Перейти до змісту

Класно бути ідіотом, ага?


HWman

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, OlgaAlterEgo сказал:

sargio           

Де ти пропадав!? Я за тобою скучила!

 

                                                                                                                                      

чур, як тільки дисертацію напишеш, про цей важкий випадок, проставляєшся на бордовці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, OlgaAlterEgo сказал:

sargio           

Де ти пропадав!? Я за тобою скучила!

 

                                                                                                                                      

Ви що, знайомі? Пацієнт???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, vaz75 сказано:

Ви що, знайомі? Пацієнт???

 

4 годин тому, case_l сказано:

О добре, карамба вже в розшуку, може сеанс психотерапії пропустив?

 

Чого напали!))) Карамба класний чувак, має власну думку, сміливо її відстоює.

Я скучила за його русифікованим і абсолютно самобутнім словесним по_током))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти знаєш? Потужно! Зауважень до теорії лекції немає. Сідай 5+. Але мене завжди лякає довгий ввід тексту, по різним причинам, але таке:ohmy:, щоб на 5 абзаців?! щоб настрочити не спав до 2 х ночі щоб комусь щось довести в тирнеті? (Сподіваюсь що це не зкопіпащено звідкись) Певно таки в тебе є якісь проблеми.

 

 Я знаю лише одну людину здатну на таке, але сподіваюсь ти не він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, sargio сказал:

Якщо ти визнаєш, що ти дурний значить

Цитата

 

Показать содержимое  

ти здоровий в цьому світі, а якщо в тебе "Его" валить через край і ти розумніший за всіх,  то в випадку раптового розчарування такі люди мають більший шанс прийти до Психіатра... Тут таких неврівноважених, з комплексом бога троха є, і вони того не розуміють, бо я  ж то більшість з них знаю, і знаю як вони живуть у реальному житті, які у них сім'ї, і те, що вони говорять тут і які герої тут це дві різні сторони. Тут геройствують і відчувають владу ті хто в реальному житті її немає, і залежний від всього, від роботи, від сімї, від інших людей, залежні від власного видуманого світу. І тут в Інтернеті по вечорах дядькі якім вже за 40 років, намагаються довести значимість свого існування і навязати свій світогляд, бо в житті обмежені буденними проблемами і обовязками.

В наш час абсолютно психічно здоровий той хто сприймає світ  з багатогранністю його існування а не з власних ідей.  Всі інші які доказують свою значимість чи то на кухні, чи на роботі, чи в політиці, це просто люди з комплексами і такі люди не здатні побудувати систему де людина мала би повну свободу думки.  Бо якщо я почну говорити правду мене вигонять одразу, правда нікому не вигідна , бо всі лукавять, а чесних людей, одиниці. Це і є психологічний аспект.  І я думаю, що OlgaAlterEgo прекрасно розуміє, що наш егоїзм треба нам для виживання але він і є причиною нашого руйнування. І найголовніша проблема це непластичність мозгової активності деяких громадян індивідів Homosapiens, і стереотипне мислення, які призводять до деградації і не здатності аналізувати глибше базової моделі мислення, а сприймати інформацію і оточення лише на першочергові подразники, емоційні установки, візуальний ефект, тобто поверхневу картинку.

 

В житті головне сила волі, людина сильна духом пройде будьяку критику, бо по перше такі люди чесні перед собою і перед оточенням, і їхній основний інструмент це правда, або нова форма самоутвердження соціопатичного устрою, це троллінг, і це не психічні відхилення, бо зрештою так воно і є 90% людей не здатні мислити за рамки і тільки 10% мають аналітичні мозгі, тих кого менше тих і пригнічують  це закон природи. Але це не означає, що вони не нормальні, бо вони як чогось добиваються то тих 90% стає для них інструментом для маніпулювання. Психологія людини штука не проста, але головне мати ціль, і тоді буде з головою впорядку.

 

Але без психології я скажу одне, я завжди буду проти режимів які гнобили і гноблять народ. Якщо вам це подобається, в когось ностальгія за совєтами, подобалась вам та культура, фільми, ну то ви трохи садомазахіст. А це вже відхилення. бо там нічого хорошого не було, бо той у кого був вільний розум, одразу кидали людину за грати і там вона гнила.

І я бачу тут у декого теж є те лайно в голові,  задають мені питання які має право задавати тільки Бог, задає мені якийсь маленький хлопчик діма і маньяк, то кажу недай Бог саме таким очолювати владу, якщо вони наважуються завадавати питання людині "для чого ти живеш на цьому світі такій?" то таким людям дай автомат, вбий ідею і він піде вбивати, своєї голови там нема, такі люди при владі які вирішують кому жити а кому ні, то вони поперше хворі, от як Путін приміром, а подруге

 такі люди набагато страшніші за тих які просто люблять гроші, бо останні мають ще якийсь страх бояться гроші втратити, стати непотрібним, а перші нічого небояться, в них основна ціль це я розумніший над іншими і повинен ними керувати і вирішувати кому жити а кому ні бо я царь, і в останніх реально вже починається психіатрична клініка бурно виражена.    

Так, що я не переживаю, що я підтримую, трохи капіталізм, свободу слова, і демократію, що поїде в мене дах, я себе від цього оберіг бо я нікому не вірю в цьому світі, нікому не роблю зла, розраховую тільки на себе, і думки свої формую лише на основі аналізу а не емоцій.   Емоції людини теж палка з двох кінців, з однієї сторони вони потрібні для забезпечення нормальної дози дофаміну  в мозку а з іншої емоці а саме маніпуляція ними спонукає до тяжких наслідків, поневолення людини, руйнування психіки людини, або смерть, чи спонукання до вбивства.. Світ дуже не однозначний і люди в тому числі, і тому казати, що ти розумний, або вирішувати кому жити а кому ні в інтернеті, можуть тільки недалекоглядні, розумовообділені та закомплексовані люди. 

Hide  

 

 

Вибач, не осилив. Певно що дурний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я осилив, певно що розумний ? )). Дійсно, хлопаки, що ви накинулись на Карамбу?)) Чувак викладає свою точку бачення цього "брєнного міра", пише без особистих образ (може тільки після конкретних образ в його сторону...До речі, багатьох, поважних мною, людей це не красить), пише майже без помилок, старається вже розставляти розділові знаки, меньше русизмів... Меньше агресії, панове)). Пока я тільки бачу, що ви самі його провокуєте на те, щоб людина зірвалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч , це щодо мене? Помиляєшся, я Карамбу жодного разу не згадав і проти нього нічого не маю, так само як проти Саржіо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

А я осилив, певно що розумний)). Дійсно, хлопаки, що ви накинулись на Карамбу?)) Чувак викладає свою точку бачення цього "брєнного міра", пише без особистих образ (може тільки після конкретних образ в його сторону...До речі, багатьох, поважних мною, людей це не красить), пише майже без помилок, старається вже розставляти розділові знаки, меньше русизмів... Меньше агресії, панове)). Пока я тільки бачу, що ви самі його провокуєте на те, щоб людина зірвалась.

ти мабуть просто не вмієш читати між рядків. Я таких як він бачу кожен день, це люди, які переступлять через тебе й не поморщатся, такі, які за халявну штуку баксів дадуть проти тебе свідчення в суді, щоб ти відсидів 10 років, такі які за 10 штук баксів тебе посадять на ті ж 10 років, будучи суддею, й ще багато які. Для них це *нічєго лічного, просто бізнес*. Разом з тим, таким людям ніщо не мішає гнати на інших, які можуть поступити (чи поступають) таким же чином проти них. От це й найбільше бісить. Разом з тим, такі люди палець об палець не вдарядь заради інших людей, разом з тим вважають, що всі їм щось винні. Це аж кричить між рядків. Тільки мабуть треба, щоб тобі такий насрав особисто в борщ, а я ж все життя стараюсь дистанціюватись від таких подалі, бо знаю, чим зазвичай закінчуєтся співпраця з такими людьми й знаю, що такі люди про тебе думають й говорять й як заздрять, коли знають і бачать, що в тебе є трохи більше ніж в них. Для себе я зробив висновок про карамбу ще тоді, коли він описував ситуацію про димоход і сусідів, особливо про своє ставлення до цього всього. Все тоді ясно й чотко стало на свої місця. Але то таке, йому з цим жити й дасть Бог, наші життєві шляхи не пересікутся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 , ось бачиш, ти забагато читаєш Карамбу). Я його дійсно читаю по діагоналі, а багато постів взагалі не читаю, тому, певно, в мене не склалася така відраза як у тебе. Не переймайся)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Юріч сказано:

Я його дійсно читаю по діагоналі

Але засуджуєш пости проти нього - дуже цікаво! :) З врахуванням того, що він в своїх постах описує самого ж себе, але ганить на інших про шаблонне мишлення, недалекість і т.п.

Якщо людина називає всіх інших "сірою масою" (читай - бидлом), а потім та "сіра маса" йому й вказує, що він - її типова частинка, навіть Еталон, не побоюсь цього слова - то це фу-фу-фу і перехід на особистості? Ну-ну. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, difoto сказал:

Але засуджуєш пости проти нього - дуже цікаво!

 

Я нічого не засуджую. Просто апелюю до нормального ведення дискусії, хоча б не уподоблятися.

 

39 минут назад, difoto сказал:

Якщо людина називає всіх інших "сірою масою"

 

Я просто не сприймаю це на свій рахунок, тому і не реагую на такі випади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, sargio сказал:

Шкода, що ти не слідкував за цією перепалкою яка іде вже не один рік

 

В моєму житті є безліч набагато цікавіших речей. І людей я відсіваю, коли особисто з ними стикаюсь по життю, а не через те, що хтось щось про них говорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sargio сказано:

Вони будують демократію, европейську країну, боряться з корупцією

 

А далі список подвигів на цій ниві від просвітленого.

