Перейти до змісту

Школи м.Луцька - спільна координація


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

15 годин тому, justice777 сказано:

За навчання лише факультативи; На те що ініціюється і обгрунтоване самими батьками в межах класу  - так, здаю; На школу лише на охорону, це обгрунтоване і цілком логічне бажання батьків з яким не погодитися важко.

 

Цікавий маємо результат - заклик інших не робити те, що роблю сам :)

Бо для моїх дітей хай буде комфортно та безпечно, а всі інші нехай будуть мачухами та вітчимами.

 

Заклик має на мені викорінити корупцію, голосно пафосно, але десь воно те й має на меті, про що і написано.

 

Прочитавши той заклик в тебе є варіанти, що робити. Всі будуть діяти приблизно за 3 варіантами, 1-й нічого не робити і жити за течією,  2 з них прийняти заклик і діяти

1. варіант не розтикую, адже і так все зрозуміло

2. можете боротися і сьогодні ж перестати платити внески. За тиждеть закінчиться крейда, в кінці року обірветься дошка, за 3 роки діти переломлять більшість парт, цигани винесуть все майно. Тоді у вас є шанс в одному з випусків новин привернути увагу чиновників і ви таки доб"єтесь мети. Але нажаль, такими методами фінасування відбуватиметься скачкообразно: доводиш проблему до кризи, а тоді вирішуєш.

3. гібридний, на мою думку найменш болючий спосіб: можете поставити собі запитання: "за що я плачу і куди йдуть мої кошти?", головне вникніть! І повірте, 50% потреб на які ви збирали кошти відпадуть відразу. Відразу ж відмовтесь від них.

Далі ще 50% залишається, якщо не хочете припинення учбового процесу у вашому НЗ разом з крейдою то ви таки змушені будете з розумінням поставитися до системи, що склалася і щось таки дофінансувати. Наприклад я бачу, що дитина рве більше колгот об пошарпаний стілець, а ймовірність отримати новий стілець через вплив на наших урядників є десть скажімо в 2019році,  то якраще заміню стілець, ніж буду витрачати щодня на нову пару колгот, бо це дорожче мені буде.

Далі ставите питання якій причини того,  що ви змушені здавати 50%, що залишились і якщо ви реально цікавилися, тут до вас має прийти таке ОПА! Виявиться, що це ті кого ми вибрали, при деребані міського бюджету, віддали перевагу, купівлі чогось не дуже потрібного; Інколи потрібного, але не саме зараз і не в цей момент.

 

Я вибрав 3-й спосіб, інколи комбіную з 2-м, але бачу мету - це виключити будь які батьківські внески на утримання школи і намагаюсь йти до неї, щоб дотриматися того що написано в конституції. Можливо хтось закритикує мене за спосіб, комусь він не подобається, комусь я не подобаюсь, але це моє і мені з цим жити. Ніц не робити гірше.

Тому якщо в вас ще жевріє бажання євроінтегруватися я закликаю вас діяти! А який ви для цього оберете шлях 2, 3, чи взагалі один зі своїх 4, 5...99... - вам вирішувати! 

Нажаль поодинці ми не впораємось, тому логічним шляхом є об"єднання громади для спільного "порятунку", для чого і була створена ця тема.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь
23 минуты назад, Ukrainec сказал:

Можливо хтось закритикує мене за спосіб

Та проблема в тому, що це ти критикуєш інших і закликаєш, не платити гроші, але при цьому сам платиш. Коли хтось несе гроші - він в тебе корупціонер, а коли ти - то рятівник школи від краху. Лицемірство 80-го левела. 

 

І не треба говорити, що ти здаєш гроші тільки на необхідне. Тобі кожен так скаже, бо в кожного своє розуміння поняття "необхідне". 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Savage сказано:

Та проблема в тому, що це ти критикуєш інших і закликаєш, не платити гроші, але при цьому сам платиш. Коли хтось несе гроші - він в тебе корупціонер, а коли ти - то рятівник школи від краху. Лицемірство 80-го левела. 

 

І не треба говорити, що ти здаєш гроші тільки на необхідне. Тобі кожен так скаже, бо в кожного своє розуміння поняття "необхідне". 

Здаю лише на вкрай необхідне...

Ну гараз, я негадяй, хто в цьому сумнівався? 

Але сподіваюсь в тебе є який план щоб системно вирішити цю проблему? Що ти зробив у цьому напрямку? Пропозиції? Діти взагалі є? 

Чи це ти типу так, потриндіти пишеш? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ukrainec сказал:

Але сподіваюсь в тебе є який план щоб системно вирішити цю проблему?

Звичайно:

 

Розповсюдити листівки з закликом "не нести гроші в навчальні заклади", попутно зайшовши в школу, щоб оплатити навчання і ремонт класу. А потім на місцевому форумі написати, що навкруги одні корупціонери, один я - молодець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Savage сказано:

Звичайно:

 

Розповсюдити листівки з закликом "не нести гроші в навчальні заклади", попутно зайшовши в школу, щоб оплатити навчання і ремонт класу. А потім на місцевому форумі написати, що навкруги одні корупціонери, один я - молодець.

 

 що візьмеш з БОТа? Я в цьому і не сумнівався що так і буде...

Дурнику, нажаль та  реклама в транспорті не моя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вживай на ніч важких нароктиків, а то знову довго лікуватися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.04.2017 at 22:22, veter сказано:

Очі відкривати не пробували?

Ви, напевно, читаєте перші декілька слів з речення. Вирішили батьки придбати проектор - придбали, висить, працює. Що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Resurrection сказано:

Ви, напевно, читаєте перші декілька слів з речення. Вирішили батьки придбати проектор - придбали, висить, працює. Що не так?

Цікава думка, а ви думаєте лише із заплющеними очима?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, veter сказано:

Цікава думка, а ви думаєте лише із заплющеними очима?

а може варто вести конструктивнішу полеміку? є голови батьківських комітетів, на батьківських зборах батьки обговорюють що як і скільки здають гроші, є скарбник, котрий контролює видачу грошей на потреби школи, чим активніше батьки контролюють цей процес тим краще.

я тверджу про те, що варто звернути увагу і на той безлад в країні і збагачення чиноників всіх рівнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Resurrection сказано:

а може варто вести конструктивнішу полеміку? є голови батьківських комітетів, на батьківських зборах батьки обговорюють що як і скільки здають гроші, є скарбник, котрий контролює видачу грошей на потреби школи, чим активніше батьки контролюють цей процес тим краще.

я тверджу про те, що варто звернути увагу і на той безлад в країні і збагачення чиноників всіх рівнів.

Цим постом чомусь нагадали одного легендарного бордівського фріка. Але то таке. А ви взагалі за батьківські побори проти чиновників чи навпаки за чиновників проти батьківських ініціатив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Resurrection сказано:

а може варто вести конструктивнішу полеміку? є голови батьківських комітетів, на батьківських зборах батьки обговорюють що як і скільки здають гроші

я тверджу про те, що варто звернути увагу і на той безлад в країні і збагачення чиноників всіх рівнів.

Ну контролювати це добре, але треба знайти і ліквідувати причину.

А щодо чиновників, то смикнеш цей мотузок, а воно наверх таки тягнеться. 

Звертати увагу, це деж добре, але без конкретний дій і вживання заходів це трата часу.

Ну а якщо у вас є конкретніший план дій на подолання безладу і збагачення чиновників то будь ласка діліться ним і дійте. Буду радий приєднатися. В противному випадку це просто згаєний ваш час для тикання по клавіатурі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...