Перейти до змісту
gen552

Есть ли смысл добавлять оперативную память

Recommended Posts

Збільшення об'єму  оперативки ще нікому не мішало.:) 4гб, враховуючи, що інтегрована відеокарта ще з них бере до 1гб - це зовсім мало.

Поширити це повідомлення

на данну конфігурація сенсу додавати ОЗУ я не бачу, вона вагомого ефекту не дасть. Для початку треба поставити windows8/10 (більший ефект буде ніж додати озу на win7), якщо є можливість ssd. питання в тому які задачі стоять ?

Поширити це повідомлення

Пам'ять 1-ю планкою, або 2, але різні - не буде працювати двохканальний режим. Краще поставити 2 по 4 - вистачить практично на любі забаганки.

Поширити це повідомлення

6 минут назад, Harddriver сказал:

Пам'ять 1-ю планкою, або 2, але різні - не буде працювати двохканальний режим. Краще поставити 2 по 4 - вистачить практично на любі забаганки.

Цитата

Главным преимуществом многоканального режима является, конечно же, повышение результирующей производительности всей системы. Вот только какой будет реальный прирост? В играх и большинстве обыденных задач прирост будет составлять не более 5-10%.

Поширити це повідомлення

До питання оперативки... В даний момент на Windows 10 x64: 14 вкладок в Chrome, μTorrent з двома роздачами, MKVToolnix прибирає зайві доріжки, активне одне підключення по TeamViewer і Viber. Автозапуск практично чистий. Нічого ніби особливого. 5,2 ГБ. Висновок: однозначно треба.

Безымянный.jpg

Поширити це повідомлення

Але при доданій оперативці результат буде відчутний при багатозадачності. А з SSD багатократне пришвидшення абсолютно у всьому, починаючи після завантаження BIOS при включенні ПК.

Поширити це повідомлення

@MaestroA правду каже - які задачі будуть крутитися?

для Хром / вайбер / скайп / косинка - вистачить і того, що є. Хоча система їсть 30% від того, що є.

А якщо запустити гру якусь цікаву, та ще й виступити в ролі сервера - інша справа.

Поширити це повідомлення

В общем, если я вас правильно понял, то нужно купить:

1) SSD Kingston HyperX Fury 120GB 2.5" SATAIII MLC (там сплошные позитивные отзывы, да и больше не нужно)

2) Память Kingston DDR3-1600 4096MB PC3-12800 HyperX FURY Blue - 2 шт.

Так?

Задачи все те же - продукты Adobe (кроме видео и 3d). Да и вообще, комп загружается долго, и некоторые программы.

Поширити це повідомлення

13 годин тому, gen552 сказано:

В общем, если я вас правильно понял, то нужно купить:

1) SSD Kingston HyperX Fury 120GB 2.5" SATAIII MLC (там сплошные позитивные отзывы, да и больше не нужно)

2) Память Kingston DDR3-1600 4096MB PC3-12800 HyperX FURY Blue - 2 шт.

Так?

Все вірно. 

Поширити це повідомлення

То есть, получается, чтобы программы более-менее шустро летали, мне нужно будет их устанавливать на SSD? Или достаточно только винду поставить, а все остальное можно и на HDD?

И вопрос по оперативкам.

Сейчас у меня вот так

rezhimy-raboty-operativnoj-pamyati-2.jpg

Установить их нужно будет так?

rezhimy-raboty-operativnoj-pamyati-3.jpg

Могут ли быть конфликты новых оперативок со старыми?

Поширити це повідомлення

вінда і софт на ssd, файли\відео і тд - hdd

по памяті проблем не буде, головне щоб нова була ідентичної частоти із старою

Поширити це повідомлення

тоді вся память буде працювати на найнижчій частоті, тобто скажімо нова 1600 мгц буде на 1333 бігати (як ці 2+2 кінгстони), не критично, але лишня переплата...

Поширити це повідомлення

Цитувати

Да и вообще, комп загружается долго, и некоторые программы.

тут проблема у віндовс ну може ще в зношеному HDD, у мене на HDD від біоса до роб столу комп запускаеться за 10 секунд . windows 8.1, 4 озу, та і моя конфігуріція компа уже трохи старенька за 2010-2011 роки

Поширити це повідомлення

On ‎23‎.‎09‎.‎2016 at 12:02, [email protected] сказано:

Все вірно. 

відгуки позитивні там майже на всі SSD, а от я би вже ЗАРАЗ брав би ssd, Samsung, по ціні підходить скажімо 750evo.

Я так розумію зараз Samsung рве всіх в хлам в світі ssd, це в сегменті міддл-топ дуже помітно, а в нас в Україні не дуже, з зрозумілих причин.

Я 2.5 роки назад брав Kingston, але тоді ще не було цих нових самсунгів. Почитайте тести 750evo - дуже вдалий 

Зараз я би вже брав ТІЛЬКИ Samsung.

Поширити це повідомлення

Я вот думаю, может не брать оперативку, а взять винт на 240? Так, чтоб уж на долго и наверняка. Или все же 120 + 2/4? Из 120 после установки всех основных приложений, останется приблизительно 50 гб. свободного места.

Поширити це повідомлення

1 час назад, gen552 сказал:

Я вот думаю, может не брать оперативку, а взять винт на 240? Так, чтоб уж на долго и наверняка. Или все же 120 + 2/4? Из 120 после установки всех основных приложений, останется приблизительно 50 гб. свободного места.

Брати ССД  на 240 (бо чим менше вільного місця на ньому, тим він повільніший), радуватись швидкості. З часом, якщо все ж потрібно, доставити модуль пам'яті.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз