Перейти до змісту

Свято колісниць знову в Луцьку


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Запрошуємо на свято,яке стало одним з найулюбленіших у багатьох країнах світу- РАТХА-ЯТРА,свято колісниць.

 20 серпня 19.30. проспект Волі.

-K3sRI4wOcI.jpg

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

Людина створює тему щоб проанонсувати якесь дійство чи щоб збільшити кількість відвідувачів Гугла? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо колісницю протягнути за канати хоча б метр,то це робить серце і розум чистішими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

одним з найулюбленіших у багатьох країнах світу

Читаю таке і одразу згадую чувака з "Траса 60"  

CWvZuYMM_400x400.jpeg

Hide  

 

 

Це щось типу як сповідь в християн, чи не настрільки масштабно? Так, чуть-чуть совість відчистити?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даааа... Таки да, СВЯТО! На славу! Тепер "РАТХА-ЯТРА" - улюблене свято і українців!

 

До речі, я прочитав "свято колісницЬ", слово "колісниць" - множина, я ж побачив лише одну (і ту мусили "спустити", бо під дротами не пролазила), де остальні?

 

Повторю запитання - ШО ЦЕ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впізнав себе на відео :). Запам'яталась різниця між танцюючими і людьми, які зібрались навколо колісниці з втомленими, дехто навіть злими обличчями. Шкода..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, jack74 сказано:

Даааа... Таки да, СВЯТО! На славу! Тепер "РАТХА-ЯТРА" - улюблене свято і українців!

 

Чекаємо на " Курбан- Байрам"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що темка така толерантна і не викликає якихось обурених постів, далеко не виправдовує того всього маразму. Я не можу впливати на юрбу людей, яка масово вирішила чокнутись, співає і танцює щось незрозуміле. Я зі своїм баченням сьогодення, розумінням сучасних процесів, технологій - камяне століття, але ці молоді люди вирішили просто стати метеликами, хробачками. Я на таке не готовий, мені це нафіг не потрібно. Якщо це однорозове фрік шоу, то нехай. Але якщо це все сюди прийшло всерйоз і надовго, то просто рятуйте свої сім'ї, своїх близьких. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода,  що не потрапили на свято)  ці хлопці та дівчата завжди піднімають настрій (в хорошому сенсі) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, CosmoPilot сказано:

Впізнав себе на відео :)

як моя мала каже, шутка на 300 рублєй. Ні, на відео мене не було. Ту гравіцапу я бачив трішки раніше, коли її готували.

До блаженних я ставлюсь з жалем, але доти, доки вони не починають нав'язуватись. ЩО це за дійство було, я так і не зрозумів. Я не маю на увазі "РАТХА-ЯТРА" взагалі, а саме те, що було тут в нас, в Луцьку... Якась сєкта зомбованих... принаймні в мене таке враження склалось... А ЩО вони хтіли нам показати, ЩО вони хтіли нам сказати, чи ЩО вони взагалі цим хтіли - я так і не вкурив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

я так і не вкурив

то мо ти просто курив не ті папіроси? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно :) Ну, не вгощали ;) 

Глянув в неті, так вони ту гравіцапу аж з Дніпра приперли!

Пару відео з ютуба 

Показати прихований контент  

 

 

Hide  
коли я це бачу, згадується тантричне весілля Персика, Вишні і Покахонтас з "Чотирьох весіль" :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальним можна вважати те, що дозволяє найбільшій кількості людської спільноти прожити максимально комфортно і довго в межах певної території. Протилежне можна з великою імовірністю вважати ненормальним.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чому циган не видно ? Бо на індійські фільми, колись, в кінотеатри, вони регулярно совались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ти Рома трохи заганяєшся, мультикультурність не є погано, головне щоб була межа й морально етичні норми різних культур не конфліктували, тобто святкувати *свої* свята ніхто не забороняє, а от ходити в паранджі, як в мусульманських країнах чи приміром без трусів, як в якійсь там Папуа Новій Гвінеї - то це вже є *наїзд* на культурні цінності корінного населення. Якось так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді кожна релігія деструктивна. Вона ламає людину і намагається поламати максимальну частину соціуму. Кожна релігія концентрує увагу адепта на смерті, як речі неминучій і в тій чи іншій мірі обіцяє йому няшки після неї, віддаючи їй певні няшки вже за життя. "Мивсєумрьом" кажуть проповідники. а дальше вчать нас як прикрасити життя після смерті. Хтось обіцяє перетворення в метелика, пташку чи навіть нову людину, хтось райські сади чи лякає пеклом, комусь дістануться 49 наложниць, комусь темрява і пустота. Штука серойозна бо це все очевидно на вічно. На щастя спрацьовує захисна властивість мозгу. Мозок хоче жити вже і зараз, а після смерті все мало зрозуміле. Тому тільки вкрай просунуті секти можуть зафігашити психіку так, що людина вже стає мертвою - зомбі і перебуває всім своїм єством в загробному світі. Фактично ці секти крадуть життя отих людей, повністю викривляючи їх світогляд, ламаючи ціннісні орієнтири, вводячи в стан штучної шизофренії. Тому сильно радіти з того, що наркоман чи алкоголік стали шизофреніками мабуть не варто. 

Є різні шляхи впливу, але в більшості з них суспільство втрачає своїх членів і добре, щоб ті члени не взірвали себе пришвидчуючи контакт з 49 наложницями.

Одні запускають себе поясом шахіда в кращі виміри, інші чудесним образом перетворюються в метеликів, рослинок ще за життя прагнучи гармонії з всесвітом, про який взнали з інформаційних джерел кількатисячної давнини.

Як виникла цифра 49 наложниць. Очевидно вона стала предметом торгу між лідерами радикальних ісламських течій і керівництвом кгб. Була вибрана оптимальна кількість дівчат, щоб тренований персонаж без жодних роздумів героїчно полинув до них. Цифра 5, 10, 20 очевидно не справляла належного впливу, тому вирішили не шкодувати небесних наложниць і віддавати їх сповна.

 

Я б дуже хотів щоб наші діти не тягали в сарі за собою вози з пелюстками квітів, а вчилися на інженерів, програмістів, астрономів, математиків, фізиків, хіміків, біологів. Вихід є і шукати його потрібно при життю. Не потрібно нам парити смерть, нам ще потрібно ось тут пожити. Зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Я б дуже хотів щоб наші діти не тягали в сарі за собою вози з пелюстками квітів, а вчилися на інженерів, програмістів, астрономів, математиків, фізиків, хіміків, біологів. Вихід є і шукати його потрібно при життю. Не потрібно нам парити смерть, нам ще потрібно ось тут пожити. Зрозуміло?

відкрию тобі величезну таємницю - це залежить від ТЕБЕ! Від ТВОГО виховання своєї дитини ;) хоча я тебе розумію і поділяю твою думку

 

тема потроху скочується в "Психологію/Філософію/Релігію" :) що і було закономірно, так як ТС своїм мовчанням зробив вброс, а не оголошення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...