Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Ivanna сказано:

А нічого, що підняли оренду в 1,4 раза?

РИНОК, а не РІК.

Як вони посміли зачепити святих базарників!? ціни мають рости для всіх крім них)
Хоча ми ж то знаємо що перекладуть підняття оренди все одно на покупця)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
9 часов назад, Zheny@ сказал:

Я ще раз повторюся - старий базар  ДЛЯ ЦІЛЬОВОГО клієнта. Хто звик їздити на ст. базар - буде їздити, і  туди пофіг де він буде.

повозмущаються і звикнуть . Як покупці ,так і продавці.

 

Автостанцію колись від філармонії куди перенесли? І що? не звикли?

 

Не дай Бог нікому звикнути вінки купляти на Старому ринку.

А автостанція (стара), наскільки мені відомо, нікуди не поділася. Від філармонії автобуси курсують. Ну канєшно не на Львів, та все ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Dima4s сказал:

Як вони посміли зачепити святих базарників!? ціни мають рости для всіх крім них)
Хоча ми ж то знаємо що перекладуть підняття оренди все одно на покупця)
 

Не поріть нісенітниць, шановний. Траплялося не раз, коли підприємець продав старий завоз - а закупив по ціні на 200 гривень дорожче, ніж продавав. Коли на платежі витрачаєш оборотні кошти, бо виручки нема.

Неможливо безкінечні підняття оренди (ЄСВ, квартплати, ціни на м'ясо) закласти в продажну ціну власного товару.

Давно в ковбасному павільйоні на Старому ринку були? А там з-за оренди вже закрився найбільший відділ. Навіть торгівельне обладнання демонтовано.
Минулого року той відділ змінив власників, обладнання лишили новим власникам, зараз знову. Ну неможливо наторгувати в місяць 8000 чистими, щоб оплатити оренду, світло, охорону, податки, і щоб ще собі лишилося... Тим більше, з теперішньою купівельною спроможністю громадян.

Я розумію так. Якщо підняли оренду (ЄСВ, квартплату, ціну на м'ясо...) і неможливо підняти продажну ціну власного товару - значить, треба збільшити суму коштів в обороті. Закупити додаткових позицій, розширити асортимент. А де ж додаткові кошти в оборот узяти??? Кредит не вихід при наших відсоткових ставках. Та й збільшивши асортимент, не виграєш, тому що покупців одиниці ходять по ринку. Ніхто твоїх потуг не оцінить. І справа не тільки в ціні базарного товару, а в зарплатах і пенсіях українців.
Немаловажний і той факт, що тепер у кожному селі можна все те саме купити. Іноді й дешевше (старі запаси).
Через трохи Старий базар не доведеться нікуди переносити, він сам розсмокчеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Dima4s сказал:

Як вони посміли зачепити святих базарників!? ціни мають рости для всіх крім них)
Хоча ми ж то знаємо що перекладуть підняття оренди все одно на покупця)
 

Не поріть нісенітниць, шановний. Траплялося не раз, коли підприємець продав старий завоз - а закупив по ціні на 200 гривень дорожче, ніж продавав. Коли на платежі витрачаєш оборотні кошти, бо виручки нема.

Неможливо безкінечні підняття оренди (ЄСВ, квартплати, ціни на м'ясо) закласти в продажну ціну власного товару.

Давно в ковбасному павільйоні на Старому ринку були? А там з-за оренди вже закрився найбільший відділ. Навіть торгівельне обладнання демонтовано.
Минулого року той відділ змінив власників, обладнання лишили новим власникам, зараз знову. Ну неможливо наторгувати в місяць 8000 чистими, щоб оплатити оренду, світло, охорону, податки... Тим більше, з теперішньою купівельною спроможністю громадян.

Я розумію так. Якщо підняли оренду (ЄСВ, квартплату, ціну на м'ясо...) і неможливо підняти продажну ціну власного товару - значить, треба збільшити суму коштів в обороті. Закупити додаткових позицій, розширити асортимент. А де ж додаткові кошти в оборот узяти??? Кредит не вихід при наших відсоткових ставках. Та й збільшивши асортимент, не виграєш, тому що покупців одиниці ходять по ринку. Ніхто твоїх потуг не оцінить. І справа не тільки в ціні базарного товару, а в зарплатах і пенсіях українців.
Немаловажний і той факт, що тепер у кожному селі можна все те саме купити. Іноді й дешевше (старі запаси).
Через трохи Старий базар не доведеться нікуди переносити, він сам розсмокчеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Dima4s сказал:

я вже деякий час читаю ваші пости.
Якщ овсе так погано, чог ови там сидите? йдіть в менеджери на тигрес. 7 тисяч платять. Робота не складніша ніж барижнічиство на ринку.
 

 

Ай та ладно. Сосиски по 110грн і мясо по 150 кому ковбасники продавати зібрались? але ж нічого...ціну то задерли)

 

Я раз в тиждень купую їжу на ринку. в середньому на 500грн. Всі такі хороші посміхаються...
А коли прийшов "ревізор", я вже писав, як мене виганяли з павільйона, і інших покупців, бо ж сцикотно стало тим йобаним баригам на ринку! Вони прост овипихали людей і закривали двері.... Чого ж вони боялись такі білі і пушисті?)  Так щ оя оцінив їх потуги)) Ці уроди були готові глотку мені перегризти, хоча вчора посміхались...
Тому я буду тілкьи радий якщо старий ринок закриють та знесуть нахрен.
Гарного вечора^_^

Я в такому тоні спілкуватись не бажаю.
Моєї ситуації Ви, шановний не знаєте, так не судіть, чому я на ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Ivanna сказано:

Моєї ситуації Ви, шановний не знаєте, так не судіть, чому я на ринку.

Я (МИ) (хтось) має Вас пошкодувати??

 

Від мене не дочекаєтеся.

Соррі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Експерти громадської організації "Волинський Центр Розвитку Урядування" переконані, що об'єднання всіх ринків Луцька в одне комунальне підприємство – утопія.
Створення КП "Луцькі ринки" має декілька загроз. Передусім не варто забувати про тимчасовий характер нинішньої влади, яка, зі слів Григоренка, була обрана в нелегітимний спосіб. Також Сергій Григоренко вбачає і непрозорий спосіб ухвалення рішення щодо створення КП "Луцькі ринки". Оскільки проект рішення депутати побачили за день до сесії, не відбулось широкого обговорення створення цього КП.

"Ймовірно, що створення комунального підприємства має наявність комерційного інтересу щодо земельної ділянки під Старим ринком", – сказав Сергій Григоренко.

Спойлер

 

Він додав, що влада говорила, що в перспективі це КП має об'єднати всі ринки Луцька. Однак в місті є 26 ринків з різними площами та різними формами власності. Відтак їхнє об'єднання – це утопія.

Ще один представник ЦРУ Тарас Яковлев зазначив, що в Луцьку є 20 комунальних підприємств, 10 з яких збиткові. Втім і в інших 10-ти відсутність обігових коштів сприяє їхній так званій прибутковості. Він додав, що комунальне підприємство не буде сплачувати в бюджет міста орендну плату за землю, як це робила комерційна структура.

"Бізнес-плану майбутнього підприємства ніхто не представив, ніхто не розказав, як воно має заробляти", – зауважив Тарас Яковлев.

Експерт ЦРУ Юрій Моклиця сказав, що він завжди був противником створення комунальних підприємств. Адже КП завжди намагається використовувати своє наближене до влади становище, що створює потенційне поле для корупції. Юрій Моклиця сказав, що якщо розглядати суто Старий ринок, то це має бути соціальний об'єкт, де лучани матимуть можливість купувати за нижчими цінами. Другий варіант – це його реконструкція, щоби він мав гарний та стильний вигляд. Все одно ж там буде торгівля. То чому одним людям давати можливість там заробляти, а в інших цю можливість забирати.

