Перейти до змісту

Школи м.Луцька - спільна координація


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Itzamna сказал:

1 в 1 з волонтерством, да ? :D

знаєш в чому твоя проблема ? в тебе мозок, вірніше та частина тіла, що виконує його функцію, так побудована, що навіть в принципі не може уявити, що існують такі люди, які щось роблять ДІЙСНО безкорисно. Скрізь ти шукаєш якусь підковику, якусь хєрню й намагаєшся колупати якесь душевне гамно. Хоча це й не дивно в принципі, приказка, що кожен судить по собі, як нельзя кстаті тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Зазвичай безкорисна допомога робиться тихо, без лишнього піару і дуже часто анонімно. А не з гучними відкриттями, плакатами, дощечками і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, в нашому становищі потрібно не розпорошуватись - людей із активною життєвою позицією не так багато, в школі буде кілька чоловік, вони не складуть критичної маси, що може зрушити стан речей. Потрібно активній частині спільноти об'єднатись і разом давити на керівництво - міськраду, прокуратуру, депутатів. Це буде мати більший успіх бо, по перше, то буде боротьба не 2 - 3 людей із директором а може бути сотня, що буде тиснути на людину, що має вплив на всі школи разом. По друге - тому, що всі ці фонди, пожертви існують лише за мовчазної згоди верхівки, коли їм стане некомфортно, невигідно мовчати вони скажуть своє "фу" а перед виборами вони бігом самі ж побіжать очолювати акцію проти цих поборів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sergkots сказал:

всі ці фонди, пожертви

Фонди до пожертв / поборів не мають ніякого відношення. Навряд чи варто це писати через кому. 

 

5 часов назад, tarasmv сказал:

Зазвичай безкорисна допомога робиться тихо, без лишнього піару і дуже часто анонімно.

А хто каже, що фонд - це безкорисна допомога. Спонсорство в обмін на свій банер - по-моєму, доволі поширена практика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Savage сказано:

Спонсорство в обмін на свій банер - по-моєму, доволі поширена практика.

Спосіб не прямого підкупу виборців, для:

 

8 годин тому, difoto сказано:

вкрав кошти , але встановив на них (на маленьку частинку) щось - він благодійник. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Ukrainec сказал:

Спосіб не прямого підкупу виборців, для:

Добре, тоді перефразую по-іншому: 

Intel спільно з Microsoft подарував школі компютерний клас. На кожному ситемнику висять логотипи цих компаній, а також стоять відповідні міні-прапорці.  

 

Такий подарунок - добрий чи поганий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Savage сказано:

Добре, тоді перефразую по іншому: 

Intel спільно з Microsoft подарував школі компютерний клас. На кожному ситемнику висять логотипи цих компаній, а також стоять відповідні міні-прапорці.  

 

Це добре чи погано?

Байдуже, реально юлагодійники, бо вони не пнуться до керування державою через вибори. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

Байдуже, реально юлагодійники, бо вони не пнуться до керування державою через вибори. 

Ну, то відразу так би написав: фонди і благодійна допомога - це добре, але якщо від мого опонента - це фігня. ОК, я зрозумів твою логіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Savage сказано:

Ну, то відразу так би написав: фонди і благодійна допомога - це добре, але якщо від мого опонента - це фігня. ОК, я зрозумів твою логіку.

Не перекручуй! 

Якщо хочеш реально в силу внутрішнього покликання допомогти, то допомагай - це добре.

 Але якщо ти хочеш давати гроші і щоб тебе знали і робити на цьому піар кар"єру для політичних баталій щоб робити на цьому ще більші гроші - це погано. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майкрософт та Інтел ці кошти заробили. Деякі інші - вкрали. Але для людей з філософією раба і ті, і інші на одному щаблі, бо вони дають "пожрать". Он в сусідів як круто - дали олів'є з лопати і все - ти хароший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, difoto сказал:

Деякі інші - вкрали. Але для людей з філософією раба і ті, і інші на одному щаблі, бо вони дають "пожрать". Он в сусідів як круто - дали олів'є з лопати і все - ти хароший.

