Перейти до змісту

"Наші" ЗМІ і на кого вони реально працюють?


la20

Рекомендовані повідомлення

В 10.02.2018 в 21:07, rl72 сказал:

@d.u.a.l, поясни від чого тобі підгорає?

dual3.thumb.jpg.61940e9e9f1d444461660142a00b8832.jpg

 

за незалежні і чесні ЗМІ  ZIK і ньюзван, які гімно ллють у голови людям? 

  Ржунімагу,це дно навіть за портнова і мураєва вписалось.Баба яга протів.Навіть,якщо це правда і навіть,якщо ця правда в інтересах України. 
              DUAL-перекладається як двоїстий,подвійний. Вроді як патріот,а топить за ригів. Оце і є результат гібридної війни.
Не звертай уваги,крім мінусів він нічо висрати не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 213
  • Створено
  • Остання відповідь

@zaHAREЯ думаю, що @d.u.a.l це сплячий агент кремля, що був дистанційно активований після перемоги декого в першому турі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Тим, що прикидаються проєвропейськими?

Вони не тільки прикидаються, але і нерухомість там купують, лікуються та вчать дітей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, d.u.a.l сказано:

Ну звісно. Все, що відрізняється від офіційної лінії партії -

 

я правильно зрозумів ти проти офіційної лінії партії = згоден зі словами мураєва про громадянську війну, блеквотер і грінстоун 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, rl72 сказал:

 

я правильно зрозумів ти проти офіційної лінії партії = згоден зі словами мураєва про громадянську війну, блеквотер і грінстоун 

Йому все-рівно,що говорять  мураєв і портнов,він проти того що говориш ти,бо він тобі повісив ярлик.Ти для нього політичний ворог.А ворог мого ворога-мій друг.Тому вони й топлять за кожного,хто проти пороха,навіть якщо ті проти України.
 Спробуй написати що цукор солодкий він і за те промінусує. Оце і є результат гібридної війни.Саме того добивається раша і вона таки в цьому перемагає.Щоб ми один одному горлянки гризли по їхнім вбросам.
Тут є форумчани,які мене мінусують,але приводять свої аргументи,з якими я навіть погоджуюсь.А цей мінусує втіхаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, d.u.a.l сказал:

Ну звісно. Все, що відрізняється від офіційної лінії партії - це "гімно ллють у голови людям". Куди там порохоботам, що ллють гівно тут на форумі до ЗМІ, розмах не той, багато гівна не заллєш. І все-одно стараються і так і сяк змішати з лайном ЗМІ, які ну хоч якось можна назвати незалежними від влади. Які б вони не були, інших, на жаль, немає. Чомусь не бачу, щоб посилено тут закидували лайном Інтер, а то ще той розсадник узкого міра в Україні. Так ні ж, обсирають лише ті, що надають слово реальній опозиції, а не іграшковій. 

 

А чим твоя секта і сектанти свідків святого Рошена краще за ригів? Тим, що прикидаються проєвропейськими? Та вони що хоч зроблять, аби біля корита втриматись і продовжувати грабувати Україну

  портнов,мураєв,бондаренко-реальна опозиція????!!!  То може і беркут на Майдані був теж опозицією?
Друже,а звідки гроші в тої "реальної опозиції". Хто замовник,хто ляльковод? Не плутай опозицію з антидержавною диверсією.
Я знав тільки одну опозицію-Чорновола.Після нього-одні фейки.
Я не знаю,що на інтері,бо не дивлюсь його,вже кілька роківАле впевнений,що там таке ж лайно,як і на 1+1,ІСТВ,СТБ та інших олігархічних, з темниками, каналах.
   Не знаю,що там робиться в тій секті про яку ти пишеш.Знаю,що лайна там по самі вуха.Втім,як і у всіх існуючих на сьогодні партіях. Але тим не меньш,я бачу значні позитивні зміни в країні. Повільно-так,не повноцінно-так,щось через дупу-так.Але вони є-факт. Хочаб те,що всяке гамно з гавняного каналу виливає відра гамна і йому нічого за це не роблять.То хіба не  зміни? 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Дмитро Комаров

21 год · Kyiv, Kiev · 
 

Обожаю УП-ячку.
Берешь первый абзац в статье и достаешь из середины суть и понимаешь - на каком дне находится издание.

Первый абзац

Недавно в Брюсселе был представлен Индекс европейской интеграции "Восточного партнерства" (ВП). Выводы для Киева неутешительные: процесс реформ далек от "необратимости"; к тому же после выполнения Украиной безвизового плана Евросоюз потерял весомый инструмент продвижения изменений в нашем государстве.

Середина статьи

Индекс евроинтеграции подтвердил, что Украина является лидером среди стран "Восточного партнерства" по таким показателям, как свобода слова и собраний и независимость судов (последнее является следствием реформ, осуществленных в Украине в 2016 году).

