Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, Zheny@ сказано:

Знести під три чорти всю ту срань, якою обросла тая стара і нова торгівельна площа.

Там місце під:

- приїздний цирк / лунапарк

- мистецькі крамниці і виставки

- Мистецькі майстерні.

- ресторанчики (літні і перманентні) і кафешки.

це твоя особиста думка. схолєри міськрада має до неї прислухатись, якщо без зайвих рухів та площа дає доходи міському бюджету (прямі й непрямі, офіційні й неофіційні), дає купу робочих місць і самозайнятих громадян, які не стоять на біржі? тисячі людей ногами голосують саме за це місце - з ряду причин.

 

5 годин тому, Zheny@ сказано:

Щороку в Луцьку в Замку проводять "Меч Луцького замку" та "НІч у Луцькому замку".   Подібних дійств я не особо і зустрічав.  Правда, проводять на Хортиці, куди

з'їжджається купа людей (туристів ,  читай). І в Києві подібне часом десь там.

І дуже класно туристам вийти із замку, повернути праворуч і ... вступити в гівно ,яке завжди там є, патамуша базар!

маєш статистику - скільки людей приїхало до Луцька заради "меча..." чи "ночі..."? чи ти місцевий "бомонд" за туристів вважаєш - в кожного там купа знайомих облич

і те, що ти не зустрічав подібних дійств - то тільки твоя особиста проблема. якщо Кам'янець чи Хотин тобі не чути, бо далеко - то на тобі ближче:

http://day.kyiv.ua/uk/news/240616-na-rivnenshchyni-vlashtovuyut-festyval-istorychnoyi-rekonstrukciyi

http://rtic.if.ua/content/224.html

http://pmg.ua/culture/9095-u-chynadiivskomu-zamku-sent-miklosh-prokhodyt-festyval-istorychnoi-rekonstrukcii-sribnyy-tatosh-foto

http://oleg-leusenko.livejournal.com/4640513.html ("В течение года на Тернопольщине предусматривается провести по меньшей мере 40 разнообразных фестивалей. Все они, преимущественно, будут проходить на территории старинных замков, крепостей, дворцов, которых здесь насчитывается более тридцати.")

http://travelua.info/tarakanovskij-fort.html

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 хвилин тому, rrid сказано:

це твоя особиста думка. схолєри міськрада має до неї прислухатись, якщо без зайвих рухів та площа дає доходи міському бюджету (прямі й непрямі, офіційні й неофіційні), дає купу робочих місць і самозайнятих громадян, які не стоять на біржі? тисячі людей ногами голосують саме за це місце - з ряду причин.

Можна подумати ,якщо там зроблять площу для розваг, то робочих місць зменшиться. Крім того базар перенесеться разом із тими самими грошима.

В чому проблема?  В тому що зручно срати підноги, стояти в гівні і казати, що все збс? бабло капає і всіх все влаштовує ?  А нє, нада постоїти ЦУМ-2!

А базар спалити!

10 хвилин тому, rrid сказано:

і те, що ти не зустрічав подібних дійств - то тільки твоя особиста проблема. якщо Кам'янець чи Хотин тобі не чути, бо далеко - то на тобі ближче:

http://day.kyiv.ua/uk/news/240616-na-rivnenshchyni-vlashtovuyut-festyval-istorychnoyi-rekonstrukciyi

http://rtic.if.ua/content/224.html

http://pmg.ua/culture/9095-u-chynadiivskomu-zamku-sent-miklosh-prokhodyt-festyval-istorychnoi-rekonstrukcii-sribnyy-tatosh-foto

http://oleg-leusenko.livejournal.com/4640513.html ("В течение года на Тернопольщине предусматривается провести по меньшей мере 40 разнообразных фестивалей. Все они, преимущественно, будут проходить на территории старинных замков, крепостей, дворцов, которых здесь насчитывается более тридцати.")

http://travelua.info/tarakanovskij-fort.html

ти ба, не полінувався знайшов! А тепе спробуй сказати, що ху*ово для міста!

Ах да, таки погано. Потрібно що б Палиці побудував замість луцького замку ЦУМ-3. ЦуМ-2 буде перд ним на базарній площі!

Дайош кожному жителю Луцька по одному ТЦ від фонду "New Lutsk"!!!1адин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

базар перенесеться разом із тими самими грошима.

В чому проблема?  В тому що зручно срати підноги, стояти в гівні і казати, що все збс? бабло капає і всіх все влаштовує ?

