Перейти до змісту

Розмальовки по Фрейду?


jack74

Я вважаю це  

26 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

прийди до мене на базар, я тобі покажу дівчинку, яка вже замужем, родила дитинку, а ззовні схожа на 14річне дівча максимум, ще й росту десь метр пьятдесят. Вона періодично з дитиною до чоловіка приходить на роботу

Да немає питань,яж без доколупувань,просто запитую.І все таки, що ще скажуть бордівчани,є? чи немає? я думаю що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, yura-patriot сказал:

Да немає питань,яж без доколупувань,просто запитую.І всетаки що ще скажуть бордівчани,є? чи немає? я думаю що ні.

скільки їй років не знаю, але дівчина дуже гарна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot , я також без докулупувань). Якщо їй 17, але вона вже одружена і має дитину (чи немає) і поруч її чоловік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

скільки їй років не знаю,

Ооо! і я про те.

 

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

але дівчина дуже гарна :)

Пфффф... яснопанятно вродлива,але .............кароч мені пофіг, у неї є батьки і т.д. аби здорові були:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

@yura-patriot , я також без докулупувань). Якщо їй 17, але вона вже одружена і має дитину (чи немає) і поруч її чоловік?

Тоді ващеее нема питань)) як і до того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, bublik007 сказано:

і про піські вони знають, не кажу за всіх, і бачать їх( може я помиляюсь ),не тільки на розмальовках))).

То нащо їм тоді були ті стандартні розмальовки? Клали б свої піськи на папір, обводили по контуру а потім розмальовували б. Так би їм було б набагато веселіше. А в кінці могли б ще й на пам'ять обмінятися портретами своїх причандалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо жінка  у сексі відчуває себе най най най на світі, то і чсоловік для неї буде най най най.

І не валиво,які вони є насправді. Важливо, що вони в цей чвс відчувають гармонію та злиття душ і тіл

Ось про це і ці малюнки.

Адже життя великою мірою є лише уява.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Адже життя великою мірою є лише уява.

Ну вабщето ми в матриці,хто не вкурсі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Maniko сказано:

... Клали б свої піськи на папір, обводили по контуру а потім розмальовували б. ...

:0016: певно, обмінятись, в такому разі, змогли б лише парубки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, jack74 сказал:

:0016: певно, обмінятись, в такому разі, змогли б лише парубки

в тебе ще й уяви нема, як виявляєтся. Намазюкав жіноче лоно фарбою й приклав папір, от тобі й малюнок 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Ну вабщето ми в матриці,хто не вкурсі)

Де знайти Морфея? Хочу вийти з такої матриці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Maniko сказал:

Де знайти Морфея? Хочу вийти з такої матриці)

та нащо той Морфей ? Береш літру горілки, випиваєш, й виходиш з такої матриці й попадаєш в значно кращу, ще *кокса* чи *гєрача* можна, але значно дорожче получится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Юріч сказано:

@yura-patriot , я також без докулупувань). Якщо їй 17, але вона вже одружена і має дитину (чи немає) і поруч її чоловік?

В 17 то вже запізно дітей заводити, зараз жінкою треба встигнути стати до 7-го класу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, case_l сказано:

В 17 то вже запізно дітей заводити, зараз жінкою треба встигнути стати до 7-го класу.

хто Вам вбив таку дурість в голову, надивились американських фільмів з підлітками переростками і дебільними уявленнями про цінності життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, silfida сказано:

хто Вам вбив таку дурість в голову, надивились американських фільмів з підлітками переростками і дебільними уявленнями про цінності життя.

Це ж був сарказм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, silfida сказал:

хто Вам вбив таку дурість в голову, надивились американських фільмів з підлітками переростками і дебільними уявленнями про цінності життя.

я вище писав про домовленість подружок 6 класниць позбутись до школи такого клеймаяк "целка", до речі мова про Рівненську область....про те щоб аж народити мови не було)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Такер сказано:

я вище писав про домовленість подружок 6 класниць позбутись до школи такого клеймаяк "целка", до речі мова про Рівненську область....про те щоб аж народити мови не було)

як то кажуть - краще рано ніж ніколи :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знайомий з Марічкою, бачив її роботи вживу, ще перед запуском проекту. Я прифігів від її щирості, нестандартності, відмінності мислення і оптимізму. Марічка довела що вона митець, причому митець який своїм мистецтвом залишає небайдужість. Вона щиро показує як сприймає секс, сприймає цікаво як на мене. Дуже сороміцьку в традиціоналіському суспільстві тему вона змогла подати унікально по новому, не копіюючи аналогів з тієї ж камасутри чи мистецтва японських гейш. Класно що в Луцьку є такі цікаві персонажі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

А тепер вапрос просто так ,хіба цій дівчинці є 18?

Як би так написати, щоб не образити жіночу гордість )) Коротше, ще значну кількість обертів нашої планетки назад ви могли б не хвилюватись про це, можете бути спокійні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...