В категории "международная безопасность, политический диалог и сотрудничество" Украина получила самый высокий балл среди шести стран и в целом свой высший балл среди всех категорий. Этот показатель прежде всего отражает интегрированность Украины в евросоюзовские структуры безопасности в политическом измерении (Украина единственная из всех стран "Восточного партнерства" проводит ежегодные саммиты с ЕС, у нас наибольшее количество двусторонних визитов на высоком уровне и т.д.).

Украина также является региональным лидером в категориях "секторальное сотрудничество и торговые потоки" и "адаптация к нормам ЕС".

Но главное же насрать под дверью. Правда, "Українська правда"?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ВОЛОДИМИР МИЛЕНКО. ФУТБОЛ, ПОЛІТИКА, ІСТОРІЯ ТА ПОБРЕХЕНЬКИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

 

Спойлер

1024px-pan_copulating_with_goat_2.jpg?w=

 

 

Як українські ЗМІ трахають кіз. Від Коломойського до Савченко

Отже, історія така.

 

Для початку нагадаю той самий анекдот.

Турист приїздить в дикі шотландські місця, заходить до пабу, там сидить одинокий старигань. І цей дід починає виливати туристу свою душу, власне, історію свого життя. Розказує про те, скільки він всього зробив, та ніхто не називає його “МакГрегор, засновник пабу” чи “МакГрегор, будівничий церкви”. Але варто було йому один лиш раз трахнути козу…

Цей анекдот я згадав у, вже можна сказати, легендарному своєму матеріалі – “День, коли українські ЗМІ трахнули козу”. Це було 19 грудня 2016 року. В той день купа українських ЗМІ передерла “інфу” з фейкового аккаунту Ігоря Коломойського про рейдерське захоплення “Приватбанку”. Там за лінком ще не всі картинки побилися, можете подивитися той величезний список ЗМІ.

Деякі відреагували. Ось, наприклад, “Громадське”.  Тамтешня журналістка Настя Станко навіть написала у Фейсбуку:

  • так, ми трахнули козу, нам не сподобалось. Ми більше не хочемо. І не будемо, я сподіваюсь

Запам’ятайте цю цитату.

Пройшло буквально 2 місяці і 2 дні – і з’явилася моя нова стаття – “Чуркін помер після слів Путіна”. Українські ЗМІ трахнули козу – 2.

Того ж дня сталася іще одна весела історія, про “прес-конференцію Януковича” – якої насправді не було, але Ліга.нет написала про неї, як про доконаний факт, і панєслась.

Главред Ліги пан Шуклінов тоді написав у мене в камєнтах на Фейсбуку:

  • Спробую припустити, що ми просто вміємо робити свою справу. І робимо це якісно

Запам’ятали цю цитату? Ок, йдемо далі.

Вчора під час судового засідання щодо обрання запобіжного заходу для Надії Савченко якомусь ЗМІ – зараз уже важко визначити, хто саме це був, можливо, “Страна.уа”, у якої ця інфа з’явилася, можливо, найоперативніше, можливо, хтось інший, але не суть – стрельнуло в голову (з подачі фанатів Гаді), що її звільнили з-під варти прямо в залі суду. Так з’явився ще один мій текст – “УкрЗМІ виїбли козу на прізвище Савченко”.

Зайдіть і подивіться. Там і “Громадське”, представник якого писала трохи більше року тому – “сподіваюся, ми більше не будемо”. І Ліга.нет, головред якої розказував, як вони уміють якісно робити свою справу. І багато інших видань, поважних і серйозних.

Що це значить? А це значить, що українські ЗМІ плювати хотіли на своїх читачів. Причому в елементарних речах. Просто е-ле-мен-тар-них. Справа в тому, що трансляція судового засідання йшла в прямому ефірі на “112 Україна”. І варто було б просто увімкнути цю трансляцію – а вона є на Youtube – і просто слухати її. Не філонити, не кривитися від божевільно-пафосних речей самої Савченко та нудного бубоніння судді – а увімкнути і слухати. Бо це, колеги, ваша робота. За яку ви а) отримуєте заробітну плату і б) несете відповідальність.

І тоді ніякої “звільненої із зали суду” Савченко не було. А вона з’явилася. Бо українські ЗМІ а) плювати хотіли на свою роботу та аудиторію і б) плювати хотіли на фактчекінг.

От унаслідок цього ставлення до себе, до своєї роботи і своїх читачів – а ще через бажання нахапати побільше заходів на сайт, звісно ж – і трапляються ці випадки козойобства. І якщо деяким ЗМІ, наприклад, тому ж “Громадському”, вистачає сміливості вийти і чесно написати – так, були неправі, перепрошуємо (це, як бачимо, не виправляє ситуацію, але хоча б дозволяє хоч трохи зберегти обличчя) – то абсолютна більшість робить вигляд, ніби нічого не сталося.

Ось така ціна українським засобам масової дезінформації. Завжди пам’ятайте це. І збережіть собі ці списочки – знадобиться для розуміння повноти картини в українському медіа-просторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча чому дивуватися

 

Денис Казанський
@den_kazansky
 
Офигенные у нас профессора журналистики конечно. Что тут можно сказать? Не тратье время на учебу в КНУ, если хотите стать журналистом.
 
