Перейти до змісту

Mafia 3


nikblack

Рекомендовані повідомлення

В мене теж середні налаштування складності. Майже всі місії проходжу стелс (дуже допомагає автомат з глушником), рідко вже під кінець, коли лишається кілька ворогів, переходжу до відкритої стрілянини. Грою відверто розчарований. Сюжетна лінія і музика -- круті, а все інше... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 10.10.2016 at 19:01, Plum сказал:

абсолютно нічого нового і незвичного на сьогоднішній день, це є в багатьох іграх, в деяких є навіть можливість самому включати/виключати двірники і крапельки дощу, які гарно розтікаються по склу на швидкості.

цікаво що це ігри такі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Включати/виключати двірники можна булотще в якихось дуже старих Need For Speed, а ефект дощу на склі є в багатьох сучасних іграх, мені наприклад дуже подобається, як він зроблений в Forza Horizon 3

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

напишу свій коротенький огляд. в мене на цілком пристойному лептопі, який тягне гта5 на максимальних, гра не пішла через непідтримку якогось стандарту процесором. кхм, це справило дуже неприємне враження. глянув десятки відео на ютюбі з лагами пк-шної версії. розчарувався ще більше. 

а потім взяв і купив собі мафію 3 на PS4. за.... (сканхйблт) $60. ШІСТДЕСЯТ БАКСІВ. СУТО СІНГЛ ПЛЕЄР. ПРИТОМУ ШО ГТА5 З МУЛЬТІПЛЕЄРОМ КОШТУЄ $30. 

сказати, що це забагато (хоча тут напрошується інше слово)-це не сказати нічого. шістдесят баксів+податок, $66. уффф... хоча купити дану гру я просто мусив, адже гра створена по мотивам міста, де я живу (New Bordeaux=New Orleans). На коробці так і вказано-штат Луізіана. 

Отож, по лагам. Вони є, особливо в графічному плані-труп може зависнути в дивній позі і не впасти, зеркала взагалі не працюють. Але нічого кардинального немає. Тобто лагів мінімум. Гра йде гладенько, без підгрузок, підлагувань і всього решти. Не знаю як з іксбоксом, але під PS4 адаптували майже ідеально. 

По сюжету-доволі правдиво, відносини білих з чорними тут досі натягнуті, там ще в банківському сховищі білий офіцер сказав "я намагався дістати роботу своєму кузену, але очевидно вони наймають лише нігерів". Ну це й по цей день так, принаймні у цьому місті, чорним багато в чому дають преференції і за це їх дуже не люблять. Чорний кримінал дійсно тут дуже розповсюджений, але слово Мафія до них не підходить. Мафія це більше до італійців, вони значно організованіші і продумані, а у чорних скоріше бандитизм. І я більше, ніж впевнений, що ситуація, коли італійці "нагріли" чорних, а потім усіх їх повбивали була дуже популярна, особливо в 60ті. (згадайте сцену з вбивством друзів героя). Мені довелось повечеряти в старих італійських ресторанах з багатою історією, що були засновані ще в 30-ті роки минулого століття і повірте, чорні там не лише не вечеряють, але й не працюють. 

 

Акцент. Вони постарались у грі зобразити ККК і купу реднеків у ньому, які розмовляють з дууууже важким акцентом. Так, чимало реднеків дійсно були учасникам двіжу (і досі ними являються). От тільки такий важкий акцент більше притаманний Алабамі, тут так не розмовляють. Щоправда, гіпербола (перебільшення) у даному контексті не завадить. Що цікаво, акцент негрів передали слабо-очевидно, аби всі хоча б розуміли їхні слова, а не шо вони там бубнять під ніс. 

 

Сама деталізація міста-взагалі, місто багато в чому видозмінене. Не знаю точно, чи це пов'язано з активною розбудовою міста в кінці 60-початку 70х (з'явились нові райони), чи просто з неможливістю (або небажанням) відтворювати місто ціляком. Але чимало визначних місць-Канал Стріт, французький квартал (з собором в центрі, навпроти річки Місісіпі), 9th ward (нігерський район і по цей день), бізнес дістрікт, Bywater і мід-сіті з креольськими будиночками типу шот-ган (прямий витягнутий прямокутник, часто з протиураганними зеленими ставнями) у грі таки передали добре. Приємно, що згадали свято Марді Гра-ви пробігаєте мимо флотів з різними фігурами і костюмованого параду у французькому кварталі у одній із місій. Щоправда, свято Марді Гра набагато масштабніше-його цілий місяць святкує все місто, на всіх його кінцях. Але само собою, найдорожчі і найгарніші паради проходять у Френч Квотер і на Канал стріт. 

 

Графіка. На PS4 графіка цілком пристойна, немає того мила і зайвих згладжувань, які настільки давали туман і "мильце" на ПК версії. Графіка пристойна, багато знаків, написів і дрібних деталей реалізовані цілком пристойно. 

 

Музичний супровід гри просто бездоганний-моя дружина знає ледве не всі пісні тієї епохи і частенько наспівує їх, коли я граюсь в мафію 3)) 

Щоправда, всі пісеньки з мафії 2 вона теж знає-просто любить класику. 

 

В цілому, гра сподобалась, хоча у реальному житті, я був би по інший бік подій, на протилежній стороні відносно головного героя) 

Але мушу відзначити, 60 баксів (66 з податком) за цю гру-кхм, це лише для щирих поціновувачів міста Новий Орлеан і Луізіани в цілому, бо об'єктивно продукт цих грошей не вартий. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Мені сподобалось, пройшов на ПС4. Начитавшись коментів ще з минулого року, відклав її як якийсь треш, але вирішив спробувати, за пару місій зачепило. Хороша гра.

 

От так читаєш коменти, чи то зараз така тенденція, чи ще щось, але люди люблять наобсирати купу хороших речей. Може вони й какаують метеликами і все в їх житті ідеально, але простим людям більшість того що вони вважають лайном, або проходняком насправді подобається і задовільняє більшість потреб.

ГТА5 - це шедевр і тут досить, досить її з чимось порівнювати. Мафія 3 - дуже хороша грайка з хорошою музикою і атмосферністю.

 

Зараз потроху проходжу tom clancy's ghost recon wildlands. Прочитав коменти, бляха муха: хрєнова фізика автомомбілів, галімий сюжет, тільки для мультиплеєра і всьо так фіговенько, проходнячок.

 

Але, я вже читав коменти по Мафії 3, тому не сильно заморочувався. Величезний відкритий світ, Болівія, наркомафія і картелі всюди, різні ландшафти: джунглі, гори, сніг, жара, локації Болівії дуже крутяцькі, тачки класні, є дуже сучасні, фізика тачок справді далека від реалістичності, але ви можете будь-де їхати через гори навпростець, бо добиратись є куди, а місій в грі мільйон, щоб ще тачками заморочуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...