"Це комунальне підприємство не буде прибутковим, я вам гарантую", – сказав Юрій Моклиця. Він додав, що жоден бізнес не захоче інвестувати в КП, яке можуть легко ліквідувати. Інша справа – довгострокова оренда земельної ділянки та інвестиційна угода.

Представник підприємців Старого ринку Тетяна Біскуп переконана, що під егідою створення КП створюють великого корупційного монстра.

"Я жодного КП не бачила прибуткового. Вони тільки беруть з бюджету", – сказала Тетяна Біскуп. Із її слів, було б доцільно, щоби органи місцевого самоврядування і так само депутати несли відповідальність за ухвалені рішення.

Експерти ЦРУ пропонують ліквідувати комунальне підприємство і розробити проект реконструкції ринку.

 

https://konkurent.in.ua/news/luck/23254/eksperti-cru-garantuyut-scho-kp-lucki-rinki-bude-zbitkovim.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ivanna сказано:

Також Сергій Григоренко вбачає і непрозорий спосіб ухвалення рішення щодо створення КП "Луцькі ринки".

Це той Сергій Григоренко, що при покійному Романюку був чесним і пухнасто-білим? І Обіцяв ДЕПО що все буде оплачено, ну і + "керував" разом із Грицюком?

Якщо той - тоді  все норм . Я йому "вірю". Ага!

 

 

 

 

1 година тому, Ivanna сказано:

Також Сергій Григоренко вбачає і непрозорий спосіб ухвалення рішення щодо створення КП "Луцькі ринки". Оскільки проект рішення депутати побачили за день до сесії, не відбулось широкого обговорення створення цього КП.

Як і конкурс н директора ДЕПО, ага. 1 в 1.

 

 

 

1 година тому, Ivanna сказано:

Також Сергій Григоренко вбачає і непрозорий спосіб ухвалення рішення щодо створення КП "Луцькі ринки". Оскільки проект рішення депутати побачили за день до сесії, не відбулось широкого обговорення створення цього КП.

Як і конкурс н директора ДЕПО, ага. 1 в 1.

 

1 година тому, Ivanna сказано:

Експерт ЦРУ Юрій Моклиця сказав,

а це хто? Він хоч депутат міськради? Чи просто "чей то парень" ?

 

1 година тому, Ivanna сказано:

"Бізнес-плану майбутнього підприємства ніхто не представив, ніхто не розказав, як воно має заробляти", – зауважив Тарас Яковлев.

Права рука покійног оРОманюка?

 

 

@Ivanna я Вам серкет відкрию. Страшнючу тайну!!!!

Це папєрєднікі гонять на ігоря, що не палиться. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Експерти організації «Волинський центр розвитку урядування» підготували рекомендації, які допоможуть вирішити проблеми ринків Луцька.

Про це йшлося 8 лютого під час круглого столу щодо діяльності КП «Луцькі ринки».

За словами експерта Сергія Григоренка, організація виступає за зміну і реконструкцію Старого ринку, що буде неможливо, якщо він підпорядковуватиметься новоствореному КП «Луцькі ринки».

Він наголосив, що не підтримує і облспоживспілку, однак без неї процес «порятунку» ринку неможливий: по-перше, частина території належить облспоживспілці, по-друге, багато підприємців хочуть з нею працювати. 

«Без діалогу трикутника «влада-підприємці-облспоживспілка» комплексна реконструкція і зміна Старого ринку неможлива», - додав він.

Представник облспоживспілки Ігор Гринчук розповів, що організація сплатила за рік 13 млн податків, з них 8,7 млн - у місцевий бюджет. На його думку, жодне КП не зможе сплачувати такого податку. Він наполягав на укладанні між міською радою та облспоживспілкою довгострокового договору оренди земельної ділянки, де розташований Центральний ринок.

Експерти ЦРУ Сергій Григоренко, Юрій Моклиця та Тарас Яковлев підготували чотири рекомендації, які допоможуть врегулювати ситуацію, і перш за все, уберегти базари міста їх від «поглинання монстром» - КП «Луцькі ринки».

Серед рекомендацій зокрема такі:

1. Ліквідувати КП «Луцькі ринки».
2. Розробити комплексний проект реконструкції Старого ринку та узгодити його з підприємцями і облспоживспілкою.
3. Підприємцям створити власний кооператив, щоб діяти без посередників.
4. Підписати довгостроковий контракт оренди між владою і кооперативом.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора вже Не палиться перейменувати у Нерона Луцького.

Підпал Старого ринку не за горами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцька влада використовує підприємців Старого ринку та маніпулює їхньою свідомістю – такої думки керівник Волинської обласної організації приватних роботодавців торгівлі і комерційної сфери Тетяна Іовенко.

Про це вона розповіла 8 лютого під час круглого столу щодо створення КП «Луцькі ринки».

«Влада перш за все, щоб щось запропонувати, повинна була б сісти за стіл переговорів з тими підприємцями і орендарем тієї землі і розмовляти на умовах співпраці», - прокоментувала жінка створення комунального підприємства «Луцькі ринки», проект якого «просунули» в міській раді за день, не враховуючи думки торговців та облспоживспілки. 
«Підприємці – це ті люди, які вийшли і самі створили свої робочі місця, які в 90-х роках, коли їх кинули, нічого не мали, вони почали із землі торгувати», - сказала Іовенко.

За її словами, депутати неправильно вираховують розмір орендної плати, адже вони не передбачили, що ставка 110 гривень – це оплата лише торгової площі, а на ринку є проходи, проїзди і т.д. Крім того, вона показала примірник листівки, які роздавали минулої неділі на Старому ринку нібито від ініціативної групи щодо перенесення Старого ринку на вулицю Львівську. 

На листівці було детально розписано «переваги» такого перенесення та створення там «Нового ринку».

Тетяна Іовенко запевнила, що ніколи не була представником тієї ініціативної групи. 

«Влада, або з ініціативи влади минулої неділі на Центральному ринку розносили отакі листівки. Я сьогодні заперечую – я не була представником тієї ініціативної групи. Ніколи там не була, тому що вони вже говорять, що підприємці погодились перенести ринок і все чудово. Оця листівка – це є перша брехня влади, яка бреше. Коли використовує абсолютно незрозумілі дії, використовують підприємців, маніпулюють їхньою свідомістю», - розповіла Іовенко.

З її слів, нікому на новому ринку добре не буде, адже ніхто зі старої частини міста їздити туди не буде. Вона назвала дії влади неповагою до людей, які приносять прибуток, і попросила заспокоїтись зі створенням КП «Луцькі ринки». 

Тетяна Іовенко зазначила, що депутати створюють «щось ефемерне», КП, яке не має бізнес-плану та інфраструктури, але вже рахують гроші, які воно має заробити.

http://www.volynpost.com/news/106728-manipulyuyut-ta-obmanyuyut-pidpryiemec-rozgromyla-stvorennia-kp-lucki-rynky

З коментарів під матеріалом:
"Моісей Сьогодні, 09:15
Укропівські боти попросинались.
Як все гарно починалось, "благодєтєль" прийшов у місто, майданчики ставив, квартали "розвивав", а як владу захопив - всі програми тіпа "благодійні" згорнулись, бюджет подерибанили, землі захопили, тепер до ринків добралися.
Важливо не забувати, як було з януковичем, він себе теж царем бачів.
Відповісти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі сторінки Юрія Моклиці на Фейсбуку:

 

Юрій Моклиця с Тарасом Яковлевым.
6 ч · 
Рекомендації засновників Волинського «ЦРУ» щодо подальших перспектив розвитку Центрального ринку міста Луцька

1. Ліквідувати Комунальне підприємство «Ринки Луцька», як таке, що не може бути ефективним учасником ринкових процесів, підлягає серйозним корупційним ризикам, не сприяє залученню зовнішніх інвестицій та обмежує права і можливості для розвитку підприємців.

2. Розробити комплексний проект реконструкції Центрального ринку, узгоджений зі всіма суб’єктами господарювання, дотичними до його діяльності. Провести громадські слухання та узгодити з мешканцями пропонований формат.

3. Рекомендувати підприємцям Центрального ринку створити кооператив для забезпечення співпраці з міською владою без посередників.

4. Підписати довгостроковий договір оренди між владою міста, кооперативом підприємців та іншими суб’єктами господарювання з умовою покрокового (щорічного) виконання інвестиційних зобов’язань.

P.S. Від себе додам: комунальні підприємства знищує "лєвак", тому вони неефективні. Неможливо побороти "лєвак", його можна тільки очолити.

Нравится
Еще реакции
Комментарий
Поделиться

P.S.
Для тих, кого в інтернеті забанили. Досьє на Юрія Моклицю.
http://4vlada.com/dossier/149 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

Пора вже Не палиться перейменувати у Нерона Луцького.

Підпал Старого ринку не за горами.

Є інфа, що Варшавка на черзі. В Луцьку вже давно немає вільної площі для елітної забудови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Ivanna сказано:

Є інфа, що Варшавка на черзі. В Луцьку вже давно немає вільної площі для елітної забудови.

Елітна забудова на місці Варшавки? Смєшно...

Можливо, ілітної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ivanna сказано:

Для тих, кого в інтернеті забанили. Досьє на Юрія Моклицю.

А можете тикнути, на яку мозоль надавити йому? Давно хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Vadimm сказал:

Юрій Моклиця - то випадково не https://board.lutsk.ua/profile/2316-druid/ ?

Велодоріжки, "Гармидер"....
Ймовірно, він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Ivanna сказано:

Експерти організації «Волинський центр розвитку урядування» підготували рекомендації, які допоможуть вирішити проблеми ринків Луцька.

Про це йшлося 8 лютого під час круглого столу щодо діяльності КП «Луцькі ринки».

За словами експерта Сергія Григоренка, організація виступає за зміну і реконструкцію Старого ринку, що буде неможливо, якщо він підпорядковуватиметься новоствореному КП «Луцькі ринки».

Він наголосив, що не підтримує і облспоживспілку, однак без неї процес «порятунку» ринку неможливий: по-перше, частина території належить облспоживспілці, по-друге, багато підприємців хочуть з нею працювати. 

«Без діалогу трикутника «влада-підприємці-облспоживспілка» комплексна реконструкція і зміна Старого ринку неможлива», - додав він.

Представник облспоживспілки Ігор Гринчук розповів, що організація сплатила за рік 13 млн податків, з них 8,7 млн - у місцевий бюджет. На його думку, жодне КП не зможе сплачувати такого податку. Він наполягав на укладанні між міською радою та облспоживспілкою довгострокового договору оренди земельної ділянки, де розташований Центральний ринок.

Експерти ЦРУ Сергій Григоренко, Юрій Моклиця та Тарас Яковлев підготували чотири рекомендації, які допоможуть врегулювати ситуацію, і перш за все, уберегти базари міста їх від «поглинання монстром» - КП «Луцькі ринки».

Серед рекомендацій зокрема такі:

1. Ліквідувати КП «Луцькі ринки».
2. Розробити комплексний проект реконструкції Старого ринку та узгодити його з підприємцями і облспоживспілкою.
3. Підприємцям створити власний кооператив, щоб діяти без посередників.
4. Підписати довгостроковий контракт оренди між владою і кооперативом.
 

 

Експерти це попередники яких виперли ? Колишні радники покійного Романюка, які при ньому добре жили і знову лізуть до корита . Доречі так, з Моклицею на чолі , чи скажем так в колективі. Він ще той експерт, по велодоріжкам які впираються в дерево чи зупинку :-)  На роботу йти як нормальні громадяни вже нехочуть, спробували як кормлять біля корита. Памятаю Моклиця тоді з ровера пересів на напевне службовий Ленд ровер :-) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На превеликий жаль, Женя на попередній сторінці правий. Є "стара" команда і "нова" (перша, імхо, дещо краща хоч і теж не безгрішна). І риторика усіляких цру-шників дуже залежить від того, в опозиції вони зараз чи в "кориті".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 січня луцькі інтернет-видання замайоріли повідомленнями про створення комунального підприємства. Таку можливість озвучили під час засідання комісії з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва. Попри те, що 29 січня проекту рішення стосовно створення КП та його статуту ще навіть не було на сайті Луцькради, 31 січня його пропонували винести на розгляд сесії.

