Перейти до змісту

Recommended Posts

On 12.07.2017 at 18:54, Dima4s сказано:

поклав упаковку від тої ж вати як пароізоляцію)) зверху 200мм вати.

Ви заміряли товщину двух слоїв вати по 100 мм? Чи тільки повірили етікетці на рулоні? В мене вийшла реальна товщина двух слоїв 160 мм.

Поширити це повідомлення

12 хвилин тому, viktor02 сказано:

Ви заміряли товщину двух слоїв вати по 100 мм? Чи тільки повірили етікетці на рулоні? В мене вийшла реальна товщина двух слоїв 160 мм.

не міряв, якби було 160- я б помітив.

Поширити це повідомлення

41 хвилин тому, Dima4s сказано:

таке питання. якщо в будинку підлога на лагах. під нею десь 50см до землі. цоколь утеплений. чи є сенс утеплювати таку підлогу?

Думаю що є.В моїх батьків в будинку була така  ж тема з підлогою.Лежать там лаги смолені між ними керамзіт.Тепло і комфортно.До утеплення керамзітом  з щілин не критично та тягнуло холодом.

Поширити це повідомлення

Наслідки утеплення криворукими майстрами:

Клявся, божився що за переробляння "фасадів" більше не візьмусь, але добра душа ніяк не дозволяє відмовити хорошим людям.

Результат - майже весь цоколь бубнить (утеплювач відклеївся від стіни, клей від утеплювача), багато тріщин по цоколі, місцями повздувалося покриття, як сама мозаїчна штукатурка так і весь зовнішній шар.

Як все було (на мою думку) - рукожопи, взяли ЕППС (гладкий а не ширшавий) який не підходить для зовнішнього утеплення, накидали на нього клею, не втираючи і приліпили до нечищеного, негрунтованого цоколя, при цьому навіть не помітили що листи не щільно прилягають один до одного. Замазали ті всі щілини цементним клейом, продюбелили як змогли, приложили сітку та замазали її шпаклівкою ( не заармували, добре видно на фото). Чим грунтували не знаю, але грунта з кварцовим піском я не помітив. На нижній кут фаасаду, який відділяє цоколь від стіни навіть кутника не поставили...

Спойлер

IMG_20170929_173042.thumb.jpg.9c17c4f785f0ca9f6185db1294ccaaf9.jpgIMG_20170929_173112.thumb.jpg.ff474e1ac5496e5f789f6cc8a69bbf21.jpgIMG_20170929_173142.thumb.jpg.d992be1bef6ad93da17d6522069a8c51.jpgIMG_20170929_173346.thumb.jpg.a40fb4775d7e96407169d590448c667a.jpgIMG_20170929_173105.thumb.jpg.dda76cef1a35c0b5eaec6e58ec2fe75d.jpg

Я вас прошу, не економте на майстрах і матеріалах (хороший майстер вам завжди порадить чим і що зробити, та де його вигідніше придбати).

Не вистачає коштів, підзбирайте. Бо потім те ваше  "зекономили" дорого обійдеться + час, + нерви.

P.S. Це далеко не найгірша робота яку мені доводилось переробляти!

Поширити це повідомлення

не знав що є еппс гладкий і шершавий)
Не розумію, невже була така проблема запінити стики..

41 хвилин тому, Серега89 сказано:

Не вистачає коштів, підзбирайте. Бо потім те ваше  "зекономили" дорого обійдеться + час, + нерви.

таке питання, чи обовязково дубелити фасад? Я наліпив на штукатурку шлакового будинку пінопласт. тримаєтьсмя так що не відірвеш.

Поширити це повідомлення

Только что, Dima4s сказал:

не знав що є еппс гладкий і шершавий)
Не розумію, невже була така проблема запінити стики..

таке питання, чи обовязково дубелити фасад? Я наліпив на штукатурку шлакового будинку пінопласт. тримаєтьсмя так що не відірвеш.

Там не пінити потрібно було, а акуратно зарізати.

Ні необовязково, дюбелити обовязково на висотках, так як дюбель в основному тримає на відрив. Якщо один поверх і шлак, то дюбелити не варто.

На рахунок тримається - проводили експеримент для власника будинку, на приклеєний лист 100мм, норм плотності, ставав на торець чоловік вагою 70+кг, коли заліз другий - власник був в шоці :D.

Поширити це повідомлення

20 хвилин тому, Серега89 сказано:

Там не пінити потрібно було, а акуратно зарізати.

Ні необовязково, дюбелити обовязково на висотках, так як дюбель в основному тримає на відрив. Якщо один поверх і шлак, то дюбелити не варто.

На рахунок тримається - проводили експеримент для власника будинку, на приклеєний лист 100мм, норм плотності, ставав на торець чоловік вагою 70+кг, коли заліз другий - власник був в шоці :D.

якщо криво вже преклеено то пінити не вихід? є краще рішення?

