Перейти до змісту

Есть ли смысл добавлять оперативную память


gen552

Рекомендовані повідомлення

додай 4гб і ссд, хоча б під систему 60-64гб - в такому тандемі значно веселіше забігає все
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на данну конфігурація сенсу додавати ОЗУ я не бачу, вона вагомого ефекту не дасть. Для початку треба поставити windows8/10 (більший ефект буде ніж додати озу на win7), якщо є можливість ssd. питання в тому які задачі стоять ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ять 1-ю планкою, або 2, але різні - не буде працювати двохканальний режим. Краще поставити 2 по 4 - вистачить практично на любі забаганки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Harddriver сказал:

Пам'ять 1-ю планкою, або 2, але різні - не буде працювати двохканальний режим. Краще поставити 2 по 4 - вистачить практично на любі забаганки.

 

Цитата

Главным преимуществом многоканального режима является, конечно же, повышение результирующей производительности всей системы. Вот только какой будет реальный прирост? В играх и большинстве обыденных задач прирост будет составлять не более 5-10%.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wiki пише, що для "важкого" софта  - від 20 до 70%. Хоча, згідний, пам"ять не є вузьким місцем, тормоз це HDD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До питання оперативки... В даний момент на Windows 10 x64: 14 вкладок в Chrome, μTorrent з двома роздачами, MKVToolnix прибирає зайві доріжки, активне одне підключення по TeamViewer і Viber. Автозапуск практично чистий. Нічого ніби особливого. 5,2 ГБ. Висновок: однозначно треба.

Безымянный.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але при доданій оперативці результат буде відчутний при багатозадачності. А з SSD багатократне пришвидшення абсолютно у всьому, починаючи після завантаження BIOS при включенні ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MaestroA правду каже - які задачі будуть крутитися?

для Хром / вайбер / скайп / косинка - вистачить і того, що є. Хоча система їсть 30% від того, що є.

А якщо запустити гру якусь цікаву, та ще й виступити в ролі сервера - інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем, если я вас правильно понял, то нужно купить:

 1) SSD Kingston HyperX Fury 120GB 2.5" SATAIII MLC (там сплошные позитивные отзывы, да и больше не нужно)

 2) Память Kingston DDR3-1600 4096MB PC3-12800 HyperX FURY Blue - 2 шт.

 Так?

 

Задачи все те же - продукты Adobe (кроме видео и 3d). Да и вообще, комп загружается долго, и некоторые программы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, gen552 сказано:

В общем, если я вас правильно понял, то нужно купить:

 1) SSD Kingston HyperX Fury 120GB 2.5" SATAIII MLC (там сплошные позитивные отзывы, да и больше не нужно)

 2) Память Kingston DDR3-1600 4096MB PC3-12800 HyperX FURY Blue - 2 шт.

 Так?

Все вірно. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть, получается, чтобы программы более-менее шустро летали, мне нужно будет их устанавливать на SSD? Или достаточно только винду поставить, а все остальное можно и на HDD?

 

И вопрос по оперативкам.

Сейчас у меня вот так

rezhimy-raboty-operativnoj-pamyati-2.jpg

 

Установить их нужно будет так?

rezhimy-raboty-operativnoj-pamyati-3.jpg

 

Могут ли быть конфликты новых оперативок со старыми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вінда і софт на ssd, файли\відео і тд - hdd

по памяті проблем не буде, головне щоб нова була ідентичної частоти із старою
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Deemon сказал:

головне щоб нова була ідентичної частоти із старою

 

А если не будет, то что тогда?

Снимок.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нічого, будуть повільніше працювати на частоті планки з найменшою частотою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді вся память буде працювати на найнижчій частоті, тобто скажімо нова 1600 мгц буде на 1333 бігати (як ці 2+2 кінгстони), не критично, але лишня переплата...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 Да и вообще, комп загружается долго, и некоторые программы.

тут проблема у віндовс ну може ще в зношеному HDD, у мене на HDD від біоса до роб столу комп запускаеться за 10 секунд . windows 8.1, 4 озу, та і моя конфігуріція компа уже трохи старенька за 2010-2011 роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On ‎23‎.‎09‎.‎2016 at 12:02, Zheny@ сказано:

Все вірно. 

 

відгуки позитивні там майже на всі SSD, а от я би вже ЗАРАЗ брав би ssd, Samsung, по ціні підходить скажімо 750evo.

Я так розумію зараз Samsung рве всіх в хлам в світі ssd, це в сегменті міддл-топ дуже помітно, а в нас в Україні не дуже, з зрозумілих причин.

 

Я 2.5 роки назад брав Kingston, але тоді ще не було цих нових самсунгів. Почитайте тести 750evo - дуже вдалий 

Зараз я би вже брав ТІЛЬКИ Samsung.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я вот думаю, может не брать оперативку, а взять винт на 240? Так, чтоб уж на долго и наверняка. Или все же 120 + 2/4? Из 120 после установки всех основных приложений, останется приблизительно 50 гб. свободного места.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, gen552 сказал:

Я вот думаю, может не брать оперативку, а взять винт на 240? Так, чтоб уж на долго и наверняка. Или все же 120 + 2/4? Из 120 после установки всех основных приложений, останется приблизительно 50 гб. свободного места.

Брати ССД  на 240 (бо чим менше вільного місця на ньому, тим він повільніший), радуватись швидкості. З часом, якщо все ж потрібно, доставити модуль пам'яті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Делить его на два диска по 120? Один для винды, второй для программ. Или пихать все в кучу, что я не очень то и одобряю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, gen552 сказал:

Делить его на два диска по 120? Один для винды, второй для программ. Или пихать все в кучу, что я не очень то и одобряю?

Все в кучу. ССД від логічних дисків повільніше працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...