Перейти до змісту

Школи м.Луцька - спільна координація


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

 Результат зустрічей, написаних колективних зверень, виступів на сесії і комісіях:

Показати прихований контент  

16473409_1205488786186936_7754826853099893029_n.jpg

Hide  

 

Звертаю вашу увагу, що від тепер батькам учнів шкільних і дошкільних навчальних закладів  м. Луцьк не потрібно здавати на поточні потреби закладу!

 

При виявлені фактів збору таких коштів прошу повідомляти депутатів по округу, керівника управління освіти, або мене (можна тут через форум). 

 

Припускаю, що збір коштів може і далі тривати, але тоді НАПОЛЯГАЮ  КОНТРОЛЮЙТЕ! Щоб ці кошти були витрачені на розвиток і облагородження, а не на поточку і ремонт! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь
14 minutes ago, Ukrainec said:

 Результат зустрічей, написаних колективних зверень, виступів на сесії і комісіях:

Показати прихований контент

16473409_1205488786186936_7754826853099893029_n.jpg

Hide

 

Нічого собі хлорка здорожчала :dont:

Не інакше як імпортну за валюту купують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую зайти в шкільний туалет. Хлоркою вже відносно давно не користуються, вірніше не єдиною хлоркою миють. Використовуються типу доместоси і "каченята".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, MrSAGEM said:

рекомендую зайти в шкільний туалет. Хлоркою вже відносно давно не користуються, вірніше не єдиною хлоркою миють. Використовуються типу доместоси і "каченята".

 

жах, гроші українських потняків податків заграбастує юнілевер та інші проктери з гемблами 

куди дивиться прокуратура?

 

не скажу за мило, а от паперові рушнички витирати руки дітям перед їдальнею купувались за батьківські гроші з фонду класу.

тепер значить скидатись на шкільні госп.потреби не потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

не скажу за мило, а от паперові рушнички витирати руки дітям перед їдальнею купувались за батьківські гроші з фонду класу.

тепер значить скидатись на шкільні госп.потреби не потрібно?

Звучить фантастично в нашій державі, але так :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 06.02.2017 at 17:29, Ukrainec сказал:

Звертаю вашу увагу, що від тепер батькам учнів шкільних і дошкільних навчальних закладів  м. Луцьк не потрібно здавати на поточні потреби закладу!

 

При виявлені фактів збору таких коштів прошу повідомляти депутатів по округу, керівника управління освіти, або мене (можна тут через форум). 

 

Припускаю, що збір коштів може і далі тривати, але тоді НАПОЛЯГАЮ  КОНТРОЛЮЙТЕ! Щоб ці кошти були витрачені на розвиток і облагородження, а не на поточку і ремонт! 

А ремонт пісочниці, фарбування дитячих майданчиків, косметичний ремонт групи, канцелярські вироби входить в поточні потреби? Бо якраз збори збирають по цих питаннях.

16473409_1205488786186936_7754826853099893029_n.jpg

Де б ще по своєму ДНЗ №20 знайти таку інфу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, nickel сказано:

А ремонт пісочниці, фарбування дитячих майданчиків, косметичний ремонт групи, канцелярські вироби входить в поточні потреби? Бо якраз збори збирають по цих питаннях.

 

Де б ще по своєму ДНЗ №20 знайти таку інфу?

Канцелярська входить, решта не дуже, але треба розвивати це питання.

інформація 101% є в директора. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

в директора

Директор збирає збори з питань ремонту пісочниць, фарбування дитячих майданчиків, косметичних ремонтів і т.д. Їх послухати, то ми взагалі не отримуємо гроші з бюджету. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брехня! Хай покаже звіт використаних б"юджетних коштів. І план куди  планують розподілити виділені в 2017р кошти на поточні потреби НЗ. Решта діалогу як поведеш, головне не вестися на те, що грошей ніхто не дає. Зараз будуть давати, крани будуть ремонтувати, канцелярку теж покриють і т.д.

Ремонт в класах і капремонт ну тут поки що як повезе, з зорями і депутатами в комісіях, але все в наших силах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Брехня! Хай покаже звіт використаних б"юджетних коштів. І план куди  планують розподілити виділені в 2017р кошти на поточні потреби НЗ. Решта діалогу як поведеш, головне не вестися на те, що грошей ніхто не дає. Зараз будуть давати, крани будуть ремонтувати, канцелярку теж покриють і т.д.

Ремонт в класах і капремонт ну тут поки що як повезе, з зорями і депутатами в комісіях, але все в наших силах.

Так збори по групах, а не загальні, завідуючої не буде. А вихователі кліпають очима і наверх кивають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я подумав що мова єйде про школу. Є таке... 

Я не в курсі про садочки. В мене з меншим теж таке, але поки не було зборів і грошей крім ремонту в групі ми не збираємо то я не піднімав ще це питання. Але коли будуть в садку збори, то обов"язково прийду, поцікавлюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
4 годин тому, Ukrainec сказано:

Переломи в собі бажання всім давати, прошу долучатися: IMG_20170423_165241.thumb.jpg.5f39228f97ed2b28e36c5d24d448e80f.jpg

може б так і про чиновників таку рекламу зробили? (яка вартує, напевно, чималі гроші)

мене як людину, що працює в школі, отаке ображає.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Resurrection сказано:

може б так і про чиновників таку рекламу зробили? (яка вартує, напевно, чималі гроші)

мене як людину, що працює в школі, отаке ображає.

Давайте з першу кожен почне з себе. 