Поширити це повідомлення

якщо щілини більші - запихати пінопластом (гострим ножем смужок начикати), менші пінити (але щоб суцільна плита у вас невийшла на пару м2)

Поширити це повідомлення

Ну, прочитав всю тему ), але мені всеодно потрібна консультація, по матеріалах в основному.

Прийшла черга і мені утепляти фасад, будинок півтора поверхи + цоколь, з піноблоків білоруських, побудована коробка ще у 2008. піноблоки клались "плашмя"

Стіни рівні.

Думаю пінопластом 100мм, клей полімін 19. потім сітка. так ?

Яку марку порадите  ? ПСБ-С 25 ? якого виробника, бо я так зрозумів що вони і тут халтурять :)

В ідеалі, можливо є хтось, хто готовий поїхати на об'єкт (с. Копачівка, доставлю і привезу назад ))), та проконсультувати/порадити як правильно та краще зробити ? І за одне, де краще придбати :) (за певну плату, чи пивка попити  :beer: )

Поширити це повідомлення

0508377827 Роман Вікторович

Брав матеріали в нього через "Теплий кредит", ціни хороші.

Клей+пінопласт+дюбелі+сітка+клей. Майстри що роблять радили клей ANSERGLOB BCX 39 для приклеювання до стіни і ANSERGLOB BCX 40 для армування, пінопласт брав псб-с-25 виробник якійсь з Тернополя.

Поширити це повідомлення

1 година тому, Fantom сказано:

з піноблоків білоруських, побудована коробка ще у 2008. піноблоки клались "плашмя"

Стіни рівні.

Думаю пінопластом 100мм, клей полімін 19. потім сітка. так ?

Пишуть, що так не можна. На піноблоки мінвата йде.

Поширити це повідомлення

24 минуты назад, sergkots сказал:

Де точка роси при утепленні мінватою там не пишуть? А я вам скажу - в утеплювачі. Паропроникність матеріалів з внутрішньої сторони "стіни" до зовнішньої повинна збільшуватись, так?

А тепер задачка на логіку - 

666666.thumb.jpg.540a9e93834c6fd629abec1073b9be85.jpg

Скільки вам ще потрібно розписувати щоб ви нарешті зрозуміли - УТЕПЛЮВАТИ ГАЗОБЛОК, ПІНОБЛОК МОЖНА ЯК ПІНОПЛАСТОМ ТАК І МІНВАТОЮ !!!!

Якщо утеплювати пінопластом- мокрий фассад. Якщо утеплювати мінватою - вентильований фассад!

Стоїть авто (нехай) Санг Йонг Кайрон, при запитанні що за це за авто - основна маса відповість що це JEEP (китайський або просто), мала частина - позашляховик. Розумієте до чого я веду?:)

Поширити це повідомлення

1 година тому, Серега89 сказано:

Розумієте до чого я веду?

Я - не розумію. Паропроникність мінвати в рази більша за газобетон, пінопласту - в рази менша. Чому і тим, і тим можна утеплювати, якщо правило одне?

Поширити це повідомлення

3 часа назад, sergkots сказал:

кажуть що можна, але я того і питав)), щоб знати точно, що потім воно мені боком не вилізе..

Поширити це повідомлення

15 хвилин тому, Fantom сказано:

кажуть що можна, але я того і питав)), щоб знати точно, що потім воно мені боком не вилізе..

Краще пошукай і перепитай ще на профільних форумах. На борді здається з тепловізором хтось проводив обстеження такого утеплення (пінопласт на піноблоки). 

Поширити це повідомлення

20 минут назад, difoto сказал:

Я - не розумію. Паропроникність мінвати в рази більша за газобетон, пінопласту - в рази менша. Чому і тим, і тим можна утеплювати, якщо правило одне?

1.Хороша реклама марки авто - Jeep.

2.Паропроникність мінвати в рази більша за газобетон - згоден. А паропроникність того всьго бутерброда, що  її накриває ,набагато менша за паропроникність мінвати.

3.Це правило не стосується пінопласту, тільки мінвати. З пінопластом там зовсім інша історія. При утепленні мінватою (точка роси знаходиться в утеплювачі) зовнішній шар повинен бути вентильований, тобто не мокрий  а вентильований фасад необхідний, а це вже зовсім інша робота і кошти. Не забувайте ще те, що паропроникний матеріал пропускає вологу як в одну сторону так і в іншу... (часу зараз не маю все пояснити)

Поширити це повідомлення

19 минут назад, sergkots сказал:

Краще пошукай і перепитай ще на профільних форумах. На борді здається з тепловізором хтось проводив обстеження такого утеплення (пінопласт на піноблоки). 

Проводив, і такого там понаписував, а фактів НУЛЬ навів...якщоб я був далекий від цієї галузі, сам би боявся утеплятись пінопластом після його пісюльок.

Якщо у вас в будинку нормальна вентиляція, ніяких перешкод для утеплення пінопластом не бачу.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз