Перейти до змісту

Про блокування "активістами" Управління ПП


difoto

Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, Sh_Ok сказано:

@Savage ви й рецептів читати не хочете. Допоможу:

1. Починайте з себе

2. Поважайте закон

3. Платіть податки

4. Поважайте суспільство

5. Будьте свідомим

Де тут демагогія і лицемірство?

 

Ніхрена цей рецепт не допоможе. Цю мантру придумали злочинці при владі,  щоб ви:

1. Не боролись за власні права. 

2. Не чіпали владу. 

3. Не контролювали витрати податків. 

4. Мовчали про злочини. 

5. Були слухняними. 

Де тут демократія? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Бути свідомим якраз означає контролювати владу. І обирати її свідомо. І брати на себе відповідальність. Боротись за свої права не означає вимагати до себе особливого ставлення. 

За свої права боротись потрібно на виборах. І тирити своїх обранців, а не шукати крайніх.

Про свідомість:

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контролювати владу, вимагати від народних обранців виконання програм і обіцянок - це демократія. А порушувати закон це злочин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попалось цікаве відео про "як в нормальних ТАМ"

Как штрафуют в Америке за нарушение  
Hide  
До речі, там (тут і тут) є ще декілька цікавих сюжетів про роботу поліцейських в Штатах
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 06.09.2016 at 11:10, jack74 сказал:

попалось цікаве відео про "як в нормальних ТАМ"

Как штрафуют в Америке за нарушение
До речі, там (тут і тут) є ще декілька цікавих сюжетів про роботу поліцейських в Штатах

й не мішає, що камера *в одну сторону* дивится, правда ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абалдєть :) то то ти МЕНІ про камери закидаєш?!? Це ТИ тут доказував, що всі порушення повинні мати доказ на камері!

А в Штатах, якраз, є презумпція правоти поліцейського, про яку я й казав. А камера в них швидше для їхньої перестраховки, ніж для доказів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, jack74 сказал:

Абалдєть :) то то ти МЕНІ про камери закидаєш?!? Це ТИ тут доказував, що всі порушення повинні мати доказ на камері!

А в Штатах, якраз, є презумпція правоти поліцейського, про яку я й казав. А камера в них швидше для їхньої перестраховки, ніж для доказів.

тобто поліцейський в відео не казав, що візьме відеофайл в суд, як доказ правопорушення ? І не казав, що вони ОБОВЬЯЗКОВО фіксують всі правопорушення на відеокамеру ? Впевнений ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Він виписав постанову по своєму міркуванню, і сказав, що якщо потрібно буде, то відеозапис надасться в суд :) Трішки інакше, не правда ;) 

В відео абсолютно не звучало, що наявність відеодоказу є обов'язковою. Він побачив порушення - він виписав штраф (якщо САМ порахував це потрібним)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Абалдєть :) то то ти МЕНІ про камери закидаєш?!? Це ТИ тут доказував, що всі порушення повинні мати доказ на камері!

А в Штатах, якраз, є презумпція правоти поліцейського, про яку я й казав. А камера в них швидше для їхньої перестраховки, ніж для доказів.

Відео подивись і послухай що каже поліцейський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, jack74 сказал:

:) Він виписав постанову по своєму міркуванню, і сказав, що якщо потрібно буде, то відеозапис надасться в суд :) Трішки інакше, не правда ;) 

В відео абсолютно не звучало, що наявність відеодоказу є обов'язковою. Він побачив порушення - він виписав штраф (якщо САМ порахував це потрібним)

а чому він його надасть ? Тому, що він ОБОВЬЯЗКОВО його записує при кожному правопорушенні, тому що в разі виникнення спірної ситуації він ОБОВЬЯЗКОВО надасть відеозапис в суд. Якщо справа в суді не розглядаєтся, то й відеодоказ нема кому предьявляти. Він НЕ МОЖЕ не писати на відео правопорушення, бо якщо він відео не запише, то в суді йому буде срака полюбому. Він без відео НЕ ЗМОЖЕ довести провину правопорушника в суді. Жесть, як можна дивитись одне й те ж саме відео й робити такі далекі від реальності висновки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots я виклав і ти мені ж радиш подивитись і послухати? :)

Може процитуєш його слова? Дослівно. І без виривання з контексту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...