DZ2iynrWsAA_9yq.jpg:large

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 09.05.2018 at 23:43, rl72 сказано:

чергове дно пробито.

трансляція "параду побєди" з днр. 

блеать

Цитувати

Трансляцію параду в так званій "ДНР" сьогодні вело українське видання "Кореспондент", яке пов'язують із олігархом-втікачем часів Віктора Януковича Сергієм Курченком.

342783.png?timestamp=1525858638

Крім того, видання вело пряму трансляцію аналогічного заходу в Москві. Повідомляється, що російська армія показала "новітнє озброєння".

 

Турчинов попросив СБУ внести до санкційного списку ЗМІ, які транслювали парад в "ДНР"

Цитувати

Сьогодні, коли весь світ згадує мільйони людей, які загинули під час Другої світової війни, деякі українські електронні ЗМІ вели пряму трансляцію так званого «військового параду» з окупованого Донецьку під заголовком «Трансляція з ДНР».

Тиражування інформаційної отрути, щоб посіяти розбрат та зневіру, та, підмінивши поняття, перетворити визвольну війну на громадянську - один з пріоритетів гібридної війни, що веде проти нас Росія. А в цьому випадку ми можемо говорити і про цілком конкретний злочин - популяризацію терористичної організації.

Адекватна протидія інформаційній агресії - необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. Саме тому я звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію «святкування» окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку.

І у цьому випадку не йдеться про свободу слова. Співпраця з терористами, співучасть у терористичній діяльності, популяризація терористичних структур є злочином у будь-якій цивілізованій країні.

Хочу також нагадати, як багато було критиканів та «захисників», коли ми застосували санкції проти російських електронних ЗМІ та російських соцмереж, але сьогодні наші західні партнери, зокрема, в тому числі, і з урахуванням українського досвіду, безкомпромісно протидіють у своїх країнах інформаційним рупорам російської пропаганди.

У Німеччині та Франції розробляють та ухвалюють жорсткі законодавчі акти щодо протидії інформаційному тероризму та інформаційним фейкам. І це відбувається у відповідь саме на російську інформаційну та пропагандистську агресію, яка загрожує вже всьому демократичному світові.

Зважаючи, що Україна знаходиться на передовій у цій війні, нам необхідно негайно імплементувати їх напрацювання та досвід до українського законодавства.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось  так воно і є.


Drozdenko Maksym з Максимом Дрозденком.

2 год · 
 

По поводу дискуссии  говно ли у нас журналистика.
Видите ли, если смешать килограмм повидла и килограмм говна - получится два килограмма говна.
В Украине это касается не только журналистики, но и вообще всех сфер жизнедеятельности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, zaHARE сказано:

Якось  так воно і є.


Drozdenko Maksym з Максимом Дрозденком.

2 год · 
 

По поводу дискуссии Taras Bilka - Сергей Сидоров, говно ли у нас журналистика.
Видите ли, если смешать килограмм повидла и килограмм говна - получится два килограмма говна.
В Украине это касается не только журналистики, но и вообще всех сфер жизнедеятельности.

А яка дискусія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, zaHARE сказано:

 

Я зрозумів про, що тема дискусії. Де саму дискусію почитати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

Я зрозумів про, що тема дискусії. Де саму дискусію почитати?

дискусія була у ФБ, я прибрав призвіща учасників дискусії з цитати-суть не помінялась))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТУРЧИНОВ ВЫИГРАЛ СУД У ЖУРНАЛИСТОВ

Цитата

Суд обязал журналистов опровергнуть данные о связях секретаря СНБО Александра Турчинова с сетью валютных обменников и компенсировать ему средства, потраченные на судебный сбор. Об этом сообщает «Главком» со ссылкой на решение Печерского райсуда Киева.

Информацию о Турчинове должны опровергнуть ТРК «Люкс» («24 канал», «Радио Люкс», радиостанция «Максимум»), «Украинская правда», журналисты Денис Бигус и Надежда Бурдей.

В резолютивной части судебного решения сказано, что информация о причастности Турчинова к деятельности компаний «Абсолют финанс», «Магнат» и «Октава финанс», а также о влиянии на фискальные службы для уклонения от уплаты налогов этими компаниями, является недостоверной, порочащей честь, достоинство и деловую репутацию секретаря СНБО.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось цей місяць продуктивний щодо виграних справ проти недобросовісних журналістів. Семенченко, Лапін, тепер Турчинов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Щось цей місяць продуктивний щодо виграних справ проти недобросовісних журналістів.

Суди ті ж самі, що й Мігасу дали умовне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
4 минуты назад, rl72 сказал:

Улюблений іксперд одного нашого бордівчанина

Ти його цитуєш набагато частіше ніж я. Так що питання про улюблений спірне. Хоча ні, твоя любов до нього навіть сильніша, сперечатися не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...