Перейти до змісту

energoaydut

Рекомендовані повідомлення

27.02.2018р.  (з примусовою циркуляцією)

Температура повітря на вулиці:  -10,5ºС

Температура повітря на виході з теплообмінника: +6,2ºС

 

Дослідження проводилося протягом 1 години з продуктивністю 400 м3/год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 269
  • Створено
  • Остання відповідь
В 28.02.2018 в 09:54, energoaydut сказал:

5 годин не пробував, але за 3 години падає на 0,4-0,5 градуса

то він у Вас не постійно працює? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З примусовою циркуляцією поки майже не працює, адже в цьому немає необхідності. Працює постійно на гравітації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за всю зиму температура повітря після ГТО не опускалась нижче за +12 градусів. навіть в останні люті морози. рекуператор працює нон-стоп. можливо 1 чи 2 на тиждень виключав його, щоб трохи відпочив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, pray сказано:

за всю зиму температура повітря після ГТО не опускалась нижче за +12 градусів. навіть в останні люті морози. рекуператор працює нон-стоп. можливо 1 чи 2 на тиждень виключав його, щоб трохи відпочив :)

ви на термічних озерах живете? я думав що середня температура землі +8.  звідки повітря ще й в мороз +12?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, pray сказано:

за всю зиму температура повітря після ГТО не опускалась нижче за +12 градусів. навіть в останні люті морози. рекуператор працює нон-стоп. можливо 1 чи 2 на тиждень виключав його, щоб трохи відпочив :)

Я так розумію, що у вас значно більша площа теплообмінну і певно трохи більша глибина залягання. Все в купі дає такий результат.

Взагалі така температура вже дозволяє організувати опалення кондиціонером - типу тепловий насос, але без зондів. Не знаю чи воно буде економічно  доцільно, але можливість є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Dima4s сказал:

ви на термічних озерах живете? я думав що середня температура землі +8.  звідки повітря ще й в мороз +12?)

Реуператор працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось графіки за минулий рік. за моїми спостереженнями цей рік показав приблизно такі ж показники. (я показники не фіксував цього року, але щодня заходив перевіряв чи все норм) і жодних термальних озер.)

59a9b94169a39_.jpg.9afb5cc5120dc1ca5c5a7be19ba4f5ed.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@pray Будьласка детальніше про подачу і витяжку. Показники подачі після рекуперації? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

глибина до 2 метрів. три гілки загальною довжиною десь 60 м, діаметр 160 і ще плюс 13 м труби, що під самим будинком проходять і заходять в котельню до рекуператора. На графіку подача і витяжка це показники після рекуператора. Земля - це показник після проходження ГТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В 15.03.2018 в 09:53, pray сказал:

ось графіки за минулий рік. за моїми спостереженнями цей рік показав приблизно такі ж показники. (я показники не фіксував цього року, але щодня заходив перевіряв чи все норм) і жодних термальних озер.)

Прохання до

https://board.lutsk.ua/profile/34585-pray/

розкрийте, будь ласка, шляхи або механізм прогріву грунту влітку з 8 до 18(19) градусів шкали Цельсія.

Припускаю, Ви певним чином за літній період примусово прогріваєте грунт вздовж труб (акумулюєте в грунті тепло до холодів).

Грунт на глибині 2 метра, без втручання штучного - відбору або накачки тепла,  має температуру відповідну усередненій температурі повітря, в даній місцевості за десятки років. Себто, у нас (Рівне, Луцьк)- 8 градусів приблизно.Треба добряче постаратись довести його температуру до 18 (як на Ващому скриншоті з Екселя).

Також це проглядається з того що, в кінці 3-го місяця температура грунту впала до 12 градусів - отже якась діюча сила приведе її в кінці 9 -го місяця до рівня 18(19) градусів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно, я не знаю, що вам відповісти. теоретично я теж знаю, що на такій глибині Т ґрунту 8 -10 град. але на практиці виходить чомусь ось так. припускаю, що можуть бути неточності в китайських термометрах)), але не думаю, що критичні. має місце прогрівання ґрунту за рахунок теплого повітря влітку, так як система працює практично нон-стоп. але на скільки прогріється ґрунт і скільки часу він втримає в собі тепло, я не можу сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т на вулиці +2

Т пісгя ГТО - 13,2 (може бути хіба що після рекуперації)

Т після рекуперації - ?

Т в приміщенні - ?

А що таке Т витяжки - 23,2 С. Т подачі - 22,2 С. ???

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, RojkFV сказано:

Т пісгя ГТО - 13,2 (може бути хіба що після рекуперації)

Писали таке:

On 25.03.2018 at 11:21, pray сказано:

три гілки загальною довжиною десь 60 м, діаметр 160 і ще плюс 13 м труби, що під самим будинком проходять і заходять в котельню до рекуператора.

Потрібно знати де саме вимірюється температура.

Цілком можливо, що повітря після грунту встигає догріватись під будинком та в котельні. А вже перед рекуператором йде замір температури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Врахуйте, що система працює не постійно. Відсутня складова охолодження грунту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т витяжки - 23,2 С. Т подачі - 22,2 С. це температури після рекуперації. 23,2 заходить В рекуператор З будинку. 22,2 виходь З рекуператору В будинок. Т землі заміряється на вході в будинок (котельню). я теж думаю, що на цю температуру може впливати тепло в котельні. сам щюп термометра вісить в трубі трохи нижче рівня підлоги. Проте ця температура 100% плюсова навіть в самі люті морози, так як ніколи за 2 роки не утворювався конденсат і не збігав з рекуператора, а там передбачені спеціальні патрубки.
і як бонус) зараз на вулиці сонечко. наш дах це металочерепиця. він не утеплений, тому дуже добре прогрівається. утеплене саме перекриття (40 см мін вати і зверху покладена дошка для підлоги). в мене є перемикач з ґрунту на дах. зараз з під даху тягне +35,6, а в будинок після рекуператора заходить +25,7. може бути і більше, якщо вимкнути вентилятор, що тягне повітря з будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т витяжки - 23,2 С. Т подачі - 22,2 С. це температури після рекуперації. 23,2 заходить В рекуператор З будинку. 22,2 виходь З рекуператору В будинок. Т землі заміряється на вході в будинок (котельню). я теж думаю, що на цю температуру може впливати тепло в котельні. сам щюп термометра вісить в трубі трохи нижче рівня підлоги. Проте ця температура 100% плюсова навіть в самі люті морози, так як ніколи за 2 роки не утворювався конденсат і не збігав з рекуператора, а там передбачені спеціальні патрубки.
і як бонус) зараз на вулиці сонечко. наш дах це металочерепиця. він не утеплений, тому дуже добре прогрівається. утеплене саме перекриття (40 см мін вати і зверху покладена дошка для підлоги). в мене є перемикач з ґрунту на дах. зараз з під даху тягне +35,6, а в будинок після рекуператора заходить +25,7. може бути і більше, якщо вимкнути вентилятор, що тягне повітря з будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.04.2018 в 14:37, pray сказал:

23,2 заходить В рекуператор З будинку. 22,2 виходь З рекуператору В будинок.

Тобто Ви втрачаєте 1 градус на рекуператорі. Навіщо???

 

В 04.04.2018 в 14:37, pray сказал:

зараз з під даху тягне +35,6, а в будинок після рекуператора заходить +25,7

Тобто Ви втрачаєте 10 градусів після рекуперації. Навіщо Вам рекуператор??? Ви можете напряму пустити повітря з-під даху до приміщення. Короч тут шось не то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.04.2018 в 22:14, sergkots сказал:

повітря після грунту встигає догріватись під будинком та в котельні

Якщо за рахунок тепла в помешкані гріти грунт до 13 градусів то скоріш за всепотрібно задуматись над утепленням підлоги. Всеодно тут шось не пляше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, RojkFV сказано:

Якщо за рахунок тепла в помешкані гріти грунт до 13 градусів то скоріш за всепотрібно задуматись над утепленням підлоги. Всеодно тут шось не пляше.

 

On 04.04.2018 at 15:37, pray сказано:

сам щюп термометра вісить в трубі трохи нижче рівня підлоги.

 

При чому тут грунт? Потрібно знати яка труба та кріплення щупа, щоб робити висновки.

 

13 хвилин тому, RojkFV сказано:

Тобто Ви втрачаєте 1 градус на рекуператорі. Навіщо???

 

Тобто Ви втрачаєте 10 градусів після рекуперації. Навіщо Вам рекуператор??? Ви можете напряму пустити повітря з-під даху до приміщення. Короч тут шось не то

Перечитайте ще раз опис - там немає втрат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...