Ще під час засідання комісії депутати та директор Волинської обласної асоціації захисту прав малого і середнього бізнесу «Бізнес-Волинь» Ігор Дильов звернули увагу на небувалу поспішність цього питання. Між тим, депутат від «УКРОПУ» Борис Смаль навсебіч розхвалював майбутнє підприємство та запевняв про те, що місту воно принесе неабияку користь.
За три дні до сесії стало відомо, що виникла ідея налагодити співпрацю з ринками і о’бєднати усі міські базари в комунальне підприємство зі статутом у 500 тисяч гривень.
За його (Б.Смаля) словами, зараз підприємці на Старому ринку сплачують 110 гривень за метр квадратний оренди, але після створення КП «Луцькі ринки» ця цифра буде меншою. Мовляв, якщо встановити ціну в 90 гривень, то до бюджету міста надходитиме 500 тисяч гривень. Однак, на основі чого Смаль здійснював свої «підрахунки», не повідомив (тому згодом підприємці, які отримали на сесії слово, припустили, що цифри «намальовані»).
За словами Ігоря Дильова, навіть за приблизними підрахунками, аби облаштувати територію, треба вкласти щонайменше 2 мільйони гривень. Наразі на діяльність виділили 500 тисяч гривень. Також Дильов каже: Я далекий від думки, що облспоживспілка подарує своєму наступнику асфальт, електромережі тощо. Тоді знову ж таки виникає питання, за які кошти облаштовуватимуть ринок. Ринок потребує облаштування, але за чиї гроші це мають зробити – невідомо.
Петро Нестерук зауважив, що КП «Луцькі ринки» може повторити долю Луцького підприємства електротранспорту, куди міська рада безрезультатно вкладає гроші. Зрештою, наступного дня питання активно обговорили на бюджетній комісії, а 31-го взялися за розгляд на сесії.


Тарас Яковлев розвіяв міф, що комунальне підприємство «Луцькі ринки» є вигідним для міста Луцька. Підприємства, які займаються ринковою діяльністю в Луцьку, сплачують 8% орендної плати. І це дає достатньо серйозні надходження в бюджет, тобто, є однією зі складових дохідної частини бюджету міста.

А от скільки платитиме саме це підприємство, Яковлеву важко сказати. Та ставка орендної плати (для комунального підприємства, - прим.) становить 1%, тобто, воно апріорі не може платити більше орендної плати за землю, ніж платять комерційні структури.

«Якщо підприємство не має жодної інфраструктури, то будуватиме її за кошти з міського бюджету. Чи це буде вигідно для міста, я дуже сильно сумніваюся. Чи їх повернуть в бюджет, ніхто не знає. Окрім того, бізнес-плану ніхто ніякого не представив. Скільки воно зароблятиме і за рахунок чого, теж не показали. Зазначили одне, що буде менша орендна плата», – прокоментував Яковлев.

Зі слів Яковлева, зменшення орендної плати – це спекулятивний показник, який зорієнтований в першу чергу на те, щоби зацікавити людей на першому етапі, якось заманити, обманути, але чи в подальшому це дасть можливість працювати ринку з такою орендною платою, яку вони анонсують, експерт дуже сумнівається.

Якщо КП «Луцькі ринки» функціонуватиме, то до бюджету міста надходитиме менше коштів, ніж сьогодні. Крім того, в розвиток цього підприємства треба буде вкладати мільйони гривень з бюджету міста. На перший погляд, прибуткове у перспективі підприємство без продуманого підходу до роботи може стати черговим мертвим вантажем для міста.