Ну і зразок твого нормального діалогу - так, щоб повчитись в нормальних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sargio сказал:

Юріч є така справа як психологічна стійкість,тут більшість з розхитаною психікою, а більшість з комплексами, але головне якщо починаєш людині писати правду то вона біситься, бо чесна людина чесна перед собою і перед народом і вона не буде називати інших дурнями лише за кілька рядків ... Шкода, що ти не читав мої пости, вони вже все провокаційне потерли, ти б зрозумів усю суть тих людей... Я тут пишу тільки для того аби вони нікого не вводили в оману, і не навязували нікому своєї думки, а посто уміло її захищали аргументували, спілкувалися як цивілізовані люди а не як гопнікі які одразу як побачуть кусок правди, починають матами обкладати і видаляти.  Тут діма і рок, так матюжилися і таку психічну неврівноваженість показували у діалозі, що на нормальних форумах з такими правилами культури і етики їх би видалили назавжди, а натомість тут видаляють тих хто говорить правду і не тільки мене...   Шкода, що ти не слідкував за цією перепалкою яка іде вже не один рік, ще коли діма не знав, що таке майдан. І коли думки у цих моральних ідеологів були зовсім інші.

Отут я тобі аплодую стоячи. Розклав все по полицях, Але тільки тут. І є одне але: ти не вважаєш, що основні дописувачі\читачі Борди - це здоровомислячі люди, які вміють аналізувати де правда, де брехня, робити висновки щодо інших людей, їх дій? Це тобі не стадо ВК. І твої довжелезні пости лише роздраконюють одних і ніяк не впливають на інших. Я теж не в захваті від Лапіна, і навіть матюки Ді мене не переконають в його 100% чесності і порядності. Але при цьому я не звинувачую Ді в поміркованості щодо Лапіна, оскільки він вариться в іншому котлі, ніж я\ми, і це треба враховувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sargio сказал:

Золоті слова, просто шкода, що мало хто це тут розуміє.

До речі, цей скілл приходить з віком - суто суб'єктивне спостереження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, sargio сказал:

Мені головне аби людина не брехала і не втікала від правди, навіть якщо він злочинець чи ще там хто але якщо людина дотримується принципів і правди то вона більшо поваги викликає ніж от такі вчителі життя і моралі які зараз осіли в політиці і в таких організаціях в яку входиш ти. Для мене впершу чергу правда головне. 

 

21 минуту назад, sargio сказал:

 

якщо людина чесна вона робить свою роботу без слів, і оправдань думок інших, якщо людина доказує своє світобачення, сприймає будь які слова по відношенню до себе

Ти сам бачиш невідповідність в твоїх висловлюваннях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"він ніколи не брехав тобі в очі і відносився до людей чесно  хоч і не дотримувався закону" - щож він таке зробив...що його визнали винним у певних злочинах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти такий правдолюб, то чому постійно брешеш? Про мене, Рижкова, Лапіна та взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Ukrainec сказал:

Ще однин погляд: ми і вони 

http://nashipodorogi.blogspot.de/2016/09/ukrainsi-ne-gotovi-do-europi.html

Істина. Я про це з кимось гризся на шпальтах Борди ще перед виборами в президенти Порошенка.

І тенденція не на покращення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Sargio0 сказал:

їздить на новій бехі сімці здається

почнем з того, що вона не нова, а свіжа. Відчуваєш різницю в вартості ? Й лампочку згорівшу він сам міняв в стопах, ти вже б на його місці цілу челядь за собою совав би, щоб їжу тобі в рот клали й дупу підтирали, бо ти ж перець, яка там в дупу лампочка самому поміняти

13 минуты назад, Sargio0 сказал:

чому Ляпін за 2 роки так піднявся на баблі?

ти ОСОБИСТО рахував його бабло, чи від такого ж брехуна як сам чув ?

 

Можливо він і піднявся, хто його зна, але без фактів, що йому належить те то й те то, на такому то рахунку лежить стільки то бабла це все нічого не варте. З таким же успіхом можна впевнено заявити, що ти карамба в попку балуєшся, а ти потім відмивайся від цього. Ну а чо, головне ж про це сказати, а ще як хто піддакне, то від лгбт ти вже не відмиєшся, щоб ти не казав. Так і ти робиш, плетеш язиком, бо він без кості й все, а правда то чи ні, тебе мало турбує, а ще про якусь там чесніть чешеш . Сподіваюсь й цього клона твого швидко випиляють, щоб і не смерділо на форумі. В житті й так стільки лайна навколо, а тут воно, ще й таке явне, сюди лізе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...