Перейти до змісту

DOOM (2016) / DOOM 4


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

пробував грати .. щось не дуже ... хоча як пишуть, гра "розкривається" тільки з другої половини .. але в мене щось не вистачило терпіння ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Ну, хто вже в темі?

Я ще тіко качаю.

Я вже половину пройшов. Якщо любиш олдскул-мясошутери, де основна ставка робиться на швидкість та реакцію, то однозначно гра зайде. Рекомендую відразу ставити складність на "ультра-жорстокість" - так набагато цікавіше. Якщо відеокарта Радеон, обовязково в налаштуваннях API вибирай Vulkan - отримаєш прибавку в FPS на рівні 30-50% без втрати якості картинки. 

 

Особисто для мене новий DOOM як ковток свіжого повітря в жанрі шутерів на фоні однотипних КалОфДуті і Батли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Savage сказано:

Якщо любиш олдскул-мясошутери, де основна ставка робиться на швидкість та реакцію, то однозначно гра зайде.

На рахунок швидкості не знаю. В мене із реакцією туго :(

Олдскульні м'ясні шутери да. Той же DOOM / DOOM 2 - однозначно. Оббігати весь рівень в пошуках ключа, щоб повернутися назад і відкрити двері ще кудись!  Купи секретів. 

Бачив кілька трейлерів Дезматча - ну викапаний Quake III !!  А я його не той во. Якщо він такий - тоді звільниться 50 Гіг на вінті. Бо ще не ставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Олдскульні м'ясні шутери да. Той же DOOM / DOOM 2 - однозначно. Оббігати весь рівень в пошуках ключа, щоб повернутися назад і відкрити двері ще кудись!  Купи секретів. 

Новий DOOM 2016 зроблений саме в такому стилі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він вже в мене десь півроку на ПС4B) старт щось незайшов, але тре видно до середини прорватись:horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені гра це повний розвиток ідеї Dead Space, все: зброя, прокачка костюма, модифікації, секрети, тільки головного героя стрибати навчили. Прохідний шутер

 

Нажаль на картинці яка мені подобається не вистачає ресурсів заліза, а на середніх то звичайний  back in 2012.

І періодично після відновлення після "смерті" гра починає свопитись. Допомагає лише повний її перезапуск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Ukrainec сказал:

А мені гра це повний розвиток ідеї Dead Space, все: зброя, прокачка костюма, модифікації, секрети, тільки головного героя стрибати навчили.

Не знаю, як Dead Space можна порівнювати з DOOM 4. Dead Space - це хоррор-виживалка від 3-го лиця, тоді як DOOM 4 - бадьоре мясо-рубилово, від якого фуфайка завертається. Всі ці прокачки костюмів / зброї / рун - тут річ далеко не основна. Гра без проблем проходиться і без них. Скоріше - це данина моді, ніж необхідність. Єдине, що ріднить Dead Space і DOOM 4 - схожість декорацій на деяких локаціях.

 

 Та й взагалі, DOOM 4 - це продовження легендарних DOOM / DOOM 2. Так що це швидше Dead Space запозичили певні речі з серіїї DOOM, ніж навпаки.

 

12 часа назад, Ukrainec сказал:

а на середніх то звичайний  back in 2012.

Це справедливо для всіх ігор. Next-Gen картинка з усіма ефектами потребує відповідного заліза - так було і буде завжди. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

Та й взагалі, DOOM 4 - це продовження легендарних DOOM / DOOM 2

Не Doom 4, а просто DOOM.  Це перезавантаження гри! Свого роду ремейк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скачав я на днях реліз гри від "Механіків". І болт. НЕ захотіла гра стартувати, помилка на "pages...256...bla-bla-bla"

Грохнув, перекачав від FitGirl

А там така шикарна музичка в установщику! Жир!

Doom_inst_music_fitgirl.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл..., проблемка! Чогось раптом захотілось мені перемкнути АРІ з opengl на vulkan і гра перестала запускатись. Навіть ознак життя не подає. Що робить крім перестановлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Бл..., проблемка! Чогось раптом захотілось мені перемкнути АРІ з opengl на vulkan і гра перестала запускатись. Навіть ознак життя не подає. Що робить крім перестановлення?

1. Заходиш в папку "C:\Users\імя користувача\Saved Games\id Software\DOOM\base"

2. Відкриваєш блокнотом файл "DOOMConfig.local"

3. Значення параметру r_renderAPI з "1" змінюєш на "0"

4. Зберігаєш файл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Ukrainec сказано:

Чогось раптом захотілось мені перемкнути АРІ з opengl на vulkan і гра перестала запускатись.

vulcan - для володарів ATI !!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грі реально мало тих 2Гб, що є на відяшці, ну і вона явно проситься на ССД!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

грі реально мало тих 2Гб, що є на відяшці, ну і вона явно проситься на ССД!

В мене на максимальних налаштуваннях в Full HD і під API Vulkan DOOM зайняв 3266 МБ відеопамяті:

f68aa16563bb.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хух! Запустився! Дякую!

On 02.10.2016 at 17:13, Zheny@ сказано:

vulcan - для володарів ATI !!

 

Я знав, але просто експериментував. Ну не мало ж воно вирубати гру від цього.

Та все одно не збагну чому файл підкачки відеокарти кочує на HDD?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.10.2016 at 17:13, Zheny@ сказал:

vulcan - для володарів ATI !!

 

не тільки .. в мене на GTX660 пішла тільки на Вулкані, але це скоріш була трабла кряка, тому що пробув "перші" версії коли хакнули Стім (використали запуск від демо версії) ... так, на картах АТІ він дає приріст - https://nvworld.ru/news/tags/vulkan/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 тут є такі хто на відяшці з 2Гб грає на налаштуваннях вище мінімальних? До пекла ще нічого на трішки вище ніж високих, а далі лише на  мінімальних, чіп тягне, а при цьому відеопамять забита вже 2002мб :(

 

Показати прихований контент  

4.jpg5.jpg

Hide        
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Ukrainec сказал:

тут є такі хто на відяшці з 2Гб грає на налаштуваннях вище мінімальних? До пекла ще нічого на трішки вище ніж високих, а далі лише на  мінімальних, чіп тягне, а при цьому відеопамять забита вже 2002мб

Заради інтересу вирішив перевірити, скільки відеопамяті займає DOOM, запущений на мінімальних налаштуваннях в Full HD і API OpenGL. Результат - 2580 МБ.

a97b3f52e57d.gif

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, dj_design сказано:

FX-8320/GTX 660 2Gb  DOOM [Vulkan API]

Показать содержимое

01.png02.png03.png

Hide

Ну ти на стіну дивишся, в такому разі навантаження на чіп падає, я це знаю, що й на графіках в тебе теж видно, а на відкритих ділянках як?.

Який це рівень? бо для рівнів до пекла і самого пекла 2Гб вистачало на трішки нижче ніж ультра нашуваннях, а далі лише на мінімумі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я писав раніше, мені гра не дуже сподобалась але я її пройшов майже до кінця ... і це було літом (коли був перший "взлом") .. сейви відповідно не збереглись, тому загрузити і зробити скрін можливості немає .. ці скріни зроблені на початку гри (встановлена по новому, з останніми патчами і таблетками) ....  за всю гру в мене ФПС падав до 12-15 в самому кінці і коли "куча мяса :) ", але .. налаштувань я не міняв, як було з самого початку "високий" так і залишилось ...  Проходити ще раз щоб зробити скріни бажання немає..  тому качнув гру .. поставив .. зробив скрін .. і грохнув :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...