Перейти до змісту

Школи м.Луцька - спільна координація


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, Itzamna сказано:

Жень - я тобі відповім по пунктам попозжа, бо зараз пишу думку жінкі на цю тему під наглядом - ТС - жадоба публічності, визнання іншими, пускає пил в очі (відцензурено), про фінанси - кому нада той найде іншу школу, або дасть скільки має або організує збір макалатури і т.д...  не буде клянчити в батьків, мера і робити з цього шоу.

Радить ТС поспілкуватися з іншими школами (типу гімназій в яких все в ажурі), бо плачеться ніхто не пише з батьківських комітетів, не пишуть бо зануд не люблять. Не варто чекати на ману у виглядів купюр, а самому робити купюри. Коротше - ТС - ідіот....а з жінкою не поспориш :)

Зав'язуй з наркотою... Або коли гребе не сідай за клавіатуру.

Да, в мене теж виникали такі думки, що я ідіот, але чим більше в це "занурюєшся" тим більше розумію, що я не один і ідіотами виглядають навпаки опоненти. :)

Все буде добре! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

При формуванні бюджету міста на 2017 рік всі депутати чудово знали про суми, що збираються з батьків у школах міста і могли б дати під сраку копня шкільним керівникам, щоб отримати від них реальні суми з потребамим для вивчення в комісіях і все ж таки знайти можливість зафіксувати їх в бюджеті. Тим більше що одним із заступників міського голови став екс директор школи №1, яка від батьків 1000-1050 учнів отримує біля 250 тис. грн на рік на усілякі ремонти, заміни вікон, підлоги, шкільну мебель, закупку костюмів для шкільних танцювальних колективів, тощо. Красти з тієї сути там немає що, сам бачу по школі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, serega сказано:

Красти з тієї сути там немає що, сам бачу по школі.

Я й не казав про крадіжку.

Я казав, що така сума як для фонду вкласти-вийняти, цілком приваблива.

23 хвилин тому, serega сказано:

При формуванні бюджету міста на 2017 рік всі депутати чудово знали про суми, що збираються з батьків у школах міста і могли б дати під сраку копня шкільним керівникам, щоб отримати від них реальні суми з потребамим для вивчення в комісіях і все ж таки знайти можливість зафіксувати їх в бюджеті. Тим більше що одним із заступників міського голови став екс директор школи №1,

Звісно, що їм легше перекласти це на плечі батьків.

Думаю, що й бюджет закладався типу "ми дамо 100 000, решту зберуть батьки фондом школи".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя мета (тепер вже наша): при формуванні місцевого б"юджету змінити приорітети розподілу фінасування на 2017р. і створення системи на майбутнє орієнтованої на безумовному забезпеченні поточних потреб на одному рівні з безумовними: зарплатами і оплатою комунікацій.

 

Шляхом: чуть менше бруківки, на 500м менше асфальту, на 1 відремонтований двір менше, на один культмассовий захід менше, але забезпечте "вашу мать" конституційні обов"язки держави ст 53 абзац2! 

 

якщо коротко то такі наші вимоги! 

 

я не проти збирати для школи кошти, але якщо це буде спрямовано на статті її розвитку і відбуватиметься це чесно і прозоро.

Цитувати

Думаю, що й бюджет закладався типу "ми дамо 100 000, решту зберуть батьки фондом школи".

Ще гірше, раніше на медицину і освіту бюджет формувався по залишковому принципу :( 

 

Але зараз децентралізація і ми через депутатів можемо впливати на приорітети! ;)

в 2015 році пройшли зміни, в 2016 частково зламали "налагоджену" систему, на 2017 спробуємо ще чуть, через рік ще чуть і диви цілком реально за 2-3роки вдасться налагодити систему.   

Нажаль все напряму залежить від нашої активності! 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Ukrainec сказал:

моя мета (тепер вже наша): при формуванні місцевого б"юджету змінити приорітети розподілу фінасування на 2017р. і створення системи на майбутнє орієнтованої на безумовному забезпеченні поточних потреб на одному рівні з безумовними: зарплатами і оплатою комунікацій.

 

Шляхом: чуть менше бруківки, на 500м менше асфальту, на 1 відремонтований двір менше, на один культмассовий захід менше, але забезпечте "вашу мать" конституційні обов"язки держави ст 53 абзац2! 

В нас на заміну вікон в садку просили 50 000 грн, а вони в міськраді двері хочуть поставити за > 100 000. То краще хай з дверима почекають і в двох садках вікна замінять. Чи відмовляться від кондиціонерів, які запланували купити в міськраду, бо коли в них жопа літом запріє, це не так страшно як лікувати малих дітей від запалення легень. А ремонт дворів, доріг і інший благоустрій я б не чіпав. Слідкувати за ними треба, щоб не пиляли бюджет, але не обмежувати одну необхідність іншою, обмежувати треба марнотратство.

 

55 минут назад, Ukrainec сказал:

Але зараз децентралізація і ми через депутатів можемо впливати на приорітети! ;)

Впливати на пріорітети ми могли і можемо і без децентралізації, вона тут ні до чого. Але от бюджет міста виріс завдяки цій децентралізації і месні царьки просто укуїли від такої кількості грошей, тому і починають пиляти їх на вхідних дверях, на кондиціонерах, на заміні бруківки бруківкою, на заміні дерев деревами, на ідіотській совдеповській ілюмінації вулиць, на заміні ліхтарів ліхтарями, коли є вулиці взагалі без вуличних стовпів. Отут і треба тримати контроль і давати їм по рукам і нагадувати Конституції і інші закони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

Але от бюджет міста виріс завдяки цій децентралізації і месні царьки просто укуїли від такої кількості грошей, 

 

Вау. Десь твоя тема не так давно була про міцеві бюджети. Сам дивився? І від чого виріс бюджет? Що на другому місці по розміру після прибутку на доходи фізосіб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

 

Вау. Десь твоя тема не так давно була про міцеві бюджети. Сам дивився? І від чого виріс бюджет? Що на другому місці по розміру після прибутку на доходи фізосіб?

До чого тут моя тема? Що ти ліпиш? Ти або пиши зрозуміло або взагалі не пиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Впливати на пріорітети ми могли і можемо і без децентралізації, вона тут ні до чого. Але от бюджет міста виріс завдяки цій децентралізації і месні царьки просто укуїли від такої кількості грошей, тому і починають пиляти їх на вхідних дверях, на кондиціонерах, на заміні бруківки бруківкою, на заміні дерев деревами, на ідіотській совдеповській ілюмінації вулиць, на заміні ліхтарів ліхтарями, коли є вулиці взагалі без вуличних стовпів. Отут і треба тримати контроль і давати їм по рукам і нагадувати Конституції і інші закони.

"Треба..., маємо...,  могли..." - дані епітети трішки не сумісні без дії: робимо.

Нажаль я не знаю дієвого рецепту впливу безпосередньо на заборону для них, що вказуєш. Якщо ти маєш, то будь ласка дій.

На разі я вважаю, що змінивши приорітети в напрямку освіти чиновники таким чином будуть змушені зменшити ті витрати. При наймі з того, що я бачу зараз ніхто проти не йде, лиш "включають великі очі" і питають: а сіко справді нада?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу підтримки присутністтю на сесії міськради мого виступу, адреса: Богдана Хмельницького 19, третій поверх, сесійна зала.

Тема: "Забезпечення поточних потреб навчальних закладів". Час 11:30-13:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, nickel said:

взагалі не пиши.

Як скажеш, не писатиму. 

Переконати тебе в хибності припущень - нереально. Та все ж, перш ніж писати про "децентралізацію" і уху ївших царьків, раджу ознайомитися зі структурою надходжень до місцевого бюджету і порівняти з попередніми роками (ну коли "децентралізації" ще не було :) ). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, yu2007 сказал:

Як скажеш, не писатиму. 

Переконати тебе в хибності припущень - нереально. Та все ж, перш ніж писати про "децентралізацію" і уху ївших царьків, раджу ознайомитися зі структурою надходжень до місцевого бюджету і порівняти з попередніми роками (ну коли "децентралізації" ще не було :) ). 

А ти думаєш я цього не робив? Ок.

То візьми і сам порівняй, ти ж мальчік с феномєнальной памятью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, nickel said:

А ти думаєш я цього не робив? Ок.

То візьми і сам порівняй, ти ж мальчік с феномєнальной памятью.

Ну якщо введення 5% акцизу  - це для тебе децентралізація, окей, можеш зараховувати мій злив :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

Ну якщо введення 5% акцизу  - це для тебе децентралізація, окей, можеш зараховувати мій злив :) 

Ти не повіриш. але найменше що мене в цьому житті цікавить - злився ти чи ні, я б даже сказав що мені по*уй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, nickel said:

 мені по*уй.