(За матеріалами інтернет-видань "Район. Луцьк" та "ВолиньPost", - укладено мною).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 аби облаштувати територію, треба вкласти щонайменше 2 мільйони гривень

Що там облаштовувати ??? Здається все нормально.

Не, ну якщо треба нагріти руки то можна придумати що завгодно, але ж мова не про це. Ринок в цілому чистий, основні ряди акуратні...

 

Цитувати

в розвиток цього підприємства треба буде вкладати мільйони гривень з бюджету міста. На перший погляд, прибуткове у перспективі підприємство без продуманого підходу до роботи може стати черговим мертвим вантажем для міста

Я так розумію все заради того щоб потім сказати - а ринок сосе гроші з міста , кровопийці яких треба знищити...

І ще паралельно свої люди нагріють руки. Подвійний профіт !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От чому в Харкові Кернес зумів організувати ринки, і всім вигідно,і продавцям , і покупцям, і місто процвітає.

А у нас ,,владці ,, ніяк не можутьцарство поділити.

Дурні мабуть.Якщо наші депутати невдахи у бізнесі , чи менеджменті- то хай просто наймуть фахівців, котрі все прорахують та обоснують.

А якщо вони і цього не можуть-то хай ідуть нах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створення КП "Луцькі ринки" цілком може бути початком "загарбання" земельної ділянки під Центральним ринком за наказом Ігоря Палиці та Олександра Товстенюка, вважає Сергій Григоренко. Як доказ, він називає той факт, що створення комунального підприємства стало неочікуваним рішенням для деяких представників влади. "Навіть депутати від "УКРОПУ" кажуть, що отримали проект рішення за день до сесії, хоча мали б його отримати за 21 день. Цікаво, що деякі депутати навіть не знали про створення комунального підприємства", - сказав Григоренко. Він вважає, що така спонтанна заява про створення КП "Луцькі ринки" - підстава вважати, що рішення ухвалили не депутати міськради, а верхівка "УКРОПУ" в Луцьку. До того ж, у влади є свій комерційний інтерес заволодіти ділянкою Старого ринку.
Ще однією підставою вважати, що "укропівську владу" цікавить лише земля під Старим ринком, є те, що депутати вперто ігнорують інші, не менш проблемні базари Луцька. "Автомобільний ринок, що на вулиці Єршова, вже 3-4 роки не платить оренду в міськраду, але чомусь цю тему ніхто не порушує. Проблема автомобільного ринку є більш гострою, але ж депутати вчепилися до Старого", - додав Григоренко.

(З друкованого видання "ВолиньPost" за останню п'ятницю) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, snouden сказал:

Що там облаштовувати ??? Здається все нормально.

Не, ну якщо треба нагріти руки то можна придумати що завгодно, але ж мова не про це. Ринок в цілому чистий, основні ряди акуратні...

 

Я так розумію все заради того щоб потім сказати - а ринок сосе гроші з міста , кровопийці яких треба знищити...

І ще паралельно свої люди нагріють руки. Подвійний профіт !

На мою скромну думку, як мінімум, кілька рядів від капітальної споруди в напрямку замку треба буде вирівняти і замінити іржаві контейнери чимось культурним. Як тільки підприємці почнуть заміняти контейнери, тут і вилізе, що асфальтового покриття під ними просто вже не існує. Контейнери стоять на болоті і постійно вгрузають в асфальт, під ними подекуди - колишня "бровка" і все залито болотом, яке стікає з ряду під контейнери. (Саме те болото включає в себе і фантики, і недопалки, і котячі екскременти, і трупи мишей, і харкотиння, - вибачте за натуралізм). Так що, як мінімум, ряди треба вкласти асфальтом чи бруківкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Nokian сказано:

От чому в Харкові Кернес зумів організувати ринки, і всім вигідно,і продавцям , і покупцям, і місто процвітає.

Риночки там класно реконструювали. Але підприємців там Кернес не питає. Або всі роблять так як він хоче, або всі роблять так як він хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...