Перейти до змісту

Відгуки про фільми в прокаті кінотеатрів Луцька


Такер

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Forever Autumn сказал:

А до речі, Чудова Сімка. Хто був?

Чогось здається, що то баанльщина. ходив на Чудо на Гудзоні, сподобався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про книжки то не жарт. Всі колись бачили "Мовчання ягнят" - легендарний, культовий фільм з унікальною грою акторів і купою нагород. Так от я вчора закінчив читати книжку Томаса Гарріса "Мовчання ягнят" - галімий пісний бізнес гугл-сурдопереклад українською клубу книжкового дозвілля - кацапсько-харківської канторки і відразу після цього вирішив ще й фільмик переглянути. Висновок: 60% реально того що відбувалось в книжці. Причому повністю втрачено логіку подій, перекручені деякі важливі факти, сюжетні лінії, а про деякі взагалі не згадалось. Я уявляю наскільки круто було б прочитати в оригіналі цю книжку, якщо і той недопереклад так вставляє. Видалив відразу той фільм, який не витягла навіть унікальна гра Хопкінса. От така пєтруха з книжками.

Я ще поскачував продовження і зараз думаю чи варто дивитись чи відразу книжку прочитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ж сама ситуація із "Солярісом" Сатніслава Лема - книга норм, а фільм совковий неосилив (хоч це і Тарковський :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.09.2016 at 15:43, Zheny@ сказал:

Не саллі - а Чудо на Гудзоні!   Прокатчики дебіли.

 

Где ты тут увидел "Чудо"???

 

Screenshot_2016-09-26-22-20-20.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, ursa сказано:

Где ты тут увидел "Чудо"???

ХтоЗна. десь тут

Ну і тут

Оскільки то правдиві події!

805650.jpg

Принаймні саме так я читав описи зе кілька місяців тому. Можливо, то була робоча назва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевести "Нерасказанная история про то, что осталось за кадром "Чуда на Гудзоне" как "Правдивая история о чудесном спасении"... 

Дебилы - россияне. 

 

Украинские прокатчики стократ адекватнее: "Невідома історія про Диво на Гудзоні" и название фильма - как в оригинале, без идиотской отсебятины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, ForZa сказал:

Ну а якщо вдома класний телік і звук з домкінотеатру - то ніякий кінотеатр не потрібний! :) І погодьтесь, що у кінотеатрі картинка тускловата і кольорів не вистачає, а у Full HD або UHD - це цяцька!!! :)

Погоджуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Діліться порадами стосовно того, що зараз тарнслюється на широких екранах, хочеться на тижні в кіно мотнутися і щоб опісля не йо...катися)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Такер сказал:

Був, сподобалось. Судячи з реакції залу після фільму - варто піти.

 

Цікавить відгук на:

Скрытая красота

на кінопошуку поки мало інформації, а трейлер сильний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Такер сказано:

що з того, що зараз є варте уваги: 

 

 

Нічого, хіба "шпигуни"але то так ;) трішки мильне, жінка протащілася, я просто подивився на гарних акторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Фантастичні звірі і де їх шукати" хтось бачив? враження? трейлер сподобався, подобається таке але сеанси вечірні пройшли, а вдень на роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меньш-більш.Така собі,фантастична казочка.Вартує потраченого часу і потрачених грошей на квиток.Можна глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в прокаті йде "Пробудження" я щойно прийшов,я не радник і нічого не раджу да і просто немає слів описати який афігєнний фільм, кайф пісєц,десь приблизно так я кайфував при перегляді марсіянин,ото якщо пре така фантастика, треба дивитися,але тільки йти в кінотеатр, тут навіть не спорьте, тільки широкий  3D екран,але там і вєщі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yura-patriot сказал:

Зараз в прокаті йде "Пробудження" я щойно прийшов,я не радник і нічого не раджу да і просто немає слів описати який афігєнний фільм, кайф пісєц,десь приблизно так я кайфував при перегляді марсіянин,ото якщо пре така фантастика, треба дивитися,але тільки йти в кінотеатр, тут навіть не спорьте, тільки широкий  3D екран,але там і вєщі).

тепер точно піду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 22.12.2016 at 23:55, yura-patriot сказал:

Зараз в прокаті йде "Пробудження" я щойно прийшов,я не радник і нічого не раджу да і просто немає слів описати який афігєнний фільм, кайф пісєц,десь приблизно так я кайфував при перегляді марсіянин,ото якщо пре така фантастика, треба дивитися,але тільки йти в кінотеатр, тут навіть не спорьте, тільки широкий  3D екран,але там і вєщі).

Давно не було такого щоб виходив задоволений з кінозали. хороший фільм. Зараз більше нічого вартого уваги не бачу в прокаті. Мовчки чекаю "Мовчання"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 16.12.2016 at 00:26, zigorko сказал:

Меньш-більш.Така собі,фантастична казочка.Вартує потраченого часу і потрачених грошей на квиток.Можна глянути.

Знайшов в хорошій якості "Фантастичні звірі і де їх шукати" проте додивитись не зміг, як на мене то нудновато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...