Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Oli сказал:

в мене в одній кімнаті(зал), холодні батареї, це ЖЕК так мудрує?

 

 буду в понеділок дзвонити а то дістало...

а навіщо чекати понеділок? в жеку є черговий диспетчер, черговий слюсар-сантехнік. гроші за опалення (і доречі чималі) ви сплачуєте і за сьогодні і за завтра.

І "гаряча" лінія міського голови ))))  котрий переймається сплатою за опалення, хай занепокоїться наданням того ж опалення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь

а що то в цьому році "гріють" так що з, що без опалення воно якось однаково? Батареї скрізь літні і це на 8-му поверсі де завжди батареї такі що не торкнешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

в мене в одній кімнаті(зал), холодні батареї, це ЖЕК так мудрує?

 

 буду в понеділок дзвонити а то дістало...

Сусіди на самому верхньому поверсі із стояка повітря випустили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sss381 сказано:

Сусіди на самому верхньому поверсі із стояка повітря випустили?

хто його знає...  спочатку гріли

 

до пятниці здається, були теплі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно пробував, з однієї сторони тепла з другої холодна...

 

  якесь чудо напевно крутить в підвалі,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності 23 вже четвертий день льодяні батареї. А в сусідньому під'їзді люди вікна відкривають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зорінтуйте: яка вийшла в Луцьку вартість опалення  за 1м2 без лічильника за жовтень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в знайомих в квитанції було 30грн./кв.м,

в нас лічильник - вийшло 10грн.\кв.м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, lullia сказано:

в знайомих в квитанції було 30грн./кв.м,

мабуть, це близько до суми двох рядків квитанції - "опалення" (за жовтень) та "АВАНС на опалення" (на листопад)? або вони (знайомі) порахували скільки було б за повний місяць?

 

16 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Зорінтуйте: яка вийшла в Луцьку вартість опалення  за 1м2 без лічильника за жовтень?

в мене в квитанції 15.566грн./кв.м

але цифра буде різною для різних будинків, бо не у всі будинки запустили "тепло" в один день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Зорінтуйте: яка вийшла в Луцьку вартість опалення  за 1м2 без лічильника за жовтень?

 В мене вийшло 15,13 грн/м², але є лічильник на весь будинок (180-квартирний) і опалення включили 10 жовтня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, Ukrainec said:

Цікавить вартість опалення кв.м. без лічильника.

Як вже писали - різна. В мене наприклад на Комунал.Луцьк 14.16, а в батьківській квартирі 17.025, в обох випадках лічильників нема.

 

А в вашому будинку з лічильником скільки вийшло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12,145

Опалення ввімкнули 21го. Переживаю чи не переборщив, бо перший тиждень "палив на всю" прогріваючи будинок, як було домовлялися і температуру в оселях підтримував вище обумовленої в 21°

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Ukrainec said:

12,145

Опалення ввімкнули 21го. Переживаю чи не переборщив, бо перший тиждень "палив на всю" прогріваючи будинок, як було домовлялися і температуру в оселях підтримував вище обумовленої в 21°

Хм, цікаво.

В нашому будинку увімкнули точно раніше 15 (напевно 11). Температура радіаторів вже за два дні (після того, як верхні квартири спустили повітря) була стабільно високою і в квартирі було вище 21°. Виходить, що якби ти розпочав не 21го, а 11го, то вартість кв. м. була б майже в 2 рази вищою?

 

Я читав твої нотатки з розрахунками по тепловому лічильнику в минулий опалювальний сезон. Але минула зима була досить теплою, "стабільні морози" трималися лише тиждень-два в районі Нового року. Цікаво буде порівняти в цьому році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

@Ukrainec Корисна інформація, але...

от в тебе в жовтні в кількох варіантах виходить 17,94 за квадрат без лічильника, але в мене, наприклад, без лічильника було лише 14 з копійками (вище на цій же сторінці). А це вже кількасот гривень різниці на 2-3-кімнатній квартирі 

Інші місяці не порівнював, лише перший, може далі й правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Ukrainec сказал:

перерахував згідно даних опублікованих на сайті: "Луцьктепло"

В "шапочці" таблиці рік не поміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Ukrainec said:

перерахував згідно даних опублікованих на сайті: "Луцьктепло"

 

Зрозуміло. Значить в нас порахували, що подали теплоносія пізніше. Хоча 11-12го батареї були вже теплі. 

 

А скільки мешканці платили за тепловий лічильник?

І що там з будинковим лічильником газу, є економія? Чи так як в Федорчука і Миколи? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Лічильник це вигідно:

58e528dacd22c_.jpg.54aaebcc4d4e93b39d44325d4b296770.jpg

 

Вчора розмовляв з знайомою з сусіднього будинка в них стоїть той чудо лічильник на весь будинок, правда менше платять, але зимою ходять в теплих халатах і штанах, і в кімнатах не вище 18 градусів, оце так економія батареї ледь теплі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій897 сказано:

Вчора розмовляв з знайомою з сусіднього будинка в них стоїть той чудо лічильник на весь будинок, правда менше платять, але зимою ходять в теплих халатах і штанах, і в кімнатах не вище 18 градусів, оце так економія батареї ледь теплі. 

В холоді м"ясо довше зберігається! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...