Перейти до змісту

Одночасно на 2 sim-ках під одним номером


Рекомендовані повідомлення

Старієм (((. Думаю, знайдуться такі, яких мучають аналогічні моїм, відчуття - появився у моєму житті смартфон. Да, цацка прикольна, корисна, і взагалі... АЛЕ. Він мені незручний у плані габаритів, та й шкода його тягати у кармані штанів чи деінде, бо часто на руках мала дитина. ЧЕСНО - ШКОДА. Впаде - і всьо! Я до того клоню, що хочу повернутись до своєї самої звичайної NOKIA на 2 sim-ки, але потрібна порада, чи технічно можна провернути одне діло.

 

Чи можна виготовити ще 1 sim-ку з таким же номером (оператор VODAFON), аби у колишньому телефоні (самий звичайний, без прибамбасів) я могла користуватись в плані "подзвонить", а в смартфоні - користуватись всіма сервісами (мова йде про інтернет), які є у смартфоні. 

 

Спасібо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зателефонувати до оператора?

колись київстар надавав таку послугу. одна сім для телефону (розмови) інша строго для інтернету.

за водафон (мтс) не чув, не впевнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може бути тільки два різні номери з одним спільним рахунком (правда не знаю чи є таке у водафона)

з одним номером на 2-сімках не прокатить: якщо активується нова сімка, друга з таким же номером автоматично блокується оператором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ТС: використайте переадресацію.

на новий смартфон встановіть нову сім з новим номером, а на старому номері включить переадресацію.

як варіант...

імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, FunTom сказано:

якщо активується нова сімка, друга з таким же номером автоматично блокується оператором

Не зовсім вірно. Старі SIM-картки можна було клонувати. Зараз новіші алгоритми захисту не дають можливості це зробити. В мене в Siemens S55 була клонована SIM-ка Djuice. Працюють дві і навіть три одночасно. Подзвонити можна було з любого апарата, але вхідні дзвінки приходили лише на один. На той, який останній перереєстровувася в мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Basil сказал:

2ТС: використайте переадресацію.

на новий смартфон встановіть нову сім з новим номером, а на старому номері включить переадресацію.

як варіант...

імхо

і що ж це мені дасть? Хочу поповнювати 1 рахунок, але на смартфоні користуватись інтернетом, а з звичайного тільки дзвонити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оператор (як вже тут мені підказали), мені щойно сказав - що сім-ка оригінал автоматично заблокується коли буде виготовлено клон. Ото халепа. Але ж має бути вихід :))). Ану думаєм далі ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така послуга Інтернет Сім пара - на другій картці тільки інтернет коштує приблизно 5 грн в місяць

І є СІМ ПАРА з другої картки можна телефонувати та користуватись інтернетом, але на неї не можна поздвонити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, Laborant said:

Є тільки одна проблемка, ця послуга доступна в Білорусі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, tarasmv сказано:

Є така послуга Інтернет Сім пара - на другій картці тільки інтернет коштує приблизно 5 грн в місяць

І є СІМ ПАРА з другої картки можна телефонувати та користуватись інтернетом, але на неї не можна поздвонити

то в київстарі. і плата там не 5 грн.

в водафона такого немає... імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж колись потрібна була така річ, знайшов два варіанти: перший це зробити з кнопочного  телефону блютус модем для смартфона. На смартфон ставиться спеціальний додаток і за допомогою шамана, танців і бубна якось те діло налаштовується. Скажу чесно, цей варіант в мене не проканав, або танцював погано, або шаман з мене ніякий. Хотів так спарити 301 Нокію і планшет.

Другий варіант купити кнопочну звонилку, яка може бути як блютус гарнітура.  Тобто тут принцип роботи навпаки, сім картка стоїть на смартфоні, а дзвінки він посилає на кнопочну звонилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, kovalcuchka87 сказано:

появився у моєму житті смартфон. Да, цацка прикольна, корисна, і взагалі... АЛЕ. Він мені незручний у плані габаритів, та й шкода його тягати у кармані штанів чи деінде, бо часто на руках мала дитина. ЧЕСНО - ШКОДА. Впаде - і всьо!

 

Для цього потрібно наклеїти захисне скло і "одягнути" його у чохол. Це зменшить ризик бути розтрощеним.

Ношу у сумці наплічній, часом у штанах.

Так от для того, щоб він упав і не всьо, то є купа прибамбасів.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Zheny@ сказал:

появився у моєму житті смартфон. Да, цацка прикольна, корисна, і взагалі... АЛЕ. Він мені незручний у плані габаритів, та й шкода його тягати у кармані штанів чи деінде, бо часто на руках мала дитина. ЧЕСНО - ШКОДА. Впаде - і всьо!

Це ви так перший тиждень-два будете на нього дмухати))) потім привикнеться до габаритів, буде він і в штанах і скрізь:) а от захисне скло і бампер треба обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@kovalcuchka87 так як хочеш ти, не буде. Неможливо. 

Всі інші варіанти - це збочення і за гроші (оператору абонплату)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, технічно це можливо, але практично реалізувати не вдасться ((
IMSI можна спокійно вичитати, а от де взяти Ki? До COMP128v2 це була справа кількох годин. На той час, коли я цікавився даним питанням не було можливостей взломати новіші SIM-ки.  Можливо за ці роки щось змінилося.

На даний час лишається добра воля операторів стільникового зв'язку. Вони мають можливість це зробити, але навряд чи зацікавлені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мен така послуга підключена на Київстарі телефонувати виходити в інет можна з обох сімок а приймати на якусь одну її можна вибирати за допомогою запроса типи *107*1# перша сімка або *107*2# сімка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Саня ні технічно, ні практично, для чого ці фантазії!

І якщо б ти цим дійсно цікавився, то б знав, що навіть склоновані сімки не працювали одночасно, не було "паралельних" телефонів. Працювала лише остання зареєстрована мережею. Тобто та, з якої востаннє ти подзвонив. І дзвінок вхідний далі йшов би лише на неї.

В нашому випадку це б постійно працювала та, з якої сидиш в неті.

Для того, щоб працювали дві, вони повинні бути РІЗНІ, а не клони. Щоб оператор (обладнання, залізяччя базових станцій) обслуговував їх кожну індивідуально, незалежно одна від другої. А це різні лінії обслуговування. Який сенс оператору задарма робити тобі такий подарунок? "Лінії" то займати ти будеш ДВІ 

 

Тут нема чого видумувати, а користуватись смартфоном, та й все. 

А якщо є вже таке бажання мати два, то купити іншу сімку та й все. Буде два номера.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачив, але ж ти нашось знову написав... То яким чином це стосується цієї теми, що ти повторюєш свій пост іншими словами??? НЕ ПРАЦЮЮТЬ КЛОНОВАНІ СІМКИ ОДНОЧАСНО!!! Працює лише одна, остання зареєстрована в мережі. А ТС-ру потрібно щоб реально працювало ДВІ сімки паралельно одночасно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував на трьох телефонах одночасно. В мережі всі три. Подзвонити можна з будь-якого. Вхідні дзвінки приходять на той, який останнім здійснював зв'язок з БС. На той час смартфонів не було. Не перевіряв роботу інтернету.

В Києвстара є послуга "СІМ-пара", номер один, рахунок один, сімки різні, працюють одночасно.

Vodafone.de пропонує Vodafone TwinCard та Vodafone TriCard. В Україні поки нічого такого не пропонують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що ти в танку

21 годин тому, Саня сказано:

Пробував на трьох телефонах одночасно. В мережі всі три. Подзвонити можна з будь-якого. Вхідні дзвінки приходять на той, який останнім здійснював зв'язок з БС. 

Ще раз повторюю: в мережі працює ЛИШЕ ОДИН!!! Те, що в тебе на всіх трьох телефонах показувала "антенка", це абсолютно не означало, що працює сімка! Сімка працювала лише ОДНА! Обладнання оператора фіксує пару "сімка+телефон1", котрі зареєструвались в мережі (виконав дзвінок), а інші пари "сімкаКлон+телефон2" ігноруються. Як тільки ти робиш дзвінок з іншої пари, обладнання оператора "забуває" першу пару і вже працює з цією.

 

Сімки-клони просто були для зручності, щоб не переставляти сімку-оригінал. Наприклад, в машині встановлений був комплект "вільні руки", і туди вставляли клона. 

Не вводь людей в оману, якщо ти сам не зрозумів принципу роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ггг))) Хлопці, не сваріться! Всім дуже вдячна за активну участь в обговоренні мого питання! Висновок зробила наступний — потрібно бути сучасною та вчитись на повну юзати гаджети :-)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, поставив тобі +1. Навіщо ті мінуси? Про основи роботи стільникових мереж можемо десь окремо поспілкуватися.

ТС зробила для себе висновки і це головне :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я переставив картку з телефона в планшет і зареєстрував Вайбер. Потім переставив картку назад в телефон. Але і без картки мені дзвонять на Вайбер на планшет . Тільки не має відеодзвінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...