А що заважає користуватись благодійним підгоном, але не вестись на піар? Наскільки я знаю, ти декілька разів використував таку схему, і ніби не став рабом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Savage сказано:

А що заважає користуватись благодійним підгоном, але не вестись на піар? Наскільки я знаю, ти декілька разів використував таку схему, і ніби не став рабом.

Можна я відповім? Бо боюсь що Ді не матиме сил зізнатися, що був " по молодості" не правий ;) Це було до того як він усвідомив всю нікчемність цієї поганої схеми, а потім нею більше не користувався. Бо дійшло розуміння, що коли прийде час валити того "благодійника" він заявить щось типу того, що ти написав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Resurrection сказано:

Працюючи вчителем особисто я не бачу такого рівня корупції за якими спостерігаю в ЗМІ щодо наших чиновників

Очі відкривати не пробували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ді не матиме сил зізнатися, що не правий

Мімо каси! Я і надалі виступаю за всі оці майданчики і путівки, от тільки це не змінює мого ставленя, що ВОР - це злочинець, а не "чувак, який встановлює майданчики".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, difoto сказал:

Я і надалі виступаю за всі оці майданчики і путівки, от тільки це не змінює мого ставленя

Ну, так і я ж про це саме говорю: головне кінцевий результат, а там вже далі нехай кожен ставиться до "благодійника" як йому заманеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Savage сказано:

Ну, так і я ж про це саме говорю: головне кінцевий результат, а там вже далі нехай кожен ставиться до "благодійника" як йому заманеться.

На жаль з часом є ризик, що "населення може втратити розум" і жити лише на майданчики до виборів (в принципі так як воно і є) так як і з"явилися благодійні внески в школах, що це навіть не розглядається як щось не нормальне. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Ukrainec сказал:

і жити лише на майданчики до виборів (в принципі так як воно і є)

Не перебільшуй. Ти просто бачиш те, що хочеш бачити.

 

9 часов назад, Ukrainec сказал:

благодійні внески в школах, що це навіть не розглядається як щось не нормальне.

Розглядається, ще й як. Просто мало хто хоче, щоб почалася травля його дитини зі сторони вчителів / батьків / інших учнів.

До речі, ти особисто здаєш гроші за навчання / ремонт класу / ремонт школи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суспільство дозріло до протесту щодо корупції, але обрало, як на мене, не той об'єкт для атаки.

 

Розділю проблему на кілька складових.

1. Володя та ті, хто підтримує - ви вважаєте нормальним, коли зарплата вчителя після підвищення трішки більше 3-4 тис. грн., а зарплати прокурорів, суддів, інших державних чиновників часто перевалюють далеко за 10 тис. грн.?!!

При цьому, вчителю ви довіряєте найдорожче, що маєте - свою дитину.

Саме від вчителя значною мірою залежить майбутній світогляд вашого чада - виросте воно добрим чи злим, розумним чи не дуже, старанним та працьовитим чи ледарем, культурним та ввічливим чи хамовито-задеркуватим.

Пригадайте своїх дітей-першачків - з яким захопленням вони дивляться на свого першого вчителя, як його люблять, як прагнуть поділитися найбільшими своїми переживаннями чи досягненнями.

І таких дітей в класі часто за 30.

І всім їм треба приділяти однаково уваги, щоб бодай кого не образити, не зачепити ті тендітні струни їхньої душі, щоб дитинча бува не образилось, не закрилось у собі, а прагнуло далі вивчати нове.

А урок - це тільки видима сторона айзберга. Для підготовки до уроку треба опрацювати ще безліч матеріалу, зробити якусь наочність, презентацію ...

Не забуваймо про перевірки паки зошитів далеко вже в позаробочий час.

Є ще й спілкування з не зовсім адекватними батьками, які через власні проблеми, сварки, невдачі прагнуть самоствердитись саме в школі саме через вчителя.

І нікуди не ділися педради, батьківські збори, витирання соплів дітям, їх заправляння, постійний нагляд, щоб бува нічого не сталося.

 

І все це за 3-4 тис. грн.!!!

Багато людей в цій професії тільки через своє внутрішнє покликання, через любов до діток, через бажання змінити свою країну шляхом гарного виховання гідних громадян величної та славетної України.

Тому для мене дико звучать заклики не подарувати Вчителю квіти чи коробку цукерок.

Доки не буде цінуватись державою та шануватись суспільством праця вчителя - будемо мати те, що маємо.

 

2. Щодо благодійних внесків.

Держава значно недофінансовує освіту. І найближчим часом дана ситуацію не зміниться. Тому, благодійні внески - це своєрідне волонтерство у розвиток освіти та своєї дитини.

Чи бажаєте ви, щоб ваше дитинча вчилося в класі, де дує з вікна, чи протікає стеля, чи немає проектора чи інших речей?!!

Я - ні! Тому й з розумінням відношуся до благодійних внесків.

А ще я хочу, щоб в класі був поділ на групи, щоб на уроках використовувались сучасні методи навчання, щоб були факультативи.

Але все це гроші. Наші гроші.

Проте, є й простіші школи - де немає факультативів, де відсутнє поглиблене вивчення предметів, немає нормального ремонту в школі.

Можливо, якщо не бажаєте забезпечувати комфортні умови для своєї дитини - варто шукати такі школи.

 

Ключове ж питання суспільства щодо благодійних (наших внесків) - контроль за витрачанням цих коштів!!!

 

3. Процес виховання гідних громадян та справжніх людей - багатосторонній.

Це, в першу чергу, завдання батьків. Але це завдання можна реалізувати тільки в тісній співпраці з вчителями.

Чи буде така співпраця взагалі та чи буде вона успішною - якщо ввечері на кухні в присутності дітей ми обговорюємо, як погано, що в школу знову прийшлось здавати кошти та й хто ті вчителі взагалі такі, щоб на 8 Березня зробити їм якісь подарунки?!!

 

Ми переплутали причини та наслідки. Ось такими своїми протестами ми намагаємось боротись з наслідками, а не причинами.

Правильними б посилами та закликами було б - давайте вимагати від держави гідного фінансування освіти, давайте вимагати від держави адекватної оцінки праці всіх найманних працівників (ще раз повторю, не нормально, коли, для прикладу, голова НАЗК отримує зарплату 200 тис.грн. на місяць та тричі на рік виписує собі ще премії), давайте спільно контролювати витрати благодійних внесків.

Коли знову все повернемо з голови на ноги - тоді й стане у нас все гаразд!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви все перевернули все з ніг на голову...

Корупцію треба бити з усіх фронтів! І де б вона не була, треба робити це ще в зародку. Школа це і є те місце, де дитина свідомо вже починає вперше стикатися з корупцією і йде з цим як найяскравішими враженнями засвоєними в дитинстві по життю.

Всі ті хто зараз при владі випустились зі школи. І якщо ми на кухні не будемо ніц обговорювати, то діти виростуть з розумінням, що крім вже сплачених податків фсе в державі треба фінансувати за власні кошти. Як ви думаєте багато дітей захочуть залишитися в такій державі яка про них не дбає? Треба переживати вже  щоб діти не виростали моральними інвалідами.

 

Не держава не дофінансовує, а тупі, ліниві-популісти-злодії-совко-чиновники, які через атрофовану свідомість не можуть зорієнтуватися в ринкових реаліях. Як приклад, фінансування того що можна реорганізувати, або чого вже апріорі потрібно позбутися, а воно фінансується! Наприклад депо  де на 45 тролейбусів 431 робітник коли з такою ж кількісттю автобусів ПП вправляється з 145людьми. + бездонна діра на утримання; Луцьктепло, ЖКП та багато інших КП.

 

Мова ведеться, що ми платники податків повинні починати відривати свої дупці від диванів і зручних крісел у вільний від роботи час, і цікавитися куди та як витрачаються наші гроші зі сплачених податків. Ходити на сесії, робити запити,тощо

Ніхто не боронить робити комфортні умови, але коли приймаються рішення які суперечать здоровому глузду: наприклад вирішили цілком функціональні добротні двері замінити на гарні, але паперові, то вибачте не треба перегинати палку. Ніколи не заперечу тому, що треба щось робити, але треба теж мати міру.

Наведу свою цитату з попередніх своїх висловлювань:

Цитувати

я не проти збирати для школи кошти, але якщо це буде спрямовано на статті її розвитку* і відбуватиметься це чесно і прозоро.

*не утримування

 

І ось це заглядання в чужий гаманець так виводить! Вчитель має справу з 150-180 учнями, так дорогими, всі вони дорогі. але коли людина приймає рішення що стосуються мільйонів дітей і не тільки,  оперує мільйонами і стоїть перед спокусою на мільйони то вона теж має 3200 отримувати? Головне, що він чесно їх отримує і тут питання чесності понад усе. Бо треба запитати себе що ми хочемо: щоб чесно але 200 тис, ніж та людина нечесно винесе пів держави.

 

Ще раз переконуюсь, що всі хто так любить рахувати чужі гроші потенційні корупціонери, просто рівень не той.

 

п.с.

в мене дружина викладач і прошу мені байок про ЗП прокурорів не писати. Як бачте живемо, хабарі не бере, а за інтернет зі всіма плюшками є з чого платити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec , то все ж таки: ти здаєш гроші за навчання своєї дитини / ремонт класу / ремонт школи, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Savage сказано:

@Ukrainec , то все ж таки: ти здаєш гроші за навчання своєї дитини / ремонт класу / ремонт школи, чи ні?

За навчання лише факультативи; На те що ініціюється і обгрунтоване самими батьками в межах класу  - так, здаю; На школу лише на охорону, це обгрунтоване і цілком логічне бажання батьків з яким не погодитися важко.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Мова ведеться, що ми платники податків повинні починати відривати свої дупці від диванів і зручних крісел у вільний від роботи час, і цікавитися куди та як наші гроші зі сплачених податків витрачаються. Ходити на сесії, робити запити,тощо

Ніхто не боронить робити комфортні умови,

 

 

 

З цим погоджусь.

Але тоді в Українця виникає внутрішня суперечність - словами пише одне, а банером закликає підтримувати інше! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, justice777 сказано:

 

З цим погоджусь.

Але тоді в Українця виникає внутрішня суперечність - словами пише одне, а банером закликає підтримувати інше! ;)

Немає в мене ніякої внутрішньої суперечності

Просто ти хочеш замість того щоб спілкуватися повумнічати і викрутитив свою сторону.

Робити комфортні умови не значить нести гроші в школу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.04.2017 at 18:15, Ukrainec сказано:

Переломи в собі бажання всім давати, прошу долучатися: IMG_20170423_165241.thumb.jpg.5f39228f97ed2b28e36c5d24d448e80f.jpg

 

 

29 хвилин тому, Savage сказано:

@Ukrainec , то все ж таки: ти здаєш гроші за навчання своєї дитини / ремонт класу / ремонт школи, чи ні?

За навчання лише факультативи; На те що ініціюється і обгрунтоване самими батьками в межах класу  - так, здаю; На школу лише на охорону, це обгрунтоване і цілком логічне бажання батьків з яким не погодитися важко.

 

 

Цікавий маємо результат - заклик інших не робити те, що роблю сам :)

Бо для моїх дітей хай буде комфортно та безпечно, а всі інші нехай будуть мачухами та вітчимами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Немає в мене ніякої внутрішньої суперечності

Просто ти хочеш замість того щоб спілкуватися повумнічати і викрутитив свою сторону.

Робити комфортні умови не значить нести гроші в школу.

 

Якщо моя думка не співпадає в даному питанні з твоєю - це не значить, що я хочу викрутити свою сторону.

Це називається демократією, коли є місце альтернативній думці, а не 100% одобрямс та мислення нав'язаними шаблонами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...