І якщо ви не берете хабарі то я не бачу причин ображатися?! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Давайте з першу кожен почне з себе. 

І якщо ви не берете хабарі то я не бачу причин ображатися?! 

бо вищевказана реклама схиляє пасажирів маршрутівки думати, що корупція в школі всюди присутня і досягла високого рівня, якщо вже про неї пишуть в такому ракурсі.

піднята вами проблема є актуальною  і я з нею погоджуюсь, проте люди більше говорять про подарунки вчителям, букети та пачки цукерок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Resurrection сказано:

бо вищевказана реклама схиляє пасажирів маршрутівки думати, що корупція в школі всюди присутня і досягла високого рівня, якщо вже про неї пишуть в такому ракурсі.

піднята вами проблема є актуальною  і я з нею погоджуюсь, проте люди більше говорять про подарунки вчителям, букети та пачки цукерок.

Не знаю як ви оцінюєте який вже рівень і що там куди досягло, і кому, і як що ще здається, бо за бурну фантазію кожного певно, ті хто задумували цю рекламу нести відповідальності не можуть. На флаєрі чітко написано про що йде мова. На жаль це відбувається в нас у переважній більності НЗ І ДНЗ, вірніш я не знаю де не збирають "добровільно-примусово", тому в написаному нічого поганого я не вбачаю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Resurrection сказано:

мене як людину, що працює в школі, отаке ображає.

 

 

Цікаво, чим особисто Вас це оголошення ображає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, veter сказано:

Цікаво, чим особисто Вас це оголошення ображає?

Працюючи вчителем особисто я не бачу такого рівня корупції за якими спостерігаю в ЗМІ щодо наших чиновників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Resurrection сказано:

Працюючи вчителем особисто я не бачу такого рівня корупції за якими спостерігаю в ЗМІ щодо наших чиновників

чукча не читатєль, чукча пісатель.

в оголошенні не йде мова про вчителів, а про "благодійні внески в фонди"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Resurrection сказал:

Працюючи вчителем особисто я не бачу такого рівня корупції за якими спостерігаю в ЗМІ щодо наших чиновників

Якщо я правильно зрозумів, та листівка про відмову від "добровільної" здачі грошей на навчання / ремонти / миючі засоби і т.д, а не про цукерки вчителям. Так що можеш бути спокійним :).

 

А на рахунок відмови "від благодійних фондів". На мій погляд - це повинно вирішуватись на рівні адміністрації школи + міського управління освіти + міської ради. Закликати про це пересічних батьків - безглуздо. 

 

Ну, і про самі фонди. Що поганого в тому, що фонди спонсорують школи? Мені, наприклад, абсолютно неважливо, хто (Палиця / Лапін / Вусенко чи якісь інші місцеві шишки-політики) облаштує спорт. майданчик, подарує оргтехніку, наповнить бібліотеку, організує якусь екскурсію, чи буде виплачувати іменні стипендії здібним учням. Головне, щоб це робилося.

 

P.S. @Ukrainec , цікаво ти за чи проти того, що в школу, куди ходить твоя дитина, фонд Палиці підігнав комплект настільного тенісу, і учні замість страждання фігньою грають на перервах в теніс? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане вчителю, а Ви знаєте скільки вимагає директор 21 гімназії за запис дитини у школу? 

У нього навіть є записи звідки дитина з'явилася у школі, хто за неї просив, і т.д.

А ще така цікава справа як друковані зошити, додаткові книжки з англійської. 

А як щодо додаткових платних занять? На цих заняттях вчитель просто нормально пояснює те що недбало пояснює на уроці. Питання ставиться так, що як хочете нормальні оцінки - платіть. А мені не потрібні нормальні оцінки, потрібні знання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, tarasmv сказано:

Пане вчителю, а Ви знаєте скільки вимагає директор 21 гімназії за запис дитини у школу? 

У нього навіть є записи звідки дитина з'явилася у школі, хто за неї просив, і т.д.

А ще така цікава справа як друковані зошити, додаткові книжки з англійської. 

А як щодо додаткових платних занять? На цих заняттях вчитель просто нормально пояснює те що недбало пояснює на уроці. Питання ставиться так, що як хочете нормальні оцінки - платіть. А мені не потрібні нормальні оцінки, потрібні знання...

я не заперечую існування корупції взагалі. звісно не знаю скільки там бере директор. в мене жодна дитина не приходить на платні додаткові заняття. додаткові зошити купуються суто для дитини для кращого засвоєння матеріалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Savage сказано:

P.S. @Ukrainec , цікаво ти за чи проти того, що в школу, куди ходить твоя дитина, фонд Палиці підігнав комплект настільного тенісу, і учні замість страждання фігньою грають на перервах в теніс? 

оце основна хвороба нашого суспільства - якщо він вкрав кошти , але встановив на них (на маленьку частинку) щось - він благодійник. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, difoto сказал:

якщо він вкрав кошти , але встановив на них (на маленьку частинку) щось - він благодійник. 

Ні, не так. "Благодійник" він для тебе і ще для купки людей, які граються в політику (що аж ніяк не дорівнює всьому суспільству, навіть в межах міста). Для мене він просто чувак, який підігнав настільний теніс. 

 

Іншими словами, для декого важливе імя спонсора, а для декого результат спонсорства.

 

P.S. Ну і фонди та "благодійність" не обмежуються лише Палицею. Наприклад, Майкрософт практично безкоштовно підганяє свою ОС українським школам. Теж варто послати їх нах? :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...