Перейти до змісту

Про блокування "активістами" Управління ПП


difoto

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, jack74 сказал:

камера буде дивитись (а зараз нагрудна дивиться) кудись в одному напрямку, а поліцай на службі нам потрібен для того, щоб бачити все і на всі сторони, а не лиш те, що бачить його камера.

 

А хіба в поліцейського очі бачать на всі сторони одночасно? Його очі бачать рівно стільки, куди повернута його голова. Хай носять на службі фуражку, в яку вмонтують мікрокамеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
On 25.08.2016 at 3:09 PM, difoto said:

А тепер "активісти" виклали "компрометуюче" відео. Про те, що монтували його аж три доби, помовчимо.

 

Ще дві серії виклали:

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірити в "нову" чудо-поліцію можна допоки не зтикнувся з нею

Товаришу на суд принесли відео гарно обрізане, суддя розбиратися не став... кругова порука працює як швейцарський годинник

Знаючи ту ситуацію, я вже не дивуюся ніяким статтям на цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процитую коментар, з яким на 100% погоджуюсь: "Нешановні панове "активісти", цікаво яка буде ваша позиція, коли такий самий "активіст", для якого правила неписані і нечитані перетворить вашу автівку на купу брухту, або скалічить дитину/дружину/маму? Щодо доказів: коли застанете дружину з коханцем - не забудьте все зафільмувати - бо ж те що бачать ваші очі не доказ, а у дружини презумпція невинуватості, або коли вас буде бити п"яна гопота - швиденько діставайте відеокамеру, бо ж інакше не доведете що це вас били а не навпаки."

Інспектор виконує свою роботу, виявивши порушення - вчиняє те, що передбачено його посадовими обов"язками та законом - виносить постанову. Вважаєте що це неправомірно - звертайтесь до суду. А ця "акція" - тупий тролінг. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще цитатка, від Семена Альтова: " Езжайте! Да, когда свернете налево, ну вы-то направо, там проезд запрещен, обрыв. Но вам туда можно". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Sh_Ok сказал:

Інспектор виконує свою роботу, виявивши порушення - вчиняє те, що передбачено його посадовими обов"язками та законом - виносить постанову.

З цим можна було б погодитися, якби копи були роботами, а не звичайними людьми з своєю субєктивною думкою. До того ж копи по ідеї мають намагатися попереджувати правопорушення, а не реалізовувати свої комплекси, можливістю безкарно штрафувати всіх направо і наліво (наприклад, в цій ситуації з рухом в лівій смузі можна було б обійтися звичайним усним попередженням, так як порушення, по суті, дрібязкове).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однокласник моєї дитини вчинивши таке саме "дріб"язкове порушення" збив насмерть 4-річну дитину. Він теж всього лиш виїхав на ліву смугу, об"їзджаючи "перешкоду".  В результаті - загублене життя дитини, непоправна втрата для батьків і понівечена доля молодого хлопця, який замість того щоб навчатись у ВУЗі, створювати родину - відбуває покарання.

Не буває дріб"язкових порушень. Водій, сідаючи за кермо повинен усвідомлювати відповідальність яку бере на себе. Техніка це благо, але в руках таких самовпевнених осіб стає знаряддям вбивства. 

Комплекси свої реалізовують якраз ці тролі. Якщо людина переконана в своїй правоті - доводити її потрібно в законний спосіб. Що і намагався донести інспектор відділу моніторингу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Sh_Ok сказал:

Однокласник моєї дитини вчинивши таке саме "дріб"язкове порушення" збив насмерть 4-річну дитину. Він теж всього лиш виїхав на ліву смугу, об"їзджаючи "перешкоду".

А в тебе не виникло питання - що робила дитина посеред дороги з декількома смугами для руху? Можливо, тут винуваті батьки дитини, що дозволяють їй самій без нагляду ходити по дорозі, а не водій, що їхав в лівій смузі? До речі - це яскравий приклад, коли бачиш те, що хочеш бачити, а не те, що відбулося насправді. Що ще раз підтверджує: трактування однієї і тієї є ситуації може бути різною. Тому причиною випису постанови має бути саме обєктивний доказ (відеофіксація), а не субєктивна думка людини (копа).

 

Більше того - як думаєш, що небезпечніше: машина, що їде в лівій смузі чи машина, яка втратила керування, бо в неї вистрелило колесо через яму в правій смузі?

 

24 минуты назад, Sh_Ok сказал:

Якщо людина переконана в своїй правоті - доводити її потрібно в законний спосіб

Ага, інспектор понавиписує на тебе постанов, а ти бігай, витрачай свій час і гроші і доводь, що ти не "окунь". ОК, я б з цим погодився, якби за неправильно виписану постанову мєнта б звільняли з поліціїї. Іншими словами, щоб в копа теж була якась матеріальна відповідальність за свої неправильні дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше ми на ти не переходили, я напевно набагато старша за вас.

По-друге. Батьки звісно винуваті, але це не поверне ні життя дитині, ні волі хлопцеві. У вас напевно нема дітей, то ви не знаєте, що деколи вони рухаються блискавично і за руку їх не втримаєш. Неякісне дорожнє покриття - це ж не вина поліції, правда? чому не блокують служби, які мають займатись ремонтом доріг? Варто знизити швидкість і колесо не вистрелить, чи не так?

Щодо другої тези - це було б доречно, якби - цитую вас же: "якби копи судді були роботами, а не звичайними людьми з своєю субєктивною думкою". Думаю не секрет, що судді дуже часто приймають суб"єктивні рішення на користь порушників, а потім у них виявляють такі статки, які за сім життів за суддівську зарплату не заробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передивився відео й думав, що воно мені нагадує, згадав, Карамбу. Ніби й є правильні й слушні слова та думки, але загорнуто в нелицеприємну обгортку, що має на меті не звести конфлікт нанівець, а навпаки ще більше його розпалює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

передивився відео й думав, що воно мені нагадує, згадав, Карамбу. Ніби й є правильні й слушні слова та думки, але загорнуто в нелицеприємну обгортку, що має на меті не звести конфлікт нанівець, а навпаки ще більше його розпалює

Отже карамба успішно виконує покладену на нього функцію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Sh_Ok сказано:

По-друге. Батьки звісно винуваті, але це не поверне ні життя дитині, ні волі хлопцеві. У вас напевно нема дітей, то ви не знаєте, що деколи вони рухаються блискавично і за руку їх не втримаєш. Неякісне дорожнє покриття - це ж не вина поліції, правда? чому не блокують служби, які мають займатись ремонтом доріг? Варто знизити швидкість і колесо не вистрелить, чи не так?

Ви водій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Sh_Ok сказал:

що деколи вони рухаються блискавично і за руку їх не втримаєш.

З таким успіхом дитина могла бігати по дорозі і в правій смузі, і її збив би водій, що рухався в правій смузі. Що тоді - взагалі не їздити по дорозі? Так що це не аргумент.

 

41 минуту назад, Sh_Ok сказал:

Неякісне дорожнє покриття - це ж не вина поліції, правда?

А ніхто і не говорить, що це вина поліції. Але наражати себе на небезпеку і попадати постійно на диски/підвіску - теж неправильно. Ще раз повторюсь: їзда в лівій смузі не несе ніякої загрози, інакше всі дороги були б односмугові. Нормальний мєнт це прекрасно зрозуміє і просто винесе усне попередження, а закомплексований клоун в пагонах відразу полізе писати постанову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Sh_Ok сказал:

Думаю не секрет, що судді дуже часто приймають суб"єктивні рішення на користь порушників, а потім у них виявляють такі статки, які за сім життів за суддівську зарплату не заробиш.

А чому ви тоді не посилаєте копів блокувати орган, що контролює суддів. Он вище ви так браво посилали водіїв до Автодору. Що за подвійні стандарти? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба просто навчитись визнавати свої помилки і відповідати за них. і дай вам бог ніколи не постраждати від "дріб"язкових" порушень.

я не водій, але як пішохід і велосипедист неодноразово відчувала на собі "повагу" автомобілістів. це теж дрібниці - забруднений одяг, подряпані лікті, пробите колесо, недопалки викинуті з вікна авто, перегороджені тротуари, паркування вздовж дороги... це все дрібниці. але неправильно припаркована вантажівка, до прикладу, нещодавно забрала життя 9 людей. заблоковані тротуари заставляють мам з візочками та неповносправних візочників виїзджати на проїзджу частину... але ж це дрібниці. а "закомплексовані клоуни" за це навіть постанову виписати не можуть, бо біля таких порушників треба півжиття провести, і ще спробуй довести чия це автівка і хто був за кермом. не поспішайте засуджувати тих, хто намагається хоч трішки оздоровити суспільство.  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Savage сказано:

А чому ви тоді не посилаєте копів блокувати орган, що контролює суддів. Он вище ви так браво посилали водіїв до Автодору. Що за подвійні стандарти? 

Копи на це не мають права. Вони можуть лише оскаржувати рішення судів першої інстанції. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 А що, рух у лівій смузі при вільній правій, заборонений? Нехай чітко прописують ПДР, і тоді чітко карають за порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

п.11.5. На дорогах, які мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, коли це не суперечить правилам зупинки (стоянки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Sh_Ok сказал:

треба просто навчитись визнавати свої помилки і відповідати за них. і дай вам бог ніколи не постраждати від "дріб"язкових" порушень.

я не водій, але як пішохід і велосипедист неодноразово відчувала на собі "повагу" автомобілістів. це теж дрібниці - забруднений одяг, подряпані лікті, пробите колесо, недопалки викинуті з вікна авто, перегороджені тротуари, паркування вздовж дороги... це все дрібниці. але неправильно припаркована вантажівка, до прикладу, нещодавно забрала життя 9 людей. заблоковані тротуари заставляють мам з візочками та неповносправних візочників виїзджати на проїзджу частину... але ж це дрібниці. а "закомплексовані клоуни" за це навіть постанову виписати не можуть, бо біля таких порушників треба півжиття провести, і ще спробуй довести чия це автівка і хто був за кермом. 

Я теж не люблю "водятлів", які ставлять машину, що не пройти, не проїхати. Але при чому тут це? Ми говоримо про їзду в лівій смузі руху і в чому полягає її небезпечність. Поки що від вас я не почув жодного аргументу. Зате аргументів, чому не бажано їздити в правій смузі - вдосталь.

 

58 минут назад, Sh_Ok сказал:

не поспішайте засуджувати тих, хто намагається хоч трішки оздоровити суспільство.  

От якраз така поведінка копа - це не "оздоровлення суспільства", а настроювання людей проти себе. Більше того, випадки, коли коп торгував наркотою, чи так "оздоровлював суспільство", що забив до смерті людину, показують, що поліцаям ще ранувато корчити з себе ідеальних представників цього ж суспільства. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Savage сказано:

Я теж не люблю "водятлів", які ставлять машину, що не пройти, не проїхати. Але при чому тут це? Ми говоримо про їзду в лівій смузі руху і в чому полягає її небезпечність. Поки що від вас я не почув жодного аргументу. Зате аргументів, чому не бажано їздити в правій смузі - вдосталь.

 

От якраз така поведінка копа - це не "оздоровлення суспільства", а настроювання людей проти себе. Більше того, випадки, коли коп торгував наркотою, чи так "оздоровлював суспільство", що забив до смерті людину, показують, що поліцаям ще ранувато корчити з себе ідеальних представників цього ж суспільства. 

 

 

 

ми говоримо про "активістів" тролів, які блокують державну установу, замість того щоб діяти у встановленому законом порядку, які принижують честь і гідність поліцейських при виконанні службових обовязків, які поширюють в суспільстві настрої вседозволеності і беззаконня. 

чим поведінка цього конкретного копа настроює людей проти себе? хіба що тих, які вчиняють порушення. коли вчителька двійку ставить - учень її теж не доброю не назве. 

коп, який порушує закон повинен бути покараний, як і будь-який інший громадянин, але не той який вимагає виконання закону навіть якщо це комусь не подобається.

а "водятли", які ставлять машину, що не пройти, не проїхати - до того, що вони ж теж не бачать у своїх діях порушень і будуть доводити що вони нічого не порушують і їх навіть поряд з машиною не було.

просто для загального розвитку перегляньте кілька випусків "Нічної варти" а потім поцікавтесь статистикою оскарження протоколів до суду та прийнятих судом рішень.

поцікавтесь графіком роботи луцьких патрульних поліцейських, їх біографією.

поцікавтесь скільки ментів поновились на роботі за рішенням суду - це щодо закиду про забиту до смерті людину та торгівлі наркотою.

я взагалі дивуюсь що в цих хлопців ще не опустились руки і вони ще мають бажання щось змінити. ідеальних людей немає, і в копа, який 500 раз відповідає на те ж саме питання тій самій людині теж можуть проявитись емоції, тим більше після 12 годин чергування. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Соромітник сказано:

Товаришу на суд принесли відео гарно обрізане, суддя розбиратися не став...

Що за відео? З чого? Яким чином обрізане? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Sh_Ok сказал:

чим поведінка цього конкретного копа настроює людей проти себе? хіба що тих, які вчиняють порушення. 

Ще раз повторюю - коп може винести усне попередження, а може виписати штраф, керуючись при цьому важкістю правопорушення і обставинами, що спричинили це правопорушення. В даному випадку, навіть ви не змогли навести жодного аргументу, чому їзду в лівій смузі слід вважати порушенням, що несе небезпеку. Відповідно, важкість правопорушення - мінімальна.

 

Далі, "обставини". Обставини, що змушують водіїв їздити лівою смугою - поганий стан правої смуги, що тягне за собою підвищений ризик спричинення аварії чи додаткових витрат водія на ремонт авто. Тобто тут теж без запитань.

 

Враховуючи це все, нормальний мєнт навіть би не зупинив авто. А якщо б і зупинив, то максимум, щоб  попередити, що так робити все ж таки не треба. Але наш правильний коп-"святоша" вирішив продемонструвати, що він же ж крутий пацан, в нього є "повноваження", і вирішив відразу накатати постанову на штраф. Відповідно підставив поліцію, як орган, та й сам отримав купу негативних відгуків в свій бік.

 

Мали б ми ідеальні дороги; ідеальну розмітку; нормальні парковки; знаки, що не суперечать один одному; чітко написані пункти ПДР; актуальні правила; досвідчених і неупереджених копів - от тоді і можна було б вимагати ідеального дотримання законів. А оскільки нам ще до такого далеко, то треба шукати компроміс, а не корчити з себе "перців в пагонах".

 

P.S. Додам, що мова йде не про всіх мєнтів. Більшість з них нормальні, але от декілька таких занадто "правильних" клоунів кидають тінь на все управління Поліціїї.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sh_Ok сказано:

 

п.11.5. На дорогах, які мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, коли це не суперечить правилам зупинки (стоянки).

Візьмемо дорогу Луцьк - Рівне, її погані ділянки де фури розбили праву полосу. По правилах я (В1) мушу зайняти праву смугу - рухатись дозволених 90 км/год вже відповідно не можу і мене відповідновипереджають (В2). Після обгону він змушений відповідно до п. 11.5 зайняти праву смугу а оскільки вона розбита то теж скидає швидкість. Тепер моя (В1) смуга зайнята і я відповідно можу перестроїтись на ліву смугу та випередити В2, після чого все має йти по колу відповідно до п.11.5.

Так? Чи можливо є у правилах пункт, що вирішує таку ......... ситуацію?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Savage сказано:

Ще раз повторюю - коп може винести усне попередження, а може виписати штраф, керуючись при цьому важкістю правопорушення і обставинами, що спричинили це правопорушення. В даному випадку, навіть ви не змогли навести жодного аргументу, чому їзду в лівій смузі слід вважати порушенням, що несе небезпеку. Відповідно, важкість правопорушення - мінімальна.

 

Далі, "обставини". Обставини, що змушують водіїв їздити лівою смугою - поганий стан правої смуги, що тягне за собою підвищений ризик спричинення аварії чи додаткових витрат водія на ремонт авто. Тобто тут теж без запитань.

 

Враховуючи це все, нормальний мєнт навіть би не зупинив авто. А якщо б і зупинив, то максимум, щоб  попередити, що так робити все ж таки не треба. Але наш правильний коп-"святоша" вирішив продемонструвати, що він же ж крутий пацан, в нього є "повноваження", і вирішив відразу накатати постанову на штраф. Відповідно підставив поліцію, як орган, та й сам отримав купу негативних відгуків в свій бік.

 

Мали б ми ідеальні дороги; ідеальну розмітку; нормальні парковки; знаки, що не суперечать один одному; чітко написані пункти ПДР; актуальні правила; досвідчених і неупереджених копів - от тоді і можна було б вимагати ідеального дотримання законів. А оскільки нам ще до такого далеко, то треба шукати компроміс, а не корчити з себе "перців в пагонах".

 

P.S. Додам, що мова йде не про всіх мєнтів. Більшість з них нормальні, але от декілька таких занадто "правильних" клоунів кидають тінь на все управління Поліціїї.

 

 

"В даному випадку, навіть ви не змогли навести жодного аргументу" - дуже багато для мене честі.  Я не коп і не суддя. Я лише наполягаю що подібні акції є неправомірні і недопустимі. Оскаржувати постанову потрібно в суді. В установленому законом порядку. А не ображати людей при виконанні посадових обв"язків, які не можуть відповісти адекватно. І не блокувати роботу державної установи. А ті, кого ви називаєте "клоунами" захищали вас від зовнішьої агресії і захищають зараз ваш спокій. І якби правильні "клоуни" не йшли з дерев"яними щитами на барикади, якби ці правильні "клоуни" не пішли в перших рядах, практично голіруч, боронити державу - не знаю кому б зараз доводили свою правоту ці горе-"активісти". Мабуть нікому, заплатили б нишечком в кишеню даішнику і поїхали з миром. або отримали б духопеликів в кращих традиціях ментів. 

Думаю мені все одно не вдасться вас переконати. Повторюсь - дай бог щоб життя вас не переконувало в тому, що правила написані кров"ю. І з досвіду вам скажу - людина, яка безкарно вчинила правопорушення обов"язково зробить це знову. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...