).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас була і є така проблема з центральною гарячою водою, до 3 поверха ще була більш менш, а вище вже ледь тепла, сусід написав скаргу приїхала комісія пройшла всі квартири всі чи не всі точно не знаю, але висновок був такий, що поробили всі ремонти поміняли труби тобто стояли 35 труби а люди поставили 15 ну а кращому випадку 25 поховали всі труби в стіни, і вода холоне і немає того тиску щоб була нормальна циркуляція,  прийшлося ставити бойлера. А ця ситуація з цими загальними лічильниками на тепло це те саме ще плюс видурювання грошей з людей через пару років все-одно прийдеться ставити лічильника в квартирі так само як і на світло і на воду, кожен хоче платити за те що він отримує і само собою якість того що він отримує ось мені прийшлося ставити бойлера і я плачу  трохи більше за світло але в мене є гаряча вода така яка мені потрібна, а за центральну воду я не плачу зовсім бо в мене стоїть лічильник в квартирі і я нею не користуюсь а якби стояв загальний лічильник мені б прийшлось платити і чи я б користувався нею чи ні і яка б вона була прийшлося б платить і ось ці загальні лічильники це та сама ситуація. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Student91 сказал:

А ще типова причина може бути в когось утпелений балкон вікна пластикові , а в когось дірки в балконних гнилих рамах дірки між вхіднимим дверима голі стіни і так далі....

Є таке. Сусід стіни повиносив, збільшивши площу кімнат, за рахунок балконів. Балкони утеплив (ніби), але велика різниця по температурі труби до нього і на виході.

Стосовно 9-ого поверху. Тепле повітря піднімається вгору, панель холодна. Грій не грій, все тепло "йде в дах". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Віталій897 сказано:

Поясніть як регулюється гігакалорія? 

 

Коли мені було цікаво я знайшов спосіб, буде в тебе реальний інтерес і ти найдеш. ;)

Вірю не вірю, тут кожен (-ні) вибирає сам. Я нікого не збираюся ні в чому переконувати. Інформацію для роздумів дав, в сусідніх темах вже її теж розжовували.

Ваш вибір - ваше право.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дам відповідь сам гігакалорія регулюється в котлі а не на лічильнику а на лічильнику тут вже natali81 розповідала проблему як в них регулюють гігакалорії 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій897 сказано:

Дам відповідь сам гігакалорія регулюється в котлі а не на лічильнику а на лічильнику тут вже natali81 розповідала проблему як в них регулюють гігакалорії 

Ну в котлі так в котлі... земля не куля...  чого я буду сперечатися з "істинами"?

Вам видніше!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро на балконах будут отгораживать комнаты для котельных и ставить твердотопливные котлы))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...