Перейти до змісту

Recommended Posts

24 хвилин тому, Серега89 сказано:

Саме краще, відвести від стіни

Ясно що ця думка спадає в першу чергу. або краще взагалі перенести на межу огорожі,

але потрібно виходити з ситуації що склалася.

33 хвилин тому, Серега89 сказано:

Газову трубу відводили для товщини утеплювача?

Так газову трубу відвели що йде по фасаді,

а ось в тому то річ,  що лічильники - як газовий так  і на електрику під час монтажу сказали,

що по нормах вони мають буди закріплені на капітальній стіні. 

Ну а звісно норми у нас не співпадають з здоровим глуздом і правильною термоізоляцією будинку.

Поширити це повідомлення

2 годин тому, fotlav сказано:

а ось в тому то річ,  що лічильники - як газовий так  і на електрику під час монтажу сказали,

що по нормах вони мають буди закріплені на капітальній стіні. 

Хто і де сказав? В нормативних документах таке прописано? А як тоді ел. лічильник на опорі? Прирівнюється до капстіни? А лічильники в людей котрі в приватному секторі змонтовані на вбетонованій мет трубі? Де тут капстіна?

Поширити це повідомлення

15 хвилин тому, S30 сказано:

А як тоді ел. лічильник на опорі? Прирівнюється до капстіни? А лічильники змонтовані на вбетонованій мет трубі? Де тут капстіна?

@S30  не беріть так буквально в лоб слово - капітальна стіна.

Переказую тільки те як вони мені аргументували.  

На практиці пропонувалось відступити від стіни приблизно на 10см. і закріпити на дистанційні "штирі"  (ящик, коробка, бокс - чи як воно там правильно називається), але це було відмовлено з вище уже зазначеною аргументацією. 

Поширити це повідомлення

4 часа назад, fotlav сказал:

Питання до практиків.

Як обходити теплоізоляційними матеріалами  лічильники на фасаді?

Що робити в таких випадках як на фото, при утепленні? 

Я на стіну в місці кріплення приклеїв газоблок товщиною 10см. І потім в же в газоблок кріпилися лічильники.

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, FOX сказано:

Я на стіну в місці кріплення приклеїв газоблок товщиною 10см.

"Дорога ложка к обеду"

Ну так дійсно Ви праві, можна було щось приліпити до стіни якийсь матеріал дистанційний, хай би прикручували до нього, а пізніше можна було б його вибити, але вже зроблено що зроблено. 

Всім дякую, я зрозумів чуда тут не сталося, і мало що тут можна вдіяти.  

Варіант тільки один залишається, в точці дотику до коробки лічильника, зарізати пінопласт під 45 градусів  для доступу.

Поширити це повідомлення

28 минут назад, fotlav сказал:

"Дорога ложка к обеду"

Ну так дійсно Ви праві, можна було щось приліпити до стіни якийсь матеріал дистанційний, хай би прикручували до нього, а пізніше можна було б його вибити, але вже зроблено що зроблено. 

Всім дякую, я зрозумів чуда тут не сталося, і мало що тут можна вдіяти.  

Варіант тільки один залишається, в точці дотику до коробки лічильника, зарізати пінопласт під 45 градусів  для доступу.

1.5.29 Лічильники треба встановлювати в шафах, камерах комплектних розподільних пристроїв, на панелях, щитах, у нішах, на стінах, які мають жорстку конструкцію.

Тут нічого не вказано про капітальну стіну і 10см пропонуємих.

Що вам заважає зробити зробити панель чи щит під лічильник, щоб вже все по правилах улаштування електроустановок було?...

4 довгих дюбеля, 4 трубки 10-12см, 8 шайб і цим набором прикріпити якусь панель на рівні фассаду, під якою вже можна утеплити. Та і у разі заміни ящика не буде псуватися фасад будинку.

Поширити це повідомлення

3 годин тому, fotlav сказано:

не беріть так буквально в лоб слово - капітальна стіна.

Та мені якось однаково, це вам таке радять. Кріпитись має до жорскої конструкції (як уже зазначили). А де вона у вас розміщена буде чи за 10см від стіни чи за 10м і який вигляд матиме має вторинне значення.

Поширити це повідомлення

@Серега89  @S30   Класична ситуація на форумі. :)

Ставиш запитання одне

On 16.01.2019 at 13:17, fotlav сказано:

Як обходити теплоізоляційними матеріалами  лічильники на фасаді?

А тобі розказують зовсім інше - як лічильника правильно на фасаді закріплювати. :)

On 16.01.2019 at 18:37, Серега89 сказано:

Тут нічого не вказано про капітальну стіну

@Серега89 я вже відповідав на схоже зауваження від @S30

On 16.01.2019 at 17:28, fotlav сказано:

не беріть так буквально в лоб слово - капітальна стіна.

під словосполученням капітальна стіна малось на увазі все що ви тут процитували

1.5.29 Лічильники треба встановлювати в шафах, камерах комплектних розподільних пристроїв, на панелях, щитах, у нішах, на стінах, які мають жорстку конструкцію.

On 16.01.2019 at 21:16, S30 сказано:

Кріпитись має до жорскої конструкції . А де вона у вас розміщена буде чи за 10см від стіни чи за 10м

ГГГ...:D відразу видно щасливу людину, яка не мала досвіду спілкування з Волиньобленерго чи Волиньгазом 

Що вам заважає зробити панель чи щит під лічильник, щоб вже все по правилах улаштування електроустановок було?...

Лише те що фото лічильників це реальні, з мого будинку,

тобто газові труби вже зварені і вигнуті так що ніяк ви їх не

On 16.01.2019 at 13:44, Серега89 сказано:

Газовий думаю також можна трохи відвести, ящик

І електричний лічильник теж"присобачений"  до стіни і опломбований.

@Серега89 Думаю не вам мені розказувати скільки сил, грошей і нервів буде переробити так як ви радите

On 16.01.2019 at 13:44, Серега89 сказано:

Саме краще, відвести від стіни

P.S. сорі тим хто читає тут про утеплення, за цей флуд на дві сторінки про монтаж лічильників.

Редаговано fotlav

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз