Перейти до змісту

Хто прошиє xiaomi redmi 3 pro


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Не лінуйтесь, зайдіть на http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=729572, там все є , головне щоб руки прямі були, бо всяке буває :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошив на 8.Прошивка-бомба,телефон змінився дуже,айфони відпочивають)))Немає непотрібного китайського мотлоху,працює швидше.А найголовніше-гарна українська мова не тільки в меню і в настройках,а і в програмах типу компас,сканер,погода і т.д.Рекомендую!Прошивка 8.0.2.0
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, soccer сказано:

Прошив на 8.Прошивка-бомба,телефон змінився дуже,айфони відпочивають)))Немає непотрібного китайського мотлоху,працює швидше.А найголовніше-гарна українська мова не тільки в меню і в настройках,а і в програмах типу компас,сканер,погода і т.д.Рекомендую!Прошивка 8.0.2.0
 

Хто і де шив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@TreNeR , мені прошиєш? В мене ще якась в'єтнамська прошивка стоїть, вище я постив скрін... Що по часу і грошах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, TreNeR сказано:

Шив я.

А от і майстер.Дякую,телефон не впізнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки, можливо хтось вкурсі. В мене телефон в режимі очікування сьогодні почав швидко розряджатися. Якась фігня їсть заряд. Хто що скаже? Ось скріни

 

 

Screenshot_2016-09-10-17-18-56_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-09-10-17-19-07_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-09-10-17-19-34_com.miui.securitycenter.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не дає заснути. Я для відлову користувався Battery MIX. Постав на пару днів, побачиш що жере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нове питання по Xiaomi-після прошивки телефона не бачить ноутбук.драйверів знайти не можу,ті що знайшов,нічого не дали.у когось із "свіжопрошитих"щось подібне є?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.09.2016 at 15:00, Nazarqa сказал:

Хірасє :) 150 гриваків за 5 хвилин роботи, і 5 хвилин читання форуму 4pda. От лінтя

тобі хто не дає заробити репутацію толкової надійної людини й заробляти тих самих 150 гриваків за 5 хвилин роботи ? Це по перше, а по друге, люди платять 150 гривень не за 5 хвилин роботи, а за те, що людина буде знати, що робити, якщо при перепрошивці щось піде не так й телефон не перетворится на *кірпіч*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nazarqa сказал:

 навіщо купувати телефон, якому ти не зможеш дати ради ?

 

 

Ппц логіка. То давай машини не будем купувати, бо сам не починеш в разі поломки чи аварії...штани не по розміру, бо сам не вшиєш...телевізори, годинники, тощо, бо якщо щось згорить, плата чи якась шестирьонка зламається, то чьо, заліз в Інтернет, найшов інструкції і сам починив...

  Можливо хай кожен краще займається своїм ділом, тим, яке вміє робити краще за інших? Наприклад мені, щоб розібратися в тому смартфоні, перелопатити форуми - потрібно цілий день потратити і то не факт, що я досягну успіху в тому ділі. Я за той день на роботі зароблю мінімум 500 гривень. То може краще дати спеціалісту 150 гривень і спати спокійно? Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Nazarqa сказал:

звідси виникає питання, навіщо купувати телефон, якому ти не зможеш дати ради ?

1973.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Nazarqa сказано:

І звідси виникає питання, навіщо купувати телефон, якому ти не зможеш дати ради ?

В мене брат (айтішнік досить серйозного рівня) за тиждень написав прошивку під бортовий компьютер до своєї тачки. Не "прошив", а саме "написав". Але під капот - не залазить. Все - на сервісі. Він, напевно дурачок якийсь - не може за інструкціями дизель налаштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

В мене брат (айтішнік досить серйозного рівня) за тиждень написав прошивку під бортовий компьютер до своєї тачки. Не "прошив", а саме "написав". Але під капот - не залазить. Все - на сервісі. Він, напевно дурачок якийсь - не може за інструкціями дизель налаштувати.

:0016:Брат знає, що ти тут про нього пишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

В мене брат (айтішнік досить серйозного рівня) за тиждень написав прошивку під бортовий компьютер до своєї тачки. Не "прошив", а саме "написав". Але під капот - не залазить. Все - на сервісі. Він, напевно дурачок якийсь - не може за інструкціями дизель налаштувати.

Ну якщо ти серйозно то твого брата можна зрівняти з топовим хакером, оскільки отак от написати прошивкушику на те чого небачиш то да, 

ну або так і скажи злив те що було і допіляв напільніком як більшість із нас, правда деякі тут як бачим навіть незнають шо таке рашпіль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, Voronin10 said:

Ну якщо ти серйозно то твого брата можна зрівняти з топовим хакером, оскільки отак от написати прошивкушику на те чого небачиш то да

Це ж треба ще й "дрова" до того заліза написати... Дійсно, "айтішнік досить серйозного рівня".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, SunSeth сказано:

Це ж треба ще й "дрова" до того заліза написати... Дійсно, "айтішнік досить серйозного рівня".

Щоб писати дрова треба знати специфікацію всього заліза, чи вона є у відкритому доступі також питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Qualcomm це проц, а xiaomi, це бренд. НЕ плутай. Останні лочать рекавері і допобачення. А якшо вистачило розуму підтягувати по повітрю апдейт... ну кароч. Тут ти не правий.

 

Створити прошивку, якщо ти в тому "купаєшся" - це діло натхнення. Молодець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, vetalforever said:

 

Qualcomm це проц

 

А Самсунг це телевізор.

 

12 minutes ago, vetalforever said:

Створити прошивку, якщо ти в тому "купаєшся" - це діло натхнення.

Створити і написати це різні речі. "НЕ плутай".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...