те, що базар просто так не перенесеться - тобі вище вже намагались пояснити

хто каже, що все збс на Старому ринку? так, є порушення правил парковки, санітарних вимог. але коли в тебе болить голова, ти ж не шукаєш гільйотину - а панадол(чи його родича), або й лікаря? запитай в того, хто відповідає за нагляд за дотриманням правил, чому є порушення? а не відразу більдозер

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

нада постоїти ЦУМ-2!

А базар спалити!

 

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Потрібно що б Палиці побудував замість луцького замку ЦУМ-3. ЦуМ-2 буде перд ним на базарній площі!

Дайош кожному жителю Луцька по одному ТЦ від фонду "New Lutsk"!!!1адин

якщо б ти читав, що пишуть інші в цій темі, то міг би помітити, що я ні разу не пропонував ТЦ на місці Старого ринку. я пропонував боротись зі смородом - шляхом звернення на це уваги адміністрації ринку й СЕС, і з хаотичним виглядом ринку зі стін замку - накриттям торгових рядів-черепашок-контейнерів ринку (і болото водночас побореться, і симпатичну картинку одночасно можна замутити ;) )

хоча вигляд зі стін - запитання доволі вторинне, яке можна вирішити й значно дешевше, якраз в стилі тих, хто любить "все заборонити" - обмежити доступ до стіни, з якої так добре видно той ринок ;)

 

але в @Zheny@ монолог, а ринок треба знести, бо він там хоче шапіто...

"Бандерштату" не заважає ні ринок, ні сам замок... ба більше - купа народу їхала на муз.фест, не знаючи взагалі про замок в Луцьку, частина взагалі не завітала в замок, а хтось так і поїхав, не довідавшись, що в Луцьку замок є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, difoto сказано:

Женя, ти випиваєш сьогодні?

так. :)

тобто щойно. Бо  тверезому читати це неможливо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

так. :)

тобто щойно. Бо  тверезому читати це неможливо.

 

Будьмо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Старий вже не заїдеш, поставили красиві турнікети, тобто його реально можна облагородити. Відсутність рухів в тому напрямку - немає жодної вигоди міській владі. Можна скласти проект благоустрою, пофарбувати контейнери якимись мінімуралами, графіті, заставити прибрати нетрі і зробити місця продажу охайними. Коли люди масово почнуть прикрашати біля себе, всі решта також захочуть бути в темі. І з нього можна взагалі зробити торгову лялічку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Можна скласти проект благоустрою, пофарбувати контейнери якимись мінімуралами, графіті, заставити прибрати нетрі і зробити місця продажу охайними. Коли люди масово почнуть прикрашати біля себе, всі решта також захочуть бути в темі. І з нього можна взагалі зробити торгову лялічку.

tumblr_inline_obbjk6iC691u0ae10_540.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із мурів замку найгірше виглядають "дашки" торгових павільйонів та сміття - це просто повний звіздець. Хоча б це потрібно зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачу 2 сценарії:

 

1. ринок переносять, витрачають офіційно кучу грошей з бютжету на явно критичну процедуру (є безліч більш потрібніших справ) - підготовка території, комунікацій, оформлення документів... ну і звичайно же безліч хабарів всім, хто зможе примазатись... а звільнену територію (даю 100%) за пачки зелені віддадуть безперечно хорошим людям, які побудують там щось для ще кращих людей з великими гаманцями.

 

2. узгоджують план робіт (навіть не уявляю яких) з облагородження території, витрачають трошки грошей (або взагалі звалюють на підприємців) і отримують якийсь результат. задоволені всі крім посадовців....

 

P.S. якщо ви, товарищі, не бачите як влада "живе по новому", на скільки мега величезний дерибан власності держави зараз проходить - то мені нема Вам що говорити... продавайте і Ви Україну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.08.2016 at 23:30, Zheny@ сказал:

і хто ж це сказав?  може я?

Було сказано - "у тому числі". І зовсім з іншого приводу. І не стосовно моєї освіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, kos1 сказано:

2. узгоджують план робіт (навіть не уявляю яких) з облагородження території, витрачають трошки грошей (або взагалі звалюють на підприємців) і отримують якийсь результат. задоволені всі крім посадовців....

цей шлях ми вже проходили..... і маємо зараз результат

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роблять заїзд чи виїзд зі старого міста. Таке саме на Возєднання роблять. Заїзд в старе місто в базарний час буде платний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким боком базар до в'їзду в старе місто? Якщо це має бути "шгагбаум" для старого міста, чому його не роблять відразу ЗА базаром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, звичайно, але те що робиться зараз на Старому ринку і біля нього - це якесь гетто, Шанхай, мурашник - називайте як хочете. Я вчора два рази проїхав повз базару (Їхав з Глушець,розвертався на площі Возз'єднання), щоб десь припаркуватись. Стоять поліцаї, ставати звісно ніде не дають, повз базару, біля заборчика стоянки, стоять один за одним в ряд автівки, сунутись немає де, стоянка забита (та й ніколи не хочеться туди заїзжати, місця для маневру там обмаль, пригати там по бровкам, ямам, дивитись щоб в когось не заїхати чи переживати, щоб хтось тебе не поцарапав, бабки ті вєздєсущіє...ппц). І нахрєн той такий базар. Пішком туди приходити і потім тащити на горбі мішок цукру чи картоплі? Вибачте, але за майонезом (штанами, носками), я і в магазин (чи Варшавку) можу сходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаєте, це фото зі Старого ринку:

92_17.JPG

торгівля з землі?

ні, це одне з самохвальних фото управління агропромисловгого розвитку. тут ще є: http://agrovolyn.com/news.php?id=1107

 

проблема з санітарним і косметичним станом Старого ринку, як і з парковками - проблема в головах, а не в місці.

хоча проблему з парковками міська влада намагається якось вирішити - і тут @jack74 не догодили.

побудували новий ринок за ЛПЗ - але @Юріч його не хвалить, туди не їде,  не закликає туди "адептів" Старого ринку, бо там дешевше й зучніше (чи ще з якихось причин), хоча там немає проблем з парковкою, але Старий ринок критикує ;)

 

на мою суб'єктивну думку, владі немає чим похвалитись ні на Старому ринку, ні на сільськогосподарському ярмарку біля Глобуса. зате чітко прослідковується посил - владі глибоко по-барабану, що на ринках ведеться торгівля із землі, що є порушенням санітарних норм і правил. так само, як і покупцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, rrid сказано:

владі глибоко по-барабану, що на ринках ведеться торгівля із землі, що є порушенням санітарних норм і правил. так само, як і покупцям.

покупці голосують "гривнею"

це фермерський ринок

 

он в Києві як стемніє біля метро продають хендмейд бутербродики (в асортименті) - нічого люди купують

 

а санітарні норми все одно придумані щоб їх обходити - і це всіх влаштовує, і це сумно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, rrid сказано:

хоча проблему з парковками міська влада намагається якось вирішити - і тут @jack74 не догодили.

ти про що? де я шо про парковки писав?

І раз ти вже заікнувся, то вже просвіти, як це ця влада "якось вирішує" проблеми парковки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, jack74 сказано:

де я шо про парковки писав?

пару постів вище ;)

 

і пару слів про організацію паркування в Старому місті, як бачення ЛМР: www.lutskrada.gov.ua/fast-news/nezabarom-v-staromu-misti-zapracyuye-systema-platnogo-elektronnogo-parkuvannya (там ще є, на сайті).

 

ну, і вище Юріч описав ефективну боротьбу влади з корками біля ринку:

On 19.08.2016 at 13:15, Юріч сказано:

Стоять поліцаї, ставати звісно ніде не дають, повз базару, біля заборчика стоянки, стоять один за одним в ряд автівки,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rrid , ти б перечитав всю тему, а краще форум по цьому питанню, тоді не писав би отсєбятіни. Про Старий ринок і куди його перенести я вже писав розгорнуто на форумі. Мені навпаки зручно, щоб він був на ЛПЗ, так як тут проживаю і про що я вже писав не раз. 

  А те що ти привів мою цитату, як ефективну боротьбу влади проти корків, так я писав не про корки, а про відсутність місць парковки. Не потрібно використовувати і перекручувати зміст чужих фраз на угоду собі. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Юріч сказано:

ти привів мою цитату, як ефективну боротьбу влади проти корків, так я писав не про корки, а про відсутність місць парковки. Не потрібно використовувати і перекручувати зміст чужих фраз на угоду собі. Дякую.

від того, що тобі це не подобається - твоя цитата не перстає бути ілюстацією саме ефективної боротьби з корками біля ринку ;) будь-ласка... перекручення немає - використано лише факт (як фактом є те, що корки - одна з причин появи мінімум частини прихильників ліквідації Старого ринку).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rrid враження таке, що ти десь читаєш поміж надуманих рядків, чи на своїй якійсь мові, де слова схожі з нашими, але їх зміст відрізняється...

До чого тут "невгодили" мені, якщо я всього лиш запитував? І яким чином шлагбауми на в'їзд в старе місто вирішують проблему парковок??? Мерія давно анонсувала зробити в'їзд в старе місто ПЛАТНИМ (1, 2), оце і є їх метою, а не вирішення проблем парковки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rrid , так що саме цікаве, корки то нікуди не ділись. Те, що машини стоять в ряд, ніяк зникнинню корків не сприяє. Ще раз, не пиши отсєбятіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...