 

тада, по твоїй реакції на мої пости це добре помітно :) 

 

2 hours ago, Ukrainec said:

Прошу підтримки присутністтю на сесії міськради мого виступу, адреса: Богдана Хмельницького 19, третій поверх, сесійна зала.

Тема: "Забезпечення поточних потреб навчальних закладів". Час 11:30-13:00

Це "в період з 30 по 02" чи вже відомо в який саме день? І можна просто прийти "без запрошення" чи потрібно десь реєструватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, yu2007 сказал:

тада, по твоїй реакції на мої пости це добре помітно :) 

Звичайно, що видно. Я ж не приховую, навіть навпаки.

Якщо з людиною цікаво спілкуватися, то і слова підбираються відповідні, щоб не відштовхнути ненароком образивши. І зовсім навпаки з такими вау-коментаторами як ти. І чим більше такі коментатори лізуть з своїми коментарями до мене, то менше я підбираю слова, щоб людині легше було зрозуміти мій посил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 @nickel Якщо чесно, то ви варті один одного. Перестаньте забивати дурницями тему Українця. Людина хоче щозь змінитив цій гнилій державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaz75 сказал:

@yu2007 @nickel Якщо чесно, то ви варті один одного. Перестаньте забивати дурницями тему Українця. Людина хоче щозь змінитив цій гнилій державі.

Не повіриш, я також. Можеш почитати мої пости до появи мого "партнера".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel не відповідай йому, буль розумніший, або в лічку. Все, я далі тільки по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Ukrainec сказал:

Прошу підтримки присутністтю на сесії міськради мого виступу, адреса: Богдана Хмельницького 19, третій поверх, сесійна зала.

Тема: "Забезпечення поточних потреб навчальних закладів". Час 11:30-13:00

Блін. Це сьогодні? Пізно побачив, я б підтримав. Хоча в сесійну залу натовп не пускають, вже перевіряв раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, vaz75 said:

@nickel не відповідай йому, буль розумніший, або в лічку. Все, я далі тільки по темі.

А ти це сам не міг "в лічку" написати? Вахтьори такі вахтьори :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

Блін. Це сьогодні? Пізно побачив, я б підтримав. Хоча в сесійну залу натовп не пускають, вже перевіряв раз.

 Малу групу пустили б, але мало хто витримає 5год. чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

 Малу групу пустили б, але мало хто витримає 5год. чекати.

ну і?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, vaz75 сказано:

ну і?..

Трішки не так як планувалося, але перед депутатами довів думку. 

Якщо коротко про день сьогоднішній: комуністичне минуле ще досі не допускає розгул демократії.

також ще раз переконався, що все що ми маємо самі обираємо. 

 

В цілому я вважаю позитивно.

 

Деталі розповім в суботу, а мо в неділю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Трішки не так як планувалося, але перед депутатами довів думку. 

Якщо коротко про день сьогоднішній: комуністичне минуле ще досі не допускає розгул демократії.

також ще раз переконався, що все що ми маємо самі обираємо. 

 

В цілому я вважаю позитивно.

 

Деталі розповім в суботу, а мо в неділю.

Хочу вірити, що в тебе все вийде. Але я б не сподівався на цих путатів. Вони всі розуміють ситуацію, кивають, типу уважно слухають, а як діло до голосування - голосують як велить сила бабла і домовленостей. Переревірив особисто. Ще раз наголошу: вірю, що в тебе буде не так і ти досягнеш мети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу зараз ніц коментувати, все покаже наступна сесія. 

Але, щоб ви розуміли, то близько 70% "дотичних" до теми освіти і "занурених" в неї вважають, що проблеми немає і готові в буквальному сенсі "класти" на конституцію.

З медициною те ж саме.

 

Сьогодні я навіть почув такий "перл" від одного з наших обранців:

-"конституція - це так, ніхто на неї вже не дивиться".

- "А як же ти приймаєш рішення?" - Питаю я.

- "да так?!" - знизує плечима і дивиться у бік сесійної зали. На прохання повторити для запису, почав виправдовуватися, що це він говорив так "між нами" і навіть не назвав свого імені. Але по фото на сайті міськради я то таки можу його упізнати ;) . Хоча молодий скромний хлопець, ніколи б не сказав, що таке може вертітися в голові: "жить как все и бить как все".

Так що будьте обачніші коли обираєте.

А він надіюсь якщо прочитає ці строки зробить певні висновки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...