Перейти до змісту

Проблема з встановленням Windows на ssd диск


la20

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ну, імхо, розбивати ССД на логічні диски - то моветон. Падатиме швидкість ССД.

погоджусь. Але були такі забаганки. хай бавляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь
5 часов назад, BACbOK сказал:

На схожу материнську плату я ставив ось так.

Ніфіга собі інструкція!!!

Вже краще з DVD ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кінець сподобався

"Windows 7 встановлено.
При такому методі установки є одна суттєва проблема – система не бачить і не може встановити драйвери на USB пристрої.
Тобто, коли ви спробуєте підключити флешку чи usb-cdrom для того, щоб встановити драйвери на материнську плату, система показує повідомлення, що не може встановити драйвери.
Цю проблему я вирішив просто – підключив sata dvd-rw та встановив драйвери з диску, що йшов в комплекті з материнською платою."
 
нахіба тоді взагалі стільки маніпуляцій якщо всеодно доведеться підключати сата-ром?
 
Моя помилка що я мудохався з флешками, а не взяв відразу ДВД. але це через те що я не відразу врубився що юсб порти "мертві" при встановленні бо до цього я з таким не стикався.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, la20 сказал:

Моя помилка що я мудохався з флешками, а не взяв відразу ДВД. але це через те що я не відразу врубився що юсб порти "мертві" при встановленні бо до цього я з таким не стикався.

Цитата

О сколько нам открытий чудных
Готовят просвещенья дух
И опыт, сын ошибок трудных,
И гений, парадоксов друг,
И случай, бог изобретатель.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сімка стара як какашки мамонта, ясна річ що потенціально можливі трабли на свіжих мамках, з дровами і підтримкою зі старту інтерфейсів\шин\чіпсета

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне питання до знатоків. якби ставив 8-ку чи 10-ку з флешки таких граблів не було б? Там знаходяться всі дрова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, la20 сказано:

якби ставив 8-ку чи 10-ку з флешки таких граблів не було б? Там знаходяться всі дрова?

не повинно. Хіба може якісь "особливості" мамки.

Я чудово пам'ятаю вихід 7-ки.

Як люди массово не хотіли переходити на неї .

Всім було "подавай ХР" :) Тепер - всім подавай 7-ку.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 10 швидше за все не було б проблем, з 8.1 були б. В мене на z77 чіпсеты, 8.1 не ставала без драйверів, причому навіть якщо флешку в ЮСБ 2.0 вставить.

Хоча можливо в новіших збірках вже поправили цю проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Lisovic сказано:

з 10 швидше за все не було б проблем, з 8.1 були б. В мене на z77 чіпсеты, 8.1 не ставала без драйверів, причому навіть якщо флешку в ЮСБ 2.0 вставить.

тут юсб працювали поки вибираєш з чого грузитись, а потім  починали працювати після встановлення вінди з диска і встановлення дров з диска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно, вибір з чого грузитися і завантаження загрузчика це робота біосу, там відповідно ЮСБ мають працювати, а от вже після того як загрузилась, ос чи програма встановлення, далі вже робота іде напряму з портом, а для цього треба драйвери, яких нема, а відповідно система не знає як з цим портом працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне що я поставив. правда морально мене це вимахало. щоб блін вінду не могти поставити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбирайся з DISM, ще може пригодитися, наприклад якщо задумаєш win server 2012r2 в режимі UEFI з флешки поставити. :) Чи знов драйвера потрібно буде впихнутив образ, щоб не морочити собі голову по новому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Lisovic сказано:

Розбирайся з DISM, ще може пригодитися, наприклад якщо задумаєш win server 2012r2 в режимі UEFI з флешки поставити. :) Чи знов драйвера потрібно буде впихнутив образ, щоб не морочити собі голову по новому.

сервер я точно ставити не буду, не з тим робота пов"язана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервер то я так по приколу привів, хоча там ситуація поцікавіше, і на звичайний ДВД його не запишеш.

А в загальному, буває потрібно швидко інтегрувати драйвера в дистрибутив, наприклад як у твоєму випадку, тоді непотрібно шукати різні програмуліни, і розбиратись робоча вона чи ні. DISM це стандартна прога і є у всіх віндах починаючи з сьомої. А роботи там на 10хв, причому необов'язково правити образ, файлики можна прямо з флешки взяти запхнути туда драйвера і назад покласти на ту ж флешку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

на днях стикнувся з такою ж проблемою ... погугливши, всетаки знайшов кращий спосіб ніж ДВД .. фактично, як і казав з самого початку, хоч і звучало безглуздо, потрібно інтегрувати драйвера USB 3.0 в дистрибутив 7-ки ... 

варіанти з описами:

 

1. http://dontfear.ru/integratsiya-usb-3-0-drayverov-v-distributiv-windows-7/

2. http://notebookclub.org/forum/thread-4397.html

3. https://www.asus.com/uk/support/FAQ/1015837/

 

я скористався 3-м і використав програму ASUS EZ Installer  (http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1151/Z170-K/V1_00_08.zip) .. вона просто розпаковується і "робить" загрузочну флешку ...

 

після чого без проблем поставив вінду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...